הפועל חיפה- הפועל באר שבע, ראשון, 20:15, סמי עופר

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
שיש
Title: קרייזי-רד

Re: הפועל חיפה- הפועל באר שבע, ראשון, 20:15, סמי עופר

שליחה על ידי שיש »

Sir Alex Ferguson כתב:
29 ינואר 2023, 21:57
משחק מצוין שלו.
רק שיזהר מהצהוב.
מצחיק שגם במשחק כזה הוא החטיא מצב של מאה אחוז גול.
מצחיק שפאון וחטואל לקחו לו שני בישולים גדולים....

סמל אישי של משתמש
oranu

שליחה על ידי oranu »

yossi כתב:
30 ינואר 2023, 07:41
אני מניח שאתה מתכוון למצב שהוא כמעט חטף כדור שהחזירו ללויטה בדקה 50 וקצת. כי משהו כמו מה שאתה מתאר אני פשוט לא זוכר.
לא יודע מה הקטע שלך ולמה אתה עושה את זה. בין מה שהיה למה שאתה מתאר המרחק הוא כל כך רב.
אתה פשוט מהנדס תודעה ברמה הכי עלובה שיכול להיות. מישהו צריך להגיד את זה.

אם אני טועה ואתה מתכוון למקרה אחר אני מצטער מראש ואשמח לקבל הפנייה לדקה שבה זה קרה.
אם לא, אז..
אין לי יותר מדי מה להגיד. עומד מאחורי מה שכתבתי.
+1

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

yossi כתב:
30 ינואר 2023, 07:41
אני מניח שאתה מתכוון למצב שהוא כמעט חטף כדור שהחזירו ללויטה בדקה 50 וקצת. כי משהו כמו מה שאתה מתאר אני פשוט לא זוכר.
לא יודע מה הקטע שלך ולמה אתה עושה את זה. בין מה שהיה למה שאתה מתאר המרחק הוא כל כך רב.
אתה פשוט מהנדס תודעה ברמה הכי עלובה שיכול להיות. מישהו צריך להגיד את זה.

אם אני טועה ואתה מתכוון למקרה אחר אני מצטער מראש ואשמח לקבל הפנייה לדקה שבה זה קרה.
אם לא, אז..
אין לי יותר מדי מה להגיד. עומד מאחורי מה שכתבתי.
מה זה כמעט חטף כדור? הוא היה לבד מול לוויטה ופשוט בעט עליו. כמו בסמי עופר במצב דומה כשבעט על משפתי.
זה מצב שחלוץ טוב כובש.
אנסה היה טוב מאוד אתמול, כבש, נתן כדור על מגש לפאון, הוריד כדור טוב מאוד לחטואל, ועדין החמיץ מצב טוב מאוד (אבל זה מתקבל על הדעת כשמסתכלים במכלול).
אתם צריכים להפסיק להתגונן כל פעם כדי להצדיק נקודה שאתם תומכים בה, זה מביך.
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
yossi

שליחה על ידי yossi »

כל אחד מהאנשים פה ראו מאות משחקי כדורגל בימיהם.
אם יש מישהו אחד, באמת אחד חוץ מאותו כותב, שחושב שיש קשר בין הסיטואציה של אנסה אתמול בדקה 50 וקצת לבין התיאור הבא:
"החמיץ שער בטוח"
"קיבל כדור עומק לבד מול לוויטה ומסר לו/בעט עליו"
שירים את היד.
אם הוא קורא את המשפטים האלה, מדמיין את ההתרחשות ואז רואה בווידאו את מה שאירע במציאות, ואומר לעצמו וואלה זה תיאור סביר של המקרה.
באמת אחד.

כי אני רואה פה הנדסת תודעה ברמה שפלה שנטו באה להשחיר שחקן של הקבוצה כי הוא פחות מחבב אותו.

סמל אישי של משתמש
yakar

שליחה על ידי yakar »

מצב של 100 אחוז שאפילו לא היה ראוי להיות בתקציר, ואף אחד מאיתנו לא זוכר אותו.

יש אצלנו אצל הרבה מאוד אוהדים שנאה מובנית כלפיו (שלא מובנית לי), יש לו סט יכולות שאין לאף שחקן בסגל שלנו בעמדת החלוץ (לא יודע איך החלוץ החדש). אשכרה היו אוהדים שרצו שנשחרר אותו להפועל חיפה עכשיו, בלי להביא שחקן במקומו (מה זה נותן?)

סמל אישי של משתמש
סניור

שליחה על ידי סניור »

yossi כתב:
30 ינואר 2023, 10:09
אם יש מישהו אחד, באמת אחד חוץ מאותו כותב, שחושב שיש קשר בין הסיטואציה של אנסה אתמול בדקה 50 וקצת לבין התיאור הבא:
"החמיץ שער בטוח"
שירים את היד.
אם הוא קורא את המשפטים האלה, מדמיין את ההתרחשות ואז רואה בווידאו את מה שאירע במציאות, ואומר לעצמו וואלה זה תיאור סביר של המקרה.
באמת אחד.

כי אני רואה פה הנדסת תודעה ברמה שפלה שנטו באה להשחיר שחקן של הקבוצה כי הוא פחות מחבב אותו.
לא מצליח אפילו להזכר במה מדובר.
יש את זה לצפיה?

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson

yossi כתב:
30 ינואר 2023, 10:09
"החמיץ שער בטוח"
שירים את היד.
באמת אחד.

אין לי שום דבר אישי נגד אנסה.
נראה בחור חיובי, עובד קשה על המגרש, ובוודאי שהוא לא אשם שבמועדון משאירים אותו חלון אחרי חלון למרות שאנחנו צריכים לשאוף לשחקן זר טוב יותר.
כמו אספרייה ואלטון, ביום שיעזוב אגיד לו תודה על מה שכן נתן ועל המעורבות שלו גם באירופה ובעיקר בגביע שנה שעברה.
אני בניגוד לאחרים לא מנסה לשנות את המציאות בהתאם לדעה שלי, ואפילו כתבתי לפני המשחק שלדעתי אנסה יכבוש כי זה מסוג המשחקים שתפורים עליו, מצד אחד קבוצה עם הגנה כבד מאוד ומצד שני החרב על הצוואר אז הוא יבוא בטירוף להוכיח את עצמו.
אני גם כתבתי שלדעתי אנסה היה מצוין (הכי טוב אצלנו ביחד עם מיגל), כבש שער, נתן כדור לגול לפאון והוריד כדור מצוין לחטואל.
עם זאת, הוא עדין לוקה מאוד בצד הטכני, לוקה מאוד בקבלת ההחלטות ובסיומת.
עומד מאחור מה שכתבתי, הבלם החזיר כדור רע ללוויטה, חלוץ טוב עושה מזה שער, או לוקח את הכדור לצד ועובר את לוויטה שהיה חלש מאוד אתמול או מנסה לשלוח את הכדור לפינה (יותר קשה מבחינת סיומת). אנסה פשוט נגע בכדור בצורה מסורבלת ובזתמון רע ומסר ללוויטה.

עכשיו תמשיך להתעלם מכל הדברים הטובים שכתבתי על אנסה, וכמובן תמשיך לאנוס את המציאות כמו שאתה עושה בימים האחרונים (מה עם שחר ומכבי חיפה? כתבת כאן מגילות על שהוא לא מקבל ביקורת, שהוא לא מחזק את חיפה כמו שצריך, ועכשיו סבע סיכם ומנסים להשאיל גם את דוידה).

תמונה

סמל אישי של משתמש
yossi

שליחה על ידי yossi »

סניור כתב:
30 ינואר 2023, 10:25
לא מצליח אפילו להזכר במה מדובר.
יש את זה לצפיה?
https://playbyplay.sport5.co.il/?GameID=125469&FLNum=16

1:34 בתקציר
49:40 של המשחק

סמל אישי של משתמש
oren2792

שליחה על ידי oren2792 »

פחות מעניין אנסה/חטואל/יחזקאל. מה שחשוב הוא שאפשר להמשיך את האשליה של מירוץ לאליפות. חוץ מזה לא חשוב שום דבר.

סמל אישי של משתמש
Totti

שליחה על ידי Totti »

כשמשה ננעל, הוא ננעל.
אנסה הוא דור עשירי לשחקנים שהיו לא לטעמו ונשחטו.

את ברדה אגב, שעשה עונה חלשה להחריד כחלוץ מרכזי, הוא סירב לבקר.

רק "ברדה מכסה שטחים", "ברדה לוחץ", "ברדה עושה תנועה", "הגול של אליניב, הוא זז ימינה, משך את כולם אחריו ופינה דרך לסוארס"

זה משה, הוא אוהב את הקבוצה באמת, אבל מתעקש להצדיק את עמדתו בכל מחיר.

אה, גם מסובב את המציאות כדי שתתאים לו לתזה.
נערך לאחרונה על ידי Totti ב 30 ינואר 2023, 10:43, נערך פעם 1 בסך הכל.
21.5.16- התיקון[highlight=#FF4040][/highlight]

סמל אישי של משתמש
yossi

שליחה על ידי yossi »

Sir Alex Ferguson כתב:
30 ינואר 2023, 10:28
עומד מאחור מה שכתבתי, הבלם החזיר כדור רע ללוויטה, חלוץ טוב עושה מזה שער, או לוקח את הכדור לצד ועובר את לוויטה שהיה חלש מאוד אתמול או מנסה לשלוח את הכדור לפינה (יותר קשה מבחינת סיומת). אנסה פשוט נגע בכדור בצורה מסורבלת ובזתמון רע ומסר ללוויטה.

עכשיו תמשיך להתעלם מכל הדברים הטובים שכתבתי על אנסה, וכמובן תמשיך לאנוס את המציאות כמו שאתה עושה בימים האחרונים (מה עם שחר ומכבי חיפה? כתבת כאן מגילות על שהוא לא מקבל ביקורת, שהוא לא מחזק את חיפה כמו שצריך, ועכשיו סבע סיכם ומנסים להשאיל גם את דוידה).

תמונה
לא אתה לא תשנה. אתה כתבת שהוא קיבל כדור עומק שהשאיר אותו לבד מול שוער והוא החמיץ שער בטוח.
עכשיו כשאני מוכיח אותך אל מול כולם אז אתה מנסה לעדן ולתאר משהו שקשור יותר למציאות.

לגבי חיפה, איזה קטע שהם פעלו כמו שכתבתי שהייתי מצפה שהם יפעלו. הביא שחקן שרק אתמול טענת שהוא לא אופציה עם "שגיאה קלה" בשיעור של 100% מהשכר עליו הוא חתם.
אבל אני באמת לא מתכוון לפתוח את זה שוב. בטח לא איתך.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson

yossi כתב:
30 ינואר 2023, 10:41
לא אתה לא תשנה. אתה כתבת שהוא קיבל כדור עומק שהשאיר אותו לבד מול שוער והוא החמיץ שער בטוח.
עכשיו כשאני מוכיח אותך אל מול כולם אז אתה מנסה לעדן ולתאר משהו שקשור יותר למציאות.

לגבי חיפה, איזה קטע שהם פעלו כמו שכתבתי שהייתי מצפה שהם יפעלו. הביא שחקן שרק אתמול טענת שהוא לא אופציה עם "שגיאה קלה" בשיעור של 100% מהשכר עליו הוא חתם.
אבל אני באמת לא מתכוון לפתוח את זה שוב. בטח לא איתך.
במהלך השידור כתבתי 100% גול בלהט במשחק. היום כבר כתבתי שמדובר במצב שחלוץ טוב צריך להבקיע. ואני עומד מאחורי זה. מדובר בהחמצה של אנסה. אתה פשוט מנסה לאנוס את המציאות כי במקום לקרוא את כל ההודעה שלי שדווקא החמיאה לאנסה התמקדת בביקורת הנוכחית על אותה החמצה.

נ.ב
תקרא את הפרסומים במקומות השונים, סבע ויתר על המון כסף כדי להיות עם המשפחה בצפון (בגלל זה גם חותם בחיפה ולא במכבי שמציעה יותר).
כשזה היה עניין של כסף, חיפה בכלל לא הייתה רלוונטית ולכן הביקורת שלך על שחר הייתה כמו כל התגובות שלך לאחרונה - ניסיון לאנוס את המציאות (כי הייתה ביקורת על אלונה אז רצית להסיט את האש לשחר), רק כשזה הפך לעניין משפחתי וסבע החליט שהוא חוזר לישראל חיפה יכולה הייתה להיות רלוונטית בסכומים אחרים לגמרי.
אני טענתי לאורך כל הדרך שיחסית לישראלים בשוק שחר עשה מה שאפשר, ושגם בקיץ הוא חיזק את הקבוצה בעמדות שהייתה צריכה, ושאין שום הגיון להאשים אותו שלא שילם לסבע מיליון יורו שכר או שלא מוכן לשלם על כנעאן 4.5 מיליון יורו, ושאם היו אופציות עם הגיון כלכלי בשוק שהיו מוסיפות לחיפה איכות הוא היה הולך להם (וזה בדיוק מה שקרה ברגע שסבע נהיה זמין בשכר עם הגיון כלכלי).

או במילים אחרות, גם בנושא סבע, כמו בנושא אנסה, אל תיתן למציאות לבלבל אותך -

תמונה

תמונה

סמל אישי של משתמש
yossi

שליחה על ידי yossi »

Sir Alex Ferguson כתב:
30 ינואר 2023, 10:59
במהלך השידור כתבתי 100% גול בלהט במשחק. היום כבר כתבתי שמדובר במצב שחלוץ טוב צריך להבקיע. ואני עומד מאחורי זה. מדובר בהחמצה של אנסה. אתה פשוט מנסה לאנוס את המציאות כי במקום לקרוא את כל ההודעה שלי שדווקא החמיאה לאנסה התמקדת בביקורת הנוכחית על אותה החמצה.

נ.ב
תקרא את הפרסומים במקומות השונים, סבע ויתר על המון כסף כדי להיות עם המשפחה בצפון (בגלל זה גם חותם בחיפה ולא במכבי שמציעה יותר).
כשזה היה עניין של כסף, חיפה בכלל לא הייתה רלוונטית ולכן הביקורת שלך על שחר הייתה כמו כל התגובות שלך לאחרונה - ניסיון לאנוס את המציאות (כי הייתה ביקורת על אלונה אז רצית להסיט את האש לשחר), רק כשזה הפך לעניין משפחתי וסבע החליט שהוא חוזר לישראל חיפה יכולה הייתה להיות רלוונטית בסכומים אחרים לגמרי.
אני טענתי לאורך כל הדרך שיחסית לישראלים בשוק שחר עשה מה שאפשר, ושגם בקיץ הוא חיזק את הקבוצה בעמדות שהייתה צריכה, ושאין שום הגיון להאשים אותו שלא שילם לסבע מיליון יורו שכר או שלא מוכן לשלם על כנעאן 4.5 מיליון יורו, ושאם היו אופציות עם הגיון כלכלי בשוק שהיו מוסיפות לחיפה איכות הוא היה הולך להם (וזה בדיוק מה שקרה ברגע שסבע נהיה זמין בשכר עם הגיון כלכלי).

או במילים אחרות, גם בנושא סבע, כמו בנושא אנסה, אל תיתן למציאות לבלבל אותך -

תמונה

תמונה
אני ממש לא מתכוון לזהם את הפורום הזה והנושא הזה בשיחה על מכבי חיפה.
בטח לא עם בן אדם שלא קורא מה האחר כותב ותמיד ימצא את הדרך להצדיק את עצמו.
שא ברכה

סמל אישי של משתמש
Red Tiger

שליחה על ידי Red Tiger »

יש כאן מספר משתמשים שעדיין לא סולחים לאלונה שעזבה אחרי הקורונה.
כתוצאה מכך: כל מה עושה הקבוצה לא טוב,לא נכון,לא מקובל ומה שעושה האחר הוא יפה יותר,גדול יותר,נכון יותר ומתאים יותר.
אלה גם אותם אנשים שהחמיאו לאייל סגל ואלמוג כהן בקיץ על ניהול סגל וסגירת סגל פנומנלי.

סמל אישי של משתמש
Totti

שליחה על ידי Totti »

Red Tiger כתב:
30 ינואר 2023, 11:28
יש כאן מספר משתמשים שעדיין לא סולחים לאלונה שעזבה אחרי הקורונה.
כתוצאה מכך: כל מה עושה הקבוצה לא טוב,לא נכון,לא מקובל ומה שעושה האחר הוא יפה יותר,גדול יותר,נכון יותר ומתאים יותר.
אלה גם אותם אנשים שהחמיאו לאייל סגל ואלמוג כהן בקיץ על ניהול סגל וסגירת סגל פנומנלי.
:תופים:
21.5.16- התיקון[highlight=#FF4040][/highlight]

שלח תגובה