מאור מליקסון

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
The red one

Re: מאור מליקסון

שליחה על ידי The red one »

אני בטוח שגם אחרים ישמחו אם לא תשאיר אותנו במתח ותתמלל מה אמר

סמל אישי של משתמש
אלדר

שליחה על ידי אלדר »

ואחרי הפרישה, אתה רוצה להשתלב במערכת?
"יש לי תפקיד בראש שאני חושב עליו. ראיתי את זה כששיחקתי בוולנסיין בצרפת. התפקיד הוא לקשר בין שחקני הנוער לבין הבוגרים. סוג של מנטור. אני רואה שיש שחקני נוער כל כך טובים. כיף לראות אותם, הם מוכשרים, אבל צריך קצת לסדר להם את הראש ולעזור להם להתאקלם. לעלות לבוגרים זה בום".

אני מאוהב בו.
כמה גדול הבן אדם הזה וכמה משמעות יש לו בחיים!

סמל אישי של משתמש
Noam98
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי Noam98 »

ענק ענק ענק.
אוהב אותו ברמה של פסל 24 מטר גובה בכניסה לאצטדיון.

סמל אישי של משתמש
שיש

שליחה על ידי שיש »

שחקן גדול ואישיות עוד יותר גדולה

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

אדום בלב בנשמהההה כתב:אני בטוח שגם אחרים ישמחו אם לא תשאיר אותנו במתח ותתמלל מה אמר
תולעת ספרים בתחום המנטלי, מודעות גדולה לתחום, מחפש כל הזמן איך להתפתח.
החליט לקחת על עצמו את העונה, עבד מאוד קשה, ראשון בחדר כושר, רוצח בעבודה אישית, הקפיד מאוד על תזונה, הבין שמעבר לכישרון צריך להשקיע המון עבודה קשה ושימש דוגמה לצעירים.
אחד האנשים החדים והמצחיקים, "חלום של אנשים בקבוצת וואטסאפ שיהיה להם את מליקסון בקבוצה".

אגב, החגיגה של אחרי שערים היא פרגון ל-UFC על המקצוענות והעבודה הקשה של המתאבקים (קונור מקגרגור במקרה הזה).

סמל אישי של משתמש
The red one

שליחה על ידי The red one »

ForeverRed כתב: תולעת ספרים בתחום המנטלי, מודעות גדולה לתחום, מחפש כל הזמן איך להתפתח.
החליט לקחת על עצמו את העונה, עבד מאוד קשה, ראשון בחדר כושר, רוצח בעבודה אישית, הקפיד מאוד על ת****, הבין שמעבר לכישרון צריך להשקיע המון עבודה קשה ושימש דוגמה לצעירים.
אחד האנשים החדים והמצחיקים, "חלום של אנשים בקבוצת וואטסאפ שיהיה להם את מליקסון בקבוצה".

אגב, החגיגה של אחרי שערים היא פרגון ל-UFC על המקצוענות והעבודה הקשה של המתאבקים (קונור מקגרגור במקרה הזה).
תודה. כיף לשמוע.

סמל אישי של משתמש
סניור

שליחה על ידי סניור »

למרות האמ;לק כאן, ממליץ לכם בחום לשמוע את השידור הזה. אני ניצלתי את הדרך לעבודה הבוקר בשביל זה, נהנתי מכל רגע.

שלח תגובה