עירוני קרית שמונה- הפועל באר שבע, שבת, 15:00, ק"ש

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
סימיוני
Title: CrazyRed

Re: עירוני קרית שמונה- הפועל באר שבע, שבת, 15:00, ק"ש

שליחה על ידי סימיוני »

CrazyRed7 כתב:
27 נובמבר 2021, 19:28
אני לא מצפה שיקח את הקבוצה על הגב.
אבל הוא כן יכול לשפר פלאים חלקים שלא קיימים במשחק שלנו.

יש יתרונות וחסרונות גם לספורי וגם למיכה - בלונג ראן אני הולך עם מיכה.
לא מבין את השטויות האלה. כרגע ספורי טוב, הולכים איתו! ברביעי נראה מה יש למיכה להציע כשספורי מורחק. מצדי שיתן הופעה הירואית וידחק את ספורי מההרכב.
מי שטוב, שישחק!
בינתיים, ספורי לא רואה את מיכה ממטר.

סמל אישי של משתמש
simply-red

שליחה על ידי simply-red »

שמעון א כתב:
27 נובמבר 2021, 19:46
כמה אוהדים הבאנו לק"ש?
יותר מידי...

לגבי המשחק
שיחקנו מול הרכב טלאים של הקבוצה הכי חלשה בליגה והם ב10 שחקנים ברבע שעה אחרונה ולא היה רחוק שנאבד את הניצחון בסיום.

מחצית ראשונה בסדר, הכל ביחס לזוועות שראינו לפני הפגרה. שיחקנו מערך שהכי הולם אותנו, 3:5:2 שלופס ודדיה משחקים מאוד גבוה, בעיקר לופס וזה היה נראה טוב. תהיתי איך זה יראה כשיחזקאל ישחק ליד רוקאביצה ולא שכטר.

מחצית שניה זוועות עולם, חזרנו עם 5:3:2, שחקני הכנף בקושי עברו את החצי, חיכנו מאחורה לטעות של קש, נתנו להם להניע כדור ובעצם ככה החזרנו אותם למשחק לאט לאט, הם צברו ביטחון, ב השתלטו על האמצע, תקפו ואנחנו חיכנו שהמשחק יסתיים.
אחרי החילופים שעברנו ל4:4:2 בכלל איבדנו כיוון.
נראה ששחקנים לא יודעים איפה לעמוד ומה לעשות.
קבוצה מאוד מאומנת אין ספק.

הלחץ שלנו נראה מגוכך ועדיף שלא ננסה בכלל ללחוץ.
במערך שלושת הבלמים היה חסר לי היום את הבלם שיעשה גיחות קדימה בתדירות יותר גבוה(אלחמיד).
שחקני הכנף ההתקפי שלנו עם אייקיו ורמת ביצוע נמוכים נמוכים וזה מאוד מדאיג.

סמל אישי של משתמש
delta7

שליחה על ידי delta7 »

סימיוני כתב:
27 נובמבר 2021, 19:52
לא מבין את השטויות האלה. כרגע ספורי טוב, הולכים איתו! ברביעי נראה מה יש למיכה להציע כשספורי מורחק. מצדי שיתן הופעה הירואית וידחק את ספורי מההרכב.
מי שטוב, שישחק!
+1

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

סימיוני כתב:
27 נובמבר 2021, 19:52
מי שטוב, שישחק!
כמה הזדמנויות ספורי קיבל?כמה דקות?
ספורי השתפר מהעונות הקודמות אין ספק - אבל הוא לא האיש שיוביל אותנו קדימה. סורי שאני לא באופוריה מהשערים כרגע.
קשה לי עם סוג כזה של שחקן, קשה לי עם אין ספור איבודי כדור שלו.

מיכה שחקן טוב יותר שנמצא בכושר רע יותר. מי שמסתכל על הטווח הקצר מפסיד את הטווח הרחוק.
גם מליקסון חזר לארץ והסריח את הדשא ברמה כזאת שאוהדים חשבו שצריך לשחרר אותו בקיץ אחרי התבוסה בגביע.
ואז הגיע בכר, נתן לו את המפתחות, את הביטחון ושם אותו איפה שצריך לשים אותו יחד עם כדורגל שמתאים לו ולא "קחו כדור ובהצלחה" של אלישע ורוני לוי והתוצאה הייתה בהתאם.

אז מיכה זה לא מליקסון ובחיים לא יהיה. אבל מיכה בכושר טוב - 2 רמות מעל כל מה שיש לנו כולל ספורי בכושרו הנוכחי. הוא המפתח העיקרי לתקווה שהקבוצה הנוכחית תשחק כדורגל נורמלי והוא השחקן היחיד שיודע להזין חלוץ כמו רוקאביצה באופן קבוע.
זה צמד שיכול וצריך לחגוג בליגה. זו הראייה שלי.

סמל אישי של משתמש
גיא חניה

שליחה על ידי גיא חניה »

CrazyRed7 כתב:
27 נובמבר 2021, 20:10
ספורי השתפר מהעונות הקודמות אין ספק - אבל הוא לא האיש שיוביל אותנו קדימה. סורי שאני לא באופוריה מהשערים כרגע.

מיכה שחקן טוב יותר שנמצא בכושר רע יותר. מי שמסתכל על הטווח הקצר מפסיד את הטווח הרחוק.
גם מליקסון חזר לארץ והסריח את הדשא ברמה כזאת שאוהדים חשבו שצריך לשחרר אותו בקיץ אחרי התבוסה בגביע.
ואז הגיע בכר, נתן לו את המפתחות, את הביטחון ושם אותו איפה שצריך לשים אותו יחד עם כדורגל שמתאים לו ולא "קחו כדור ובהצלחה" של אלישע ורוני לוי והתוצאה הייתה בהתאם.

אז מיכה זה לא מליקסון ובחיים לא יהיה. אבל מיכה בכושר טוב - 2 רמות מעל כל מה שיש לנו כולל ספורי בכושרו הנוכחי. הוא המפתח העיקרי לתקווה שהקבוצה הנוכחית תשחק כדורגל נורמלי והוא השחקן היחיד שיודע להזין חלוץ כמו רוקאביצה באופן קבוע.
לא אהבתי את ספורי, אבל כרגע הוא הכלי הטוב ביותר שיש לנו מבחינה התקפית ומיכה נראה כמו קאוונקה, לא זוכר משחק אחד של מיכה שאמרתי ״וואו, זה רכש שובר שיוויון״.

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

אחרי מחצית ראשונה מעודדת ואפילו מחמאות על שיפור באה מחצית שנייה שאין דרך אחרת להגדיר אותה חוץ מיריקה בפרצוף של הקהל

סמל אישי של משתמש
MikiRed
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי MikiRed »

dor69 כתב:
27 נובמבר 2021, 21:36
אחרי מחצית ראשונה מעודדת ואפילו מחמאות על שיפור באה מחצית שנייה שאין דרך אחרת להגדיר אותה חוץ מיריקה בפרצוף של הקהל
סודות מחדר ההלבשה במחצית:

לוי:
שיחקנו מחצית ראשונה מצוינת, זה מספיק, לא מגיע לקהל, תשחקו באדישות, אני יורק על הקהל"

סמל אישי של משתמש
MikiRed

שליחה על ידי MikiRed »

מערך של חמישה בלמים, שתפור על הסגל שלנו, צריך תרגול ותרגול. מקווה שנמשיך במערך הזה ברביעי.

סמל אישי של משתמש
הפועלעולה
Title: אוגו..... כן נותן!

שליחה על ידי הפועלעולה »

MikiRed כתב:
27 נובמבר 2021, 21:47
מערך של חמישה בלמים, שתפור על הסגל שלנו, צריך תרגול ותרגול. מקווה שנמשיך במערך הזה ברביעי.
בלי מגן ימני זה קצת מוציא מהעוקץ של המערך.
נראה לי שהייתי מעדיף את קלטינס מאשר את דנילו אם דדיה לא יהיה כשיר. קלטינס מאוד מהיר ועם כושר מצוין.

סמל אישי של משתמש
סימיוני
Title: CrazyRed

שליחה על ידי סימיוני »

CrazyRed7 כתב:

חבר, אתה סתם מגונן על אמירה לא מקצועית בעליל. מיכה בינתיים לא פוגע ורמזי כן.

סמל אישי של משתמש
MikiRed

שליחה על ידי MikiRed »

הפועלעולה כתב:
27 נובמבר 2021, 22:02
בלי מגן ימני זה קצת מוציא מהעוקץ של המערך.
נראה לי שהייתי מעדיף את קלטינס מאשר את דנילו אם דדיה לא יהיה כשיר. קלטינס מאוד מהיר ועם כושר מצוין.
מודה שגם אני לא שקט עם דנילו כמגן במערך שלושה בלמים...
לא בטוח מה הולך לעשות, נראה לפעמים מבולבל.
היום היה אחראי, אבל לא תקף הרבה. שחקן מורכב...

סמל אישי של משתמש
yossi

שליחה על ידי yossi »

CrazyRed7 כתב:

+1

לצערנו זה לא יקרה.
אני בספק גדול כמה מיכה מתאים ל(אין) סגנון של רוני לוי.
שצריך הברקות, נייחים או סתם פצצה מרחוק, את זה יש לרמזי, ובינתיים הוא מביא את זה.

הקבוצה הזו לא משחקת כדורגל, כל מאמן נורמלי היה שם מוסר כמו מיכה מתחת לחלוץ עם תנועה ומהירות כמו ניקיטה.
יש פה אחלה סגל, אבל אין לנו מאמן. אנחנו לא נגיע לכלום וזה הרבה על אלונה שמתעקשת להשאיר את החסר מושג הזה.
לראות אותנו מעיפים כדורים בחוסר אונים מול קבוצת ליגה לאומית ב 10 שחקנים, די נשבר כבר הזין מזה.

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

לו הייתם נטולי פוזיציה והייתם מנתחים את המשחק מקצועית זה היה אמור להראות כך:
מחצית ראשונה בהחלט מספקת לאור העובדה שניסינו מערך חדש שכנראה מתאים יותר לקבוצה.
מחצית שניה שערורייתית שהמאמן יצטרך לתת בראש על הדבר הזה שבטעות לא יחזור בשנית.
אגב מכבי חיפה שאתם אוהבים לרייר עליה עשתה את אותה טעות מול נתניה אבל זה בכר והוא חלילה לא אשם ובטוח שלא אמר לשחקנים שלו "לשמור על התוצאה".
דברים לפעמים קורים גם שלמאמן אין שליטה עליהם לצערנו.
אבל מרוב שאתם תקועים בפוזיציה ובדיכאון של עצמכם נכד לוי אתם שוכחים שמעבר למאמן יש גם שחקנים שמשחקים שגם להם יש אחריות לא להראות כך.

סמל אישי של משתמש
yossi

שליחה על ידי yossi »

מכבי חיפה בעונה לא טובה הרבה בגלל בכר.
עונה פשוט רעה שלו מהרכש בקיץ ועד לרגע זה.
אבל מה הוא או חיפה רלוונטים?

גם במחצית הטובה שלנו, מעט מאוד מהלכים אם בכלל קרו מהנעה מסודרת מלמטה.
גם בדקות הכביכול טובות קל לראות שאנחנו קבוצה פסיבית שבעיקר מחכה לטעות של היריב, ולא ממש עושה משהו כדי שהוא יטעה.
ק"ש מסרו לנו לרגליים פעם אחר פעם במחצית הראשונה, ולא כתוצאה מלחץ או עמידה מתוחכמת.
במחצית השנייה כאשר ק"ש נראו פחות כמו קבוצה של ליגה א' עם טעויות מביכות, הם גם ביטלו אותנו ללא שום קושי.

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

ואתה בכלל לא בפוזיציה.
תגיד "וואלה טעיתי לגבי המאמן פח הזה" וזהו. לא בושה, כולנו טועים במיוחד אני.

נכון, קורה שגם המאמנים הטובים ביותר מאבדים שליטה על משחק או מחצית - אצל רוני לוי זה תמיד ככה, זאת הבעיה.

ולא הבנתי מה קשור מכבי חיפה ובכר. מדובר באלופת המדינה הם לא אלה שצריכים להוכיח משהו.

שלח תגובה