שיר הקונטרה

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
The red one

Re: שיר הקונטרה

שליחה על ידי The red one »

יניב - בטוח שזה רק בגלל זה? בגלל זה נדבק בהם הגרמנים?

אורן -
1. אף אחד לא השווה את שיר האליפות לשיר הקונטרה. זה שאני ודר אמרנו שלדעתנו זה טיפשי להתעסק במכבי (ועוד בשיר פאקינג אליפות!) זה משהו אחר מאשכול שלם שמוקדש לשיר. לצורך העניין, אני נגד קללות, מכל סוג שהוא, במגרשים. אבל ברור לי שלא יהיה אפשר לעצור את זה. בשיר האליפות למשל אני לא שר רק את השורה הזאת. בשיר עם הבאנר זה אחרת. מילא שרים בלי הרייכרסטאג..גם זה אני לא רואה למה כדאי, אבל בסדר, יש אנשים שחסר להםם מלחמות כל 3 שנים אז הם מחפשים אקשן במגרשי כדורגל. אבל כשזה מגיע למילים כאלה זה כבר מוגזם, וצריך להציב גבול, כמו שאמרתי, לפני שזה ממשיך ל"אז אם לא בא לכם אל תשירו את השיר על האונס של הבנות או על הסרטן של טל בן חיים"

2+3. אתה צריך להבין שמבחינת רוב הקהל של באר שבע ובטח מבחינת כל הארץ, הארגון הוא הכל. לטוב ולרע. הארגון הוא אותם אנשים מדהימים ששורפים שעות מזמנם הפנוי, ללא תמורה, על מנת להציב בטרנר תפאורות שלא היו בכדורגל הישראלי ואלה אותם אנשים טובים שדואגים להסעות אך מצד שני אלה אותם חלאות שגונבים שלטים ממכבי פתח תקווה ורודפים אחרי אוהדים של סאות'המפטון. ויש מצב בכלל שאלה אותם אנשים. בינינו, אורן, כל הפירמות והארגונים שאתה מדבר עלייהם, הם לא צצו פתאום משום מקום. אם אלה אותם חבר'ה בשחור שעומדים ליד התופים - אז אני בעצמי מזהה כמה מהם מתקופות הארגונים השונים, ואני לא הייתי חבר מעולם בשום ארגון. ככה שסביר להניח ש"כולם מכירים את כולם". ואם לאנשים הטובים שבארגון חשוב לשמור על השם שלו, אז מומלץ לנסות לרסן את הפירמות האלה, כי בסוף יגיע איזה אירוע שיחזיר בקלות את השם הרע לאוהדי הפועל באר שבע.

--

לא נראה שזה הייל בשיר הזה ואגב כמעט ולא שרים פאק מכבי יש לנו מספיק שירים "פרטיים" שמתעסקים בהם.
נערך לאחרונה על ידי The red one ב 25 אוקטובר 2016, 08:54, נערך 2 פעמים בסך הכל.

סמל אישי של משתמש
הפועלעולה
Title: אוגו..... כן נותן!

שליחה על ידי הפועלעולה »

טרחנים.

סמל אישי של משתמש
bs war

שליחה על ידי bs war »

חברים, הקהל זה מקור הגאווה העיקרי של המועדון בעידן הנוכחי. הביקורת עניינית ולגיטימית. אנשים רוצים לשמר את זה.

אני אישית גאה בדיון הזה ובהתנגדות לשימוש ב"רייכסטאג". אני גאה בזה שהקהל שלנו דאג להבדיל את עצמו ולהתרחק מהמקומות האלה, ואני רוצה מאוד להישאר רחוק.

סמל אישי של משתמש
הפועלעולה
Title: אוגו..... כן נותן!

שליחה על ידי הפועלעולה »

אבל כבר היה את הדיון הזה. ולא שרו את השורה על הרייכסטאג עד אתמול וגם זה כי המשחק הבא נגד מכבי. למה לחפור על כל דבר?
מדברים כאילו אנחנו חיפה שהכניסו את לכל אוהד מכבי ללקסיקון שירים שלהם או הפועל תא. יאללה די, גם על השורה משיר האליפות עושים פה סיפור שלם. עוד מעט יבקשו לא לשיר מי שלא קופץ צהוב.

הארגון שלנו הכי מקשיב הכי אכפתי הכי זורם עם הקהל בארץ, לדעתי אפילו יותר מדי. אם מישהו לא מרגיש שייך הבעיה היא בו.

שמעון א
Title: CrazyRed

שליחה על ידי שמעון א »

חחחח אני חשבתי זה "היט היט"

סמל אישי של משתמש
גדי

שליחה על ידי גדי »

הפועלעולה כתב:אבל כבר היה את הדיון הזה. ולא שרו את השורה על הרייכסטאג עד אתמול וגם זה כי המשחק הבא נגד מכבי. למה לחפור על כל דבר?
מדברים כאילו אנחנו חיפה שהכניסו את לכל אוהד מכבי ללקסיקון שירים שלהם או הפועל תא. יאללה די, גם על השורה משיר האליפות עושים פה סיפור שלם. עוד מעט יבקשו לא לשיר מי שלא קופץ צהוב.

הארגון שלנו הכי מקשיב הכי אכפתי הכי זורם עם הקהל בארץ, לדעתי אפילו יותר מדי. אם מישהו לא מרגיש שייך הבעיה היא בו.
זה שיש לפעמים ביקורת לא הופך את מי שמבקר לפחות איכותי או מפרגן. יש ביקורת דווקא כי יש מי שמקשיב.
אתה לא חייב לקרוא את האשכול אם הוא נראה לך מיותר.

הכל פה בא מאכפתיות מאוהדי שלא פחות מסורים מכל אלא ששולחים אותי לקונצרט אז לא תודה. לא מעניין אותי קונצרטים אבל זה שמגר כדורגל זה לא "תאטרון" זה לא אומר שהאוזן סובלת הכל.

יש פה קהל מדהים ברובו מלבד מעטים שרוצים בכח לקחת אותנו אחורה. לצערי יש להם את הכוח הזה ואני מקווה מאוד שלא נצטרך להקפיץ את האשכול הזה.

אני אישית מתכוון לפנות למי שצריך ולהתריע על התופעות שישנן בדרומי שלהבנתי לא באות מהארגון.

נהמות לשחקנים זרים לא באות לי טוב והן גם לא חוקיות.
אל תשאל מה הפועל באר שבע יכולה לעשות למענך אלא שאל את עצמך מה אתה יכול לעשות למענה

סמל אישי של משתמש
crazyred
Title: קרייזי רד

שליחה על ידי crazyred »

גדי כתב:
זה שיש לפעמים ביקורת לא הופך את מי שמבקר לפחות איכותי או מפרגן. יש ביקורת דווקא כי יש מי שמקשיב.

הכל פה בא מאכפתיות מאוהדי שלא פחות מסורים מכל אלא ששולחים אותי לקונצרט אז לא תודה. לא מעניין אותי קונצרטים אבל זה שמגר כדורגל זה לא "תאטרון" זה לא אומר שהאוזן סובלת הכל.

יש פה קהל מדהים ברובו מלבד מעטים שרוצים בכח לקחת אותנו אחורה. לצערי יש להם את הכוח הזה ואני מקווה מאוד שלא נצטרך להקפיץ את האשכול הזה.

אני אישית מתכוון לפנות למי שצריך ולהתריע על התופעות שישנן בדרומי שלהבנתי לא באות מהארגון.

+1
הקהל לא מקלל אני אוהב את הפועל

נגד אלימות, לא בשביל אלונה, בשביל עצמנו

"המתגדרים בבקעת הריאליזם, סופם לשקוע בה עד צוואר" (יגאל אלון)

סמל אישי של משתמש
red and white
Title: Almog

שליחה על ידי red and white »

גדי כתב:

מכיר את הנהמות האלה ובחלק לא מועט מהפעמים הם היו גם לשחקנים ישראלים לבנים (האחרון דני עמוס), לא חושב שזה מגיע ממקום גזעני אלא יותר מזה שזה נשמע הרבה יותר אגרסיבי מאשר שריקות בוז.
בכל מקרה יש מעט מאוד אנשים שעשו את זה.

סמל אישי של משתמש
גדי

שליחה על ידי גדי »

red and white כתב: מכיר את הנהמות האלה ובחלק לא מועט מהפעמים הם היו גם לשחקנים ישראלים לבנים (האחרון דני עמוס), לא חושב שזה מגיע ממקום גזעני אלא יותר מזה שזה נשמע הרבה יותר אגרסיבי מאשר שריקות בוז.
בכל מקרה יש מעט מאוד אנשים שעשו את זה.
לך תסביר באופא שזה בה ממקום של אהבה. עושים את זה 5 מטר מכוון הרחבה.
אל תשאל מה הפועל באר שבע יכולה לעשות למענך אלא שאל את עצמך מה אתה יכול לעשות למענה

סמל אישי של משתמש
delta7

שליחה על ידי delta7 »

גדי כתב:

+1

סמל אישי של משתמש
avivgolan

שליחה על ידי avivgolan »

crazyred כתב: הרייכסטאג. למרות שלאחרונה יותר ויותר אוהדים שרים ״הגרמנים״ במקום ״הצהובים״ בשיר האליפות. טאגב, אין לימשום בעיה עם השורה ״הצהובים הם קיבלו היום ב..״ ואני גם שרה אותה.
אבל על הרייכסטאג? להגיד אל תשירו פשוט לא מספיק, זה מסוג הדברים שהשתיקה לא מספיקה, סורי. זה הגבול של חופש הביטוי.
עוד לא הבנתי מה הבעיה להגיד את המילה רייכסטאג. זה כמו להגיד הסנאט או הכנסת.
הכינוי שלהם זה גרמנים והבית שלהם זה הרייכסטאג.
מי שרוצה לשמוע פה שיר שמזלזל בשואה משהו בסגנון פשוט מחפש בכוח לבקר. זה שהקונוטציות שלכם כאלה זה עניין שלכם ושלכם בלבד.

סמל אישי של משתמש
oranu
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי oranu »

יאללה הפועל - הפתעת אותי, לא שמעתי את המשפט הזה אפילו לא בסרטון כשראיתי אותו ובהחלט שרו אותו שם, שוב - לא אוהב את המשפט לא מתחבר לא שר אותו, לא בעד להכניס אותו ליציע אבל לא הכל בשליטה שלנו ויש אנשים ששרים את זה כשהרוב לא שר אתזה.

The red one - אבל זה לא אפשרי אחי, אי אפשר באמת לשלוט ולקבוע לכל פירמה מה לעשות אחרי משחק ולמי לקחת דגל או לא, הם אנשים בוגרים ועצמאיים ועושים דברים על דעת עצמם, הארגון הוא לא דיקטטורי ולא יכול לקבןע, אני יכול להגיד לך ב 100 אחוז שאצלנו הגישה היא לא לבוא על סתם קבוצות ולא לחפש בעיות עם כאלה שאין לנו איתם ולא מחפשים אותנו (חיפה, הפועל תל אביב).

עם כאלה שיש לך יריבות זה כבר סיפור אחר ואני לא נכנס לזה פה.

בכללי אני יכול להגיד לך ב 100 אחוז שהארגון לא קשור לזה ואם היה קשור תהיה בטוח שהיה לוקח אחריות ולא מסתתר מאחורי פירמה כזו או אחרת, אנשים מסויימים עשו את זה וגם לקחו אחריות על זה מי שקצת מתעניין בעולם הזה יודע גם באיזה פירמה מדובר.

לסיכומו של עניין -
אי אפשר לשלוט בכולם, אי אפשר להחליט לכולם, אפשר להתוות דרך ולנסות לשפר דברים, תופעות שבעיני רוב הפורום לא לגיטימיות נראות לגיטימיות בעיני אחרים, אין לך דרך לצנזר כל אחד המטרה היא שתוביל בקו אחיד נכון ואצלנו הקו הוא ברור (חוץ מהסרטון שפירסמו פה שזאת פעם ראשונה).

לא קשור למתנדבים וכל השיט הזה, גם אם יינו מקבלים שכר, אנחנו לא יכולים באמת למנוע הכל והגיע הזמן שאנשים יבינו את זה ויפסיקו להתעסק בלמה הארגון לא מונע.

תעבירו ביקורת על שירים על מעשים של אנשים הכל טוב ומקובל, אל תעבירו ביקורת על הארגון שהוא לא מונע, הוא לא השוטר ביציע.

הוא אחראי על הצבע העידוד התפאורה האחדות בקהל והסחיפה של כולם, זה תפקידו ותשפטו אותנו אך ורק על הקריטריונים הללו וגם אם יש ביקורת? אחלה, כל עוד זה קשור למה שאנחנו באמת מתעסקים הכל טוב, תאמינו לי לכולנו יהיה יותר סבבה.

שלח תגובה