(כמעט ) כל העולם כולו קהל של הצלחות.

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
שלח תגובה
סמל אישי של משתמש
גיל שגיב

(כמעט ) כל העולם כולו קהל של הצלחות.

שליחה על ידי גיל שגיב »

לא אחת אני קורא ו/או שומע ויכוחים מי הקבוצה שיש לה קהל נאמן שמגיע לכל משחק ובכול מצב ומי קבוצה שיש לה קהל של הצלחות,כלומר שהקהל יתמוך בה בהתאם לתוצאות ואם לא יהיו כאלה לא יגיע.

לעניות דעתי,מעל 90% מהקהלים בעולם וכמעט 100% מהקהלים בארץ עונים להגדרה - 'קהל של הצלחות'.

קחו רק לדוגמא את הקהל שנחשב להכי פנטי בארץ ואולי לקבוצה ההכי אהודה מאז קום המדינה - בית"ר ירושלים, בעונה האחרונה יציעי טדי היו קרחים במיוחד. אותו הדבר ניתן לומר על הקהל של מכבי תל אביב שיכול למלא בקלות את בלומפילד כול משחק ובפועל לא ממלא חצי אצטדיון...

בטח שניתן לומר זאת גם על הקהל הבאר שבעי.

אני יכול להעיד על עצמי שעשרות שנים הייתי אוהד נאמן כאשר כבר 15 שנים בשבילי כל משחק של הקבוצה הוא משחק חוץ ורכשתי מנוי כל שנה כולל בעונה האחרונה,רק שבעונה האחרונה קרה לי משהו שלא חשתי מעולם,איבדתי עניין.

בפועל לא הגעתי ליותר מעשרה משחקים ואני מחזיק מנוי אב+בן ביד.

אין מה לעשות,אבל כשמגיעים למשחקים ולא נהנים מימה שרואים,כשאין חיבור זהות והזדהות עם השחקנים,כשאין השגים......התוצאה איבוד עניין.

כן,בפעם הראשונה מיזה 25 שנה אין בכוונתי לרכוש מנוי העונה ואני מכיר יותר מאוהד אחד שחש כמוני.

ולא,אני לא חושב שאלונה אשמה במצב,אני מאמין שזו תוצאה של התנהלות כושלת לאורך יותר מעשור שאלו הם פירותיה הבאושים. יחד עם זאת אני אופטימי מטבעי ומאמין שתוך מקסימום שלש עונות נחזור למקומינו הטבעי,עד אז אני אתמוך מרחוק. :דגל:

סמל אישי של משתמש
eitam

Re: (כמעט ) כל העולם כולו קהל של הצלחות.

שליחה על ידי eitam »

קצת מוזר לי שבכל השנים האחרונות, כשהביאו ליגיון זרים שלם עשית מנוי למרות שלו היה סיכוי שתיהיה איזשהי זהות. השנה דווקא יש לא מעט צעירים, רובם שלנו, ותחושת הזהות דווקא אמורה להתחזק.
אני מסכים שהרבה משחקים אין כדורגל ששווה עין, אני מסכים שהמגרש לא מוסיף בלשון המעטה, אני מסכים גם שהאווירה הרבה פעמים לא עושה טוב, אבל אני אמשיך לבוא ולעודד כי זו הקבוצה שלי. מעדיף לראות את עכו בב"ש ממרומי שער 5 ולא את ברצלונה מרסקת עוד קבוצה בקמפ נואו.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

eitam כתב:קצת מוזר לי שבכל השנים האחרונות, כשהביאו ליגיון זרים שלם עשית מנוי למרות שלו היה סיכוי שתיהיה איזשהי זהות. השנה דווקא יש לא מעט צעירים, רובם שלנו, ותחושת הזהות דווקא אמורה להתחזק.
אני מסכים שהרבה משחקים אין כדורגל ששווה עין, אני מסכים שהמגרש לא מוסיף בלשון המעטה, אני מסכים גם שהאווירה הרבה פעמים לא עושה טוב, אבל אני אמשיך לבוא ולעודד כי זו הקבוצה שלי. מעדיף לראות את עכו בב"ש ממרומי שער 5 ולא את ברצלונה מרסקת עוד קבוצה בקמפ נואו.
זה שאולי יתנו את הצאנס לשחקנים הצעירים לא אומרת שהמנוי צריך להיות כל כך יקר. גם בשנה שעברה וגם לפני שנתיים טענתי שהמנוי יקר בצורה משמעותית מהמחיר האמיתי שלו וככה גם השנה.
לאור רמת הכדורגל אצלנו בפרט ובארץ בכלל המנוי חייב להיות הרבה יותר נמוך.
לשלם 900 שקל על מנוי לוסרמיל, מופרך לחלוטיין.
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
גיל שגיב

שליחה על ידי גיל שגיב »

eitam כתב:קצת מוזר לי שבכל השנים האחרונות, כשהביאו ליגיון זרים שלם עשית מנוי למרות שלו היה סיכוי שתיהיה איזשהי זהות. השנה דווקא יש לא מעט צעירים, רובם שלנו, ותחושת הזהות דווקא אמורה להתחזק.
למה מוזר ?
זה סוג של תהליך גמילה....אתה כל פעם מאמין שהעונה תהיה מעניינת וטובה ומתאכזב וככה שוב ושוב ושוב ושוב......עד שנמאס.

תבין,אי אפשר להתמיד,להשקיע,לנסוע....ובסוף גם לסבול.

סמל אישי של משתמש
crazyred
Title: קרייזי רד

שליחה על ידי crazyred »

אני לא מרגישה יותר קשר לילדי סורוקה.
לא,
ממש לא.

אני כן חושבת שהקבוצה צריכה להיות מורכבת מצעירי מקומיים כי אני מאמינה ורואה שגם אלונה להביא לכאן שחקנים ברמה באמת זה עדיין קשה, ות'כלס לא שווה את המאמץ.

אז אני מעדיפה שחקנים צעירים ומולחים. אולי חלקם גם אשכרה אוהדים את המועדון, מי יודע....

אבל אם הם מה שיצרום לי קשר לקבוצה?
ממש לא.

אני לא יודעת אם זה מתוך התבגרות או התפכחות. היום עברתי ליד לונה טורס וממש ממש לא התחשק לי לקנות מנוי. אני מעדיפה את תחושת החוסר מחויבות שבאה עם לקנות כרטיס גם אם בפועל אני אוציא הרבה יותר כסף על הקבוצה.

מאז תחילת החרם עדיין אין שום תחושת מחוייבות לקבוצה. אני לא שמחה כמו שהייתי פעם ולא עצובה כמו שהייתי פעם.

לא יודעת מה יכול להחזיר לי את המחוייבות. אולי גם אני אוהדת הצלחות. למרות שקשה לי להאמין - עשור של חוסר הצלחה הוא לא מה שהביא אותי לתחושת הזו..
הקהל לא מקלל אני אוהב את הפועל

נגד אלימות, לא בשביל אלונה, בשביל עצמנו

"המתגדרים בבקעת הריאליזם, סופם לשקוע בה עד צוואר" (יגאל אלון)

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

crazyred כתב:אני לא מרגישה יותר קשר לילדי סורוקה.
לא,
ממש לא.
נעצרתי כאן. מצטער, או שאת לא באמת יודעת איך זה מרגיש לראות ילד שגדל אצלנו גודל להוביל את המועדון (אליניב ברדה עד היום השחקן האהוב עלי) או ששכחת מה ההרגשה. בכל מקרה, אין תחושה יותר טובה מזה שמישהו שגדל אצלך, גדל איתך ועבר במועדון מגיל 0 מוביל את המועדון שלך.

הנה אחד כזה, עד עכשיו אני לא מעכל את הפרישה שלו -
https://www.youtube.com/watch?v=pxKmx8a ... grec_index" onclick="window.open(this.href);return false;
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
גיל שגיב

שליחה על ידי גיל שגיב »

crazyred כתב:אני לא מרגישה יותר קשר לילדי סורוקה.
לא,
ממש לא.

אני כן חושבת שהקבוצה צריכה להיות מורכבת מצעירי מקומיים כי אני מאמינה ורואה שגם אלונה להביא לכאן שחקנים ברמה באמת זה עדיין קשה, ות'כלס לא שווה את המאמץ.

אז אני מעדיפה שחקנים צעירים ומולחים. אולי חלקם גם אשכרה אוהדים את המועדון, מי יודע....

אבל אם הם מה שיצרום לי קשר לקבוצה?
ממש לא.

אני לא יודעת אם זה מתוך התבגרות או התפכחות. היום עברתי ליד לונה טורס וממש ממש לא התחשק לי לקנות מנוי. אני מעדיפה את תחושת החוסר מחויבות שבאה עם לקנות כרטיס גם אם בפועל אני אוציא הרבה יותר כסף על הקבוצה.

מאז תחילת החרם עדיין אין שום תחושת מחוייבות לקבוצה. אני לא שמחה כמו שהייתי פעם ולא עצובה כמו שהייתי פעם.

לא יודעת מה יכול להחזיר לי את המחוייבות. אולי גם אני אוהדת הצלחות. למרות שקשה לי להאמין - עשור של חוסר הצלחה הוא לא מה שהביא אותי לתחושת הזו..
יש לי תשובה שאולי תתאים לך.....גם אני לא התייאשתי בתקופה של זינו ואני מאמין שזה נבע מיכך שהאמנתי בכל ליבי שכל בעלים אחר עם ניהול מקצועי וגישה נכונה יחזיר את הקבוצה למקומה הטבעי וכולנו נחגוג.....
אחרי 4 שנים עם אלונה ששוב אין לי מילה רעה עליה...אני מבין שמדובר בתהליך הרבה יותר ארוך ומייגע ודרושים עוד לפחות שנתיים שלוש עד שנראה פירות ומה לעשות שהסבלנות כבר לא כמו אז כי אתה מצפה למשהו וכבר 4 שנים הוא לא מתממש ....אז להגיע ולחכות שאבו לבן,אוזן,אלקיים או מי מהם יתן לי תצוגת כדורגל ? עוד כמה שנים בטח שכן,העונה סביר שלא.ושוב זה מאוד אנדוודואלי אבל אני מאמין שיש לא מעט שחשים כמוני וכמוך.

סמל אישי של משתמש
8red

שליחה על ידי 8red »

צר לי, אבל אלונה במעשים שלה (או יותר נכון בחוסר המעשים שלה) הצליחה להביא אותי למצב מוזר - להרגיש אדישות ואפאטיות מוחלטת לגבי המועדון.
מצד אחד אין שערוריות מבחינה ניהולית כלפי השחקנים של המועדון כמו שהיו בימיו של ההוא מהאולמות - אבל מצד שני אין פה שום יחס והבנה של האוהד ושל צרכיו ושום ניסיון להרחיב את בסיס האוהדים.
כשאני רואה שהקבוצה נמצאת במצב יציב מבחינה פיננסית אבל מצד שני אין שום רצון ומעשים להביא את המועדון הזה לרמות הגבוהות ביותר מבחינה ניהולית-שיווקית וכתוצאה מכך מבחינה מקצועית (למרות מה שהמאמן אומר)- וכל זה שאנחנו כבר בתחילת השנה החמישית למהפך - יש בי הרגשה שהמערכת יכולה להסתדר בלעדיי ובלעדי עוד כמה אוהדים ותיקים ומסורים וכתוצאה מכך אני חושב שאני אנסה לראות איך אני מסתדר בלי לבוא לוסרמיל פעם בשבועיים.
הפועל אני כבר משתגע

שלח תגובה