טיסות, מלונות וטיפים- בוקרשט

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
South Boy
Title: קרייזי-רד

Re: טיסות, מלונות וטיפים- בוקרשט

שליחה על ידי South Boy »

The red one כתב: למה שלא תטוס?
כי אני לא מספיק פראייר. אני חלק מקהל שבוי, אבל לא פראייר.
לא מוכן לתת יד לעושק בחסות המועדון, לא מוכן לשלם פי 3 יותר על משהו שלא הולם את המחיר עם כל הרצון שלי לטוס. גם לרווח שהחברות האלה עושות עליי צריך להיות גבול.
עשיתי את זה פעמיים בשנה שעברה ואני לא מוכן לעשות את זה שוב העונה, מה שאבסורד זה שדווקא בשנה שעברה כשלא חיכיתי למכירת כרטיסים כי פחדתי שלא ישאר וישר סגרתי דילים למילאנו וסאות'המפטון הייתה מכירה חופשית לקהל הרחב והעונה עד שלקחתי את הסיכון וחיכיתי לסגור דיל עצמאית הם שוב התחילו עם השטויות של טפסי הרשמה והגרלות. איזה שחור אני.
נערך לאחרונה על ידי South Boy ב 30 אוגוסט 2017, 10:59, נערך פעם 1 בסך הכל.

סמל אישי של משתמש
סניור

שליחה על ידי סניור »

באמת לא מבין אתכם.
אני מכיר לפחות 10 חברים שכבר קנו טיסות.
אף אחד לא קנה חבילה של שורה ראשונה, לא עכשיו. לא בשנה שעברה.
אגב, גם במוקדמות לא.
אף אחד מהם לא נשאר בלי כרטיס באף אחד מהמשחקים ולא ישאר בלי כרטיס גם בבוקרשט.

סמל אישי של משתמש
The red one

שליחה על ידי The red one »

South Boy כתב:
כי אני לא מספיק פראייר. אני חלק מקהל שבוי, אבל לא פראייר.
לא מוכן לתת יד לעושק בחסות המועדון, לא מוכן לשלם פי 3 יותר על משהו שלא הולם את המחיר עם כל הרצון שלי לטוס. גם לרווח שהחברות האלה עושות עליי צריך להיות גבול.
עשיתי את זה פעמיים בשנה שעברה ואני לא מוכן לעשות את זה שוב העונה, מה שאבסורד זה שדווקא בשנה שעברה כשלא חיכיתי למכירת כרטיסים כי פחדתי שלא ישאר וישר סגרתי דילים למילאנו וסאות'המפטון הייתה מכירה חופשית לקהל הרחב והעונה עד שלקחתי את הסיכון וחיכיתי לסגור דיל עצמאית הם שוב התחילו עם השטויות של טפסי הרשמה והגרלות. איזה שחור אני.
אני באמת לא מבין אותך...שורה ראשונה הוגנים מאוד והדילים שלהם ממש לא עושקים. מה, זה כאילו לא בכבוד שלך לקנות מהם?

ברור שאם היית מספיק "אמיץ" וקונה בשעות הראשונות אז הדברים היו זולים יותר. אבל 1,600 שקל, 4 ימים בפראג(וכן אני יודע שאנחנו באשכול בוקרשט), מלון אחלה(באמת, תקרא את הביקורות על המלון ברירת מחדל שלהם, נשמע כמו יופי של מלון באחלה מיקום וזה מפתיע, בדר"כ מלונות הברירות מחדל הם פח), זה עושק? זה לא נשמע לי עושק. כיום אי אפשר למצוא דיל טוב מזה, בדקתי אתמול.

גם הדיליים שלהם לבוקרשט היו זולים, והבנתי שהם מוציאים היום עוד. מדובר בחברה הוגנת, אמינה, דואגים לך לכל דבר, מה הבעיה לקנות מהם? אז תשלם עוד 200 ש"ח יותר..לא שאני חס וחלילה מזלזל ב-200 ש"ח, אבל, אתה מקבל שם תעודת ביטוח שהם דואגים לך לכל דבר+כרטיס למשחק.

אני חושב (ותקנו אותי אם אני טועה) שאין הבדל גדול מדיי בדילים שהם מציעים לפלזן וללוצרן. בוקרשט בהחלט היה הבדל, מי שסגר בשעתיים שאחרי ההגרלה הרוויח בגדול לבוקרשט, היה גם את הדיל מעובדה, משהו כמו 400 שקל טיסות הלוך-חזור..אבל..בכל מקרה זה היה נגמר, עם שורה ראשונה, בלעדייהם, עם צבר, בלעדייהם, לא משנה..

סמל אישי של משתמש
nir767676

שליחה על ידי nir767676 »

כמה טחינת מים אלוהים.
אין שום סיבה ששורה ראשונה ימכרו כרטיס למשחק. חלאס.

אשכרה כותבים פה "סה"כ 200 שקל הבדל"

סמל אישי של משתמש
South Boy

שליחה על ידי South Boy »

The red one כתב: אני באמת לא מבין אותך...שורה ראשונה הוגנים מאוד והדילים שלהם ממש לא עושקים. מה, זה כאילו לא בכבוד שלך לקנות מהם?

ברור שאם היית מספיק "אמיץ" וקונה בשעות הראשונות אז הדברים היו זולים יותר. אבל 1,600 שקל, 4 ימים בפראג(וכן אני יודע שאנחנו באשכול בוקרשט), מלון אחלה(באמת, תקרא את הביקורות על המלון ברירת מחדל שלהם, נשמע כמו יופי של מלון באחלה מיקום וזה מפתיע, בדר"כ מלונות הברירות מחדל הם פח), זה עושק? זה לא נשמע לי עושק. כיום אי אפשר למצוא דיל טוב מזה, בדקתי אתמול.

גם הדיליים שלהם לבוקרשט היו זולים, והבנתי שהם מוציאים היום עוד. מדובר בחברה הוגנת, אמינה, דואגים לך לכל דבר, מה הבעיה לקנות מהם? אז תשלם עוד 200 ש"ח יותר..לא שאני חס וחלילה מזלזל ב-200 ש"ח, אבל, אתה מקבל שם תעודת ביטוח שהם דואגים לך לכל דבר+כרטיס למשחק.

אני חושב (ותקנו אותי אם אני טועה) שאין הבדל גדול מדיי בדילים שהם מציעים לפלזן וללוצרן. בוקרשט בהחלט היה הבדל, מי שסגר בשעתיים שאחרי ההגרלה הרוויח בגדול לבוקרשט, היה גם את הדיל מעובדה, משהו כמו 400 שקל טיסות הלוך-חזור..אבל..בכל מקרה זה היה נגמר, עם שורה ראשונה, בלעדייהם, עם צבר, בלעדייהם, לא משנה..
מה לא בכבוד שלי לסגור דרכם? אני אומר לך טסתי לסאות'המפטון ומילאנו דרכם.
החבילות שלהם לא היו יקרות באופן כללי והם חברה אחלה ביחס למתחרות שלהם אבל הם עדיין חברת נסיעות שגוזרים עליך רווח תמורת משהו שאתה יכול לסגור לבד, הכעס הוא שהמועדון מנע ממני את האפשרות הזאת ונתן להם בלעדיות לפני שהוא משחרר כרטיסים לקהל הרחב. איך שלא תסובב את זה וכמה שלא תנסה לעדן את ההתנהלות של כל הצדדים יש פגם בהתנהלות של המועדון.
בפחות מהמחיר של הדילים ששורה ראשונה הוציאו הייתי צריך לסגור טיסה ולינה ברדיסון בלו אם רק הייתה לי אפשרות לקנות כרטיס בלי למלא טופס הרשמה בזמן שלשורה ראשונה כרטיסים ביד.
הם עושים רווח גדול על אנשים ואין לי שום בעיה עם זה כי במצב רגיל הם לא מכריחים אף אחד לרכוש חבילות דרכם, במצב שבו המועדון קודם כל נותן להם כרטיסים ועושה הרשמות לאוהדים על חשבון הקצאות שמיועדות לאוהדים והגיעו לידיים אחרות הוא מציב לנו שתי אפשרויות, או לרכוש את החבילה ממשרד נסיעות או לחכות לדקה התשעים ולרכוש כרטיס במכירה חופשית (ואני יודע שרוב הסיכויים שכן יהיה אבל עדיין!) וזה אבסורד.

סמל אישי של משתמש
The red one

מה שאתה אומר נכון, אבל אני מצטרף לטיעון של 'סניור' - לא שמעתי על מישהו שסגר עצמאית ובסופו של דבר לא הצליח להכנס למשחק ונאלץ לבטל. בטח לא באצטדיון של 2,800 איש, שעם כל ההסתערות על בוקרשט, לא מאמין ש2,800 יקנו. יחד עם זאת, אני עדיין לא מצליח להבין מה הבעיה לסגור עם שורה ראשונה. אתה לא תמצא דילים זולים יותר ולא תצליח לבנות כאלה. אם לא היית זריז בשעתיים הראשונות, אז פספסת. וכן, מבין שלא רצית לסגור כי לא ידעת מה יהיה, אבל העובדות הן שאחרים סומכים על זה שיהיה בסדר, עם הבטחות של שורה ראשונה, עם הבטחות של הקבוצה או בלי..

אני מסכים איתך שייתכן ויש פגם בהתנהלות, אבל כרגע זה או לא לטוס בכלל או לטוס במחירים סבירים עם חברת נסיעות. כמובן שכל אחד יעשה את השיקולים שלו, אבל זה לא שיש לנו רק חבילה של צבר שעולה 630 יורו לבוקרשט שזאת גניבה לאור יום..

ניר אל תלכלך. כתבתי אחר כך שאני חס וחלילה לא מזלזל ב-200 שקל, אבל כנראה שאם בן אדם מוכן להשקיע 800 צפונה בלנסוע אחרי קבוצת כדורגל לחו'ל, כנראה ש-200 שקל נוספים לא יעצרו אותו ולא יגרמו לו לשקול את העסקה מחדש.
נערך לאחרונה על ידי The red one ב 30 אוגוסט 2017, 11:21, נערך פעם 1 בסך הכל.

סמל אישי של משתמש
zivmay

שליחה על ידי zivmay »

לא רוצה לקנות כרטיס דרך חבילה, לא רוצה להיות במלון, רוצה לקנות כרטיס עצמאית ולישון איפה שבא לי. החברות האלו לא צריכות להיות קשורות בכלל לכרטיסים.

סמל אישי של משתמש
nir767676

שליחה על ידי nir767676 »

The red one כתב:מה שאתה אומר נכון, אבל אני מצטרף לטיעון של 'סניור' - לא שמעתי על מישהו שסגר עצמאית ובסופו של דבר לא הצליח להכנס למשחק ונאלץ לבטל. בטח לא באצטדיון של 2,800 איש, שעם כל ההסתערות על בוקרשט, לא מאמין ש2,800 יקנו. יחד עם זאת, אני עדיין לא מצליח להבין מה הבעיה לסגור עם שורה ראשונה. אתה לא תמצא דילים זולים יותר ולא תצליח לבנות כאלה. אם לא היית זריז בשעתיים הראשונות, אז פספסת. וכן, מבין שלא רצית לסגור כי לא ידעת מה יהיה, אבל העובדות הן שאחרים סומכים על זה שיהיה בסדר, עם הבטחות של שורה ראשונה, עם הבטחות של הקבוצה או בלי..

ניר אל תלכלך. כתבתי אחר כך שאני חס וחלילה לא מזלזל ב-200 שקל, אבל כנראה שאם בן אדם מוכן להשקיע 800 צפונה בלנסוע אחרי קבוצת כדורגל לחו'ל, כנראה ש-200 שקל נוספים לא יעצרו אותו ולא יגרמו לו לשקול את העסקה מחדש.
כל הודעה שלך פה אתה מפספס את הנקודה עוד יותר אחי

סמל אישי של משתמש
The red one

nir767676 כתב: כל הודעה שלך פה אתה מפספס את הנקודה עוד יותר אחי
טוב אחי

סמל אישי של משתמש
סניור

שליחה על ידי סניור »

גם מי שקונה בשורה ראשונה צריך להירשם לכרטיס.
אין להם כרטיסים כמו שלשפע הפקות אין.
אי פעם קניתם כרטיס חודשיים מראש למשחק חוץ?! אין עדיין.
הם מוגבלים ברשימה כמו כל גורם אחר.

סמל אישי של משתמש
South Boy

שליחה על ידי South Boy »

סניור כתב:גם מי שקונה בשורה ראשונה צריך להירשם לכרטיס.
אין להם כרטיסים כמו שלשפע הפקות אין.
אי פעם קניתם כרטיס חודשיים מראש למשחק חוץ?! אין עדיין.
הם מוגבלים ברשימה כמו כל גורם אחר.
זה פשוט לא נכון.
שורה ראשונה כתבו במפורש בחבילה שלהם שהיא כוללת כרטיס כניסה למשחק ליציע אוהדי באר שבע, אז או שהם מבטיחים הבטחות שווא או שפשוט יש להם הבטחה לכמות כרטיסים מסוימת, אף אחד שרכש דרכם לא צריך להרשם.
אף אחד לא מצפה שמעכשיו יהיו כרטיסים בשפע הפקות, אבל בשנה שעברה גם לפני המשחק מול אינטר וגם לפני המשחק מול סוטון (שם היו פחות כרטיסים ממה שמגיע לנו בבוקרשט) הייתה מכירה חופשית על בסיס כל הקודם זוכה, כמו שצריך להיות. בלי טפסים וקשקושים.
אני אומר שוב, איך שלא תסובבו את זה ככה לא מתנהלים.

סמל אישי של משתמש
סניור

שליחה על ידי סניור »

תבדוק ברשימה, ותראה שצריך לסמן איך קנית - עצמאי, שורה ראשונה ועוד כמה סוכנויות.
וגם בשנה שעברה שורה ראשונה יצאו עם דילים דקה אחרי ההגרלה לכל המשחקים. בוודאות. התלבטתי איזה יומיים על דיל שלהם למילנו ובסוף קניתי עצמאית.
כרטיס למשחק קניתי בשפע הפקות.

סמל אישי של משתמש
גדי

שליחה על ידי גדי »

טס עצמאית תמיד (לגלאזגו עשיתי עם שורה ראשונה רק בגלל שלא מצאתי משהו חותר זול עצמאית). גם בשבת קניתי לבוקרשט ושוויץ במחירים זולים מאוד. לא מודאג מנושא הכרטיסים.

מניח שהמועדון עושה טעויות בנושא כרטיסים חו"ל ונמצא בתחום הזה בשלב של "לונה טורס" לפני שלוש שנים. מקווה ומאמין שכך יקרה.

בשורה התחתונה (משחק מילים...) אנחנו עדיין לא במצב של "סולד אאוט"כרטיסים במשחקי חוץ באירופה. לא מכיר מישהו שרצה לטוס ונשאר בלי כרטיסים. גם בבולגריה הגיעו אוהדים בלי כרטיסים והיה מי שבקבוצה שהשיג להם דרך הבולגרים כרטיסים.
אל תשאל מה הפועל באר שבע יכולה לעשות למענך אלא שאל את עצמך מה אתה יכול לעשות למענה

סמל אישי של משתמש
The red one

גדי כתב:טס עצמאית תמיד (לגלאזגו עשיתי עם שורה ראשונה רק בגלל שלא מצאתי משהו חותר זול עצמאית). גם בשבת קניתי לבוקרשט ושוויץ במחירים זולים מאוד. לא מודאג מנושא הכרטיסים.

מניח שהמועדון עושה טעויות בנושא כרטיסים חו"ל ונמצא בתחום הזה בשלב של "לונה טורס" לפני שלוש שנים. מקווה ומאמין שכך יקרה.

בשורה התחתונה (משחק מילים...) אנחנו עדיין לא במצב של "סולד אאוט"כרטיסים במשחקי חוץ באירופה. לא מכיר מישהו שרצה לטוס ונשאר בלי כרטיסים. גם בבולגריה הגיעו אוהדים בלי כרטיסים והיה מי שבקבוצה שהשיג להם דרך הבולגרים כרטיסים.
אנחנו בהחלט יכולים להיות במצב של סולד-אאוט באירופה, אם נגיד בוקרשט היו משחקים באצטדיון של ה-27K אני מאמין שהיו נגמרים כל 1,350 הכרטיסים ואז השאלה אם הייתה הקצאה נוספת מהרומנים.
מכיוון שזה לא המצב, אני לא חושב שייגמרו 2,750 כרטיסים ולכן כל הויכוח הוא נכון במידה מסויימת, אבל לא חושב שרלוונטי למשחק הזה, כי הכרטיסים לא יגמרו.

סמל אישי של משתמש
delta7

שליחה על ידי delta7 »

The red one כתב: אני עדיין לא מצליח להבין מה הבעיה לסגור עם שורה ראשונה.
אז אני אסביר לך:
99% מהחבילות שמציעות החברות השונות הן ל-3, 4 ו-5 ימים.
אני משתדל (ומכיר גם אחרים שמשתדלים) ליסוע לכל/רוב המשחקים, גם בחו"ל.
לא מסוגל לעבוד ולקיים משפחה כמו טבח בצבא, שבוע כן, שבוע לא.
נוהג לטוס ולחזור בטווח הזמן הקצר ביותר, 24 שעות, גג 48 שעות. חבילות כאלו לא בנמצא כך שכמעט תמיד אני מתארגן על כל הנדרש לבד.

שלח תגובה