שער 9

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
ערן
Title: אני חבר בקרייזי רד

Re: שער 9

שליחה על ידי ערן »

המקום שלנו לא נמצא בשער 5 יותר.
אנחנו נבלעים בתוך המקללים שאין מה לעשות הם רבים מאתנו.
מוטי אני לא מסכים איתך, גם אם החברה שבצד קמו לעזרתנו עדיין לא ניתן לסמוך עליהם הם לא כאלה שיקומו ויעשו זאת 90 דקות.
חיים עומד על המעכה ובמקום לשיר שיר חדש הוא מתחיל עם גיא לוי לך הביתה ואומר לכל האנשים לשיר
גם לאלה שבצד ומצטער מאוד אנחנו לא יכולים לשבת עם אותם אנשים ולחכות שיסיימו לקלל ואז שהם ישירו
שיר עידוד להצטרף אליהם.
השחקנים כבר לא באים אלינו אחרי גולים ואחרי המשחק וגם זה צריך להדליק לכולנו מנורה אדומה,
אנחנו לא מורגשים כלל!!!

אנחנו צריכים ליצור בידוד ולהקים גוש חדש שרק מעודד ומתעסק עם זה ולא במריבה עם אנשים שהדבר
היחידי שיש להם להגיד זה: גיא לוי הגנתי ומתנשא.

הפתרון לא יכול להיות שער 9 אלא שער 6 וכן אני יודע שיש שם אנשים שמקללים אבל עדיין לא מדובר
בחבורה של אנשים שמאורגנים ואם אנחנו ניצור אחת כזאת של עידוד תאמינו לי אלונה, המאמן והשחקנים
ישמעו אותנו ותהיה לנו סוף סוף השפעה. אנשים נוספים כמו אלה שדיברת עליהם מוטי גם כן יצטרפו במשחק
הבא או קצת לאחר מכן ברגע שאנחנו נגדל גם עם הזמן.

אני קורא מפה לראשי החוג להתחיל כבר ולהתארגן לקראת המשחק מוך הפועל ר"ג.
30/01 - היום שהבנו שהכל זה שקרים

סמל אישי של משתמש
8red

שליחה על ידי 8red »

האמת שלא היה רע לי כל כך שלשום בשער חמש.
אני את החושבים שלי עשיתי במהלך 3 השבועות שחלפו מאז המשחק נגד רעננה.
דווקא אתמול הבנתי שאני לא צריך להתרגש מידי מאנשים שבאו טעונים מהבית ובטח שלא לריב ולהתווכח איתם כי זה אבוד ולא ניראה לי שאפשר להזיז אותם מדעתם (או יותר נכון מחוסר דעתם) כמו שאני נמנע כבר מלהתווכח פה עם "חיים נ. ביאליק" ועם "אריק ובנץ".
אתמול נהניתי לעודד במהלך כל המשחק וגם באותם דקות כשכמה "חברים" משמאל (אולי אפשר לקרוא להם "שמאלנים"...) החליטו שהם מקללים \מוחים נגד המאמן.
לפעמים ההתעלמות מ"מפריעים" ומאנשים שאשכרה רצו שמליקסון יפצע \ יוצהב או סתם שהקבוצה תפסיד בגלל שאז הם יוכלו להתנהג בצורה יותר מעוררת גועל \ יוכלו לבוא לפה ו"לחפור" עם פתיחה של 400 אלף נושאים על המאמן, היא הדרך הכי עוצמתית להגיב לאנשים כאלו.
אני לא מאלו שצועקים בשבחו של מאמן כזה או אחר אבל אתמול כל מי שקילל את גיא לוי (ה"שמאלנים") נידהם לגלות שקם גוש שלם מימין ופשוט נתן קונטרה משלו ועודד את הקבוצה ואפילו, שומו שמיים, את המאמן עצמו.
הגדילו לעשות אחדים מהם, שפשוט לקחו את שלטי "גיא לוי - לך הבייתה" וחתכו אותם בצורה כזאת שנישאר רק ה"גיא לוי"... ואם אני לא טועה גם הצלם והכתב של "וואללה!" שעלו ליציע בהפסקה - תיעדו את זה.
לא שזה הדבר הכי נכון לעשות - כי בכל זאת אנחנו אוהדים של קבוצה ולא של מאמן, אבל היום הוכח לי לפחות, שאנחנו בטח לא לבד ויש עוד אנשים, מכל השערים שפשוט נמאס להם ש"וסרמיל" הפך להיות השנה גיהנום לקבוצה המארחת ונמאס להם לראות פה קבוצות קיקיוניות של אוהד שהוא גם בעלים שהוא גם מאמן.
שבוע טוב.
הפועל אני כבר משתגע

סמל אישי של משתמש
אורי אדום בנשמה
Title: הפועל באר שבע בנשמה שלי

שליחה על ידי אורי אדום בנשמה »

גם אני אהבתי מאוד את העובדה שהרוב הדומם השמיע לשם שינוי את קולו.

העובדה שזה נעשה ע"י כ"כ הרבה אוהדים כאיש אחד, מטריבונה שלמעט אחרי גולים שומרת על זכות השתיקה, בצורה ספונטנית ללא שום תיאום מראש, מעידה על העובדה שרבים מקרב האוהדים מסתובבים מזה זמן רב עם בטן מלאה במיוחד על כל אותם מחרחרי ריב ומדון.
מִ֣י זֹ֗את עֹלָה֙ מִן־הַמִּדְבָּ֔ר

סמל אישי של משתמש
8red

שליחה על ידי 8red »

דרך אגב אורי, מה אתה אומר על זה (לגבי השמועות שקיללו את אלונה):
https://hbs.co.il/portal/forum/t31649.html" onclick="window.open(this.href);return false;
הפועל אני כבר משתגע

סמל אישי של משתמש
אריק
Title: קרייזי-רד
יצירת קשר:

שליחה על ידי אריק »

8red כתב:האמת שלא היה רע לי כל כך שלשום בשער חמש.
אני את החושבים שלי עשיתי במהלך 3 השבועות שחלפו מאז המשחק נגד רעננה.
דווקא אתמול הבנתי שאני לא צריך להתרגש מידי מאנשים שבאו טעונים מהבית ובטח שלא לריב ולהתווכח איתם כי זה אבוד ולא ניראה לי שאפשר להזיז אותם מדעתם (או יותר נכון מחוסר דעתם) כמו שאני נמנע כבר מלהתווכח פה עם "חיים נ. ביאליק" ועם "אריק ובנץ".
אתמול נהניתי לעודד במהלך כל המשחק וגם באותם דקות כשכמה "חברים" משמאל (אולי אפשר לקרוא להם "שמאלנים"...) החליטו שהם מקללים \מוחים נגד המאמן.
לפעמים ההתעלמות מ"מפריעים" ומאנשים שאשכרה רצו שמליקסון יפצע \ יוצהב או סתם שהקבוצה תפסיד בגלל שאז הם יוכלו להתנהג בצורה יותר מעוררת גועל \ יוכלו לבוא לפה ו"לחפור" עם פתיחה של 400 אלף נושאים על המאמן, היא הדרך הכי עוצמתית להגיב לאנשים כאלו.
אני לא מאלו שצועקים בשבחו של מאמן כזה או אחר אבל אתמול כל מי שקילל את גיא לוי (ה"שמאלנים") נידהם לגלות שקם גוש שלם מימין ופשוט נתן קונטרה משלו ועודד את הקבוצה ואפילו, שומו שמיים, את המאמן עצמו.
הגדילו לעשות אחדים מהם, שפשוט לקחו את שלטי "גיא לוי - לך הבייתה" וחתכו אותם בצורה כזאת שנישאר רק ה"גיא לוי"... ואם אני לא טועה גם הצלם והכתב של "וואללה!" שעלו ליציע בהפסקה - תיעדו את זה.
לא שזה הדבר הכי נכון לעשות - כי בכל זאת אנחנו אוהדים של קבוצה ולא של מאמן, אבל היום הוכח לי לפחות, שאנחנו בטח לא לבד ויש עוד אנשים, מכל השערים שפשוט נמאס להם ש"וסרמיל" הפך להיות השנה גיהנום לקבוצה המארחת ונמאס להם לראות פה קבוצות קיקיוניות של אוהד שהוא גם בעלים שהוא גם מאמן.
שבוע טוב.
אני מבקש לא להשתמש בשם אריק כדי להביע תחושות מיאוס או התעלמות מאנשים, אתה מעליב אותי :)
צריך לחשוב טוב לפני שעושים צעד שכזה כי יש לו משמעות רבה לגבי העתיד. נכון לעכשיו לטעמי זה די הכרחי.

סמל אישי של משתמש
אורן האדום
Title: כן..זה אני!

שליחה על ידי אורן האדום »

אז קבענו בשער 9?,או 6?

סמל אישי של משתמש
ניב כהן

שליחה על ידי ניב כהן »

אורי אדום בנשמה כתב:גם אני אהבתי מאוד את העובדה שהרוב הדומם השמיע לשם שינוי את קולו.

העובדה שזה נעשה ע"י כ"כ הרבה אוהדים כאיש אחד, מטריבונה שלמעט אחרי גולים שומרת על זכות השתיקה, בצורה ספונטנית ללא שום תיאום מראש, מעידה על העובדה שרבים מקרב האוהדים מסתובבים מזה זמן רב עם בטן מלאה במיוחד על כל אותם מחרחרי ריב ומדון.
אני לא יודע מה אתם שחושבים ששמעתם - מהבית, בטלוויזיה, צונאמי של ברכות לגיא לוי החל מהדקה ה-12 שבה כפ"ס החמיצו...

אני לא יודע מה אתם שחושבים ששמעתם - מהבית, בטלוויזיה - לא שמעו דבר לטובתו.
השריקות בסוף המשחק הוציאו מהשדר 'מחמאה' על אופי המשחק והנהוני הסכמה של איציק זוהר.

יש משבר, לעבור שער לא ייתן כלום.

סמל אישי של משתמש
ערן

שליחה על ידי ערן »

ניב כהן כתב: אני לא יודע מה אתם שחושבים ששמעתם - מהבית, בטלוויזיה, צונאמי של ברכות לגיא לוי החל מהדקה ה-12 שבה כפ"ס החמיצו...

אני לא יודע מה אתם שחושבים ששמעתם - מהבית, בטלוויזיה - לא שמעו דבר לטובתו.
השריקות בסוף המשחק הוציאו מהשדר 'מחמאה' על אופי המשחק והנהוני הסכמה של איציק זוהר.

יש משבר, לעבור שער לא ייתן כלום.
מה אתה חושב שצריך לעשות מעניין אותי לדעת?

אני אישית חושב שלשנות את אותם אנשים אי אפשר רק אם נוצר גוש חדש שמעודד וכן נראה שיש גם אנשים שחושבים אחרת
אני מאמין שעוד אנשים יצטרפו אלינו ככל שיחלוף הזמן והשחקנים, ראשי המועדון והצוות המקצועי יוכלו לשאוב כוחות מכך.
אין לנו מה להיות בגוש שמי שמנהיג אותו אומר בואו נשיר שיר עידוד אחד ואח"כ שיר אחד נקלל.
כולם יודעים שאנחנו הם אלה שמרימים את הטירבונה בעידוד ואם אנחנו לא נהיה שם רוב הסיכוי שלא יהיה עידוד.

סמל אישי של משתמש
רווית (:

שליחה על ידי רווית (: »

לדעתי לעבור שער זו טעות.
יש השפעה למעודדים!! השפעה גדולה ..
במשחק בשישי מצד האוהדים הייתי פחות מאוכזבת , רוב המשחק לא היו קללות המוניות (בשער 5) הקללות היו עם טעם, תוך כדי עידוד ,
אני לא בעד קללות, אך אנחנו לא מרוצים ממה שרואים , צריך למחות נגד זה .
אפשר למחות בלי קללות , אבל האוהדים לא רואים את זה.
לעבור שער זה אומר לאפשר לשני יצעים להיות יצעים מקללים , שער 5 ושער 2 .
איזה השפעה יהיה ל-150 אוהדים ביציע מעודד ?!
ההשפעה של האוהדים חזקה יותר בשער 5.
ועוד דבר שעיצבן אותי- למה אותם אלה שיושבים על המעקה מקללים ?!
זה כ"כ עיצבן , הם אמורים להשתיק את המקללים עם עידוד ..
[font=Arial]עד מתי יוני 06 ?!
ג. שליט .
[/font]

הקהל לא מקלל , אני אוהב את הפועל .

רוביק, הפועל = באר שבע, באר שבע = הפועל !!
גם כדורגל זו תרבות !!

סמל אישי של משתמש
ניב כהן

שליחה על ידי ניב כהן »

Eran1 כתב:
מה אתה חושב שצריך לעשות מעניין אותי לדעת?

אני אישית חושב שלשנות את אותם אנשים אי אפשר רק אם נוצר גוש חדש שמעודד וכן נראה שיש גם אנשים שחושבים אחרת
אני מאמין שעוד אנשים יצטרפו אלינו ככל שיחלוף הזמן והשחקנים, ראשי המועדון והצוות המקצועי יוכלו לשאוב כוחות מכך.
אין לנו מה להיות בגוש שמי שמנהיג אותו אומר בואו נשיר שיר עידוד אחד ואח"כ שיר אחד נקלל.
כולם יודעים שאנחנו הם אלה שמרימים את הטירבונה בעידוד ואם אנחנו לא נהיה שם רוב הסיכוי שלא יהיה עידוד.
בשביל לטפל בבעיה, צריך להכיר בה קודם כל.

תשובות כמו:"האוהדים הלא שפויים מקללים ואלו לא מעניינים אותנו", "אנחנו פועלים בדרך מסויימת" וכו' לא מקדמות לשום מקום.

אם בכל גושי האוהדים, ירגישו שיש אוזן קשבת אצל הצוות הניהולי והמקצועי (וברור שלא מדובר בהכתבת הרכבים, ביקורת לא עניינית וחדירה לסמכות - אלא יותר בכיוון של תיאום ציפיות הדדי) אני בטוח שההמולה ה'עידרית' (מלשון עדר) תירגע והאוהדים יקיאו מתוכם את אלו שמגיעים לקלל ממניעים לא אמיתיים.

עברת לשער 5, עכשיו ל-6, עוד מעט ל-9. אתה סבור שהמקללים הסידרתיים לא יגיעו לשם? תלך איתם מכות בשביל שלא יכנסו לשער 9?

ואין באמור לעיל משום הצדקה להתנהלותו של המאמן.

סמל אישי של משתמש
ערן

שליחה על ידי ערן »

ניב כהן כתב: בשביל לטפל בבעיה, צריך להכיר בה קודם כל.

תשובות כמו:"האוהדים הלא שפויים מקללים ואלו לא מעניינים אותנו", "אנחנו פועלים בדרך מסויימת" וכו' לא מקדמות לשום מקום.

אם בכל גושי האוהדים, ירגישו שיש אוזן קשבת אצל הצוות הניהולי והמקצועי (וברור שלא מדובר בהכתבת הרכבים, ביקורת לא עניינית וחדירה לסמכות - אלא יותר בכיוון של תיאום ציפיות הדדי) אני בטוח שההמולה ה'עידרית' (מלשון עדר) תירגע והאוהדים יקיאו מתוכם את אלו שמגיעים לקלל ממניעים לא אמיתיים.

עברת לשער 5, עכשיו ל-6, עוד מעט ל-9. אתה סבור שהמקללים הסידרתיים לא יגיעו לשם? תלך איתם מכות בשביל שלא יכנסו לשער 9?

ואין באמור לעיל משום הצדקה להתנהלותו של המאמן.
הדיון הזה בכלל לא קשור למאמן אלא לדרך של התנהגות האוהדים או של הקהל שזה תיאור יותר נכון.
תיאום הציפיות מבחינתם שהקבוצה תשחק כדורגל יפה כל משחק, שלא יגיעו נגדנו למצבים וכד' שזה פשוט דברים לא אפשריים.
הכוח המעודד איבד את כוחו בשער 5 ויהיה קשה עד בלתי אפשרי לקחת אותו בחזרה.
אני לא מוכן לשבת בגוש עם חלק שמקללים והרגע שהם מעודדים להצטרף אליהם זו בעיה.
אני לא מתכוון ללכת מכו עם אף אחד אבל אם יראו את הכוח שלנו כאשר נהיה מרוכזים ביחד בלי החברה שמקללים
אנשים לא יבואו לעמוד איתנו ולקלל הם יבינו שזה מקום רק של עידוד ואני מאמין שעם הזמן עוד חברה יעזבו את שער 5 ויעברו אלינו.
אני חוזר על העובדיות השחקנים לא באים אלינו כבר לא אחרי גולים ולא אחרי ניצחונות למרות שיש אנשים שמועדדים ותומכים וכואב לי על
כך ואני לא בא בשום טענה אל השחקנים אנחנו צריכים להתבודד כדי שאנים יראו שישנה דרך אחרת ויש אנשים שחושבים אחרת והם לא
שקטים כמו שגיא לוי אמר במיסבת העיצונאים שלאחר המשחק.

סמל אישי של משתמש
אריק
Title: קרייזי-רד
יצירת קשר:

שליחה על ידי אריק »

ברגע שהאיש שנותן את הטון ביציע (אדון חיים) מרשה עצמו ליזום רעיונות מטופשים כמו זה ששרים
לסירוגין שיר עידוד ושיר נגד לוי, שההמנון של שער 5 נהיה "אתמול ראיתי בספארי את הקוון **** לקוף",
לשיר למאמן "מוקצה, מוקצה" , כל אלה מבריחים אנשים מהגוש המעודד
ומורידים את כל החשק לעודד. יש לי הרבה כבוד לחיים ובאופן אישי אני מעריך אוהד שבשביל
הקבוצה שלו מוכן להיות 90 דקות עם הגב למגרש, אבל הייתי מצפה מאדם בגילו להיות בוגר יותר.

סמל אישי של משתמש
CRBX12

שליחה על ידי CRBX12 »

[quote="nitsande"]לדעתי הגיע הזמן, זהו נמאס הגיעו מים עד נפש, החקנים שלנו כבר לא משחקים בשבילנו!! לא באים לשמוח איתנו אחרי גולים?! אחרי נצחונות?!!!
די נמאס. הגיע הזמן לעשות מעשה, אני חושב שכולנו (מי שבעד לעודד ונגד לקלל) נעבור לשער 9!
חאלס כשנפתחה מסורת העידוד בשער 5 זה היה גרעין קטן שהלך וגדל, היום שער 5 הפך לאימפריה!
הגיע הזמן לפתוח גרעין מחדש, גרעין שיחזיר לשחקנים את שמחת המשחק, שיוכלו לבוא לשמוח איתנו בלי לקבל קללות מהיציע.
בואו כולנו (ושכל אחד ידאג להעביר את המסר לחברים הלא מקללים שלו) נעבור לשער 9 ונתחיל לעודד לפני שיהיה מאוחר מדי ואלונה תברח לנו!

:יאללה הפועל:
[/quot

יאללה ביי ביי להתראות ניראה מה יצא לכם מזה שתחפו עליו אתם מוזמנים לעוף לשער חמש אבל אל תחזרו אחרי שתבינו שצדקנו...

סמל אישי של משתמש
אדומה דרומית

שליחה על ידי אדומה דרומית »

זה לא כזה פשוט לקום ולעבור שער.

זה לא שיש כל כך הרבה קהל שאפשר ליצור כזה פיולג - שער 2 המקללים האולטימטיבי, שער 6 האפתי, ושער 5 שלאור איכות המשחק המשמימה עסוק במלחמות פנימיות.

נכון שזה נראה כחם פשוט להגיד יפה שלום ולהפריד בין הניצים אבל ההשלכות של זה...
חוצמזה שעכשיו לפחות אפשר עוד איכשהו להשפיע על הגוש המקלל בשער 5 ב"מלחמת הגרונות", "לנצח" ולשהשתיק אותם עם עידוד מאסיבי אבל אם נעבור לשער 9 ונתנתק מהם לחלוטין לא יהיה מי שיעצור אותם ובואו נודה בזה - יש הרבה יותר מקללים כרגע, משמע - ישמעו אותם הרבה יותר, ועוד במרכז המגרש.

חוצמזה 2: מה אנחנו בעונש? לשבת מאחורי השער?! מה עשינו רע למישהו? לא מספיק שאיך שהקבוצה נראית על הדשא זה עונש והמצב המלחמתי ביציע זה עונש כפול.

עכשיו נשאלת השאלה: אז למה בכלל טורחים לבוא? כי אנחנו כל כך, אבל כל כך אוהבים את הקבוצה ויש בשביל מה להלחם ולהשתגע!!!

בכלל נראה לי מגוחך שקבוצה קטנה (מה לעשות שכרגע זה מה שאנחנו) מפולגת לכל כך הרבה מחנות אוהדים. הקרייזי והקמלס שהקרייזי עכשיו גם מפולגים לשניים: המקללים והלא מקללים. כל אחד מאמין אמונה שלמה בצידקתו.

תראו, מה שבטוח אף אחד לא סובל את גיא לוי ואת שיטת המשחק שלו ואת איך שהוא גורם לשחקנים להיראות על הדשא. כולם אוהבים מאוד את הפועל באר שבע וכולם גם מסכימים על זה שהאהדה כלפי אלונה נשארת בעינה.
צריך אולי לערוך מפגש בין מחנות האוהדים ולפתור את זה כמו אנשים בוגרים ולא בבונים בספארי.

סמל אישי של משתמש
nitsande

שליחה על ידי nitsande »

אתם פשוט לא מבינים שאין דרך אחרת, כשאנחנו בשער 5 במקום שהמקללים יצטרפו אלינו חלק מאיתנו מצטרף אליהם
את העידוד ישמעו פחות ופחות בכל שבת עד שכולנו נוותר ונחכה שהמקללים יצליחו "לנדות" את גיא לוי
יש הרבה אנשים שמאסו בקללות! בואו ניתן להם כיוון אחר בואו נפתח קומץ חדש שרק מעודד, ממשחק למשחק יצטרפו אלינו יותר ויותר אוהדים. ופחות ופחות יקללו אין מה לעשות זאת מלחמה! באלימות אף אחד מאיתנו לא מעוניין לפתור אותה אז אנחנו צריכים לעבוד עם הראש ופשוט לעבור שער.
עם כל הכאב שקשה לעזוב את שער 5 אין מנוס!! אנחנו כרגע צופים בקבוצה שלנו פשוט מתפרקת!!! והכי כואב לי שלא אלי זינו ולא אלי להב ולא אף אחד אחר גורם לזה אלא רק אנחנו במו ידינו
עוד לא מאוחר עכשיו הזמן לשנות בואו לא נצטער על כך בואו נביא את השנוי!
רק אהבה תנצח...

שלח תגובה