הפועל באר שבע- ויאריאל, חמישי, 22:00, טרנר

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
izguy83

Re: הפועל באר שבע- ויאריאל, חמישי, 22:00, טרנר

שליחה על ידי izguy83 »

סעמק עם הפוקסמן הנוצרי הזה.
חושב שהיינו יכולים להעיז טיפה יותר, אבל בסה"כ הכנה מעולה של ברדה.
בסוף הם הרבה הרבה יותר איכותיים
מדהים לראות את הרמה של השחקנים בני 19-20 שלהם והמשחק הפשוט.

סמל אישי של משתמש
talb55

שליחה על ידי talb55 »

נרגענו אז נדבר.

* אני חושב שאני הראשון שהציף את זה, אבל שוב, הנעת כדור מאוד איטית בקו ההגנה ללא רעיונות. ראיתי שכתבו על בריירו, אבל לדעתי הוא לא קשור לזה והוא היה הטוב בקישור אתמול (שמיר וספורי נעדרו בעניין הנ״ל). ויאריאל הדגימה אתמול את שבירת הלחץ במסירות אינטילגנטיות מעל קו הקישור ישירות לקיצוניים והקשר ההתקפי, ותנועה מדהימה של בואנה במקום החלוץ ״שמתקרב״ לקבל כדור (אגב גם קראיובה עשתה את זה מאוד יפה).
* בעיני אבו עביד בפתיחה לא טובה בכלל של העונה, שוחה 100X4 לא פעם. לדעתי הוא עוד מחפש את הכדור בפנדל הראשון.
* מאוד מפריע לי המנטליות שנראת קבועה לאחר כיבוש שער, בירידה אחורה.
* סלמאני שאני מאוד אוהב ורוצה לתת לו עוד המון זמן, הדאיג אותי אתמול בעיקר באיחורים למיקום הנכון. לא פעם הוא מאחר את הכניסה והוא לא נוכח בקרוסים.

סמל אישי של משתמש
nitsande

שליחה על ידי nitsande »

talb55 כתב:
16 ספטמבר 2022, 12:12
נרגענו אז נדבר.

* אני חושב שאני הראשון שהציף את זה, אבל שוב, הנעת כדור מאוד איטית בקו ההגנה ללא רעיונות. ראיתי שכתבו על בריירו, אבל לדעתי הוא לא קשור לזה והוא היה הטוב בקישור אתמול (שמיר וספורי נעדרו בעניין הנ״ל). ויאריאל הדגימה אתמול את שבירת הלחץ במסירות אינטילגנטיות מעל קו הקישור ישירות לקיצוניים והקשר ההתקפי, ותנועה מדהימה של בואנה במקום החלוץ ״שמתקרב״ לקבל כדור (אגב גם קראיובה עשתה את זה מאוד יפה).
* בעיני אבו עביד בפתיחה לא טובה בכלל של העונה, שוחה 100X4 לא פעם. לדעתי הוא עוד מחפש את הכדור בפנדל הראשון.
* מאוד מפריע לי המנטליות שנראת קבועה לאחר כיבוש שער, בירידה אחורה.
* סלמאני שאני מאוד אוהב ורוצה לתת לו עוד המון זמן, הדאיג אותי אתמול בעיקר באיחורים למיקום הנכון. לא פעם הוא מאחר את הכניסה והוא לא נוכח בקרוסים.
הפנדל הגיע מחור גדול שעשה אבו עביד.
לדעתי הוא קיבל משימה של שמירה אישית על אחד הקשרים שלהם וזה כל הזמן דחף אותי קדימה ושבר את הקו הגנה
רק אהבה תנצח...

סמל אישי של משתמש
clark kent
Title: גם אני רוצה איצטדיון חדש!
יצירת קשר:

שליחה על ידי clark kent »

nitsande כתב:
16 ספטמבר 2022, 12:20
הפנדל הגיע מחור גדול שעשה אבו עביד.
לדעתי הוא קיבל משימה של שמירה אישית על אחד הקשרים שלהם וזה כל הזמן דחף אותי קדימה ושבר את הקו הגנה
טעןת אופיינית של מערך 3 בלמים, כל אחד חושב שהשני סוגר, ואם ויטור לא באיזור זה נגמר בדרך כלל בהפקרה הדדית

שלח תגובה