הפועל ב"ש- מכבי תל אביב, ראשון, 20:55, טרנר

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
delta7

Re: הפועל ב"ש- מכבי תל אביב, ראשון, 20:55, טרנר

שליחה על ידי delta7 »

אריק כתב: דווקא חושב שהכוח הוא באמצע עם השלישיה של הוגו, הובאן וראדי. ככל שמדוניאנין ייגע פחות
בכדור כך השליטה תהיה שלנו.
בדיוק.
אתמול במשחק שלהם מול חיפה כל פעם שהכדור הגיע למדוניאנין התחלתי לחשוש. שיהיה אצל טיבי, עמב"ה, בניון, דסה, רק לא מדוניאנין. מזכיר במידה מסוימת את מליקסון, מאוד בלתי צפוי.

סמל אישי של משתמש
delta7

שליחה על ידי delta7 »

אביאל כתב:לגבי ויטור, השחקן אמר אתמול אחרי המשחק שלדעתו הוא יהיה בסדר עד יום ראשון.
ממקור ראשון.

לדעתי שווה פשוט לחכות לבדיקה.
תודה, אביאל, מעודד ומשחרר לחץ.

סמל אישי של משתמש
delta7

שליחה על ידי delta7 »

MikiRed כתב:דוגמא מאתמול במכבי תל אביב.
סקריונה תופקד כחלוץ???? זה לא פינוק לצוות שחקן לפי היתרון שלו כשאין אילוץ. ניסה להתחכם וראיתם את התוצאה.
בענין סקריונה עצירה גדולה של הילד בשער והרחקה של כדור שכבר היה בדרך לרשת, בלי אלו וסקריונה ענק עם צמד...

סמל אישי של משתמש
delta7

שליחה על ידי delta7 »

Totti כתב: בלי הובאן או ראדי?
אין סרט שבכר משחק ככה
+1

סמל אישי של משתמש
הראל
Title: אין

שליחה על ידי הראל »

[quote="zivmay"]אתמול אחרי הרבה מאוד זמן, הקישור היה מאוד פעיל עד כדי כך שהם לא נתנו לשחקני הקישור של קריית שמונה לחבר 2 פסים.
לדעתי, זה הקישור הכי אינטנסיבי שאנחנו יכולים להציב, מה שגם הוא משלב יצירתיות ועומק. היציאה של אוחנה קדימה היא פשוט בקצב כלכך גבוה.[/quote]

גם הקישור שלנו לא הוציא שני פסים.

תראה את המשחק שידור חוזר, תראה איך אוגו בא לקבל כדור מהבלמים והוא לבד, אף אחד מהקשרים לידו לא בא לקבל כדור, איך אוגו עם תנועות ידיים מסמן להם לבוא.

ולך תראה משחק עם קישור של אוגו ראדי הובאן ואפילו אוגו ראדי/הובאן מליקסון ותראה כשאוגו לוקח כדור מהבלמים ראדי נמצא בנתיב מסירה קרובה ולא שאוגן צריך לחפש יותר מדי למי למסור.

קישור של אוגו ווובה ביחד, זה רע, זה נורא, וזה לאמועיל ב433
תמונה

סמל אישי של משתמש
delta7

שליחה על ידי delta7 »

ForeverRed כתב: השלישייה הרגילה של אוגו-הובאן-ראדי תיפתח. אופתע מאוד אם לא.
תודה, הרגעת אותי :)

סמל אישי של משתמש
xboy

שליחה על ידי xboy »

maor20094 כתב:מקווה שיהיה טירוף בקהל,
בזמן האחרון יש תחושת שובע שלא יודע מאיפה היא מגיעה.

לבוא לתת גרון ולהרעיד את טרנר, מבצר אמיתי
רק שלא יתחילו לעודד שעה לפני תחילת המשחק כמו שהיה במשחק הקודם נגדם, בדקה 10 כולם כבר היו צרודים וסחוטים, לכן לא הייתה בכלל אווירה במהלך המשחק.

סמל אישי של משתמש
eitam

שליחה על ידי eitam »

xboy כתב: רק שלא יתחילו לעודד שעה לפני תחילת המשחק כמו שהיה במשחק הקודם נגדם, בדקה 10 כולם כבר היו צרודים וסחוטים, לכן לא הייתה בכלל אווירה במהלך המשחק.
פטנט באר שבעי, חותם שזה בדיוק מה שיקרה

סמל אישי של משתמש
ns75

שליחה על ידי ns75 »

אדום זקן כתב:שוב,אני באמת חושב שאנחנו קטלניים מאוד עם רביעייה קדמית התקפית.
מצד שני קשה לי להאמין שברק יילך על הקונספט הזה,כי הלחץ הוא על מכבי ולא עלינו.
לכן אם אכן עולים עם שלישייה בקישור ההעדפה שלי היא אוגו,ראדי ווובה בראון שיושב כמו עלוקה על הצוואר של מדוניאנין.
העדיפות שלך לקישור כזה מסגירה את קצב נקישות הביצים שלך בימים אלו

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

1. מליקסון גאון, לא בליגה בכלל של בוזגלו מבחינת כדורגל (ויסלח לי בוזגלו, שהוא שחקן חשוב, אבל לא הברומטר שלנו כמו מליקסון שהפציעה שלנו בשנה שעברה כמעט גרמה לנו לאבד את האליפות).
אין שחקן בליגה שחקן שמוסר יותר מסירות מפתח ממליקסון. הוא פשוט הופך את כל מי שמסביבו לטוב יותר לא משנה אם זה אוחנה או נואקמה.

2. הובאן הוא בגדר חובה מול מכבי. אין שחקן חכם יותר ממנו בקבוצה מבחינת קריאת המשחק והבנת המשחק מבחינה הגנתית. פלוס הוא מתעלה במשחקים גדולים ובעיקר משתמש המון ביכולת שלו לפרוץ קדימה עם הכדור (מול מכבי זה כבר נגמר פעמיים עם שערים שלו). ואסור גם לשכוח שהובאן יגיע רענן אחרי מנוחה ארוכה.

3. הייתי פותח עם שלושה בלמים.
אין הבדל מבחינתי בין ספרטה פראג, אינטר, סאות'המפטון, סלטיק, אולמפיאקוס ומכבי תל אביב. כולם קבוצות אירופאיות, כולם קבוצות איכותיות שאף אחד לא יופתע אם ינצחו אותנו. ומול כולם הייתי רוצה לראות מערך של שלושה בלמים כדי קודם כל לקבל שקט מאחורה.
מערך של 3 בלמים גם ייתן לנו לנצל את החולשה של מכבי באגפים, בן הרוש הוא מגן חלש מאוד, ובן חיים אם יפתח על הקו פשוט מפקיר את המגן שלו, זה ישחרר את ביטון וקורוהט לתקוף ויחד עם שחקני האגף ניצור יתרון שלמכבי תל אביב יהיה קשה להתמודד איתו.
יתרון נוסף של מערך שלושת הבלמים הוא שהמגן תמיד זוכה לעזרה של אחד הבלמים (באירופה טאהה פשוט היה הבלם הנוסף שתמיד יצא לעזרה כמעט אוטומטית למגן), וגם כאן זה בולט במיוחד לאור העובדה שהשחקן הכי מסוכן במכבי היום הוא טל בן חיים (שמשחק כמובן כקיצוני) שנמצא בכושר מצוין.

סמל אישי של משתמש
adomi

שליחה על ידי adomi »

Sir Alex Ferguson כתב:1. מליקסון גאון, לא בליגה בכלל של בוזגלו מבחינת כדורגל (ויסלח לי בוזגלו, שהוא שחקן חשוב, אבל לא הברומטר שלנו כמו מליקסון שהפציעה שלנו בשנה שעברה כמעט גרמה לנו לאבד את האליפות).
אין שחקן בליגה שחקן שמוסר יותר מסירות מפתח ממליקסון. הוא פשוט הופך את כל מי שמסביבו לטוב יותר לא משנה אם זה אוחנה או נואקמה.

2. הובאן הוא בגדר חובה מול מכבי. אין שחקן חכם יותר ממנו בקבוצה מבחינת קריאת המשחק והבנת המשחק מבחינה הגנתית. פלוס הוא מתעלה במשחקים גדולים ובעיקר משתמש המון ביכולת שלו לפרוץ קדימה עם הכדור (מול מכבי זה כבר נגמר פעמיים עם שערים שלו). ואסור גם לשכוח שהובאן יגיע רענן אחרי מנוחה ארוכה.

אין הבדל מבחינתי בין ספרטה פראג, אינטר, סאות'המפטון, סלטיק, אולמפיאקוס ומכבי תל אביב. כולם קבוצות אירופאיות, כולם קבוצות איכותיות שאף אחד לא יופתע אם ינצחו אותנו. ומול כולם הייתי רוצה לראות מערך של שלושה בלמים כדי קודם כל לקבל שקט מאחורה.
מערך של 3 בלמים גם ייתן לנו לנצל את החולשה של מכבי באגפים, בן הרוש הוא מגן חלש מאוד, ובן חיים אם יפתח על הקו פשוט מפקיר את המגן שלו, זה ישחרר את ביטון וקורוהט לתקוף ויחד עם שחקני האגף ניצור יתרון שלמכבי תל אביב יהיה קשה להתמודד איתו.
יתרון נוסף של מערך שלושת הבלמים הוא שהמגן תמיד זוכה לעזרה של אחד הבלמים (באירופה טאהה פשוט היה הבלם הנוסף שתמיד יצא לעזרה כמעט אוטומטית למגן), וגם כאן זה בולט במיוחד לאור העובדה שהשחקן הכי מסוכן במכבי היום הוא טל בן חיים (שמשחק כמובן כקיצוני) שנמצא בכושר מצוין.
מסכים עם הכל

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

נראה לי שאפשר להתחיל להתכונן למשחק בלי ויטור.
במועדון פסימיים לגביו. נראה לפחות כמו מתיחה(אם לא קרע, חלילה).
מחר תהיה תשובה סופית.

סמל אישי של משתמש
OMERREMO33

שליחה על ידי OMERREMO33 »

adomi כתב: מסכים עם הכל
גם אני

סמל אישי של משתמש
Noam98
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי Noam98 »

Sir Alex Ferguson כתב:1. מליקסון גאון, לא בליגה בכלל של בוזגלו מבחינת כדורגל (ויסלח לי בוזגלו, שהוא שחקן חשוב, אבל לא הברומטר שלנו כמו מליקסון שהפציעה שלנו בשנה שעברה כמעט גרמה לנו לאבד את האליפות).

+הרבה, רק אני לא בטוח איך נראה עם 3 בלמים ללא ויטור

סמל אישי של משתמש
MikiRed
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי MikiRed »

גם אני בעד שלושה בלמים נגד קבוצות אירופאיות, מכבי גם כזו, ובתנאי שוויטור ישחק.
לשחק שלושה בלמים עם בלמים 3 4 נראה לי מסוכן מדי ואז כדאי לחזור ולשחק עם 3 קשרים, ראדי (או אוחנה) אוגו והובאן.

שלח תגובה