דור מיכה

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
ForeverRed

Re: דור מיכה

שליחה על ידי ForeverRed »

יופי דור.

סמל אישי של משתמש
אורי אדום בנשמה
Title: הפועל באר שבע בנשמה שלי

שליחה על ידי אורי אדום בנשמה »

delta7 כתב:
03 ספטמבר 2022, 22:10
אפילו אני נאלץ להודות שיש מצב שהוא חזר לשחק כדורגל.

נכנס לזון.
מִ֣י זֹ֗את עֹלָה֙ מִן־הַמִּדְבָּ֔ר

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

רק שימשיך ככה.
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

עושה אחלה רצף, עוד עלול לספסל את רמזי בקצב הזה. רק שימשיך ככה ואולי נזכה לראות את השחקן שרצינו לראות ביום שחתם פה

סמל אישי של משתמש
yossi
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי yossi »

תעמדו ותריעו.
השחקן הכי טוב בקבוצה בפער גדול מאוד.

סמל אישי של משתמש
Itay
Title: CrazyRed

שליחה על ידי Itay »

איזה כדור נתן לאנסה אאל״ט… וואו פשוט וואו.
כיף שחזר לעצמו.

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

זה לא מקרי שהוא שם את אנסה מול שוער כמה דקות אחרי שנכנס. החלק הקדמי שלנו נורא סטטי ואיטי.

סמל אישי של משתמש
הפועלעולה
Title: אוגו..... כן נותן!

שליחה על ידי הפועלעולה »

הרכש הכי טוב של הקיץ.
תענוג.

סמל אישי של משתמש
red ultras

שליחה על ידי red ultras »

צריך להבין שמיכה זה שחקן שחייב לשחק קרוב לשער. היום הוא שיחק מאוד רחוק מהשער ואין ספק שזה פגע בו. היו מספיק סיטואציות במשחק להזיז אותו לעמדות יותר טבעיות וזה לא קרה. ועדיין סיפק לא מעט כדורים יפים על מגש. אחלה דור!

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

red ultras כתב:
18 ספטמבר 2022, 23:18
צריך להבין שמיכה זה שחקן שחייב לשחק קרוב לשער. היום הוא שיחק מאוד רחוק מהשער ואין ספק שזה פגע בו. היו מספיק סיטואציות במשחק להזיז אותו לעמדות יותר טבעיות וזה לא קרה. ועדיין סיפק לא מעט כדורים יפים על מגש. אחלה דור!
בעיקר שחקן שחייב לשחק באמצע כברירת מחדל, כרגע זה על חשבון רמזי שעדיין מאוד מאט לנו את המשחק. אפרופו רמזי, ברגע שילמד לשחרר בנגיעה ולשחק מהר הוא יהיה רמה מעל מה שמיכה אי פעם היה או יכול להיות

סמל אישי של משתמש
red ultras

שליחה על ידי red ultras »

dor69 כתב:
18 ספטמבר 2022, 23:22
בעיקר שחקן שחייב לשחק באמצע כברירת מחדל, כרגע זה על חשבון רמזי שעדיין מאוד מאט לנו את המשחק. אפרופו רמזי, ברגע שילמד לשחרר בנגיעה ולשחק מהר הוא יהיה רמה מעל מה שמיכה אי פעם היה או יכול להיות
הרגע הזה לא יגיע לצערנו. נראה שהוא הגיע לפיק בעונה שעברה ועכשיו כשהוא כבר לא בלעדי, אפילו בנייחים. אז פתאום משחק שני רצוף שהקן לא עולה למעלה. וחייב עוד סיבוב ועוד דריבל ועוד נגיעה ועוד אנוכיות. חבל כי הוא באמת עשה התקדמות. הולך אחורה לטעמי.

לגבי דור מיכה אני חושב שהיכולת שלו מעמדת מגן שמאלי מראה שזה פחות העמדה אלא יותר הגישה שלו, ושל הקבוצה אליו. לא הייתי מלחים אותו בהכרח לאמצע כי הרבה כדורים טובים שהוא מכניס זה כשהוא נכנס מהאגף ונותן קרוס. הייתי משתמש בו כשחקן חופשי בקישור ההתקפי שזז פעם ימינה ופים שמאלה ופעם לאמצע. מדיע לייצר יתקון עם המגן/כנף ולהכניס משם כדורי עומק/קרוסים.

סמל אישי של משתמש
yossi
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי yossi »

dor69 כתב:
18 ספטמבר 2022, 23:22
ברגע שילמד לשחרר בנגיעה ולשחק מהר הוא יהיה רמה מעל מה שמיכה אי פעם היה או יכול להיות
זה לא יקרה לעולם, חבל על הציפיות.
לא כל דבר אפשר ללמוד. מהירות מחשבה זה משהו שאולי אפשר לשפר נקודתית, אך לא דרמטית.
מיכה טוב בזה בהרבה מספורי (גם בטכניקה לדעתי) לכן הוא גם שחקן ברמה גבוהה בהרבה מספורי.

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

red ultras כתב:
18 ספטמבר 2022, 23:29
הרגע הזה לא יגיע לצערנו. נראה שהוא הגיע לפיק בעונה שעברה ועכשיו כשהוא כבר לא בלעדי, אפילו בנייחים. אז פתאום משחק שני רצוף שהקן לא עולה למעלה. וחייב עוד סיבוב ועוד דריבל ועוד נגיעה ועוד אנוכיות. חבל כי הוא באמת עשה התקדמות. הולך אחורה לטעמי.

לגבי דור מיכה אני חושב שהיכולת שלו מעמדת מגן שמאלי מראה שזה פחות העמדה אלא יותר הגישה שלו, ושל הקבוצה אליו. לא הייתי מלחים אותו בהכרח לאמצע כי הרבה כדורים טובים שהוא מכניס זה כשהוא נכנס מהאגף ונותן קרוס. הייתי משתמש בו כשחקן חופשי בקישור ההתקפי שזז פעם ימינה ופים שמאלה ופעם לאמצע. מדיע לייצר יתקון עם המגן/כנף ולהכניס משם כדורי עומק/קרוסים.
ברגע שאתה תשחק עם מיכה בכנף אתה מבטל את האגף שהוא ישחק בו כי מטבעו הוא שחקן שיצמצם לאמצע, במידה ויש לך את מיכה מנווט מהאמצע ושני מרכזי כובד בכנפיים אתה אוטומטית הרבה יותר מסוכן. הצבה שלו באגף אולי יכולה לעבוד נקודתית פה ושם אבל לא כמשהו קבוע.
הרבה נותנים פה את הדוגמא של מליקסון והיא בכלל לא רלוונטית כי קודם כל מאור ידע להיצמד גם לקו ולעשות פעולות משם כשצריך ודבר שני הוא גם ידע לשבור צפיפות בדריבל על שטח קטן בתדירות גבוהה כשלעומתו הכוח של מיכה הוא כמעט בלעדית בפס (ושוב צפיפות וכו׳)

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

dor69 כתב:
18 ספטמבר 2022, 23:39
ברגע שאתה תשחק עם מיכה בכנף אתה מבטל את האגף שהוא ישחק בו כי מטבעו הוא שחקן שיצמצם לאמצע, במידה ויש לך את מיכה מנווט מהאמצע ושני מרכזי כובד בכנפיים אתה אוטומטית הרבה יותר מסוכן. הצבה שלו באגף אולי יכולה לעבוד נקודתית פה ושם אבל לא כמשהו קבוע.
הרבה נותנים פה את הדוגמא של מליקסון והיא בכלל לא רלוונטית כי קודם כל מאור ידע להיצמד גם לקו ולעשות פעולות משם כשצריך ודבר שני הוא גם ידע לשבור צפיפות בדריבל על שטח קטן בתדירות גבוהה כשלעומתו הכוח של מיכה הוא כמעט בלעדית בפס (ושוב צפיפות וכו׳)
כאן נכנס התפקיד של מגנים תוקפים שלא קיימים אצלנו.

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

ForeverRed כתב:
18 ספטמבר 2022, 23:51
כאן נכנס התפקיד של מגנים תוקפים שלא קיימים אצלנו.
לא בדיוק, מיכה מבצע כניסה לאמצע לצורך הפס הרבה יותר נמוך משחקן שיתפקד כחלוץ צד. לרוב בעקיפות של מגן קריטי שהחפיפה תקרה ממש באיזור הרחבה כדי לייצר אופציה יותר מסוכנת לכדור מיידי פנימה.
מה עוד שבהרבה מאוד משחקים בליגה הזו אתה נשאר בפוזשנים הרבה יותר זמן ובמצב כזה מיכה מטבעו יימשך לאמצע לנהל את ההתקפה ויעזוב את עמדת המוצא בקו לאורך כל הפוזשן מה שמצמצם משמעותית את האפשרות לרווח חזרה שמאלה לשחקן שיש לו היכולת לפרוץ פנימה בתדירות גבוהה (ומגנים ברמה טכנית כזאת לא תמצא בהבטחה)

שלח תגובה