בכר והחבר'ה- צוות לעניין

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
izguy83

Re: בכר והחבר'ה- צוות לעניין

שליחה על ידי izguy83 »

zivmay כתב:אנחנו לא יכולים לפתח משחק נקי עם טאהא ואוחיון, זה לא קשה לראות את זה. אין מצב שאנחנו לוקחים אליפות איתם. אלא אם יגיעו שני שחקנים רציניים לאגף ולמרכז.
בנוסף יש לנו פיקים טובים, אבל ברוב הזמן שחקנים לא יודעים לאן למסור. או שהתנועה פשוט חלשה ללא ביטחון.
הבעיה הנכונה שלך כרגע זה הבלמים.3 משחקי ליגה ברצף שאתה לא סופג.

סמל אישי של משתמש
zivmay

שליחה על ידי zivmay »

לא דיברתי על משחק ההגנה, דיברתי על ההנעת כדור קדימה. קודם כל הם פשוט לא יודעים(בעיקר טאהא), שנית השחקנים לא סומכים עליהם.

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

ניהול משחק לא טוב היום.
אין מצב שוואקמה יורד ב0-0. אם הוא כשיר ל-80 דקות אז הוא יכול למשוך גם 90 (חלש, לא חלש, פחות מעניין. הוא עדיין מייצר מצבים ומסוכן בנייחים).
אין מצב שראדי מוחלף רק כדי לקבל את איינבינדר במקומו כמה דקות מאוחר יותר כשאין מי שיבעט לשער ויכניס כדורים לרחבה.

החילופים סירסו אותנו לגמרי (חוץ מזה של אוחנה).

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

רצה לשחק עם שני חלוצים, לקח הימור כשהוציא את ראדי בשביל עוד חלוץ, אחרי שראה שאיבדנו שליטה במגרש בגלל שינוי המערך, החליט להכניס עוד קשר כדי שמחזור למערך הקבוע ונחזור לשליטה במשחק ונוכל לייצר לחץ על בני יהודה.
אני הייתי בטוח שדווקא שהר שהיה חושך יפנה מקום בשביל אייבנדר...
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
delta7

שליחה על ידי delta7 »

zivmay כתב:לא דיברתי על משחק ההגנה, דיברתי על ההנעת כדור קדימה. קודם כל הם פשוט לא יודעים(בעיקר טאהא), שנית השחקנים לא סומכים עליהם.
טאהא לא אמור לנהל את המשחק, מקסימום לדחוף כדורים למליקסון ואוחנה במרכז המגרש אבל מה לעשות שחלק לא מבוטל מהזמן הם מתחבאים??

סמל אישי של משתמש
Eelect
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי Eelect »

ברגע שאני רואה שביל פנוי לראדי, מליקסון או אוגו לדהור קדימה כשאנחנו בתחילתה של התקפת מעבר והם בוחרים למסור אחורה או לרוחב, אני נאלץ להבין שגם לבכר יש חלק במשחק ההתקפה החלש שלנו.

זה מרגיש שכל נושא המשחק המהיר לעומק לא מספיק מחודד אצל השחקנים אם הם מרשים לעצמם פעם אחר פעם לשחק לרוחב.

סמל אישי של משתמש
izguy83

שליחה על ידי izguy83 »

zivmay כתב:לא דיברתי על משחק ההגנה, דיברתי על ההנעת כדור קדימה. קודם כל הם פשוט לא יודעים(בעיקר טאהא), שנית השחקנים לא סומכים עליהם.
אבל אחי, יכולת הנעת הכדור של טאהה ואוחיון לא רלוונטית כשמשחקים נגד קבוצות כאלה. זה לא מכבי או נתניה לדוגמא שמאתגרים אותך בלחץ על כל המגרש ואז זה באמת נדרש. ומה זה לא סומכים עליהם? שניהם חילצו היום כמות מטורפת של כדורים באחד על אחד. טוני, אוחנה, מליקסון ושהר לא עשו הגנה אפילו בכאילו ושניהם התמודדו עם זה יפה מאוד.
תוסיף את החיפויים על אורן ביטון ותקבל משחק הגנה מעולה.

סמל אישי של משתמש
שיש

שליחה על ידי שיש »

מצד אחד אומר שהסגל מספיק ומצד שני מעלה את טוני ושהר פצועים.....

סמל אישי של משתמש
moki

שליחה על ידי moki »

קודם כל אני מעריץ את בכר והשינוי שהוא עשה במועדון מבחינה של מקצוענות, אבל אני גם חושב שאתם נותנים לו יותר מידי קרדיט על ההשפעה שיש לו במשחק נתון.
בסופו של דבר השחקנים הם אלה שעל הדשא וחלקם מה לעשות, לא מספקים את הסחורה - אם זה ראדי ואוגו שנחלשו העונה מאוד. או ההגנה שחסרה בגלל ויטור וצדק. תוסיפו לזה את המקרה של ברדה וככה נוצר ואקום. זה כל הסיפור, השחקנים בסיטואציה שכזאת צריכים לתת מעל 100% כדי להחזיר את הביטחון והשטף במגרש. אבל בנתיים זה לא מצליח וזה לא משנה איזה מערך בכר יבחר או כמה הוא ינסה להמריץ אותם (הוא כבר ניסה כמעט הכל), כרגע הקישור לא קיים ועד שזה לא ישתנה (אם זה חיזוק או שראדי ואוגו יחזרו לעצמם) אנחנו נראה רע. מקווה שבכל זאת זה יספיק לאליפות כי הליגה חלשה מאוד. קבוצה כמו בני יהודה שאמורה להיות פלייאוף עליון מסתגרת יותר מאחי נצרת..
ובכללי ממליץ לכם לקרוא את הפוסט הזה של אוריאל דסקל שמדבר על אחוז ההשפעה של מאמן על קבוצה. אחלה פוסט. תבלוו
https://www.facebook.com/ouriel.daskal/ ... 5810963752" onclick="window.open(this.href);return false;

E26

שליחה על ידי E26 »

אני מרגיש בעונה הזו שככל שהיא הולכת ומתקדמת אנחנו דועכים והולכים אחורה, בפן המקצועי והמנטלי.
מרגיש לי שבתקופה הנכחית עם בכר הגענו כבר לקצה גבול היכולת המקצועית והמנטלית עוד בעונה שעברה עם קמפיין אירופי מדהים שגרם לכלל המישורים - מקצועית ומנטלית של הקבוצה, הצוות המקצועי, המועדון והאוהדים לחוות קצת שובע ונונשלנטיות.

השנה היו יותר מדי פרשיות כאלה ואחרות מצד אחד, כמה עזיבות שחקני מפתח ומהצד השני רכש זר שלא פוגע ובמקביל רכש ישראלי בינוני, מוסיף לזה שובע מקצועי ומנטלי, ומקבלים את המצב הנכחי לצערי.

בכר חייב להמציא את עצמו מחדש כולל הצוות שלו (איפה אתה איתן??) ולנסות להחדיר ולהחזיר את הרעב והתשוקה הזו לשחקנים ורק ככה נצליח להביא יכולת גבוהה שהתרגלנו בתקופת בכר.

נכון שקל לכתוב אבל קשה ליישם, אך מקבוצה כמו באר שבע שעשתה מה שעשתה בשנתיים וקצת האחרונות אני בהחלט מצפה לעשות את זה.

כרגע זה נראה רע מאוד, ולא רואה שום שחקן שיכול לסחוב אותנו בתקופה פחות טובה כמו עכשיו.

סמל אישי של משתמש
zivmay

שליחה על ידי zivmay »

izguy83 כתב: אבל אחי, יכולת הנעת הכדור של טאהה ואוחיון לא רלוונטית כשמשחקים נגד קבוצות כאלה. זה לא מכבי או נתניה לדוגמא שמאתגרים אותך בלחץ על כל המגרש ואז זה באמת נדרש. ומה זה לא סומכים עליהם? שניהם חילצו היום כמות מטורפת של כדורים באחד על אחד. טוני, אוחנה, מליקסון ושהר לא עשו הגנה אפילו בכאילו ושניהם התמודדו עם זה יפה מאוד.
תוסיף את החיפויים על אורן ביטון ותקבל משחק הגנה מעולה.
לא יודע, לי זה מרגיש שהם שני מבוהלים, כל כדור ארוך לכיוון שלהם זה התקף לב, הם בחיים לא מצליחים להגיע לפני השחקן אפילו אם זה אלמוג בוזגלו.
המשחק שלנו נבנה מאחור מול כל קבוצה, אם אין שחקנים שיודעים להניע במהירות קדימה, אחרי נגיעה או שתיים, זו בעיה גדולה. שיר צדק גם נתן לנו אופציה לכדורים ארוכים לאגפים, מה שנעלם לחלוטין כרגע.

סמל אישי של משתמש
yedidel

שליחה על ידי yedidel »

zivmay כתב:
לא יודע, לי זה מרגיש שהם שני מבוהלים, כל כדור ארוך לכיוון שלהם זה התקף לב, הם בחיים לא מצליחים להגיע לפני השחקן אפילו אם זה אלמוג בוזגלו.
המשחק שלנו נבנה מאחור מול כל קבוצה, אם אין שחקנים שיודעים להניע במהירות קדימה, אחרי נגיעה או שתיים, זו בעיה גדולה. שיר צדק גם נתן לנו אופציה לכדורים ארוכים לאגפים, מה שנעלם לחלוטין כרגע.
אוחיון מפתיע לטובה. גם טאהא די סבבה.
ועדיין - ה3-4 שניות שהם מבזבזים על עוד שני צעדים לפני שמעבירים את הכדור לביטון ימין או ביטון שמאל זה בדיוק ההבדל שמאפשר ליריב להתארגן בנוחות

סמל אישי של משתמש
eitam

שליחה על ידי eitam »

ברור שאנחנו נראים הרבה פחות טוב. אני בטוח שגם בכר והצוות רואים זאת חושבים על מה לא עובד ואיך לשנות ואת מי להביא/ לשחרר, זה תפקידם ואני סומך עליהם בעיניים עצומות. הרבה אוהדים מנסים לחשוב את מי להביא ואיזה שחקן יכול להרים אותנו. אני חושב שזה נחמד אבל אנחנו בעיקר צריכים לחשוב על איך אנחנו מרימים את עצמנו כקהל קודם כל ואחר כך את הקבוצה, זה התפקיד שלנו ואנחנו לא עושים אותו מספיק טוב בזמן האחרון.טרנר נראה עייף ושבע בדיוק כמו הקבוצה ופה באה האחריות שלנו!
תמיד הרגשתי שאנחנו קהל טוב שמובל על ידי הקבוצה לרוב ולא מוביל. זה הזמן להשתנות כי זה עלול לחמוק לנו מהידיים. כל מה שנאמר על הקהל לא גורע מאחריות השחקנים וברק כמובן אלא כתוספת. בואו נשנה באמת איפה שאנחנו יכולים בתקווה שהצוות המקצועי מהשחקנים יעשו אותו דבר במקום שלהם.
תרימו את הראש זה עדיין בידיים שלנו

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

אני חושב שלא יזיק ריענון גם בצוות המקצועי.
הייתי שוקל להוסיף איש צוות נוסף שיכניס קצת אנרגיות ורעיונות חדשים.

הכל מרגיש תקוע.

סמל אישי של משתמש
yedidel

שליחה על ידי yedidel »

שינה אסטרטגיה.
תוקף את הביקורות ומגן על איכות הסגל "הכי טוב בארץ"

שלח תגובה