אליניב ברדה

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
Red Tiger
Title: קרייזי-רד

Re: אליניב ברדה

שליחה על ידי Red Tiger »

ForeverRed כתב:
11 אוגוסט 2023, 11:13
אנחנו לא מדברים על משחק או על חודש.
כבר שנים, תחת 4 מאמנים שונים, הפועל באר שבע ממשיכה להתנהל באותה צורה ולהיכשל.
מי שלא מבין שהבעיה היא *מערכתית* שיחליף תחביב או מקצוע.
וכן, זה גם עניין של תקציב ובעיקר איך שמחלקים אותו.
אני לא מדבר כרגע על עניינים מערכתיים,אני מדבר על רמת הכדורגל.
לי לא מפריע בכלל שהפועל בש לא תיקח תואר כל שנה,אני ריאלי ומבין את הפערים התקציביים הגדולים בין השתיים האחרות לביננו.
ומי שלא מבין את זה חי בבועה.
זה שהפועל בש מצהירה שהיא הולכת על כל התארים זה יפה,אבל כל אוהד ממוצע מבין שבפערים הקיימים תמיד נהיה במקום שלישי בממוצע.
מדי פעם ניקח גביע,פעם נצליח לגנוב תואר,נשחק בקביעות באירופה וזה מתאים לי מאוד לאור העובדה שלא יבוא לכאן אוליגרך מחר בבוקר וגם הוא לא ישים את הסכומים שיגשרו על הפערים.
תמיד השאלה היא מה האלטרנטיבה,והיום אלונה זה האלטרנטיבה הכי טובה.
רמת הכדורגל שאנחנו מציגים היא חרפה לאור ההשקעה,זהו.
אם זה אף אחד לא יכול להתווכח וכל תירוץ לא יתקבל.

סמל אישי של משתמש
red and white
Title: Almog

שליחה על ידי red and white »

צריך לומר שהישראלים שלנו מעולים ביחס לליגה.
גורדנה, אליאס, יחזקאל, מיגל כמובן, ואפילו חטואל וספורי הם מהטופ בליגה.
אחרי העזיבה המשמעותית של הישראלים בחיפה (כהן, אצילי, אבו פאני, לביא), ההבדלים בין הקבוצות הם בזרים.

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

Red Tiger כתב:
11 אוגוסט 2023, 11:49
אני לא מדבר כרגע על עניינים מערכתיים,אני מדבר על רמת הכדורגל.
לי לא מפריע בכלל שהפועל בש לא תיקח תואר כל שנה,אני ריאלי ומבין את הפערים התקציביים הגדולים בין השתיים האחרות לביננו.
ומי שלא מבין את זה חי בבועה.
זה שהפועל בש מצהירה שהיא הולכת על כל התארים זה יפה,אבל כל אוהד ממוצע מבין שבפערים הקיימים תמיד נהיה במקום שלישי בממוצע.
מדי פעם ניקח גביע,פעם נצליח לגנוב תואר,נשחק בקביעות באירופה וזה מתאים לי מאוד לאור העובדה שלא יבוא לכאן אוליגרך מחר בבוקר וגם הוא לא ישים את הסכומים שיגשרו על הפערים.
תמיד השאלה היא מה האלטרנטיבה,והיום אלונה זה האלטרנטיבה הכי טובה.
רמת הכדורגל שאנחנו מציגים היא חרפה לאור ההשקעה,זהו.
אם זה אף אחד לא יכול להתווכח וכל תירוץ לא יתקבל.
אז למה להונות את הציבור?
אחר כך מתפלאים שהתגובה של הקהל היא כל כך קיצונית.

האלטרנטיבה קיימת. היא לא כזאת מסובכת ולא מצריכה החלפת בעלים. קצת תשומת לב למעטפת, יציאה מהבינוניות שאוחזת בכל גזרה במועדון הזה.
זה אפילו לא מצריך השקעה יוצאת דופן, רק שינוי תפיסה וניתוב של הכסף למקומות הנכונים, בין אם לאנשי צוות או לשחקנים שיעשו את ההבדל ועולים קצת יותר.

רמת הכדורגל היא חרפה, *נכון להיום*.
יש לך נטייה לשפוט דברים נקודתית. בראייה כוללת זה ברור שיש המון מקום לשיפור ואני מאמין שזה יקרה.
כשזה יקרה, נגיע שוב לאותו מצב שבו הקבוצה לא מסוגלת לעמוד ביעדים שהיא הציבה לעצמה, שהאוהדים מצפים ממנה להשיג ושהיא עצמה הצהירה כלפי חוץ.
זאת הבעיה האמיתית.

סמל אישי של משתמש
Red Tiger

שליחה על ידי Red Tiger »

ForeverRed כתב:
11 אוגוסט 2023, 12:08
אז למה להונות את הציבור?
אחר כך מתפלאים שהתגובה של הקהל היא כל כך קיצונית.

האלטרנטיבה קיימת. היא לא כזאת מסובכת ולא מצריכה החלפת בעלים. קצת תשומת לב למעטפת, יציאה מהבינוניות שאוחזת בכל גזרה במועדון הזה.
זה אפילו לא מצריך השקעה יוצאת דופן, רק שינוי תפיסה וניתוב של הכסף למקומות הנכונים, בין אם לאנשי צוות או לשחקנים שיעשו את ההבדל ועולים קצת יותר.

רמת הכדורגל היא חרפה, *נכון להיום*.
יש לך נטייה לשפוט דברים נקודתית. בראייה כוללת זה ברור שיש המון מקום לשיפור ואני מאמין שזה יקרה.
כשזה יקרה, נגיע שוב לאותו מצב שבו הקבוצה לא מסוגלת לעמוד ביעדים שהיא הציבה לעצמה, שהאוהדים מצפים ממנה להשיג ושהיא עצמה הצהירה כלפי חוץ.
זאת הבעיה האמיתית.
מי הונה אותך אחי? על מה אתה מדבר?
מישהו שם לך אקדח ברקה ואמר לך תקנה מנוי?
הציפיות העונה הגיעו מהקהל ולא משום מקום אחר.
הפועל בש לא עשתה העונה מסיבת עיתונאים והצהירה שהיא הולכת השנה לקחת אליפות.
כמו בכל שנה מצהירים שרצים על הכל,איזה הונאה יש כאן?
רק אדם שאין לו שכל בראש וברוך השם יש הרבה כאלה אצלנו בפייסבוק יכול לחשוב שקבוצה עם תקציב שלישי בליגה יכולה לקחת אליפות באהלן אהלן.
הצוות המקצועי הוא זה שבחר את השחקנים עם כל המגבלות התקציביות.
ולגבי מעטפת והשאר? זאת אלונה וככה היא מחליטה להשקיע את הכסף שלה וברוך השם אוהדי הפועל בש לא סובלים,אלה בממוצע רואים תואר כל שנה ומשחקים 11 שנים רצוף באירופה.
מי שהסיטואציה לא נוחה לו וטוען שמרמים אותו שיישב בבית ולא יקנה מנוי.

סמל אישי של משתמש
nitsande

שליחה על ידי nitsande »

לקרוא ולא להאמין, הזיה.
אלונה עוצרת את ההתקדמות של הפועל ב"ש...
שיאים חדשים של חוסר הבנה.

רצים על כל התארים זאת עובדה ולא אחיזת עיניים,
זה לא אומר פייבוריטים לכל התארים.
גם שנה שעברה רצנו זה לא הספיק וכנראה היה די חסר סיכוי אבל רצנו,
וגם השנה נרוץ.

אלונה העמודה פה קבוצת כדורגל גאה,
עם תקציב השלישי בגודלו בליגה לאורך שנים,
צוות מקצועי רחב (גם אם לא כמו של המכביות),
מתן אשראי ושקט תעשייתי לסמלים של המועדון,
אבל אלונה עוצרת את ההתקדמות של הפועל ב"ש,
הגיוני סה"כ.

לפני שני עשורים התפללנו לא לרדת לליגה שלישית,
90% מקבוצות הליגה היו נותנות הכל כדי להתחלף איתנו,
אבל הקהל של ב"ש לא מרוצה, הוא רוצה עוד.

חזירים.
רק אהבה תנצח...

סמל אישי של משתמש
hb7

שליחה על ידי hb7 »

yossi כתב:
11 אוגוסט 2023, 11:39
זה לא שחור ולבן. זה לא ברדה או אלונה.
אלונה טועה שלא משקיעה מספיק במעטפת, ברדה עצמו צריך לעשות בדק בית אך בכל השנים שלו כמנהל ומקצועי ומאמן, הוא פגע אולי בזר וחצי.

צריך להשתפר כמערכת. לא כאדם בודד.
100+
הורג אותי שהם כל חלון נכשלים בזרים וממשיכים באותו אופן לבחור אותם
מה לא תנסו לשנות גישה?
שמעתי ברדיו שהסקאוט בחצי משרה ויש עוד כמה אנליסטים שלא יודעים בכלל אם הם מקבלים שכר
וממשיכים להביא שחקנים במליונים
כמה כבר צוות טוב מרוויח בשנה חצי מליון שקל?מיליון שקל? לא שווה להוריד מהתקציב של השחקנים ולשלם לצוות אנליסטים וסקאוטים?
נערך לאחרונה על ידי hb7 ב 11 אוגוסט 2023, 12:36, נערך 2 פעמים בסך הכל.

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

Red Tiger כתב:
11 אוגוסט 2023, 12:22
מי הונה אותך אחי? על מה אתה מדבר?
מישהו שם לך אקדח ברקה ואמר לך תקנה מנוי?
הציפיות העונה הגיעו מהקהל ולא משום מקום אחר.
הפועל בש לא עשתה העונה מסיבת עיתונאים והצהירה שהיא הולכת השנה לקחת אליפות.
כמו בכל שנה מצהירים שרצים על הכל,איזה הונאה יש כאן?
רק אדם שאין לו שכל בראש וברוך השם יש הרבה כאלה אצלנו בפייסבוק יכול לחשוב שקבוצה עם תקציב שלישי בליגה יכולה לקחת אליפות באהלן אהלן.
הצוות המקצועי הוא זה שבחר את השחקנים עם כל המגבלות התקציביות.
ולגבי מעטפת והשאר? זאת אלונה וככה היא מחליטה להשקיע את הכסף שלה וברוך השם אוהדי הפועל בש לא סובלים,אלה בממוצע רואים תואר כל שנה ומשחקים 11 שנים רצוף באירופה.
מי שהסיטואציה לא נוחה לו וטוען שמרמים אותו שיישב בבית ולא יקנה מנוי.
אותי אי אפשר להונות.
מבין טוב מאוד את הסיטואציה בשנים האחרונות.
אחרים כנראה פחות מבינים. באים עם ציפיות בשמיים ומתרסקים לרצפה. למועדון נוח לתדלק את המדורה הזאת, זה מוכר מנויים ומביא הכנסות. משחקים לאנשים ברגשות.

האמת שקצת מוזר לי לשמוע דברים כאלה דווקא ממך.
כאחד שדיבר כאן על ריצה לאליפויות עם סגלים אפילו פחות טובים מזה שיש היום, לפעמים בצורה קצת מנותקת, בזמן שאחרים הסבירו לך שאין סיכוי. בסוף גם לך נפל האסימון.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

Totti כתב:
11 אוגוסט 2023, 06:20
הכל עניין של החלטה.
אם הולכים באש ובמים עם הרכש הקיים שלא נראה כזה שירים אותנו לגבהים חדשים, העונה אבודה מראש.

אבל אפשר להתעורר לבוקר חדש, להנחית כאן 2-3 שחקני רכש מוכחים ולנסות לטרוף את הקלפים.

סורו, שועה, פריצה...הנה שלישיה שמשנה את הקבוצה הזו מהאימון ביום ראשון. לא צריך לחשוב יותר מידי מחוץ לקופסה, זה לא ממש מצליח לנו.
פנו לפריצה, רצה 400 אלף יורו, ירדו ממנו.
הצוות המקצועי מתנגד לשועה כי הוא בעייתי בראש (אבוקסיס אמר שגם לו היה קשה בשנה שעברה והיה שלב שגם הוא ואברמוב כמעט התייאשו ממנו).
סורו הוא שחקן טוב, אבל לא מה שאתה צריך. מה יעזור לך עוד שחקן שלא יודע להשתחרר מלחץ? שלא יודע להניע כדור קדימה או לתת כדור חכם? עוד קשר אחורי כמו באריירו ואליאס?
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
Red Tiger

שליחה על ידי Red Tiger »

ForeverRed כתב:
11 אוגוסט 2023, 12:32
אותי אי אפשר להונות.
מבין טוב מאוד את הסיטואציה בשנים האחרונות.
אחרים כנראה פחות מבינים. באים עם ציפיות בשמיים ומתרסקים לרצפה. למועדון נוח לתדלק את המדורה הזאת, זה מוכר מנויים ומביא הכנסות. משחקים לאנשים ברגשות.

האמת שקצת מוזר לי לשמוע דברים כאלה דווקא ממך.
כאחד שדיבר כאן על ריצה לאליפויות עם סגלים אפילו פחות טובים מזה שיש היום, לפעמים בצורה קצת מנותקת, בזמן שאחרים הסבירו לך שאין סיכוי. בסוף גם לך נפל האסימון.
אני תמיד בוחן את הסיטואציה ואז אומר מה שאני רואה.
הפועל בש בשנתיים האחרונות פיספסה אליפויות לא בגלל איכות הסגל אלה אך ורק בגלל שמנטלית היא לא הייתה מוכנה ולמעט המאמן שלה אף אחד לא האמין.
אני יכול לתת לך 5 דוגמאות שממחישות את העניין מהעבר אבל לא אחפור עכשיו.
העונה הזאת נפתחה רע,היא נפתחה רע במחנה האימונים,בתוצאות,באנרגיות ותוסיף לזה כרגע מאמן שאין לו מושג מה הוא רוצה.
הייתי מתחבר באהבה לתזה שלך אם נניח הפועל בש הייתה משחקת טוב,מגיעה למצבים,מייצרת לחץ ומחנק על היריבה ולסר לה עוד גרוש ללירה.
ואז כן,אם בעלת הבית שהיא לא פראיירת לא הייתה מביאה את מה שחסר אז אתה צודק.
כרגע אנחנו לא שם ואומר לך בצורה כנה לו אני הייתי הבעלים אין מצב שהייתי מוציא עוד שקל שחוק עד שאני לא רואה קבוצה שיודעת מה היא רוצה.
יכולנו לא לאהוב את הסגנון של אבוקסיס ורוני לוי,אבל ידענו בכל משחק מה נקבל ומה נראה.
הייתה שיטה היה סגנון(פחות התחברנו) וכל שחקן ידע בדיוק מה תפקידו.
בוא תסביר לי בבקשה מה השיטה והסגנון בהפועל בש?
ומעבר לזה האם מחר בבוקר מגיע לכאן 10/8 יצירתי ומה שבא לך האם גם אז נראה שינוי?
אני אומר לך שלא,כי אין לאף אחד מושג באיזה סגנון משחקת היום הפועל בש.
וזה משהו שאליניב חייב להבין ולתקן מהר.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson

tomer224 כתב:
11 אוגוסט 2023, 10:19
אני תמיד זוכר לברדה את הדברים הטובים
אני לעולם לא אקלל אותו או אצעק בוז.
אבל שאתה בועט פעם אחת לשער ב90 דקות (וגם זה בנייח)
ולהגיד שאתה רואה דברים טובים
אני באמת לא מצליח לקבל את זה,זה כאילו אתה שואף לכלום
מעדיף שיגיד את האמת הכואבת
שפעם אחת לא יהיה פוליטקאי ויגיד את הדברים כמו שהם
לקהל מגיע תשובות!

אבא של אליה קונה המון מאבא של חבר
ותמיד טוען אלונה לא משחררת כסף
אלונה נותנת את האופציות האלה וצריך לבחור מבניהם
אין כל כך מה לעשות צריך להתמודד במצב הקיים ולנסות להוציא טוב
זה מתאים להפועל חיפה עם 1200 מנוים
לא לקבוצה שיש לה 12 אלף כמעט 95 אחוז מתוכלת
האיצטדיון.
מה אתה מצפה שיגיד?
אליניב איש של מערכת, וגם שנה שעברה כולנו זוכרים את ה"רמיזות" שלו במסיבת עיתונאים במשך שבועות על הצורך בחיזוק נוסף.
אני כותב את הדברים כל הקיץ, וחלק מהדברים אני כותב מידיעה, ועדין במקום להתייחס למהות של הדברים מתייחסים למהות של הכותב כדי למנוע כל משהו שיכול להסתמן כביקורת.
הבעיה אצלנו שהכל הוא שחור ולבן. או שהניהול מושלם או שהוא גרוע. אם אתה כותב שבכסף הנוכחי שמשקיעים בזרים הפרופיל שאתה יכול להביא הוא מוגבל והוא הימור, אז אתה אוטומטית לא מעריך את אלונה או רוצה שהיא תעזוב, כאילו יש קשר בין ביקורת נקודתית לעובדה שכולנו מעריכים ואוהבים את אלונה על התרומה שנתנה ונותנת למועדון.
אני כתבתי כאן ציטוטים מדויקים מהריאיון של אליניב עם צנציפר הקיץ, שהוא דיבר שם שמה שלא היה לנו בשנה שעברה זה שחקן זר עם מספרים "חריגים", שחקן הכרעה, ושזה מה שהוא רוצה להביא. ואז כשמגיעים בקיץ שוב זרים בפרופיל אחר כותבים לי שבכלל אליניב לא רוצה שחקני הכרעה אלא מעדיף בנייה לרוחב שכל הזרים שווים. ברור.

נ.ב
לא חושב שאליניב גם יכול לדבר כרגע על אחרים כשאנחנו משחקים בצורה כל כך אנמית.
אנחנו לא נראים ולא משחקים כקבוצה, וזה כרגע הרבה יותר עמוק וחמור מפרופיל הזרים שמגיעים.
לאליניב יש בעצמו הרבה מה לתקן מבחינת הקבוצה שהוא מעמיד, ולכן גם אם יגיע לכאן עכשיו זר שישי בפרופיל אחר, לא יהיה כאן תרופת קסם אלא אליניב עדין יצטרך לעשות עבודה טובה בהרבה עם החומר הקיים.

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

Red Tiger כתב:
11 אוגוסט 2023, 13:07
אני תמיד בוחן את הסיטואציה ואז אומר מה שאני רואה.
הפועל בש בשנתיים האחרונות פיספסה אליפויות לא בגלל איכות הסגל אלה אך ורק בגלל שמנטלית היא לא הייתה מוכנה ולמעט המאמן שלה אף אחד לא האמין.
אני יכול לתת לך 5 דוגמאות שממחישות את העניין מהעבר אבל לא אחפור עכשיו.
העונה הזאת נפתחה רע,היא נפתחה רע במחנה האימונים,בתוצאות,באנרגיות ותוסיף לזה כרגע מאמן שאין לו מושג מה הוא רוצה.
הייתי מתחבר באהבה לתזה שלך אם נניח הפועל בש הייתה משחקת טוב,מגיעה למצבים,מייצרת לחץ ומחנק על היריבה ולסר לה עוד גרוש ללירה.
ואז כן,אם בעלת הבית שהיא לא פראיירת לא הייתה מביאה את מה שחסר אז אתה צודק.
כרגע אנחנו לא שם ואומר לך בצורה כנה לו אני הייתי הבעלים אין מצב שהייתי מוציא עוד שקל שחוק עד שאני לא רואה קבוצה שיודעת מה היא רוצה.
יכולנו לא לאהוב את הסגנון של אבוקסיס ורוני לוי,אבל ידענו בכל משחק מה נקבל ומה נראה.
הייתה שיטה היה סגנון(פחות התחברנו) וכל שחקן ידע בדיוק מה תפקידו.
בוא תסביר לי בבקשה מה השיטה והסגנון בהפועל בש?
ומעבר לזה האם מחר בבוקר מגיע לכאן 10/8 יצירתי ומה שבא לך האם גם אז נראה שינוי?
אני אומר לך שלא,כי אין לאף אחד מושג באיזה סגנון משחקת היום הפועל בש.
וזה משהו שאליניב חייב להבין ולתקן מהר.
אתה שוב מתייחס נקודתית.
את אותם דברים, אחד לאחד, שמעתי ממך לפני שנה.
הפלא ופלא, הקבוצה התייצבה, סיגלה לעצמה סגנון ושיטה. לפרקים הייתה אפילו הטובה בליגה כך שיש לי בסיס להאמין שברדה את שלו עוד יתן.
הגרוש ללירה שאתה מדבר עליו היה חסר בינואר של השנתיים האחרונות. מה היא הביאה (או מה לא) כולנו יודעים.
לא זוכר ממך מילת ביקורת גם אז.
הבעיה הייתה ונשארה באיכות הסגל. יש גבול עד לאן מאמן יכול לקחת אותך ומה שאתה מכנה בעיה מנטלית הוא בעיניי שילוב של חוסר אופי וחוסר מסוגלות.
אין לך כלים ללכת עד הסוף.
זה תקף לכל השנים האחרונות.

סמל אישי של משתמש
Red Tiger

שליחה על ידי Red Tiger »

ForeverRed כתב:
11 אוגוסט 2023, 13:43
אתה שוב מתייחס נקודתית.
את אותם דברים, אחד לאחד, שמעתי ממך לפני שנה.
הפלא ופלא, הקבוצה התייצבה, סיגלה לעצמה סגנון ושיטה. לפרקים הייתה אפילו הטובה בליגה כך שיש לי בסיס להאמין שברדה את שלו עוד יתן.
הגרוש ללירה שאתה מדבר עליו היה חסר בינואר של השנתיים האחרונות. מה היא הביאה (או מה לא) כולנו יודעים.
לא זוכר ממך מילת ביקורת גם אז.
הבעיה הייתה ונשארה באיכות הסגל. יש גבול עד לאן מאמן יכול לקחת אותך ומה שאתה מכנה בעיה מנטלית הוא בעיניי שילוב של חוסר אופי וחוסר מסוגלות.
אין לך כלים ללכת עד הסוף.
זה תקף לכל השנים האחרונות.
מאוד פשוט להבנה.
הבדל עצום בין שנה שעברה לעכשיו.
אליניב בפעם הראשונה בנה קבוצה,ניסה לסגל שיטה וסגנון,הביקורת אז הייתה שאיחרו ברכש.
עד פגרת המונדיאל ומשחק שניים אחריה ראית קבוצה מעולה עם דיטה וסגנון ולחץ גבוה שבאו לידי ביטוי במשחקים מול מכבי תא בבית ומכבי חיפה בחוץ,מאז נסיגה משמעותית ביכולת.
השנה אתה מצפה שמאמן שכבר מאמן את הקבוצה שנה וחצי ונשאר עם הבסיס יקפיץ אותה מדרגה,כך האמנתי בתחילת העונה וככה אני מאמין גם היום.
לראות את הקבוצה היום זה רק לקבל עצבים ולשאול את עצמך מה לעזאזל עשיתם כל הקיץ.
מה יש לי לבקר את אלונה? באיזה קטע אני יכול לבקר אדם ששם מליונים בכיסו וגידל כאן דור של אוהדים שרגילים לראות תארים?
בסוף יש תקציב ולפי התקציב צריכים להתכנס ולמצוא שחקנים.
אף אחד לא ישכנע אותי שלא היו יכולים למצוא אחד טוב יותר מספר באותו תקציב,או פטרסון או קלימלה.
מי שמשווה את תקציב השחקנים שלנו להפועל חיפה הוא הזוי אין מילה אחרת.
ואחרי שאמרתי את זה אליניב צריך לאמן כאן עד כמה שיחליט,יש לו גב מחא מהקהל והוא יודע את זה.
אלונה,היא צריכה להסתכל על מכבי ולראות מה שדרוג של צוות עשה למועדון שנשאר פחות או יותר עם אותו סגל.
נערך לאחרונה על ידי Red Tiger ב 11 אוגוסט 2023, 16:57, נערך פעם 1 בסך הכל.

סמל אישי של משתמש
שיש

שליחה על ידי שיש »

Sir Alex Ferguson כתב:
11 אוגוסט 2023, 13:04
פנו לפריצה, רצה 400 אלף יורו, ירדו ממנו.
הצוות המקצועי מתנגד לשועה כי הוא בעייתי בראש (אבוקסיס אמר שגם לו היה קשה בשנה שעברה והיה שלב שגם הוא ואברמוב כמעט התייאשו ממנו).
סורו הוא שחקן טוב, אבל לא מה שאתה צריך. מה יעזור לך עוד שחקן שלא יודע להשתחרר מלחץ? שלא יודע להניע כדור קדימה או לתת כדור חכם? עוד קשר אחורי כמו באריירו ואליאס?
איך סורו זה לא מה שצריך?

בגדול צריך כמה שחקנים בכמה עמדות, בהינתן מקום לזר אחד אולי שניים אז קודם סורו

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson

שיש כתב:
11 אוגוסט 2023, 14:19
איך סורו זה לא מה שצריך?

בגדול צריך כמה שחקנים בכמה עמדות, בהינתן מקום לזר אחד אולי שניים אז קודם סורו
סורו הוא לא שחקן שיוכל להתמודד עם לחץ כמו שמכבי הפעילה עליך וקבוצות נוספות יפעילו.
סורו לא שחקן שיוכל לעזור לך בהנעת כדור במשחקים שתשלוט.
סורו לא יוכל לתרום לך התקפית בשבירת קווי הגנה עם מסירה חכמה, בדחיפת הכדור קדימה, באיום על השער או ביצירה של מצבים לאחרים.
סורו הוא שחקן דינמי שהמטרה שלו היא לחלץ את הכדור ולתת אותו למי שכן יודע לעשות את מה שציינתי.
גם אליאס הוא כזה, וגם באריירו.
היחידי שהוא לא כזה הוא גורדנה, והוא לא ילד ואחרי פציעה לא פשוטה, מה שמונע ממנו לשחק כל משחק וגם במשחקים עצמם גורם לו להתקשות בסוף המשחק.
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
yedidel

שליחה על ידי yedidel »

Totti כתב:
11 אוגוסט 2023, 08:12
אז בוא נשלול על הסף כל מה שלא הצליח בעבר...זה בטוח יקח אותנו לאנשהו.

אין סיבה ללכת על זרים מהליגה...עדיף להביא מבחוץ;
שם אנחנו פוגעים במספרים מרשימים הרי.
שאין לך תבנית של קבוצה, גם 5 שחקנים חדשים לא יעזרו לך

שלח תגובה