רמזי ספורי

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
dudu9998

Re: רמזי ספורי

שליחה על ידי dudu9998 »

ForeverRed כתב:
11 אפריל 2023, 11:52
גם כשהוא טוב הוא מכריח סגנון שקשה להתחבר אליו.
מיכה עם כל הביקורת שלי עליו ועל אף הרכרוכיות המעצבנת מריץ את הקבוצה הרבה יותר טוב.
עם מיכה הקבוצה משחקת הרבה יותר טוב והרבה יותר קבוצתית וכולם מסכימים על זה

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

אפשר לחשוב מי זה דור מיכה בכלל.
הגול הראשון לדעתי הגיע אחרי שבמקום לתת גוף פשוט כשהכדור ליד החוץ והשחקן עם הגב לשער הוא גלש כמו טיפש ונתן להם מצב נייח וגם קיבל צהוב ואז הגיעה ההרמה לדור פרץ שכבש.
שחקן שהתחיל את המשחק טוב, נתן כמה כדורים טובים בין הקווים ואז נעלם.
אם השוק הישראלי לא היה כל כך חלש, לא יודע אם היו משאירים שחקן שהוא מהמשתכרים הגבוהים בקבוצה אבל יכול לתת מקסימום 30 דקות טובות במשחק ולא יכבוש שער גם אם החיים שלו תלויים בזה.
בשוק הישראלי הנוכחי אפשר אפילו צריך להשאיר אותו כי הוא כן תורם, אבל אל תהפכו אותו למה שהוא לא, בטח במחצית השנייה שהוא לא הורגש.
כשצריך שער ויש לחץ של זמן, חטואל/ספורי עדיפים על מיכה, בטח אחרי דקה 60 כשמיכה כבר בלי אוויר ולרוב נעלם.
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
yedidel
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי yedidel »

Sir Alex Ferguson כתב:
11 אפריל 2023, 13:16
אפשר לחשוב מי זה דור מיכה בכלל.
הגול הראשון לדעתי הגיע אחרי שבמקום לתת גוף פשוט כשהכדור ליד החוץ והשחקן עם הגב לשער הוא גלש כמו טיפש ונתן להם מצב נייח וגם קיבל צהוב ואז הגיעה ההרמה לדור פרץ שכבש.
שחקן שהתחיל את המשחק טוב, נתן כמה כדורים טובים בין הקווים ואז נעלם.
אם השוק הישראלי לא היה כל כך חלש, לא יודע אם היו משאירים שחקן שהוא מהמשתכרים הגבוהים בקבוצה אבל יכול לתת מקסימום 30 דקות טובות במשחק ולא יכבוש שער גם אם החיים שלו תלויים בזה.
בשוק הישראלי הנוכחי אפשר אפילו צריך להשאיר אותו כי הוא כן תורם, אבל אל תהפכו אותו למה שהוא לא, בטח במחצית השנייה שהוא לא הורגש.
כשצריך שער ויש לחץ של זמן, חטואל/ספורי עדיפים על מיכה, בטח אחרי דקה 60 כשמיכה כבר בלי אוויר ולרוב נעלם.
את העבירה עשה גורדנה, לא מיכה.

שצריך שער ויש לחץ של זמן במשחק מכריע, ספורי זה האיש האחרון שאפשר לסמוך עליו בנושא.
אני זוכר שאמרתי ביציע אחרי הבישול היפיפה שלו מול אשדוד שבוע שעבר, איזה תותח הוא בגרבג'.
והנה, פחות משבוע אחרי, כדור רוחב הרבה הרבה יותר פשוט שהוא היה צריך להעביר לגול והוא מסר לפרץ לידיים.

אני מתקשה להאמין שהוא עוד יכול להשתנות משמעותית מבחינת אופי כמו שגורדנה עשה.
זה שחקן שיכול לתת מספרים טובים שהקבוצה עליו, ופחות יתרום שהוא חלק מקבוצה. לא סתם לא נפגענו בצבירת נקודות בתקופה שהוא היה בחוץ.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson

yedidel כתב:
11 אפריל 2023, 14:23
את העבירה עשה גורדנה, לא מיכה.

שצריך שער ויש לחץ של זמן במשחק מכריע, ספורי זה האיש האחרון שאפשר לסמוך עליו בנושא.
אני זוכר שאמרתי ביציע אחרי הבישול היפיפה שלו מול אשדוד שבוע שעבר, איזה תותח הוא בגרבג'.
והנה, פחות משבוע אחרי, כדור רוחב הרבה הרבה יותר פשוט שהוא היה צריך להעביר לגול והוא מסר לפרץ לידיים.

אני מתקשה להאמין שהוא עוד יכול להשתנות משמעותית מבחינת אופי כמו שגורדנה עשה.
זה שחקן שיכול לתת מספרים טובים שהקבוצה עליו, ופחות יתרום שהוא חלק מקבוצה. לא סתם לא נפגענו בצבירת נקודות בתקופה שהוא היה בחוץ.
שוב, הבעיה שלי עם ספורי הייתה הרבה יותר עם הגישה שלו.
מבחינה מקצועית, די ברור שיש לו חלודה והוא לא בקצב אחרי כל כך הרבה זמן בחוץ.
ספורי בכושר וחד לא מוסר לדניאל פרץ והפעולות שלו הרבה יותר חדות.
זה אותו ספורי שגם כבש וגמר את המשחק מולם בשנה שעברה בטרנר במחצית השנייה (אספרייה כבש ראשון).

ברור שמיכה וספורי הם שחקנים שונים, פשוט אתמול במחצית השנייה מיכה נעלם כמו תמיד, ולכן עצם החילוף עצמו לא היה רע (חטואל/ספורי בכושר ולא פצועים עדיפים על מיכה בסיטואציה כזאת).

סמל אישי של משתמש
yossi

שליחה על ידי yossi »

ספורי לעולם לא יהיה עדיף על מיכה (שנתן חצי עונה ראשון טוב מאוד וכבר איזה חודש או יותר ברור שיש דעיכה ביכולת) במשחקים מהסוג הזה.
ספורי פשוט לא מסוגל לחשוב מספיק מהר כשהקצב הוא מעל הממוצע. הוא תמיד היה ותמיד יהיה שחקן שיבריק במשחקים מול הפועל חיפה ואשדוד.
זו הרמה שלו וזה לא ישתנה.
מי שחושב לקחת תואר כשספורי הוא שחקן מפתח, אז שימשיך לפנטז.
וזה לא קשור לגישה בכלל, גם אם היא תהיה פרפקט האמת הזו עדיין תצוף בכל הזדמנות.

וכן, אתמול וגם נגד אשדוד הוא עלה בגישה לא טובה.

הוא יכול להיות אחלה שחקן סגל, ואני לא מזלזל כלל במשחקים מול אותם נס ציונות למיניהם שם הוא שחקן טוב מאוד.
פשוט צריך להיות עם מודעות עצמית ולבנות את הסגל וההיררכיה בהתאם.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson

yossi כתב:
11 אפריל 2023, 15:16
ספורי לעולם לא יהיה עדיף על מיכה (שנתן חצי עונה ראשון טוב מאוד וכבר איזה חודש או יותר ברור שיש דעיכה ביכולת) במשחקים מהסוג הזה.
ספורי פשוט לא מסוגל לחשוב מספיק מהר כשהקצב הוא מעל הממוצע. הוא תמיד היה ותמיד יהיה שחקן שיבריק במשחקים מול הפועל חיפה ואשדוד.
זו הרמה שלו וזה לא ישתנה.
מי שחושב לקחת תואר כשספורי הוא שחקן מפתח, אז שימשיך לפנטז.
וזה לא קשור לגישה בכלל, גם אם היא תהיה פרפקט האמת הזו עדיין תצוף בכל הזדמנות.

וכן, אתמול וגם נגד אשדוד הוא עלה בגישה לא טובה.

הוא יכול להיות אחלה שחקן סגל, ואני לא מזלזל כלל במשחקים מול אותם נס ציונות למיניהם שם הוא שחקן טוב מאוד.
פשוט צריך להיות עם מודעות עצמית ולבנות את הסגל וההיררכיה בהתאם.
אבל שנה שעברה ספורי כבש נגד מכבי בניצחון בטרנר, ונגד חיפה בניצחון בפלייאוף בטרנר, וגם כבש בגמר הגביע נגד חיפה.

אין ספק שהוא שונה בסגנון המשחק ממיכה, אבל להגיד שעדיף מיכה אחרי 60 דקות על ספורי? באיזה עולם? מיכה עם כושר גופני מאוד לקוי, לא זכור לי מתי הוא השפיע על משחק בחלק האחרון שלו אחרי שפתח בהרכב.
גם אתמול, חוץ מהמסירה שחתכה את הקווים בתחילת ההתקפה שבסיומה שאפי בעט למשקוף, במה הוא תרם התקפית? כמה מסירות מפתח היו לו (שיחק כ״10״ כן)?

העונה אגב חטואל עדיף על שניהם, אבל הפציעה הזאת שיבשה לחטואל את כל העונה.

סמל אישי של משתמש
yossi

שליחה על ידי yossi »

Sir Alex Ferguson כתב:
11 אפריל 2023, 16:36
אבל שנה שעברה ספורי כבש נגד מכבי בניצחון בטרנר, ונגד חיפה בניצחון בפלייאוף בטרנר, וגם כבש בגמר הגביע נגד חיפה.

אין ספק שהוא שונה בסגנון המשחק ממיכה, אבל להגיד שעדיף מיכה אחרי 60 דקות על ספורי? באיזה עולם? מיכה עם כושר גופני מאוד לקוי, לא זכור לי מתי הוא השפיע על משחק בחלק האחרון שלו אחרי שפתח בהרכב.
גם אתמול, חוץ מהמסירה שחתכה את הקווים בתחילת ההתקפה שבסיומה שאפי בעט למשקוף, במה הוא תרם התקפית? כמה מסירות מפתח היו לו (שיחק כ״10״ כן)?

העונה אגב חטואל עדיף על שניהם, אבל הפציעה הזאת שיבשה לחטואל את כל העונה.
נגד מכבי הוא נכנס כמחליף, בגביע שיחק חלוץ ונגד חיפה בפליאוף לא זכור לי שכבש.
דיברתי על לפתוח בהרכב, אני מעדיף את מיכה בכל יום על ספורי במשחקים נגד מכבי\חיפה. ספורי פשוט שחקן שצריך לגעת יותר מדי בכדור ונגד יריבה שיודעת לשחק כדורגל לא יהיה לו את החופש הזה.

מיכה לא טוב ואני לא בא לסנגר עליו. הוא עדיין מתאים יותר מספורי. מיכה במשחק חלש פשוט לא תרגיש אותו. ספורי במשחק חלש יגרום לך לרצות לשבור משהו.
זה בערך ההבדל.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson

yossi כתב:
11 אפריל 2023, 16:54
נגד מכבי הוא נכנס כמחליף, בגביע שיחק חלוץ ונגד חיפה בפליאוף לא זכור לי שכבש.
דיברתי על לפתוח בהרכב, אני מעדיף את מיכה בכל יום על ספורי במשחקים נגד מכבי\חיפה. ספורי פשוט שחקן שצריך לגעת יותר מדי בכדור ונגד יריבה שיודעת לשחק כדורגל לא יהיה לו את החופש הזה.

מיכה לא טוב ואני לא בא לסנגר עליו. הוא עדיין מתאים יותר מספורי. מיכה במשחק חלש פשוט לא תרגיש אותו. ספורי במשחק חלש יגרום לך לרצות לשבור משהו.
זה בערך ההבדל.
אבל דיברנו על אתמול כשספורי נכנס במקום מיכה והיו כאלה שטענו שהחילוף היה לא נכון מחשבתית.

סמל אישי של משתמש
yossi

שליחה על ידי yossi »

Sir Alex Ferguson כתב:
11 אפריל 2023, 17:10
אבל דיברנו על אתמול כשספורי נכנס במקום מיכה והיו כאלה שטענו שהחילוף היה לא נכון מחשבתית.
אז אני דיברתי באופן כללי.
החילוף עצמו לגיטימי בעיניי.

סמל אישי של משתמש
שיש

שליחה על ידי שיש »

Sir Alex Ferguson כתב:
11 אפריל 2023, 17:10
מדברים על החילוף הכפול של ספורי וחטואל בו זמנית

סמל אישי של משתמש
shovalb9
Title: עמה יעמיק

שליחה על ידי shovalb9 »

אני חושב הפוך מכם.
הנייחים והבעיטות מרחוק של ספורי, ובמיוחד כשהוא משחק הכי קרוב לשער וגבוה שאפשר - הוא הכי יעיל התקפית, וזה קורה נגד הגדולות, בעיקר בגלל שיש פחות מצבים במשחקים כאלו.

אני לא מבין למה אתם האוהדים עושים השוואות ספורי או מיכה.
הם שניהם היו הכי טובים (לא פרסונלית, כשהם שיחקו טוב והקבוצה שיחקה הכי טוב) כששיחקו ביחד. אני הייתי שמח ביותר אם לא ייגעו ושניהם ימשיכו עונה הבאה. את השחקנים החלשים שכולם מסכימים עליהם - צריך להעיף ראשון.

אני חוזר ואומר, ספורי וחטואל שניהם חלוצים נסוגים, חלוץ שני, וואטבר, רק שהעמדת מוצא של חטואל היא מהקו. מיכה ופאון, על אותה עמדת ה10, מיכה טוב יותר כשבא מהאגף כעמדת מוצא, ופאון לדעתי באמצע יהיה נהדר. לשאפי אין תחליף בקו ימין, וגם לא לחטואל בקו שמאל.
גם עד השלבים המאוחרים של העונה, בגלל פציעות/עונת מונדיאל/סגל בינוני לרוחב/חלטורי עמדה בגלל בנייה עקומה - ברדה לא הצליח להעמיד 11 קבועים, וזה לדעתי בעיה משמעותית שצריך לעבוד עליה לקיץ. זה פגע מאוד בשטף ההתקפי של הקבוצה וגם בפרגון - איך תרצה לפרגן כשאתה לא קבוע בהרכב וכל שניה נדרש להוכיח את מקומך?

אם יגיעו הצעות גבוהות על חטואל או ספורי, צריך לזכור שאלו שחקנים ישראלים, והדבר הבא שתביא במקום בארץ לא כל כך שונה ביכולת לכן צריך כמה שיותר לשמר ולשפר אותם, וגם להראות יותר אהבה. לא יפגע.
" תחזיקו עוד כמה דקות בלקרוא מה רשמתי, זה לא הזמן להישבר......"

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

פאון יכול להיות פתרון סביר ל-10.
חסרה לו מהירות באגף. מצד שני אין לו בעיטה או ראיית משחק יוצאת דופן.
הוא קצת נופל בין עמדות.
אני חושב שלעמדה כל כך קריטית נדרש קצת יותר מהקיים של מיכה, ספורי, פאון וסטויאנוב.

סמל אישי של משתמש
שיש

שליחה על ידי שיש »

ForeverRed כתב:
12 אפריל 2023, 14:00
פאון יכול להיות פתרון סביר ל-10.
חסרה לו מהירות באגף. מצד שני אין לו בעיטה או ראיית משחק יוצאת דופן.
הוא קצת נופל בין עמדות.
אני חושב שלעמדה כל כך קריטית נדרש קצת יותר מהקיים של מיכה, ספורי, פאון וסטויאנוב.
אם היה אפשר אז זוסוואה סוגר את ה10

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson

שיש כתב:
12 אפריל 2023, 18:46
אם היה אפשר אז זוסוואה סוגר את ה10
זוסואה הכוכב הכי גדול של לגיה (כבש צמד במשחק האחרון) למה שהם יוותרו עליו?

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

Sir Alex Ferguson כתב:
12 אפריל 2023, 22:01
זוסואה הכוכב הכי גדול של לגיה (כבש צמד במשחק האחרון) למה שהם יוותרו עליו?
הוא מסיים חוזה

שלח תגובה