תמה הסאגה : ברדה חתם ל3 שנים

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
red ultras

Re: טופיק מתעדכן : ברדה לב"ש? // במו"מ עם לוקרן ולובן

שליחה על ידי red ultras »

yedidel כתב:
ברדה לא ילד וגם לא קשיש. הוא אחרי עונה מצויינת למרות שעבר פציעה ארוכה.
צריך לקחת בחשבון את הרווח העקיף מהחתמתו של ברדה - החתמה של שחקנים בכירים אחרים תהיה יותר קלה אחר כך.
ברדה הוא גם שחקן שיביא הרבה מעבר ליכולת על המגרש לחדר ההלבשה - במנהיגות, בחניכה של שחקנים צעירים - די דומה לתרומה שהיתה לאופיר חיים בתקופתו.
תודה.

סמל אישי של משתמש
red ultras

שליחה על ידי red ultras »

sumsum כתב: שתבין...תקציב השחקנים בהפועל באר-שבע עומד על בין 9-11 מליון שקלים
וזה בדיוק ההבדל בין מה שמפורסם בתקשורת - 30 מליון ש"ח תקציב
לעומת מה שקורה בפועל 24 מליון ש"ח תקציב

(לוקח בחשבון שברדה הוא לא השחקן היחיד שיחתום)
אגב, קח בחשבון שהמשתכרים הגבוהים של הקבוצה צפויים לעזוב (ראה דוגמאות : סוארז, ברוכיאן)

סמל אישי של משתמש
אורי אדום בנשמה
Title: הפועל באר שבע בנשמה שלי

Re: החלום : אליניב ברדה

שליחה על ידי אורי אדום בנשמה »

dardasmiley כתב:מצטער, אני יודע שיש אנשים בקהל שלנו שעפים על ציפורה, אני חושב שבתור דוברת היא עושה עבודה איומה, היא מוציאה הודעות שמנוסחות בעילגות משוועת, הריצה שלה להוציא הודעות לתקשורת בכל הזדמנות ואחרי זה להתמודד עם ההשלכות לא מוסיפה כבוד למועדון והכי גרוע שכל ההודעות לתקשורת מכוונות לדבר אחד, שאלונה תצא טוב. ציפואה היא הרבה יותר דוברת של אלונה ברקת מאשר של הפועל ב"ש.
לא פעם ולא פעמיים הסתכלתי על הודעות שהוציא המועדון ותהיתי לעצמי מי ניסח אותן, ניסוחים של ילד בן 10.
ולגבי הלוזר, פשוט לא סופר את מקום העבודה שלו בנאדם כזה הוא לא מקצוען וחא יכול לאמן קבוצת כדורגל. לא יכול להיות שבתקופה החשובה ביותר למאמן הוא יטוס לחול. ביזיון ואגואיזם שלו, ביזיון גדול הרבה יותר של אלונה שאישרה דבר כזה.....

אם כבר אוף טופיק...

תתפלא, אבל לא תאמין עד כמה הדעה הרווחת כלפיה היא הרבה יותר אמביוולנטית ממה שמקובל לחשוב, וזה אנדרסטייטמנט....
מִ֣י זֹ֗את עֹלָה֙ מִן־הַמִּדְבָּ֔ר

שמעון א
Title: CrazyRed

שליחה על ידי שמעון א »

יש הרגשה שאם אליניב לא חותם בב"ש השבוע, הולך להיות פיצוץ לא נעים בין האוהדים לקבוצה...

הזוי. איך הגענו למצב הזה? הכל היה נראה כ"כ ורוד לפני שנה כשנשארנו בליגה במחזור האחרון מול בית"ר... :-(

פתאום הכל נראה כ"כ שחור. כאילו שום דבר כבר לא יעזור. מתי נרגיש נחת מהקבוצה וגאווה לקבוצה? מתי נוכל להשוויץ בהפועל באר-שבע?

סמל אישי של משתמש
שלומי12

שליחה על ידי שלומי12 »

אני מאוד מקווה שאליניב יגיע לכאן
אין לנו כרגע 'כוכב' בקבוצה,אז היה את מליקסון שהיה מן מנהיג ושהיה בו כשרון שהיה מבצע כדרור והיה שולח כדורים לשחקני ההתקפה
כיום אין לנו את השחקן היצירתי הזה
אליניב אומנם חלוץ אבל עם הניסיון שלו הוא כ"כ הרבה יתרום לשחקנים בכנף ויחזיר לנו האוהדים את ההזדהות עם השחקנים
כיום בסגל אני מסתכל ואין לנו למעשה 'מנהיג או שחקן יצירתי' לאחר שמליקסון עזב,אין לנו בעל הבית שאפשר לסמוך עליו,ששווה לשלם עליו כרטיס בשביל לצפות בו
מליקסון היה עושה עקבים,תרגילים,מכניס כדורים,עושה דריבל,עושה תנועה, ומשחק חכם .. היה כיף לראות אותו משחק.. מאז שהוא הלך אין כאן למעשה מישהו שכזה שהיה יכול להיכנס למשבצת שלו
זגורי/בוזגלו יכולים להיות חיזוק משמעותי כי חסר לנו שחקן יצירתי בקישור

סמל אישי של משתמש
MOTI2013

שליחה על ידי MOTI2013 »

כולכם מדברים פה שטויות במיץ עגבניות,אני יגיד לכם משהו אבל עם אליניב ברדה לא יבוא השנה להפועל באר שבע שלא יבוא בכללל כי אין צורך ששחקן בגיל שלושים וארבע חמש יגיע להפועל,אני אישית עד היום החזקתי מברדה כשחקן שבאמת עדיין יודע מי גידל אותו,אבל אם חשוב לו עוד שלוש שנים שנתיים בבלגיה שישאר שם וגם לא יחזור.....למה ברגע שהוא ירצה לחזור אני לא יודע אם הפועל באר שבע צריכה להחזיר אותו.בשבילי הוא הייה כמו יוסי בניון 2,עם כול הכבוד למה שהוא עשה באירופה עוד שנתיים שלוש לא אמורים לשנות לו וזה לא יתן לו שום דבר...כי הוא לא צעיר הוא מתחיל לעשות את שלו.

סמל אישי של משתמש
אביאל
Title: ברקת - היהלום של הנגב
יצירת קשר:

שליחה על ידי אביאל »

MOTI2013 כתב:כולכם מדברים פה שטויות במיץ עגבניות
אתה אומר את זה כי לך יש רק דברי טעם?
:כרטיס אדום:

סמל אישי של משתמש
MOTI2013

שליחה על ידי MOTI2013 »

כולכם פה עושים מברדה יותר ממה שהוא,נכון מאד שהכי טוב שיחזור לקבוצת נעריו,גם אני רוצה לראות אותה בעונהה קרובה לובש אדום,גם אני רוצה שיחזור להפועל באר שבע,אבל אם הוא לא הייה מעוניין לחזור....שאחר כך לא יסתכל על האוהדים בעניים על זה שהעדיף כסף על פני לחזור לבית שלו,ראבקק אתה לא בן עשרים פלוס שיש ללך עוד מה לתרום באירופה ,אתה כבר בן 31 ,שילמד מאלי אוחנה שהעדיף לחזור לקבוצת נעוריו על פני כסף,אני אישית החזקתי מברדה אבל היום כבר לא,כמה שאני אוהב את ברדה אבל לא צריך להיות עייור בכדי לראות שהכסף זה תירוץ בשבילו בכדי לא לחזור להפועל ולהתקע עוד שנתיים שלוש שם כאילו זה יתן בשבילו משהו חוץ מיותר כסף!!!!!!!!!!!!

סמל אישי של משתמש
shovalb9
Title: עמה יעמיק

שליחה על ידי shovalb9 »

בגיל 31 הוא עדין שחקן מגה על בליגה המעפנה הזאתי אבל אני משער שיחתום עכשיו בקבוצה אחרת ויגיע אלינו כשיגמור את הסוס לעונת פרישה בגיל 33-34 או יותר
שחקן שמפציץ בחול אין לו סיבה לחזור לקבוצת נעוריו אלא אם אין לו מה לתרום באירופה(ויש לו) היחידי שעשה זאת היה אלי אוחנה, ולמרות שאני אוהד באר שבע הוא אגדה יחידה במינה.
" תחזיקו עוד כמה דקות בלקרוא מה רשמתי, זה לא הזמן להישבר......"

סמל אישי של משתמש
MOTI2013

שליחה על ידי MOTI2013 »

אין לו מה לתרום באירופה בגיל שלו זה סתם מיותר להשאר בבלגיה עוד שנתיים שלוש במקום לחזור לקבוצת נעוריו.

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

אני כבר לא מאמין לאדון אליניב ברדה...
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה

ע"פ ידיעות אחרונות המו"מ עם ברדה חודש בסופ"ש, כלומר יש עוד מו"מ והכל יכול להיות.
ויש סיכום עקרוני לגביי בן ביטון ובן תורג'מן.

סמל אישי של משתמש
messiah
Title: חלילוביץ' ליד כדור הקרן

שליחה על ידי messiah »

דר אדום בנשמה כתב: ויש סיכום עקרוני לגביי בן ביטון ובן תורג'מן.
*אנחת רווחה*

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה

messiah כתב:
*אנחת רווחה*
אוי נו דיי עם הציניות, זה שהם לא אוראל דגני זה לא אומר שהם גרועים או טובים...

סמל אישי של משתמש
dardasmiley

שליחה על ידי dardasmiley »

אתה לא מאמין לברדה? אני לא מאמין למועדון! להערכתי קיבל הצעה מעליבה שרחוקה מאוד מהסכומים שמדברים עליהם בתקשורת, הגיש להם הצעה מתוקנת, במועדון הבינו שלא יוכלו להלחיץ אותו עם ההצעה העלובה שלהם ולצאת גדולים כאשר הוא זה שסירב להצעה, ורצו לילל לתקשורת כדי לצאת טוב בכל הסיפור.
לא מאמין לשום דבר שציפורה אומרת ולא חושב שהמועדון מתנהל בצורה תקינה!

שלח תגובה