תנו לגיא לוי להמשיך!

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
נדב סגרון

Re: תנו לגיא לוי להמשיך!

שליחה על ידי נדב סגרון »

כל דבר שהוא לא גיא לוי זה עשר צעדים אחורה אני ממש מקווה שאני טועה אבל ככה ניראה לי.
אם המאמן שהשאיר אותך לא נשאר זה מתכון בטוח לכישלון לפעמים אפילו עדיף לרדת,דרך אגב זה נכון גם לגבי עליית קבוצה, אם תסתכלו על שני העליות שלנו האחרונות: אחת עם לופא שנשאר עונה לאחר מכן,סיימנו מקום 5 עם גמר גביע,והשנייה עם גיא לוי שלא נשאר אני לא רוצה להזכיר לכם את עונת גיא עזורי.בקיצור להשאיר את גיא.
וכל אלה שאומרים שהוא בחור קשה לא מובן אז אני תמיד אומר שברגע שאני מבין את המאמן כנראה שמשהו לא טוב ,אני לא רוצה להבין אותו אני רוצה הצלחות וגיא עשה את זה תגידו מה שאתם רוצים!!!!!!!!
דרך אגב יש מישהו שזוכר שניצחנו שני משחקים עם 12 אלף צופים בעונה אחת ? מה שאני מנסה להגיד פה תנו כבוד לגיא ממש לא לשחקנים זה מגיע לו.
תמונה

סמל אישי של משתמש
8red

שליחה על ידי 8red »

Amit M כתב:ממש לא.
להפרד בצורה מכובדת, לומר שלום ולא להתראות.
עמית, הייתי מצפה ממך לתגובה קצת יותר מפורטת או פחות שטחית, דווקא בגלל שאתה מכיר קצת \ הרבה את מה שהולך בתוך המועדון.
הפועל אני כבר משתגע

סמל אישי של משתמש
izguy83

שליחה על ידי izguy83 »

לכל מי שחושב שמאמן עם "רקורד" זה דבר טוב, אזכיר שגם קלינגר הגיע לכאן עם רקורד של אליפות וליגת אלופות.
גיא לוי עשה עבודה מצויינת העונה והשאיר אותנו בליגה.
ידע להוציא את מה שצריך משחקנים שכבר קברנו (נאסר, אקסברד).
אפשר לחשוב שלפניו היינו מתמודדים על תואר בכל שנה.
צריך לתת לו לבנות קבוצה בליגת העל.
אני חושב שהעונה הזו הוכיחה לנו האוהדים עד כמה החשיבות של מאמן שמבין כדורגל גבוהה (ואני מדבר בעיקר על ההליכה נגד הזרם, עם החילופים שברוב הפעמים התבררו כמוצלחים, משחק עם חלוץ אחד כדי ליצור יתרון בקישור שהיה כ"כ חסר לנו במשחקים מסויימים וכו...).
הדבר הכי חשוב שעשה מבחינתי, זה הורדת מפלס הלחץ לפני משחקים חשובים, חלקכם קראתם לזה אפאטיות...

סמל אישי של משתמש
bs war

שליחה על ידי bs war »

גיא היה פה שתי קדנציות והצליח בשתיהן. מאז לופא לא היה לנו כזה דבר.
אני רק יודע שבפעם האחרונה שהוא בנה פה קבוצה זאת הייתה קבוצה פצצה, מכונה שפועלת בכל מצב, גם ללא שחקן כזה או אחר. הוא הוציא את מאור מהקרשים בתקופה שהוא היה בקטגוריה אחת עם ראובן עובד, היום הוא שחקן נבחרת. הוא הוציא מקדוסי 18 שערים בעונה, אחרי שסיים את הסיבוב הראשון עם אולי 5 שערים. הוא קלע בכל שחקן רכש, אולי חוץ מקוסטרוב (למרות שגם הוא תרם איזה 5-6 שערים באותה עונה). הוא בנה כאן בסיס שיכל בכיף לרוץ כמה שנים גם בליגת העל, בסיס שהוחרב ע"י גיא עזורי וכולנו זוכרים איך זה נגמר. והקבוצה הזאת כבשה הכי הרבה שערים בשתי הליגות הראשונות- אז איך טענו בזמנו שהוא בונקריסט?
והשנה הוא הפך אפילו את נאסר לשחקן שכמעט בכל משחק מבשל או מבקיע.

חברים זה לא שבור, ולא צריך לתקן! גיא לוי הוא האיש הנכון בזמן הנכון. אם נוותר עליו עכשיו, נתחרט בדיוק כמו בפעם הקודמת.

סמל אישי של משתמש
yossi
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי yossi »

גיל שגיב כתב:
שרנוב הוא בלוף ?

דבלשווילי הוא בלוף ?

מילבסקי שהושאל לבית"ר הוא בלוף ?

אז נכון שהעונה היו לו כמה טעויות אבל התמונה הכוללת היא ללא ספק הצלחה ואלישע הוא מאמן ששחקנים אוהבים והוא עמך אם תרצה הוא סוג של לופא צעיר.....

הטיפוח והקידום של שחקנים כמו גולסה,טווטחה,גאדיר,כיאל ועוד זה בלוף ?

מס' אליפויות והגעה לשלב הבתים בליגת האלופות זה בלוף ?
בס"ד
כשאתה מביא שוער זר עם משכורת של 300 אלף יורו אתה מצפה ליותר, עובדה שדוידוביץ' הועדף על פניו.
אלישע פגע בטשיירה, דבא ועוד כמה זרים, אבל ממאמן של מכבי חיפה אתה מצפה לאחוזי פגיעה טובים יותר.
מגולסה, גאדיר וגם ורד יכול להכנס כאן, ציפו לגרף התקדמות טוב יותר ממה שהם מציגים.
בסופו של דבר הויכוח הזה מיותר, גיא, אלישע, כהן ורב"ש הם מאמנים טובים וראויים, צריך לסמוך על אלונה שתעשה את הבחירה הנכונה.
אני מאמין בגיא ומקווה שהוא יהיה הבחירה של אלונה.

סמל אישי של משתמש
נדב סגרון

שליחה על ידי נדב סגרון »

8red כתב: עמית, הייתי מצפה ממך לתגובה קצת יותר מפורטת או פחות שטחית, דווקא בגלל שאתה מכיר קצת \ הרבה את מה שהולך בתוך המועדון.
אני אגיד לך מה הולך במועדון אוסף של מדליפים ויועצי אחיטופל שרומסים לנו את המועדון,בנוסף המון אנשים שמתעסקים בדברים שהם בכלל לא בתפקידם ואם מישהו לא באותו ראש קוברים אותו,מחלקת נוער שמנוהלת על ידי אדם שעובד ב-10 מקומות שונים ומהשמועות שמגיעות המחלקה מנוהלת יותר גרוע מעידן זינו(אני מזכיר אחרי מחלקת נוער זה התפקיד הכי חשוב במועדון),מאמן נוער שרב עם מאמן ראשי על שחקן ובאותו רגע קובר גם את עצמו וגם את השחקן העיקר שהוא יוצא גבר ואז שוכח שהוא צריך לאמן קבוצת נוער שהשחקנים שלה לא רצים או רצים לאט,מנהלי משא מתן מהגרועים שידע הכדורגל הישראלי שבלי גיא לוי לא מביאים שוער במקום צאבי גם בעוד 15 שנה. בכללי זה מה שניראה לי שקורה במועדון יש גם דברים טובים אבל חייב לשפר את הדברים הרעים אם רוצים שמשהו ישתנה.
תמונה

סמל אישי של משתמש
izguy83

שליחה על ידי izguy83 »

yossi כתב: בס"ד
כשאתה מביא שוער זר עם משכורת של 300 אלף יורו אתה מצפה ליותר, עובדה שדוידוביץ' הועדף על פניו.
אלישע פגע בטשיירה, דבא ועוד כמה זרים, אבל ממאמן של מכבי חיפה אתה מצפה לאחוזי פגיעה טובים יותר.
מגולסה, גאדיר וגם ורד יכול להכנס כאן, ציפו לגרף התקדמות טוב יותר ממה שהם מציגים.
בסופו של דבר הויכוח הזה מיותר, גיא, אלישע, כהן ורב"ש הם מאמנים טובים וראויים, צריך לסמוך על אלונה שתעשה את הבחירה הנכונה.
אני מאמין בגיא ומקווה שהוא יהיה הבחירה של אלונה.
ובוא לא נשכח שהרבה יותר קל להביא זרים למכבי חיפה מאשר לב"ש.

סמל אישי של משתמש
8red

שליחה על ידי 8red »

נדב סגרון כתב: אני אגיד לך מה הולך במועדון אוסף של מדליפים ויועצי אחיטופל שרומסים לנו את המועדון,בנוסף המון אנשים שמתעסקים בדברים שהם בכלל לא בתפקידם ואם מישהו לא באותו ראש קוברים אותו,מחלקת נוער שמנוהלת על ידי אדם שעובד ב-10 מקומות שונים ומהשמועות שמגיעות המחלקה מנוהלת יותר גרוע מעידן זינו(אני מזכיר אחרי מחלקת נוער זה התפקיד הכי חשוב במועדון),מאמן נוער שרב עם מאמן ראשי על שחקן ובאותו רגע קובר גם את עצמו וגם את השחקן העיקר שהוא יוצא גבר ואז שוכח שהוא צריך לאמן קבוצת נוער שהשחקנים שלה לא רצים או רצים לאט,מנהלי משא מתן מהגרועים שידע הכדורגל הישראלי שבלי גיא לוי לא מביאים שוער במקום צאבי גם בעוד 15 שנה. בכללי זה מה שניראה לי שקורה במועדון יש גם דברים טובים אבל חייב לשפר את הדברים הרעים אם רוצים שמשהו ישתנה.
כמו שאני חוזר וטוען... המשכורות בזמן והסגנון והקוסמטיקה טיפה שונים - אבל ה"שכונה" נשארה אותה "שכונה"... וגיא לוי הוא בדיוק ההיפך מ"שכונה" ובדיוק מה שצריך מועדון ששואף להיות גדול.
הפועל אני כבר משתגע

סמל אישי של משתמש
גיל שגיב

שליחה על ידי גיל שגיב »

8red כתב: כמו שאני חוזר וטוען... המשכורות בזמן והסגנון והקוסמטיקה טיפה שונים - אבל ה"שכונה" נשארה אותה "שכונה"... וגיא לוי הוא בדיוק ההיפך מ"שכונה" ובדיוק מה שצריך מועדון ששואף להיות גדול.
אז יסביר לנו בבקשה מדוע גיא לוי לא מצא אף קבוצה מלבד באר שבע מאז שסיים בנבחרת הצעירה ?
הייתכן וכל בעלי הקבוצות יודעים משהו שניר לא יודע ?
ולא שאני יודע אבל השאלה הזו תמיד באויר.....

סמל אישי של משתמש
yedidel

שליחה על ידי yedidel »

גיל שגיב כתב:
אז יסביר לנו בבקשה מדוע גיא לוי לא מצא אף קבוצה מלבד באר שבע מאז שסיים בנבחרת הצעירה ?
הייתכן וכל בעלי הקבוצות יודעים משהו שניר לא יודע ?
ולא שאני יודע אבל השאלה הזו תמיד באויר.....
ואיך אייל לחמן כל עונה מוצא קבוצה?
כל קשר בין בחירת מאמנים למקצועיות שלהם בליגה הזאת הוא מקרי בהחלט.
חוץ מזה שלא כולם מסכימים לעבוד בכל מקום. יש מעט מאוד קבוצות בארץ שמאמן רציני יכול לעבוד בהם.

סמל אישי של משתמש
אריק
יצירת קשר:

שליחה על ידי אריק »

נדב סגרון כתב: אני אגיד לך מה הולך במועדון אוסף של מדליפים ויועצי אחיטופל שרומסים לנו את המועדון,בנוסף המון אנשים שמתעסקים בדברים שהם בכלל לא בתפקידם ואם מישהו לא באותו ראש קוברים אותו,מחלקת נוער שמנוהלת על ידי אדם שעובד ב-10 מקומות שונים ומהשמועות שמגיעות המחלקה מנוהלת יותר גרוע מעידן זינו(אני מזכיר אחרי מחלקת נוער זה התפקיד הכי חשוב במועדון),מאמן נוער שרב עם מאמן ראשי על שחקן ובאותו רגע קובר גם את עצמו וגם את השחקן העיקר שהוא יוצא גבר ואז שוכח שהוא צריך לאמן קבוצת נוער שהשחקנים שלה לא רצים או רצים לאט,מנהלי משא מתן מהגרועים שידע הכדורגל הישראלי שבלי גיא לוי לא מביאים שוער במקום צאבי גם בעוד 15 שנה. בכללי זה מה שניראה לי שקורה במועדון יש גם דברים טובים אבל חייב לשפר את הדברים הרעים אם רוצים שמשהו ישתנה.
קבל תיקון שלא קשור לגיא לוי. מחלקת הנוער לא מנוהלת ע"י ויקו חדד. ויקו הוא מנהל מקצועי
ואת המחלקה מנהל ליאור שלגי שלדעת רבים הוא הדמות החיובית והאיכותית ביותר שיש היום בהפועל באר-שבע,
ואת זה גם יגידו מועדונים יריבים ואפילו שונאי הפועל ב"ש הגדולים.
אני יודע שזה לא במכוון, אבל זה סתם לעשות עוול לבחור רציני שלא מגיע לו.

סמל אישי של משתמש
yakar

שליחה על ידי yakar »

לגבי גיא לוי - הייתי רוצה מאוד שהוא ישאר - הוא מצליח להוציא מהשחקנים
הכישרוניים יותר.. בקדנציה הקודמת הקבוצה שיחקה טוב מאוד יחסית לליגה לאומית -

הוא מנסה ללכת בכיוון הנכון עם הזרים ( מה שלא תמיד מצליח )
מאמין שאם יתנו לו את הכלים והזמן הוא יבנה פה קבוצה טובה !

מה שכן - יש בעיה אחת קריטית מאוד איתו - יחס הקהל אליו ! אני מאמין שלא משנה מה יהיה - בסופו של דבר חלק מהקהל יקלל אותו אם ישאר - וזה חבל .

סמל אישי של משתמש
bs war

שליחה על ידי bs war »

yakar כתב:מה שכן - יש בעיה אחת קריטית מאוד איתו - יחס הקהל אליו ! אני מאמין שלא משנה מה יהיה - בסופו של דבר חלק מהקהל יקלל אותו אם ישאר - וזה חבל .
קצת הצלחות וגם זה מסתדר. כל מאמן שיצליח פה יהפוך לגיבור העיר, וכל מאמן שייכשל יקבל קללות. לא משנה אם זה גיא לוי, אלישע לוי או גווארדיולה..

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

לסיכום האשכול הזה גיא לוי לדעתי האישית ראוי להשאר מאמן הקבוצה לתקופה של 3 שנים לפחות כדיי לבנות פה משהו יפה.
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

סמל אישי של משתמש
yakar

שליחה על ידי yakar »

הבעיה שיש אצלנו לא מעט - שנעולים נגד גיא לוי .. בוחנים כל צעד שלו תחת זכוכיות מגדלת ..

אם ישאירו אותו - יש לי הרגשה שכבר במשחקי גביע הטוטו יופיעו קללות נגדו . .

bs war כתב:
קצת הצלחות וגם זה מסתדר. כל מאמן שיצליח פה יהפוך לגיבור העיר, וכל מאמן שייכשל יקבל קללות. לא משנה אם זה גיא לוי, אלישע לוי או גווארדיולה..

שלח תגובה