קוטלת הענקים...

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
זה שי !

Re: קוטלת הענקים...

שליחה על ידי זה שי ! »

אליק כתב:אגב, שי...מה תגיד עכשיו על הקבוצה של השקל וחצי כהגדרתך שמסתבר שמנצחת לא רק אותך...? תמיד תזכרו שבליגה הזאת כולם יכולים לנצח את כולם!
אליק ידידי עברו כבר 14 מחזורים והפועל חיפה עם הפסד בודד אחד ויחס שערים 24-8.
קבוצה שמשחקת התקפי וממוצע של 2 שערים למשחק, קבוצה שמשחקת עם 2 וחצי ואפילו 3 חלוצים, קבוצה שממוקמת עדיין 6 נקודות מעל הפועל ב"ש , קבוצה שהמאמן שלה לא יוצא נגד האוהדים אלא להפך-רק משבח אותם.
אחרי 14 מחזורים גם אני הייתי מוכן להפסיד אבל להציג כדורגל גם קבוצות יותר גדולות מהפועל חיפה נופלות,אבל הנפילה שלהם היא לא בסדר גודל שלנו.

זה שי!
תמונה

סמל אישי של משתמש
ניב

שליחה על ידי ניב »

זה שי ! כתב:
קבוצה שמשחקת התקפי וממוצע של 2 שערים למשחק, קבוצה שמשחקת עם 2 וחצי ואפילו 3 חלוצים, קבוצה שממוקמת עדיין 6 נקודות מעל הפועל ב"ש , קבוצה שהמאמן שלה לא יוצא נגד האוהדים אלא להפך-רק משבח אותם.
אחרי 14 מחזורים גם אני הייתי מוכן להפסיד אבל להציג כדורגל גם קבוצות יותר גדולות מהפועל חיפה נופלות,אבל הנפילה שלהם היא לא בסדר גודל שלנו.

זה שי!
וזה שהמאמן שמוביל אותם לליגת העל נמצא שם אחריי שנתיים בהם הוא נכשל במשימה להעלות את הקבוצה לליגת העל אתה לא מציין? את האמוןש נתנו בו האוהדים אתה לא מציין? זה שהסגל הנוכחי שלהם רץ כבר שלוש שנים בידח אתה לא מציין?

ושי, נשמה, דיי עם הבלבולי מוח, אם הפועל באר שבע עולה שבוע הבא למשחק מול קריית אתא עם 4 חלוצים ומחמיצים 10 מצבים של מאה אחוז אבל בסוף חוטפים 2-0 מקריית אתא? אתה תמשיך לקלל ולא תגיד "היה כדורגל טוב" .
"...לא מחפש לשמוח, לא חושב על תארים,
רק רוצה להיות פה ולשיר שירים..."

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

זה שי ! כתב:

זה שי!
הפועל חיפה משחקת התקפי והפועל באר שבע הגנתי?
תראה כמה משחקים של חיפה, התקפי הם לא משחקים.
ואם זה מה שאתה קורא התקפי, אז גם הפועל ב"ש משחקת התקפי.
נמשיך בזה שבהפועל חיפה יש שקט, גיא לוי לא קיבל אפילו משחק אחד של שקט העונה, האנטי נגדו התחיל כבר במחזור הראשון של גביע הטוטו נגד כפ"ס.
וזה כולה 6 נקודות הפרש, אחרי הכל.
ופה אתה מוכיח שאתה אנטי גיא לוי לא משנה מה הוא יעשה.

סמל אישי של משתמש
אורי אדום בנשמה
Title: הפועל באר שבע בנשמה שלי

שליחה על ידי אורי אדום בנשמה »

היה ברור שזה יגיע מתישהו.

כעת תהיה שעת המבחן של החיפאים - האם עד כה הם נשאו על גל ההתלהבות והמזל, או שבאמת מדובר בתלכיד מנצח לכל דבר ועניין.
מִ֣י זֹ֗את עֹלָה֙ מִן־הַמִּדְבָּ֔ר

זה שי !

שליחה על ידי זה שי ! »

CrazyRed7 כתב: הפועל חיפה משחקת התקפי והפועל באר שבע הגנתי?
תראה כמה משחקים של חיפה, התקפי הם לא משחקים.
ואם זה מה שאתה קורא התקפי, אז גם הפועל ב"ש משחקת התקפי.
נמשיך בזה שבהפועל חיפה יש שקט, גיא לוי לא קיבל אפילו משחק אחד של שקט העונה, האנטי נגדו התחיל כבר במחזור הראשון של גביע הטוטו נגד כפ"ס.
וזה כולה 6 נקודות הפרש, אחרי הכל.
ופה אתה מוכיח שאתה אנטי גיא לוי לא משנה מה הוא יעשה.

דבר ראשון כן הפועל חיפה משחקת הרבה יותר התקפי מב"ש ובכל משחק רואים את זה כנס לתקצירים של ואן עם קשה לך ותיראה כמה לכמה מצבים הם מגיעים ולכמה אתה מגיע במשחק
בהפועל חיפה יש שקט כי זה מועדון יותר קטן מהפועל ב"ש אף אחד לא קילל את גיא לוי מול כפר סבא ב2-1 בגביע הטוטו זה כבר המצאה שלך ..!
אני לא אנטי גיא לוי אני אנטי למשחק כדורגל מבזה !!
זה שי !
תמונה

זה שי !

שליחה על ידי זה שי ! »

ניב כתב:
וזה שהמאמן שמוביל אותם לליגת העל נמצא שם אחריי שנתיים בהם הוא נכשל במשימה להעלות את הקבוצה לליגת העל אתה לא מציין? את האמוןש נתנו בו האוהדים אתה לא מציין? זה שהסגל הנוכחי שלהם רץ כבר שלוש שנים בידח אתה לא מציין?

ושי, נשמה, דיי עם הבלבולי מוח, אם הפועל באר שבע עולה שבוע הבא למשחק מול קריית אתא עם 4 חלוצים ומחמיצים 10 מצבים של מאה אחוז אבל בסוף חוטפים 2-0 מקריית אתא? אתה תמשיך לקלל ולא תגיד "היה כדורגל טוב" .
דבר ראשון היו 2 עולות ולא 5 עולות זה א ...
ב , אמון שנתנו בו על מה אתה מדבר כל שבוע היו מקללים אותו עד שסוף סוף הוא השתנה ורואים את זה בתוצאות שהוא משייג ובשערים שהקבוצה שלו כובשת ...
סגל שרץ 3 שנים ביחד לא כזה מסכים כי השנה הם התחזקו ב4 5 שחקנים ..!!
אורי אני מבטיח לך שעם אני יראה כדורגל באמת אבל אני הראשון שיכנס לכאן וירשום רק מילים טובות לגיא לוי חכה יש עוד עונה שלמה אולי הוא עוד יפתיע !
זה שי !
תמונה

סמל אישי של משתמש
ניב

שליחה על ידי ניב »

זה שי ! כתב:
דבר ראשון היו 2 עולות ולא 5 עולות זה א ...
זה שי !
נו מה הקשר?
רצית שישאר גילי לנדאו?
הרי הוא הגיע איתנו למקום רביעי. מה רע?

זה שי !

שליחה על ידי זה שי ! »

תאמת ניב נענה לך בכל הכנות כן אחי ..!
למרות שגם שם ההינו די חלשים אבל ההינו ניראים יותר טוב ... !!
למרות שאני לא צעקתי במשחק מול הכוח בחוץ את השם של גילי המשורר אבל עדין אני חושב שהכדורגל שהצגנו איתו היה יותר טוב ..
מה הקשר אני יגיד לך ניב מאמנים יותר פוחדים על התחת שלהם רוצים להשייג תוצאות שיקדמו אותם קדימה
בליגה של 5 עולות !!!! אתה שם לב מה אני אומר לך 555555555555555 עולות כמעט חצי ליגה !!
אנחנו משחקים בפחד בהגנתיות שאין לתאר וזה בושה
זה שי !
תמונה

סמל אישי של משתמש
ניב

שליחה על ידי ניב »

זה שי ! כתב:תאמת ניב נענה לך בכל הכנות כן אחי ..!
למרות שאני לא צעקתי במשחק מול הכוח בחוץ את השם של גילי המשורר אבל עדין אני חושב שהכדורגל שהצגנו איתו היה יותר טוב ..
מה הקשר אני יגיד לך ניב מאמנים יותר פוחדים על התחת שלהם רוצים להשייג תוצאות שיקדמו אותם קדימה
בליגה של 5 עולות !!!! אתה שם לב מה אני אומר לך 555555555555555 עולות כמעט חצי ליגה !!
זה שי !
נשמה , תנסה להיזכר בכדורגל שקדם לריצה של ה-5 מחזורים.
תנסה להיזכר בהפסד להפועל פתח תקווה בבית ( שבו אני לא אשכח את האוהד שאמר : "מה אני צריך מאמן שמדבר משפטים" ) לתיקו מול הפועל פתח תקווה בחוץ, לגועל נפש שהלך מול הכח בבית, לביזיונות מול הפועל רמת גן ורמת השרון בחוץ.
כדורגל טוב? ניראנו טוב? אני לא חושב.

סמל אישי של משתמש
RedRock
Title: רקקקקקק ברדה זה מרגש
יצירת קשר:

שליחה על ידי RedRock »

זה שי ! כתב:תאמת ניב נענה לך בכל הכנות כן אחי ..!
זה שי !
אתה מגדיר לי מחדש את המושג "זיכרון קצר".

שנה שעברה? כדורגל יותר טוב? השם ישמור אותנו...

זה שי !

שליחה על ידי זה שי ! »

לא אמרתי שטוב אבל יותר טוב מזה שאנחנו מציגים השנה זה בטוח !!
גנבות לא עלי ... משחקת בונקריסטי לא עלי משחק בשביל 3 נקודות לא עלי משחק עם חלוץ אחד לא עליי אולי על אוהדים עיוורים כמוכם אפשר לעבוד עלי לא ..!
זה שי !
תמונה

זה שי !

שליחה על ידי זה שי ! »

ניב כתב: נשמה , תנסה להיזכר בכדורגל שקדם לריצה של ה-5 מחזורים.
תנסה להיזכר בהפסד להפועל פתח תקווה בבית ( שבו אני לא אשכח את האוהד שאמר : "מה אני צריך מאמן שמדבר משפטים" ) לתיקו מול הפועל פתח תקווה בחוץ, לגועל נפש שהלך מול הכח בבית, לביזיונות מול הפועל רמת גן ורמת השרון בחוץ.
כדורגל טוב? ניראנו טוב? אני לא חושב.

אתה יודע מה..
דבר ראשון אני חושב שעדין למרות הכל באותה עונה ב"ש לא ניראת כל כך אפורה כמו שהיא ניראת היום .. אין ספק שגם בשנה שעברה לא שיחקנו כדורגל שוטף וטוב אבל טיפה יותר טוב ממה שרואים היום ...!
בוא נגיד דבר כזה
5 מחזורים אחרונים של אותה עונה נהנת ?? ותענה תאמיתי שלך ..!!
עם כן זה רק מחזק את מה שאני אומר יש לך שחקנים יצירתיים יש לך שחקנים התקפיים תנצל את זה !!!!
ולמי ששכח ההינו משחקים עם 3 וחצי חלוצים כל משחק בחמש משחקים האחרונים
זה רק מראה שאין ממי לפחד בליגה הזאת
זה שי !
תמונה

סמל אישי של משתמש
אריק
Title: קרייזי-רד
יצירת קשר:

שליחה על ידי אריק »

זה שי ! כתב:

אתה יודע מה..
דבר ראשון אני חושב שעדין למרות הכל באותה עונה ב"ש לא ניראת כל כך אפורה כמו שהיא ניראת היום .. אין ספק שגם בשנה שעברה לא שיחקנו כדורגל שוטף וטוב אבל טיפה יותר טוב ממה שרואים היום ...!
בוא נגיד דבר כזה
5 מחזורים אחרונים של אותה עונה נהנת ?? ותענה תאמיתי שלך ..!!
עם כן זה רק מחזק את מה שאני אומר יש לך שחקנים יצירתיים יש לך שחקנים התקפיים תנצל את זה !!!!
ולמי ששכח ההינו משחקים עם 3 וחצי חלוצים כל משחק בחמש משחקים האחרונים
זה רק מראה שאין ממי לפחד בליגה הזאת
זה שי !
אחי הפעם לכלכת ובגדול. שנה שעברה היתה עונה עלובה, אנטי כדורגל שלא נראה פה שנים
ו-2 מאמנים פחדנים. נתחיל מהסוף, 5 מחזורים אחרונים. עזוב שזה היה סוף עונה וגארבג' טיים כי
מי שחשב שיש סיכוי לעלות עבד על עצמו. גם באותם 5 משחקים, פרט ל-0:3 על הפועל חיפה כל הנצחונות
היו מקריים כולל לוד, נצרת עילית, הפועל ר"ג. עונה שעברה במשך קרוב ל-3 חודשים (סיבוב שלם) לא הגענו
למצב ליד השער, הקהל היה בטירוף שקיבלנו קרן ושעברנו את החצי. הייתי נכנס לוסרמיל ואומר לאוהדים שלידי
שאני מקווה שנגיע היום לאיזה מצב ליד השער, אפילו לא חשבתי על ניצחון. אפרופו מאמנים, שחקנים צעירים לא קיבלו
צ'אנס, שחקני רכש כמו מקאסי וניסים פתחו בהרכב רק בגלל שהם רכש ולמאמן לא היה ביצים לספסל אותם.

M.I.O.E
Title: זה יתכן זה אפשרי!!

שליחה על ידי M.I.O.E »

2 המשחקים האחרונים שלנו מול ירושלים וכ"ס
דומים מאוד לעונה שעברה..
משחקים שבהם לא עשינו כלום במגרש..
שחקנים שעושים טובה שמשחקים..
ואתה יודע שבמשחקים כאלה רק מי שמנצל את הטעות של היריב כובש..
וככה כבשנו ב-2 המשחקים הללו וככה גם ספגנו(הפרחים לאלול)..

אבל בשאר משחקי העונה אנחנו מציגים כדורגל יותר טוב מעונה שערה..
לא מושלם או מלהיב, אבל יותר טוב
וזה אודות לשחקן אחד ,מליקסון !!
בלעדיו היינו דומים מאוד לעונה שעברה..

זה שי !

שליחה על ידי זה שי ! »

אריק כתב:

, שחקנים צעירים לא קיבלו
צ'אנס, שחקני רכש כמו מקאסי וניסים פתחו בהרכב רק בגלל שהם רכש ולמאמן לא היה ביצים לספסל אותם.
בזה אני מסכים איתך מגיע לגיא לוי כל הכבוד אבל על צורת המשחק רחוק מאוד מלהיות מספיק אפילו עם נותנים ציונים
זה שי !
תמונה

שלח תגובה