אווירה מגובה הדשא

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
המאירי
Title: קרייזי-רד

Re: אווירה מגובה הדשא

שליחה על ידי המאירי »

כשהקבוצה שלנו והאוהדים מתרכזים במה שבאמת חשוב אז אין על הבארשבעים.... מספר 1 !!![אפילו יובל נעים יודע זאת].

סמל אישי של משתמש
אביאל
Title: ברקת - היהלום של הנגב
יצירת קשר:

שליחה על ידי אביאל »

וידוי קטן.
אני באופן אישי כבר מהעונה שעברה רוצה את סימיוני מחוץ לקבוצה.

אני חייב להודות שההתנהלות שלו בשבועות האחרונים גורמות לי לחזור בי. לפחות בהקשר החברתי והמחוייבות לקבוצה ולעיר, סימיוני הוא נכס חשוב. מה גם שהיכולות שלו מתחילה לחזור להיות כבשנה שעברה והוא הופך להיות בורג חשוב בהתקפה.

ועוד משהו קטן, נחמד לראות את ההסתחבקות של גיא לוי ושל יניב אלול וזאת לאור מערכת היחסים שלהם בפתיחת העונה.

רואים שהשחקנים אוהבים את המאמן שלהם( או שהצביעות מרקיעה שחקים ;) )

סמל אישי של משתמש
ניב

שליחה על ידי ניב »

אביאל כתב:וידוי קטן.
אני באופן אישי כבר מהעונה שעברה רוצה את סימיוני מחוץ לקבוצה.

אני חייב להודות שההתנהלות שלו בשבועות האחרונים גורמות לי לחזור בי. לפחות בהקשר החברתי והמחוייבות לקבוצה ולעיר, סימיוני הוא נכס חשוב. מה גם שהיכולות שלו מתחילה לחזור להיות כבשנה שעברה והוא הופך להיות בורג חשוב בהתקפה.

ועוד משהו קטן, נחמד לראות את ההסתחבקות של גיא לוי ושל יניב אלול וזאת לאור מערכת היחסים שלהם בפתיחת העונה.

רואים שהשחקנים אוהבים את המאמן שלהם( או שהצביעות מרקיעה שחקים ;) )
העברת בדיוק את התחושות שלי.

איפה האנשים שיגידו שהשחקנים לא משחקים בשביל המאמן ושהם לא אוהבים אותו ?

שוב מסכים גם לגביי סימיוני, אכן השבועות האחרונים שינו את הדעה שלי לגביו.
הוא באמת חשוב למרקם הקבוצתי.
"...לא מחפש לשמוח, לא חושב על תארים,
רק רוצה להיות פה ולשיר שירים..."

גיא שחר

שליחה על ידי גיא שחר »

כל היציע עכשיו משתולל חח...יהיה נחמד אם תעלי את החלק שיש לך ממנו...
אבל התכוונתי לשיר הזה:

[BBvideo 425,350]https://www.youtube.com/watch?v=BpdohHm ... annel_page[/BBvideo]
The Camels 05' Never Gives Up

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

חייב להגיד שבימים הקשים האלה שגם את הכדורגל מנסים לקחת מאיתנו הקליפ עושה טוב על הלב. תודה עדי.
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
אדומה דרומית

שליחה על ידי אדומה דרומית »

בכיף!

גיא נראה לי שיש לי אותו, ייקח עד יום ראשון עד שאני אוכל להעלות משהו חדש

סמל אישי של משתמש
אדומה דרומית

משה סחטיין על הטור אתמול!

סמל אישי של משתמש
המאירי

שליחה על ידי המאירי »

ניב כתב:
חוץ ממך עדיין לא שמעתי שמישהו אמר שהשחקנים לא אוהבים את המאמן.
אמרו פה שהוא רב עם שחקנים[וזאת עובדה] אמרו שהוא לוקה ביחסי אנוש, ופה גם לא טעו פשוט גיא כבר לא אותו גיא ש ל פתיחת העונה, וזה אפילו אתה יכול להסכים איתי.
אבל לא אמרו שהשחקנים לא משחקים בשביל המאמן, ואני הגדלתי ואמרתי אחרי הפגישה עם אסי ואופיר שהם סיפרו כמה הם נהנים אצל גיא לוי אז אמרתי שאני מילה רעה לא אגיד יותר על גיא.

ונגיד שהיו אומרים אז אתה חייב כל פעם לנסות ולחפש את הקטנות? ובסוף אתה יוצא טיפש. כבר מזמן אני חולק עליך בגלל האנטי שבך וזה אמרתי לך כבר במשחקים הראשונים שבאת איתי, אמרתי שאתה מנחוס וזה תוספת למנחוס,תתחיל לעסוק בעיקר ועזוב אותך מלחפש אוהדים [אגב ניב שניים מהם בגללך לא כותבים פה, אתה בטוח יודע מה אני מדבר].
דיי ניב אתה מתחיל לעצבן אותי!!!

סמל אישי של משתמש
אדומה דרומית

מאיר תעשה טובה, אל תתחיל עם זה כאן. עכשיו יותר מתמיד צריך לשים לכל החילוקים בצד ולתמוך במועדון. יש מספיק גיזרות כרגע: בליגה, מול ההתאחדות, מול הטילים והפחד... בואו נפתח דף חלק, מה שהיה היה.

תתעצבן על ההתאחדות, על החמאס, על יפי נפש שהפלשתינאים מעניינים אותם יותר ממך... לא חסר.

סמל אישי של משתמש
ניב

שליחה על ידי ניב »

המאירי כתב:חוץ ממך עדיין לא שמעתי שמישהו אמר שהשחקנים לא אוהבים את המאמן.
אמרו פה שהוא רב עם שחקנים[וזאת עובדה] אמרו שהוא לוקה ביחסי אנוש, ופה גם לא טעו פשוט גיא כבר לא אותו גיא ש ל פתיחת העונה, וזה אפילו אתה יכול להסכים איתי.
אבל לא אמרו שהשחקנים לא משחקים בשביל המאמן, ואני הגדלתי ואמרתי אחרי הפגישה עם אסי ואופיר שהם סיפרו כמה הם נהנים אצל גיא לוי אז אמרתי שאני מילה רעה לא אגיד יותר על גיא.

ונגיד שהיו אומרים אז אתה חייב כל פעם לנסות ולחפש את הקטנות? ובסוף אתה יוצא טיפש. כבר מזמן אני חולק עליך בגלל האנטי שבך וזה אמרתי לך כבר במשחקים הראשונים שבאת איתי, אמרתי שאתה מנחוס וזה תוספת למנחוס,תתחיל לעסוק בעיקר ועזוב אותך מלחפש אוהדים [אגב ניב שניים מהם בגללך לא כותבים פה, אתה בטוח יודע מה אני מדבר].
דיי ניב אתה מתחיל לעצבן אותי!!!
א. בפירוש היו פה אנשים שאמרו שהשחקנים לא אוהבים את המאמן, אתה יודע מה לא במילים האלה..."לא נהנים לשחק אצלו" .
ב.אני לא מחפש את האנטי בכל דבר אני דווקא יודע לפרגן שצריך.
ג.אני מנחוס ? טוב.
ד.אני לא יודע על מה את מדבר ונראה לי אתה נותן לי יותר מידי כבוד שאתה אומר שיש פה אנשים שלא כותבים בגללי..

סמל אישי של משתמש
המאירי

שליחה על ידי המאירי »

אדומה דרומית כתב:מאיר תעשה טובה, אל תתחיל עם זה כאן. עכשיו יותר מתמיד צריך לשים לכל החילוקים בצד ולתמוך במועדון. יש מספיק גיזרות כרגע: בליגה, מול ההתאחדות, מול הטילים והפחד... בואו נפתח דף חלק, מה שהיה היה.

תתעצבן על ההתאחדות, על החמאס, על יפי נפש שהפלשתינאים מעניינים אותם יותר ממך... לא חסר.
זהו בדיוק שעיצבן אותי שאחרי הרגיעה הוא שוב מעיר את המתים.... לפעמים שתיקה שווה זהב!

סמל אישי של משתמש
המאירי

שליחה על ידי המאירי »

ניב כתב: א. בפירוש היו פה אנשים שאמרו שהשחקנים לא אוהבים את המאמן, אתה יודע מה לא במילים האלה..."לא נהנים לשחק אצלו" .
ב.אני לא מחפש את האנטי בכל דבר אני דווקא יודע לפרגן שצריך.
ג.אני מנחוס ? טוב.
ד.אני לא יודע על מה את מדבר ונראה לי אתה נותן לי יותר מידי כבוד שאתה אומר שיש פה אנשים שלא כותבים בגללי..
אחי היקר... תקרא את כל התגובות שלך ואז תגיד לי שוב שאתה לא מחפש את האנטי בכל דבר.
מאז שאתה "מנהל" את האתר הזה אתה מתנהג אחרת מניב דימור.

סמל אישי של משתמש
ניב

שליחה על ידי ניב »

המאירי כתב:אחי היקר... תקרא את כל התגובות שלך ואז תגיד לי שוב שאתה לא מחפש את האנטי בכל דבר.
מאז שאתה "מנהל" את האתר הזה אתה מתנהג אחרת מניב דימור.
אני לא מנהל את האתר הזה, אף פעם לא ניהלתי ואני גם לא מתכוון לנהל.
ההרשאות שלי באתר הזה זהות בדיוק להרשאות שיש לך.
חבל לי שכל הודעה שאני כותב מתקבלת ישר בבוז ממך, על אף שאם תשים לב למטרת הטופיק הזה תראה שהוא טופיק חיובי למדי.
פירגנתי לעדי על הסרטון המדהים ואמרתי שסימיוני חשוב לקבוצה ושזה טוב שהוא חזר להיות כזה.
שוב, חבל לי שאתה לוקח את הרע מההודעה שלי, אבל הויכוח הזה לא מתאים לכאן אלא באופן פרטי.
שבת שלום.

שלח תגובה