באר שבע - קריית שמונה, ראשון, 20:55.

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
shovalb9
Title: עמה יעמיק

Re: באר שבע - קריית שמונה, ראשון, 20:55.

שליחה על ידי shovalb9 »

yossi כתב:ההכנסה של שלומי הייתה הזויה.
רואים שהבן אדם בקושי זז. מה הוא בדיוק תורם? ועוד להציב אותו כשגבאי מקדימה?
פשוט לשחק ב-10 שחקנים ולכו תדעו אם הפציעה של שלומי לא החמירה.
דווקא שלומי היה טוב יותר מדובב, סחט עבירות ונלחם עם הפיזיות שלו על כדורים-דבר שאלישע חיפש משחקן בדקה 85, מבלי לצאת למגננה עמוקה יותר, וכמובן שדווקא דובב היום לא הרשים כמחליף, איבד את כל הכדורים שלו ולא זכור לי פעולה חיובית שלו האמת
" תחזיקו עוד כמה דקות בלקרוא מה רשמתי, זה לא הזמן להישבר......"

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

yossi כתב:ההכנסה של שלומי הייתה הזויה.
רואים שהבן אדם בקושי זז. מה הוא בדיוק תורם? ועוד להציב אותו כשגבאי מקדימה?
פשוט לשחק ב-10 שחקנים ולכו תדעו אם הפציעה של שלומי לא החמירה.
אחר כך אומרים בצוות המקצועי שהפציעות זה רק חוסר מזל.
ארבייטמן צלע ברוב הדקות שלו היום. לא אתפלא אם נשמע שהוא יעדר עוד שבועיים או יותר.

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

אני לא יודע אם הבנתי נכון אבל יש מצב שאליה נפצע. לגבי ההכנסה של ארבייטמן שצלע מהרגע הראשון? פשוט ביזיון

סמל אישי של משתמש
גדי

שליחה על ידי גדי »

dor69 כתב:אני לא יודע אם הבנתי נכון אבל יש מצב שאליה נפצע. לגבי ההכנסה של ארבייטמן שצלע מהרגע הראשון? פשוט ביזיון
אחריות של ארביטמן - רק הוא יודע בפציעה כזו אם הוא יכול לשחק.
אבל כרגיל רק אלישע אשם. התרגלתי.
אל תשאל מה הפועל באר שבע יכולה לעשות למענך אלא שאל את עצמך מה אתה יכול לעשות למענה

סמל אישי של משתמש
RedHell
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי RedHell »

CrazyRed7 כתב: אחר כך אומרים בצוות המקצועי שהפציעות זה רק חוסר מזל.
ארבייטמן צלע ברוב הדקות שלו היום. לא אתפלא אם נשמע שהוא יעדר עוד שבועיים או יותר.
דווח על זה בדיוק הבוקר, שערורייה.

סמל אישי של משתמש
taltal

שליחה על ידי taltal »

מסכים עם גדי שזה אחריות של השחקן בלבד

סמל אישי של משתמש
blueman

שליחה על ידי blueman »

taltal כתב:מסכים עם גדי שזה אחריות של השחקן בלבד
לא מסכים! זאת אחריות משותפת, עוד לפני שהתחיל המשחק ששמעתי שהוא על הספסל אמרתי שזה טעות. או ששחקן כשיר ב 100 אחוז או שהוא לא כשיר בכלל, רק בבאר שהע יש את הקומבינות האלו ששחקן כשיר לרבע שעה משחק, ששחקן שכשיר לרבע שעה שישב ביציע עוד שבוע ויחזור שבוע אחרי זה ביותר אטרף. שחקן עם כל הכבוד לו לא גורם רפואי מוסמך שיכול להגיד אני אפגע בעצמי וכו, בשביל זה אמור להיות מערך רפואה שיגיד השחקן צריך להחלים עוד שבוע ולבנות לו תוכנית חזרה למגרש, ולא להגיד הוא כשיר לרבע שעה ושיהיה בסגל ואני אעלה אותו במקרה הצורך

סמל אישי של משתמש
yedidel
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי yedidel »

זה לא אחריות של השחקן בלבד וגם לא של המאמן. הצוות הרפואי אמור להגיד לאלישע - אלה יכולים לשחק, ואלה לא

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

yedidel כתב:זה לא אחריות של השחקן בלבד וגם לא של המאמן. הצוות הרפואי אמור להגיד לאלישע - אלה יכולים לשחק, ואלה לא
כן אבל אמרו לאלישע בזמנו שגבאי נפצע,שהוא לא יכול לשחק ועובדה שאלישע הכניס אותו וגרם לו להפצע אפילו יותר גרוע, לפעמים נדמה לי שאלישע חושב שפציעות זה באמת עניין של מזל, חאלס לתת תירוצים למאמן, הוא האשם העיקרי בפציעה של שלומי ארבייטמן...
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

סמל אישי של משתמש
גדי

שליחה על ידי גדי »

blueman כתב: לא מסכים! זאת אחריות משותפת, עוד לפני שהתחיל המשחק ששמעתי שהוא על הספסל אמרתי שזה טעות. או ששחקן כשיר ב 100 אחוז או שהוא לא כשיר בכלל, רק בבאר שהע יש את הקומבינות האלו ששחקן כשיר לרבע שעה משחק, ששחקן שכשיר לרבע שעה שישב ביציע עוד שבוע ויחזור שבוע אחרי זה ביותר אטרף. שחקן עם כל הכבוד לו לא גורם רפואי מוסמך שיכול להגיד אני אפגע בעצמי וכו, בשביל זה אמור להיות מערך רפואה שיגיד השחקן צריך להחלים עוד שבוע ולבנות לו תוכנית חזרה למגרש, ולא להגיד הוא כשיר לרבע שעה ושיהיה בסגל ואני אעלה אותו במקרה הצורך
1. טל בן חיים נכנס לרבע השעה האחרונה בגביע ולא פתח כי לא היה כשיר 100% לתשעים דקות.
2. מתיחה בשריר - אין שום דרך לדעת מה מידת הפציעה מלבד ההרגשה והתחושה של השחקן. יש מתיחה שתוך יומיים חוזרים ויש שבועות. נמאס לי שכולם אחראיים חוץ מהשחקנים עצמם. זה היה משלק חשוב ביותר ועל המאמן וכל הצוות להעמיד ולהשתמש וכל הכלים האפשריים.

שבוע לפני המשחק החוץ נגד הפועל תל אביב נולד לארביטמן בן. יומיים אחרי הוא מתח שריר באימון. במקרה באותו שבוע לבת שלי הייתה יום הולדת והפתעתי אותה בפגישה עם בוזגלו. שאלנו אותו לגבי הפציעה של ארביטמן. הוא אמר לנו דבר מאוד מעניין: "שחקן שלא ישן טוב בלילות חייב להיות מודע למגבלות שלו בעיקר בתנועות חדות באימונים. רק השחקן יודע מה המגבלות שלו כי רק הוא מרגיש הכי טוב את הגוף שלו"

ארביטמן לא שיחק נגד הפועל תל אביב ובצורה אירונית ברדה היה בשפיץ במשחק גרוע שלו וגורדנה.
אל תשאל מה הפועל באר שבע יכולה לעשות למענך אלא שאל את עצמך מה אתה יכול לעשות למענה

סמל אישי של משתמש
גדי

שליחה על ידי גדי »

דר אדום בנשמה כתב: כן אבל אמרו לאלישע בזמנו שגבאי נפצע,שהוא לא יכול לשחק ועובדה שאלישע הכניס אותו וגרם לו להפצע אפילו יותר גרוע, לפעמים נדמה לי שאלישע חושב שפציעות זה באמת עניין של מזל, חאלס לתת תירוצים למאמן, הוא האשם העיקרי בפציעה של שלומי ארבייטמן...
אתה מתעקש לא להבין מה התפקיד של כל אחד. עם דובב לא היה כשיר אז למה הוא שיחק ?
אם תאשים תמיד את המאמן אז אתה נותן לכל השאר להיות ראש קטן.
אתה אומר שאלישע מקובע ? אז מה אתה ?

סמל אישי של משתמש
zivmay

שליחה על ידי zivmay »

ניצחון חשוב, לפחות התקרבנו למקום השני, שמשפיע על הדירוג לאירופה שנה הבאה...
בקשר למשחק, ברדה עם משחק נהדר, היחידי שלא פחד מהכדור, שלחץ, שמיקסם את יכולתיו האישיות. ההחלפה שלו הייתה מוזרה..
קריית שמונה, לחצה אותנו כל המשחק, לא הנענו כדור למשך 10 שניות ועדיין ניצחנו. מחצית שנייה הם הגבירו קצב, ורק הדגישו איזה קבוצה חזקה הם. אנחנו מצד שני נפלנו מהרגליים - דאוידזאדה, בוזגלו, גורדנה. והאירוע הביזארי של הערב - הכנסתו של ארבייטמן.
סוארז כמעט לבדו הציל אותנו פעם אחד פעם, ובהתקפה גורדנה יכל לסיים את המשחק איזה 2-3 פעמים.
לא משחק טוב שלנו, אבל השחקנים נתנו את הכל...

סמל אישי של משתמש
Totti

שליחה על ידי Totti »

zivmay כתב:ניצחון חשוב, לפחות התקרבנו למקום השני, שמשפיע על הדירוג לאירופה שנה הבאה...
בקשר למשחק, ברדה עם משחק נהדר, היחידי שלא פחד מהכדור, שלחץ, שמיקסם את יכולתיו האישיות. ההחלפה שלו הייתה מוזרה..
קריית שמונה, לחצה אותנו כל המשחק, לא הנענו כדור למשך 10 שניות ועדיין ניצחנו. מחצית שנייה הם הגבירו קצב, ורק הדגישו איזה קבוצה חזקה הם. אנחנו מצד שני נפלנו מהרגליים - דאוידזאדה, בוזגלו, גורדנה. והאירוע הביזארי של הערב - הכנסתו של ארבייטמן.
סוארז כמעט לבדו הציל אותנו פעם אחד פעם, ובהתקפה גורדנה יכל לסיים את המשחק איזה 2-3 פעמים.
לא משחק טוב שלנו, אבל השחקנים נתנו את הכל...
לא היינו באותו המשחק אתמול.
לא מתווכח על רוב הדברים שלך,אבל קרית שמונה היתה רחוקה מללחוץ ובטח ובטח כל המשחק.
הם נפלו מהרגליים יותר מאיתנו.
21.5.16- התיקון[highlight=#FF4040][/highlight]

סמל אישי של משתמש
zivmay

שליחה על ידי zivmay »

כנראה שבאמת לא היינו באותו משחק, הם לחצו אותנו בעיקר במרכז המגרש ובחלק מהזמן בכל המגרש.
עובדתית, לא הצלחנו לחבר יותר מ5 מסירות.

סמל אישי של משתמש
Totti

שליחה על ידי Totti »

zivmay כתב:כנראה שבאמת לא היינו באותו משחק, הם לחצו אותנו בעיקר במרכז המגרש ובחלק מהזמן בכל המגרש.
עובדתית, לא הצלחנו לחבר יותר מ5 מסירות.
עובדתית זה אם ספרת בצורה רצינית או לכל הפחות ראית שידור חוזר של המשחק ולא רק על סמך מה שהסקת ביציע.
אבל נשאיר את העובדות בצד.

קרית שמונה היתה חלשה אתמול ואף אלמנט מהמשחק הרגיל שלה לא בא לידי ביטוי.
לא הנעת הכדור המסודרת, לא משחק המעבר המהיר, לא ההגנה החזקה, לא הלחץ וגם לא האנרגיות שמאפיינות אותה.

אפשר לייחס את זה לעומס הגדול בשבועות האחרונים או לעובדה שהשחקנים שלנו נלחמו על כל כדור והקשו מאוד על החיים שלהם, אני בוחר באופציה השנייה.

לא ששיחקנו טוב והנענו כדור באופן מושלם, אבל בשום אופן לא נראינו פחות טוב מהם.
לחצו במרכז המגרש?
לא יודע על מה אתה מדבר, אני ראיתי את אוגו מתהלך עם הכדור האמצע כמו במסדרון, את גורדנה מקבל המון חופש בין הקישור למרכז ההגנה ואת ברדה נותן שני שערים בדיוק מאותו "אמצע", זה שהקשרים אמורים לסגור בגל שני.

הפכת 25 דק' בהן הם חיפשו את השיוויון ובאופן טבעי זרקו הרבה שחקנים קדימה ללחץ ושליטה באמצע, גם בדקות הללו היינו קרובים יותר לכיבוש מהם, לפחות תיאורטית.

נצחון מוצדק, לא חייבים לחפש את הרע בכוח
21.5.16- התיקון[highlight=#FF4040][/highlight]

שלח תגובה