סיום| הפועל רעננה - הפועל ב"ש 2-2

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
yossi
Title: קרייזי-רד

Re: סיום| הפועל רעננה - הפועל ב"ש 2-2

שליחה על ידי yossi »

שמעון א כתב:
מה זה מצליחים בישבילך? מקום 6-8 לא מספיק טוב לך בעונה הראשונה בליגת העל?
בס"ד
עזוב שמעון,כל מקום חוץ מאירופה זה כישלון.
עזורי אולי מאמן לא מושלם אבל הביקורות כלפיו הם חסרות פרופורציה ומוגזמות.
כולה עלינו ליגה,הציפיות שלכם גבוהות יתר על המידה.
אם המצב היה בעוד שנתיים שלוש אז אתם צודקים אבל רבאק יש לנו כולה סיבוב ומשחק בליגת העל עם נוער עלוב,יש עוד המון עבודה בב"ש כדי להפוך אותה למועדון גדול אבל זה לא יקרא אם נחליף מאמנים כמו גרביים כך לא בונים שום דבר.

סמל אישי של משתמש
bs war

שליחה על ידי bs war »

שמעון א כתב:
מה זה מצליחים בישבילך? מקום 6-8 לא מספיק טוב לך בעונה הראשונה בליגת העל?
נו שמעון באמת... אתם עוצם לעצמך את העיניים. אתה יודע טוב מאוד שהבעיה בקבוצה זה לא המיקום בטבלה.

סמל אישי של משתמש
bs war

שליחה על ידי bs war »

ohad kadusi כתב: בס"ד
עזוב שמעון,כל מקום חוץ מאירופה זה כישלון.
עזורי אולי מאמן לא מושלם אבל הביקורות כלפיו הם חסרות פרופורציה ומוגזמות.
כולה עלינו ליגה,הציפיות שלכם גבוהות יתר על המידה.
אם המצב היה בעוד שנתיים שלוש אז אתם צודקים אבל רבאק יש לנו כולה סיבוב ומשחק בליגת העל עם נוער עלוב,יש עוד המון עבודה בב"ש כדי להפוך אותה למועדון גדול אבל זה לא יקרא אם נחליף מאמנים כמו גרביים כך לא בונים שום דבר.
מי - עלה - ליגה ??? די עם התירוץ העלוב הזה, 95% מהסגל שלנו כבר עם ניסיון בליגת העל.

ולגבי המשפט שהדגשתי- מה בדיוק נבנה פה?

סמל אישי של משתמש
yossi
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי yossi »

bs war כתב:
מי - עלה - ליגה ??? די עם התירוץ העלוב הזה, 95% מהסגל שלנו כבר עם ניסיון בליגת העל.

ולגבי המשפט שהדגשתי- מה בדיוק נבנה פה?
בס"ד
מסכים איתך שאין פה בנייה לעתיד וזה מאוד מפריע גם לי.
השנה אפשר לקחת את נאסר שנראה כמו כשרון גדול,בלומנשטיין שלדעתי קטלו אותו מהר מידי הוא צעיר ועוד יכול להוכיח את עצמו ויש גם את ביסו הזר החדש שאני מקווה שיתברר כחלוץ טוב.
תוסיף לזה את מליקסון,קדוסי,קידר ויש כמה צעירים טובים אך מספרם בהחלט קטן מדי.
אני לא טוען שגיא צריך להשאר עוד שנה בב"ש אך תסכים איתי שהתגובות כנגדו מוגזמות יתר על המידה.
ב"ש חייבת למצוא מאמן שיהיה איתה כמה שנים אחרת כלום לא יבנה פה וגם מהקהל נדרשת סבלנות כי גם אנחנו לא 100%.

שמעון א
Title: CrazyRed

שליחה על ידי שמעון א »

bs war כתב:
נו שמעון באמת... אתם עוצם לעצמך את העיניים. אתה יודע טוב מאוד שהבעיה בקבוצה זה לא המיקום בטבלה.
נכון. הבעיה היא לא המיקום. הבעיה זה שחקני הרכש של עזורי שככל הנראה 90% מהם לא ישארו פה עונה הבאה, וזה אומר שלא עשינו כלום העונה... והעונה היא פיספוס!

אבל כרגע - אין מה לעשות. זה הסגל וזאת היכולת! ועם יכולת כזו, תוצאה של 2-2 מול רעננה בחוץ שנמצאת בכושר טוב זו תוצאה לא רע בכלל.

סמל אישי של משתמש
אורית מתוק

שליחה על ידי אורית מתוק »

זו תוצאה רעה מאוד
היינו חייבים לנצח
תמונה

סמל אישי של משתמש
bs war

שליחה על ידי bs war »

ohad kadusi כתב:
ב"ש חייבת למצוא מאמן שיהיה איתה כמה שנים אחרת כלום לא יבנה פה וגם מהקהל נדרשת סבלנות כי גם אנחנו לא 100%.
בכיף, מסכים איתך.

רק שהמאמן הזה לא יהיה גיא עזורי.

שמעון א
Title: CrazyRed

שליחה על ידי שמעון א »

bs war כתב:
בכיף, מסכים איתך.

רק שהמאמן הזה לא יהיה גיא עזורי.
או גיא לוי, או אלי גוטמן, או מרקו בלבול, או גילי לנדאו...

סמל אישי של משתמש
bs war

שליחה על ידי bs war »

שמעון א כתב:
או גיא לוי, או אלי גוטמן, או מרקו בלבול, או גילי לנדאו...
אתה מכליל...
אני בכיף הייתי משאיר פה את גוטמן או גיא לוי.

אבל בשיא הכנות, היית רוצה לראות פה את בלבול ולנדאו לכמה שנים?

סמל אישי של משתמש
אורי אדום בנשמה
Title: הפועל באר שבע בנשמה שלי

שליחה על ידי אורי אדום בנשמה »

דורון כהן כתב:כל אלו שמתלהמים עכשיו נגד גיא עזורי איפה הייתם כל השבוע???
כולם חכמים אחרי הפסדים או אחרי פיגור....אני לא מחזיק מהמאמן גם אם ינצח את ברצלונה בטעות.
במקום לשתף פעולה עם שער 2 ולעשות למאמן את המוות כולם אחרי ניצחון גוזרים קונפטי ורצים לעודד עד כפר סבא.
שער 5 מבחינתו למחות תוך כדי משחק זה לא בא בחשבון, 'נציגים' משער 2 מנסים עוד לדבר עם המאמן המפגר הזה, אם כך הם פני הדברים אז צר לי חברים- מגיע לכולנו גיא עזורי, העיקר אלונה עוד נותנת לו כסף, אוי לבושה.

אחזור שוב אם לא הייתי ברור: בשער 5 מקללים את עזורי (ולא דווקא עזורי אלא באופן כללי, ע"ע כל המאמנים לפניו) לא פחות מבשער 2 ואפילו יותר. אנחנו חיים בעולם של סטיגמות בו מכפיפים את המציאות על פיהן. שער 2 נחשב לשער המקללים, שער 5 למעודדים וע"פ הנחת היסוד הזאת מפרשנים בלי קשר למציאות. והמציאות היא שכל הסיפור הזה של שער 2 הוא אותה קבוצה בת 30-35 איש במרומי הטריבונה הצמודה ליציע העיתונאים, שמקבלים נפח וחשיבות הרבה מעבר משקלם האמיתי במציאות, בעוד שבשער 5 הקללות לעזורי באות במסות גדולות הרבה יותר, כשגם הגוש המעודד לא טומן ידו בצלחת.
דורון כהן כתב:מה עדיף??? קונפטי זה ברור....תמשיכו לחגוג ניצחונות על "אימפריות" כמו עכו בפורום ונראה לאן נגיע.
כל השבוע המאמן מחייך מקיר לקיר ורק אני יודע שהקבוצה השנה זה הבלוף הכי גדול, ריאיונות אצל אופירה אסייג, מחמאות מדני ענבר.
בסוף באה קבוצה כמו רעננה עם 100 אוהדים ותקציב של כדור פלאפל ועושה לנו בית ספר.
תקראי מה רשם מישהו תגובה אחת מעליך, המלחמה נגד גיא עזורי צריכה לעלות פאזה!! זה צו השעה עכשיו, הקונפטי יחכה לזמנים טובים יותר.
חצי שעה אחרי שריקת הפתיחה צריך להיות דממה באיצטדיון, גם השחקנים אשמים בביזיון הזה, שום עידוד לא מגיע להם.
אחרי זה צריך לעבור לקללות נגד גיא עזורי ושירי מחאה נגדו, גם אם ננצח את רמת גן 5-0 זה לא ישנה עובדה אחת- גיא עזורי לא מתאים לנו!!
אבל כמו שאני מכיר את האוהדים שלנו , אפשר לקנות אותם בנזיד עדשים, פגישה אחת במהלך השבוע עם נציגים משער 5 תסדר עבורו את הכל.

בינתיים מי שנפגש עם הפוליטקאי גונב הדעת היו דווקא אוהדים משער 2, אז בבקשה. ונחש מה? דווקא הנציג היחיד משער 5 שהוזמן לפגישה ההיא היה גם היחיד שסירב להגיע...
מִ֣י זֹ֗את עֹלָה֙ מִן־הַמִּדְבָּ֔ר

שלח תגובה