אליניב ברדה

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

Re: אליניב ברדה

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

שמעון א כתב:
16 מאי 2023, 09:27
אין לי ספק שאנחנו במקום הריאלי שלנו
פשוט לא יודע כמה זמן ברדה ימשיך לשדר אליפות כשהוא בעצמו יודע שזה כמעט בלתי אפשרי

וכן, אני חושש שנאבד אותו בגלל זה
נכס כזה אי אפשר למצוא גם ב 100 מיליון
הכל אפשרי, זה לא שיש לנו בליגה את ברצלונה וריאל מדריד, כל עוד יש הגבלת זרים אף קבוצה לא תפתח פה פער בזכות תקציב
מה שצריך זה לפגוע בזרים, להביא שחקני רוחב טובים וצוות אימון הכי טוב שיש, ואז השמיים הם הגבול.
לדעתע בנושא צוות האימון והזרים דרוש שיפור לעונה הבאה, אני מדבר על הנושא של הכושר הגופני, אם אפשר להחזיר את דרור שמשון צריך ללכת על זה בכל הכוח יחד עם לוקאס בורטניק והצוות הנוכחי אם לא אפילו לשדרג ולנסות להביא מאמן כושר אחר.
שדרוג של שני הדברים האלו וחיזוק זר וישראלי נכון ואנחנו יכולים לתת פייט גם עונה הבאה, כל עוד ברדה מאמן זה יקרה, היחיד מאז ברק בכר שמראה יכולות של מאמן גדול
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

dor69 כתב:
16 מאי 2023, 09:37
אני רואה בתזת המקום הריאלי יתרון ולא חיסרון, היא דווקא מורידה את הציפיות למרות שהיא לא ממש מוכיחה את עצמה.
ביום שנמצה תקציב של 70-80 מיליון שקל כמו שצריך תבכו שהיריבות יותר עשירות, כרגע מכבי עם כל הרכש והרעש והליגיונרים והכוכבים היו צריכים שבאר שבע תסבול מהורדת נקודות, לא מעט הרחקות וממכת פציעות בשביל *אולי* לסיים במקום השני וחיפה פשוט ניצלה את הטעות של באר שבע ולקחה את בכר לכמה שנים מאושרות.
ההבדלים פה באיכויות הם ממש לא עשרות מיליוני שקלים, אף פעם לא היו. אגב, יתקנו אותי אם אני טועה אבל עד כמה שאני יודע ההבדלים בשכר שחקנים בקבוצות הבוגרות נמוכים בהרבה ממה שנהוג לחשוב. אצל היריבות שאר המחלקות מנפחות מאוד את התקציב השנתי, מחלקות שבבאר שבע מתקיימות בצורה סופר רזה אם בכלל
מגבלת הזרים מצמצמת את הפער אבל הוא בהחלט קיים.
במציאות של היום, כמעט כל תחרות ישירה מוכרעת לטובת היריבות. שחקנים כמו פרץ וסבע למשל, בכלל לא היו בכיוון של להגיע לכאן. בסוף הם אלה שעושים את ההבדל. את השכר שאתה משלם לכוכב הכי גדול שלך, היריבות משלמות לחצי הרכב אם לא יותר. השכר של הכוכבים שלהם בכלל לא באיזור חיוג שלך. אני לא חושב שריאלי לצפות להפיק מדי עונה 150 אחוז מסגל השחקנים. זה תלוי נסיבות ולא יקרה תמיד. זה נכון גם ליריבות שלך. לחיפה יש רף הרבה יותר גבוה מהיכולת שהציגה העונה.

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

ForeverRed כתב:
16 מאי 2023, 09:49
מגבלת הזרים מצמצמת את הפער אבל הוא בהחלט קיים.
במציאות של היום, כמעט כל תחרות ישירה מוכרעת לטובת היריבות. שחקנים כמו פרץ וסבע למשל, בכלל לא היו בכיוון של להגיע לכאן. בסוף הם אלה שעושים את ההבדל. את השכר שאתה משלם לכוכב הכי גדול שלך, היריבות משלמות לחצי הרכב אם לא יותר. השכר של הכוכבים שלהם בכלל לא באיזור חיוג שלך. אני לא חושב שריאלי לצפות להפיק מדי עונה 150 אחוז מסגל השחקנים. זה תלוי נסיבות ולא יקרה תמיד. זה נכון גם ליריבות שלך. לחיפה יש רף הרבה יותר גבוה מהיכולת שהציגה העונה.
הפקת 150 אחוז מהסגל של העונה אבל הקבוצה לא שיקפה את התקציב שנבנתה בו ולא הייתה קרובה להפיק מה שצריך מתקציב כזה. אפשר בהחלט לבנות קבוצה יותר טובה, אני מזכיר לך שהישראלים שלנו היו אלו שסחבו את הקבוצה קדימה והנפילה הייתה בזרים.

שוב אני אומר, כשנפיק מה שצריך להפיק מהתקציב וזה לא יספיק ״נבכה״ שהיריבות יותר עשירות. כל עוד זה לא המצב הטיעון הזה לא מתקבל מבחינתי.

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

dor69 כתב:
16 מאי 2023, 10:23
הפקת 150 אחוז מהסגל של העונה אבל הקבוצה לא שיקפה את התקציב שנבנתה בו ולא הייתה קרובה להפיק מה שצריך מתקציב כזה. אפשר בהחלט לבנות קבוצה יותר טובה, אני מזכיר לך שהישראלים שלנו היו אלו שסחבו את הקבוצה קדימה והנפילה הייתה בזרים.

שוב אני אומר, כשנפיק מה שצריך להפיק מהתקציב וזה לא יספיק ״נבכה״ שהיריבות יותר עשירות. כל עוד זה לא המצב הטיעון הזה לא מתקבל מבחינתי.
אז אתה בעצם אומר שצריך קודם להפיק את המקסימום מהתקציב, ואז להפיק את המקסימום מסגל השחקנים בעבודת אימון.
עכשיו תחשוב בעצמך כמה קבוצות בהיסטוריה של הכדורגל הישראלי ובכלל השיגו דבר כזה.
זה לא באמת ריאלי.
יותר סביר שאם נהיה באיזורים הנכונים, מתישהו ניפול על עונה שבה דברים מתחברים יותר לנו ופחות ליריבות שלנו ואז נלך עד הסוף.
לא חושב שמישהו כאן "בוכה". מסתכלים על הדברים כמו שהם. הכסף והאיכות בדרך כלל מדברים, להוציא מקרים יוצאי דופן. חשוב להבין את זה ולהישאר עם רגליים על הקרקע.

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

ForeverRed כתב:
16 מאי 2023, 10:52
אז אתה בעצם אומר שצריך קודם להפיק את המקסימום מהתקציב, ואז להפיק את המקסימום מסגל השחקנים בעבודת אימון.
עכשיו תחשוב בעצמך כמה קבוצות בהיסטוריה של הכדורגל הישראלי ובכלל השיגו דבר כזה.
זה לא באמת ריאלי.
יותר סביר שאם נהיה באיזורים הנכונים, מתישהו ניפול על עונה שבה דברים מתחברים יותר לנו ופחות ליריבות שלנו ואז נלך עד הסוף.
לא חושב שמישהו כאן "בוכה". מסתכלים על הדברים כמו שהם. הכסף והאיכות בדרך כלל מדברים, להוציא מקרים יוצאי דופן. חשוב להבין את זה ולהישאר עם רגליים על הקרקע.
אני בעצם אומר שכל עוד לא נהיה במקסימום אין סיבה להסתכל על היריבות ועל התקציב שלהן

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

dor69 כתב:
16 מאי 2023, 11:09
אני בעצם אומר שכל עוד לא נהיה במקסימום אין סיבה להסתכל על היריבות ועל התקציב שלהן
אני מבין מה אתה אומר, רק מסביר שהציפייה שלך לא נכונה.
דיוק ברמה הזאת קורה אחת לשנים רבות. זה בדיוק ההבדל בין קבוצה עשירה יותר לפחות. מכבי וחיפה יכולות להרשות לעצמן להפיק אחוז יותר נמוך מחלון העברות וסגל ועדיין יהיו בטופ של הליגה. אתה חייב לדייק כדי להיות שם.

סמל אישי של משתמש
shovalb9
Title: עמה יעמיק

שליחה על ידי shovalb9 »

למה אני לא אוהב את ה3 בלמים - בעיקר עם 2 קשרים אחורים באותו קו - אין התקפה ואין הצטרפות לרחבה, אני אפילו לא מדבר על תצוגת נפל אישית בפן ההגנתי.

אם נגיד עמדנו מה שבתכלס נראה העמידה שלנו מלא זמן.

אריאלי טיבי באריירו
מיכה גורדנה מרטינש יחזקאל
ספורי
קלימלה חמד

בפועל אנחנו תוקפים עם 4 שחקנים כל פעם, במקום 5 - וכשהאגפים נסוגים גם מעברים אין עם הפריסה הזו.

במקרה הזה וגם עם באריירו בקישור במחצית הראשונה יש הוראה ישירה של ברדה לשמור ולא להצטרף, בעוד אם אחד מהם היה נשאר 6 בודד, דווקא גורדנה לדעתי כי אחראי יותר עם הכדור - גם אגף שמאל היה חי יותר, ואז גם יחזקאל בימין היה מקבל יותר שטח - ובאמצע היה יותר הצטרפות.
מעצם זה שאנחנו לא מסכנים מספיק את היריבה, נחטפו לנו המון כדורים ועלו במתפרצות מסוכנות, שפשוט מפחד נתנו למכבי תא את הכדור. זה ולהעלות עם הגנה לא מתואמת שאין מה לעשות, קורה.

זה ממחיש לי את הבעיה במיכה וספורי. שניהם "10 קלאסי" ומגבילים את ההצטרפות של הקשרים כי דורשים 2 קשרים אחורים מאחוריהם וקשה מאוד לשחק כדורגל ככה. גם בקו שניהם נוראיים, כי ספורי עוזב את הקו, ולמיכה אין אחד על אחד אז אין אגף וקורה הרבה מאוד פעמים שפשוט אין לנו אגפים.

אז אין הצטרפות לרחבה ואין 2 אגפים - אז לפני שאני בא בטענות לדרבלת של ספורי ויחזקאל - אין להם ברירות טובות יותר בלא מעט מקרים במשחק עומד ועל זה אני בא בטענות לברדה.

גם הכושר גופני שלנו זוועה, ועם כמות הפציעות חייבים לחזק את הצוות המקצועי ולשנות את הרגלי האימונים ותזונה בפן הזה לפני שמדברים על זר אכזר וגו טו גיי (זה הדיבור השנה? ב2020 היה שחקנים "רעבים" להזכירכם, ב2015 היה דיבור על זר בעל שיעור קומה)
" תחזיקו עוד כמה דקות בלקרוא מה רשמתי, זה לא הזמן להישבר......"

סמל אישי של משתמש
hb7
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי hb7 »

עונת המבחן שלו שנה הבאה,כנראה נהיה מדורגים כל המוקדמות ומכבי וחיפה עם מאמנים חדשים,המפתח לעונה הבאה כמו כל עונה זה זרים טובים והוא צריך 6 כאלה,נקווה לפתיחת עונה חזקה ומוחצת

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

:מאוהב:

סמל אישי של משתמש
הפועלעולה
Title: אוגו..... כן נותן!

שליחה על ידי הפועלעולה »

סגניות בשנים קודמות בסדר יורד: ב"ש 70 נק', ת"א 75 נק', חיפה 73 נק', חיפה 58 נק', מ.ת"א 71 נק', מ.ת"א 72 נק', מ.ת"א 81 נק'.
העונה ברדה עם 77 נק' ושיפר את כל הקבוצה בכל פרמטר אפשרי. הצעיר את הסגל, כדורגל יותר אטרקטיבי, הצלחה באירופה וחיזק את הבסיס הישראלי עם שחקנים שאף אחד לא בנה עליהם כמו גורדנה ויחזקאל.
הנפילות היחידות היו בגביע המדינה ובזרים. עוד פוש קטן שם ואני מאמין שגם בעונה הבאה נאמין עד הרגע האחרון שאנחנו יכולים לסיים במקום הראשון.
תודה על עונה יפה. בואו נהנה מכל רגע שיש לנו את ברדה על הקווים, מליקסון עוזר ומיגל קפטן :יאללה הפועל: :צעיף: :מאוהב:

סמל אישי של משתמש
yossi
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי yossi »

עונה גדולה שלו כמאמן, הוציא 110% מהחומר. באמת שסחט את הלימון עד הסוף.
אני חושב שאם הייתי הוא אז כן הייתי שואל את עצמי במבט לאחור, מה קרה אחרי המשחק מול הפועל ת"א שנגמר בשישייה, משחק שהיווה את שיא היכולת של העונה הזו ודווקא כשהוא התפוצץ זה גם די נעלם.
חושב שאז היה לנו את הרצף הטוב ביותר העונה מבחינת יכולת.

במבט קדימה מחכה לו אתגר לא פשוט איך לוקחים את זה צעד קדימה.
סומך עליו ועל מלי ב100%. זכינו שהשניים האלה הם דמויות כה משמעותיות גם אחרי הפרישה. שנזכה לעוד הרבה שנים.

שמעון א
Title: CrazyRed

שליחה על ידי שמעון א »

❤❤❤❤❤

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

על מאמנים נהוג לדבר בעיקר אחרי כישלונות.
העונה הזאת היא קודם כל עליו. עבודה מדהימה.
שרק ימשיך ככה.

סמל אישי של משתמש
Itay
Title: CrazyRed

שליחה על ידי Itay »

שמח שהודיע היום רשמית שהוא ממשיך גם לעונה הבאה.
מוריד בפניו את הכובע על עונה כל כך מאתגרת ומתישה, עם פציעות,עם פגרת מונדיאל,עם תוצאות טובות יותר וטובות פחות ועם בית דין אחד סרוח, אחרי הכל ולמרות הכל תמיד האמונה והנחישות עמדו לנגד עיניו.

קמפיין אירופי מוצלח,אלוף האלופים,מאבק עד הרגע האחרון וגמר גביע הטוטו... סך הכל עוד עונה טובה במסע האדיר שלנו. זכינו במאמן שיודע לעשות קסמים על הקווים, יודע לקחת חבורת שחקנים ולהפוך אותם ללב אחד ענק שלא מפחד מאף אחד.
תודה לאלוהים שזכינו בסמלים כמוהו וכמו מלי, סומך עליהם ב-100% שינווטו את המועדון הזה לחוף מבטחים. תודה ענקית עליך אליה :השתחוות:

סמל אישי של משתמש
izguy83

שליחה על ידי izguy83 »

מלך העיר

שלח תגובה