משבר אמון

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
אורי אדום בנשמה
Title: הפועל באר שבע בנשמה שלי

Re: משבר אמון

שליחה על ידי אורי אדום בנשמה »

מסכים עם עמית, היחיד שניתן לומר שהראה ניצוצות של מלחמה והקרבה היה דוידזאדה.

עודד גביש? סביר להניח שכבר עכשיו הוא מבין איזה נזק בלתי הפיך הוא גרם לעצמו.

אגב - אני פסימי יותר מתמיד לקראת המפגש הכפול מול הפועל חיפה. אנרגיות שליליות בעוצמה כ"כ גבוהה גובות בד"כ פרעון מיידי...
מִ֣י זֹ֗את עֹלָה֙ מִן־הַמִּדְבָּ֔ר

סמל אישי של משתמש
ערן
Title: אני חבר בקרייזי רד

שליחה על ידי ערן »

משחק לחימה של כל הקבוצה לאורך כל המשחק.
במחצית הראשונה הייתה גם יכולת טובה וקרית שמונה לא הגיע למצב אחד.
זה נכון שקרית שמונה היו חלשים אבל אולי זה אנחנו שגרמנו להם להראות חלשים.
מצד אחד צר לי שהשחקנים לא באו להודות לכן אלו שניסו לעודד אבל אני יכול להבין אותם.
אי אפשר לצפות לבוא ולהודות שחלק גדול מהיציע מקלל אותך כל המשחק.
עד עכשיו אני לא מבין מזו הטיפשות הזאת שלא לעודד כל המשחק.
לא מבין מי מקבל החלטות שכאלה ואני בטוח שהוא לא מבין מה ההשלכות שיכולות להיות למהלך שכזה.
מהלכים של אי תמיכה בקבוצה לאורך משחק שלם צריך לשמור לאירועים חריגים באמת ולא כאשר הקבוצה נמצאת במשבר ושהקבוצה הכי זקוקה לו.
30/01 - היום שהבנו שהכל זה שקרים

סמל אישי של משתמש
בוריס

שליחה על ידי בוריס »

מרקוביץ' כל משחק בסוף מגיע לקהל, גם בתבוסה מול מכבי הוא מחא כפיים שהוא ירד לחדר הלבשה.
ודי לבלבל את השכל עם המלחמה הזאת כל עונה כשמתחילים להפסיד או לשחק לא טוב אומרים ששחקנים לא נלחמים...זה לא קשור אחד לשני יכולים לשחק גרוע ועדיין לתת מלחחמה..מלחמה של שחקנים בא לידי ביטוי בגליצ'ים ובמלחמה על כדור וזה לא בהכרח מביא יכולת טובה וזה היה היום לפחות במחצית הראשונה.

סמל אישי של משתמש
אורי אדום בנשמה
Title: הפועל באר שבע בנשמה שלי

שליחה על ידי אורי אדום בנשמה »

ערן כתב:זה נכון שקרית שמונה היו חלשים אבל אולי זה אנחנו שגרמנו להם להראות חלשים.

די, אתה רציני?!..
מִ֣י זֹ֗את עֹלָה֙ מִן־הַמִּדְבָּ֔ר

סמל אישי של משתמש
ערן
Title: אני חבר בקרייזי רד

שליחה על ידי ערן »

אורי אדום בנשמה כתב:

די, אתה רציני?!..
כן אני רציני מאוד. מחצית ראשונה הם היו חלשים הרבה בגלל הלחץ הנכון שעשות השחקנים לאורך כל המגרש.

הקבוצה לא כזו גרועה כמו שכולם עושים אותה פה. אני יכול לתת דוגמאות של הרבה משחקנים שהיינו שווים שלוש נקודות ובסוף השגנו נקודה בלבד. אז גם לנו מותר לנצח משחק שבו לא היינו הכי מבריקים.
30/01 - היום שהבנו שהכל זה שקרים

סמל אישי של משתמש
yedidel
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי yedidel »

תגידו אתם רציניים? אם זה לא משחק לחימה אז מה כן?
ניצחו עם השיניים והציפורניים היום.

מה שכן, מה שראיתי בספורט 5:
בסיום המשחק, שחקני הפועל ב"ש לא רצו להודות לקהל בסיום המשחק, למרות שהאוהדים קראו להם. שחקן: "אנחנו לא סמרטוטים. לא יכול להיות שכל השבוע מקללים אותנו באימונים, ובסיום המשחק נרוץ לקהל. יש פה אנשים שהם גברים, ואין להם בעיה לעמוד מול הקהל". רק אופיר דוידזדה, ששימש היום כקפטן, רביד גזל ובויאן מרקוביץ', רצו לאוהדים.

לא קצת מביך להגיד אנחנו גברים ולהתחבא מאחורי ציטוט אנונימי? פשוט בושה. השחקנים בהחלט צריכים ניעור בקטע של לכבד את הקהל.

סמל אישי של משתמש
RedRock
Title: רקקקקקק ברדה זה מרגש
יצירת קשר:

שליחה על ידי RedRock »

yedidel כתב:תגידו אתם רציניים? אם זה לא משחק לחימה אז מה כן?
ניצחו עם השיניים והציפורניים היום.

מה שכן, מה שראיתי בספורט 5:
בסיום המשחק, שחקני הפועל ב"ש לא רצו להודות לקהל בסיום המשחק, למרות שהאוהדים קראו להם. שחקן: "אנחנו לא סמרטוטים. לא יכול להיות שכל השבוע מקללים אותנו באימונים, ובסיום המשחק נרוץ לקהל. יש פה אנשים שהם גברים, ואין להם בעיה לעמוד מול הקהל". רק אופיר דוידזדה, ששימש היום כקפטן, רביד גזל ובויאן מרקוביץ', רצו לאוהדים.

לא קצת מביך להגיד אנחנו גברים ולהתחבא מאחורי ציטוט אנונימי? פשוט בושה. השחקנים בהחלט צריכים ניעור בקטע של לכבד את הקהל.
זה ידוע שעודד גביש גבר גבר.
יאללה שישחרר אותנו כבר זה, רצה אירופה לא?
נמאס לראות 4 טעויות של גול כל משחק.

סמל אישי של משתמש
ג'וני
Title: אלונה חייבת להישאר

שליחה על ידי ג'וני »

אני לוקח בערבון מוגבל כל מה שזיו אברג'יל מפרסם.
האינטרס שלו לחמם את השטח.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

נראה לי שאנשים כאן התבלבלו. מי שמועסק כשכיר במועדון זה השחקנים, מי שמקבל שכר על המשחקים זה השחקנים, מי שהכדורגל זה המקצוע שלו אלא השחקנים. וברגע שאותם שכירים לא מספקים את הסחורה, בטח אחרי הביזיון ביום שני, זכותו של הקהל, זה שהיה לפניהם וזה שיהיה אחריהם, זה ששילם ממיטב כספו על כרטיס או מנוי, להעביר עליהם ביקורת.

מילא היינו רואים מראות כמו שראינו במקומות אחרים אחרי תבוסות, מראות קיצונים מצד הקהל, אז הייתי מבין את הביקורת, אבל מה כבר ראינו היום? אוהדים שמחליטים לא לעודד? קצת שריקות בוז? קריאות "תחזירו תכבוד" או "תשחקו כבר בשביל הסמל ותראו לי מלחמה"? מי שיקרא את התגובות כאן יחשוב שהייתה במגרש אוויר טרור. מה כבר היה?

אני לא עודדתי היום כי אני חושב שקהל כדורגל צריך לפעמים גם להפעיל את הראש, קהל כדורגל צריך גם להציב קו אדום ולהגיד לשחקנים סטופ, כאן עובר הגבול, ואתם עוברים אותו ברגע שאתם לוקחים את הקהל ואת המועדון כמובן מאליו. וברגע שאתם עוברים את אותו קו, אתם גם תראו את הצד השני של הקהל. ועובדה שהיום, לראשונה מאז המשחק ברמת השרון בתחילת דצמבר, השחקנים נתנו את הכל במגרש. לא, לא היה היום כדורגל מצידנו, אבל אנחנו רצינו את זה יותר ולכן ניצחנו.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

ועוד משהו קטן, זה שעודד גביש, שמתחילת השנה מציג יכולת של שחקן בליגה נמוכה, חושב שהוא עדין במכבי הרצליה ושהוא לא ראוי לביקורת על היכולת שלו מתחילת השנה זאת הבעיה שלו. זה בעצם כל ההבדל בין גביש למרקוביץ למשל. לא סתם אמרתי בתחילת השנה שמרקוביץ זה גביש עם שכל, לא רק על המגרש, אלא גם מחוצה לו. מרקוביץ' גם בבלומפילד וגם היום ניגש לקהל בסוף המשחק כי הוא יודע שכמו שיש רגעים שהביקורת תהיה חיובת יהיו גם רעים שהביקורת תהיה שלילית, ככה זה בכדורגל.
גביש? שחקן שקיבל כאן אהבה לאורך כל הדרך גם כשהיה חלש, גם כשהקבוצה נאבקה למטה, גם כשהוא נכנס למאבק עם גיא לוי, עדין זכה לתמיכה וגיבוי מהאוהדים, וברגע הראשון שהוא מקבל ביקורת הוא מתנהג בצורה כזאת? מאכזב, פשוט שחקן כפוי טובה...
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
clark kent
Title: גם אני רוצה איצטדיון חדש!
יצירת קשר:

שליחה על ידי clark kent »

יאלה, להשאיר את האגו בצד, כן באו לא באו, המשחק נגמר ושלוש נקודות נוספו למועדון.
אם נדע להשאיר את הדברים בצד ולפתוח דף חדש נגיע לגבהים חדשים!
יש שיקראו לתגובה כזאת משתפנת, פחדנית, מתרפסת, חוסר כבוד וכו' אבל לפי דעתי זאת בדיוק החוזקה שלנו כקהל שהיה לפני ויהיה אחרי!

סמל אישי של משתמש
izguy83

שליחה על ידי izguy83 »

clark kent כתב:יאלה, להשאיר את האגו בצד, כן באו לא באו, המשחק נגמר ושלוש נקודות נוספו למועדון.
אם נדע להשאיר את הדברים בצד ולפתוח דף חדש נגיע לגבהים חדשים!
יש שיקראו לתגובה כזאת משתפנת, פחדנית, מתרפסת, חוסר כבוד וכו' אבל לפי דעתי זאת בדיוק החוזקה שלנו כקהל שהיה לפני ויהיה אחרי!
לא קשור לאגו. השחקנים צריכים להתנצל.
אם יתנצלו, צריך לעבור הלאה. כולם טועים.

סמל אישי של משתמש
clark kent
Title: גם אני רוצה איצטדיון חדש!
יצירת קשר:

שליחה על ידי clark kent »

izguy83 כתב:
לא קשור לאגו. השחקנים צריכים להתנצל.
אם יתנצלו, צריך לעבור הלאה. כולם טועים.
כן שיחקו חרא, ולא רק במשחק האחרון, אבל זה דווקא האגו שרוצה התנצלות, תאמין לי שאף אחד לא התכוון לשחק ככה בכוונה, אז אולי תשכחו את העבר ונתרכז בהצלחת ההווה והעתיד!

סמל אישי של משתמש
yedidel
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי yedidel »

דרך אגב, שמעתי שיום לפני המשחק הגיעה קבוצת אוהדים לאימון וקיללה את סוויסה. פשוט אין גבול לבושה.
אז יש חודש לא טוב, אז מה? אני בטוח שאותם אנשים לא באו והרימו אותו על הגב באימון שהוא סחב את כל הקבוצה עליו עד לפני חודש אה?

סמל אישי של משתמש
סתיו אלימלך

שליחה על ידי סתיו אלימלך »

clark kent כתב:
כן שיחקו חרא, ולא רק במשחק האחרון, אבל זה דווקא האגו שרוצה התנצלות, תאמין לי שאף אחד לא התכוון לשחק ככה בכוונה, אז אולי תשכחו את העבר ונתרכז בהצלחת ההווה והעתיד!
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

שלח תגובה