פליטי מכבי חיפה

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
שלח תגובה
סמל אישי של משתמש
yedidel
Title: קרייזי-רד

פליטי מכבי חיפה

שליחה על ידי yedidel »

בעקבות הידיעה הזאת, ובהנחה שיש דברים בגו:
https://www.nrg.co.il/online/71/ART2/36 ... at=6508190" onclick="window.open(this.href);return false;

מצד אחד, יכול להיות כמובן שמדובר בקשיי התאקלמות וכו' וכו', כי סה"כ לרוב השחקנים המדוברים יש רקורד מצויין (בוליאט לדוגמא הוא בסגל נבחרת קרואטיה).

מצד שני, יש הסטוריה רעה מאוד עם שחקנים שהיו טובים עד שהגיעו למכבי חיפה ורעים מאוד אחריה, גם זרים וגם ישראלים, מדירסאו ועד אלמושנינו דרך מנור חסן.

דעתכם?

סמל אישי של משתמש
niv1

Re: פליטי מכבי חיפה

שליחה על ידי niv1 »

אלישע מכיר אותם אישית אם הוא היה חושב שהם לא מתאימים לכאן כנראה הם לא היו מועמדים.. אם זה היה מאמן אחר אז עוד הייתי מתלבט אבל בגלל שזה מאמן שמכיר שם כל אחד אני סומך עליו..

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

זה שהם לא הצליחו בחיפה ששם הכי קל לזרים להצליח רק גורם לי לא לרצות אותם עוד יותר...
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

סמל אישי של משתמש
yossi

שליחה על ידי yossi »

בס"ד
גם בוואלה מדברים על הבאת אותם פליטים.
מאוד מקווה שזה לא יקרה.
הקבוצה הנוכחית של מכבי חיפה הייתה אחת הקבוצות החלשות שהיא הציגה בשנים האחרונות ולזרים הכושלים יש מניות לא קטנות בכך.
אנחנו אולי שוכחים אבל ללא החתמת צ'וצ'ליץ' שייצב את ההגנה שהייתה חלשה טרם הגעתו, חיפה אולי הייתה מסיימת בפליאוף התחתון.
ססארץ' הוא בכלל בדיחה רעה, היחיד ששווה בדיקה הוא שארנוב.

סמל אישי של משתמש
dardasmiley

שליחה על ידי dardasmiley »

לא יודע מה אתם עפים, לדעתי זה משהו ששווה לפחות לבדוק.
א. זו חבורה של זרים שאומנם לא מאותה מדינה אבל הם כבר התאמנו ושיחקו ביחד תקופה. מה שאומר שבפן הזה אנחנו מקבלים יחידה יחסית מגובשת ולא מגדל בבל.
ב. אלישע ראה אותם במשך שנה והוא מכיר אותם כל אחד אישית, הסיכוי שהוא מפספס פה בענק הוא מאוד נמוך. מה גם שבכל ראיון שהיה איתו עליהם הוא אמר שהוא מאמין בהם ושיש להם יכולות מאוד גבוהות.
ג. אין קשיי התאקלמות בארץ, אלה שחקנים שכבר מכירים את החום, את המנטליות ואת כל שאר הדברים, נושא שעולה וחוזר פה בפורום בערך אחת לשבוע.
ד. כזר במכבי חיפה אופציות השילוב שלך הרבה יותר נמוכות, כי אי אפשר להוציא את יניב קטן וכשדוידוביץ סופסל הוא והקהל עשו בלאגן, אין על מה לדבר על לספסל את גולסה ואפילו תמיר כהן הגיע לפה בתור קוריוז ומצפה לכל דקות המשחק האפשריות. הקבוצה הזו לא נבנתה נכון כי היה בה המון אגו של שחקנים וגיבוי לכל אחד מהם מהקהל. פה אין את זה.

דווקא אני חושב שבמקרה הזה זה עדיף בהרבה על חתולים בשק דוגמאת בנגורה, גלארסה, צ'באיי ושות...

סמל אישי של משתמש
אביאל
Title: ברקת - היהלום של הנגב
יצירת קשר:

שליחה על ידי אביאל »

yedidel כתב:בעקבות הידיעה הזאת, ובהנחה שיש דברים בגו:
https://www.nrg.co.il/online/71/ART2/36 ... at=6508190" onclick="window.open(this.href);return false;

מצד אחד, יכול להיות כמובן שמדובר בקשיי התאקלמות וכו' וכו', כי סה"כ לרוב השחקנים המדוברים יש רקורד מצויין (בוליאט לדוגמא הוא בסגל נבחרת קרואטיה).

מצד שני, יש הסטוריה רעה מאוד עם שחקנים שהיו טובים עד שהגיעו למכבי חיפה ורעים מאוד אחריה, גם זרים וגם ישראלים, מדירסאו ועד אלמושנינו דרך מנור חסן.

דעתכם?
מכיר אחד - מאור מליקסון?

רוצה לומר, אי אפשר לעשות כל הזמן הכללות..
יבדוק המאמן את הזרים שמציעים לו בקלטות לעומת זרים שהוא מכיר מחיפה ויחליט אם מי מתאים וזהו.
יתרה מכך, אם אלישע מחליט ששחקן "פליט" שלא נחשב להצלחה בחיפה יכול לעזור לו להצליח בב"ש, כנראה שאותו "פליט" יכול לספק את הסחורה ועברה עליו עונה לא משהו..

סמל אישי של משתמש
bs war

שליחה על ידי bs war »

עם כל כמה שאנשים פה סומכים על אלישע בעיניים עצומות (אני קצת פחות), אני לא חושב ששחקני ספסל בקבוצה שסיימה חמישית (ועזבו רגע שמדובר במכבי חיפה) הם מה שאנחנו מחפשים. הרי מבחינת המעמד הם לא שונים בהרבה משבחון או ליאור ז'אן שהבאנו בזמנו.
אז כן, סביר להניח שזה יותר טוב ממה שיש עכשיו. השאלה לאן שואפים...

סמל אישי של משתמש
yossi

שליחה על ידי yossi »

בס"ד
אל תשכחו את העובדה שמדובר בשחקנים יקרים מאוד במושגים ישראליים.
לבוילאט יש חוזה של 250 אלף יורו לעונה (ועוד כרטיס שנקנה במיליון יורו), שארנוב עם חוזה של 300 אלף יורו לעונה.
במשך השנה הם לא הראו שום דבר שקרוב להצדיק משכורות כאלו, אני מניח שאם הם יגיעו לפה יהיה קיצוץ רציני במשכורת אבל היא עדיין תהיה כבדה.
נכון לעכשיו הם בלופים יקרים מאוד, לדעתי לא שווה לקחת סיכונים בסכומים כאלו על שחקנים שאולי יתבררו כטובים וזה אולי עם דגש רציני.

ועוד משהו, חבל שאנחנו בכלל דנים האם להביא או לא להביא שחקנים שנכשלו כישלון גמור בחיפה כשבהפועל ת"א ככל הנראה תתבצע מכירת חיסול.
אורמוש, אבוטבול וקנדה, דוגמא לשחקנים מוכחים, זולים וטובים מאותם שחקנים שחיפה כל כך רוצה להיפטר מהם.

סמל אישי של משתמש
אורי אדום בנשמה
Title: הפועל באר שבע בנשמה שלי

שליחה על ידי אורי אדום בנשמה »

קשה לגבש דעה חד משמעית, פשוט לבחון בזכוכית מגדלת כל מקרה לגופו.
מִ֣י זֹ֗את עֹלָה֙ מִן־הַמִּדְבָּ֔ר

סמל אישי של משתמש
izguy83

שליחה על ידי izguy83 »

אורי אדום בנשמה כתב:קשה לגבש דעה חד משמעית, פשוט לבחון בזכוכית מגדלת כל מקרה לגופו.
הדבר הכי חכם שנכתב בטופיק הזה.

סמל אישי של משתמש
אייל

שליחה על ידי אייל »

בלי קשר לספליטי מכבי חיפה- אני ממליץ ליצור קשר עם גיא אסולין- כשרון גדול מאוד.

שלח תגובה