בושה חרפה

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
yakar

Re: בושה חרפה

שליחה על ידי yakar »

אנחנו חייבים להפריד בין שני דברים :

*תוצאות המשחקים - באמת בושה וחרפה - אין ספק שמדובר פה בקבוצה שהיא פחות טובה מאיתנו והיינו צריכים לעבור. אין מה לעשות . נכשלנו באירופה . לא ציפיתי להגיע לחצי גמר - אך כן ציפיתי שנעבור לפחות קבוצות שחלשות מאיתנו .
עוד חבל שלא הצלחנו לצבור נקודות דירוג לשנה הבאה , ושוב שנה הבאה נתחיל עם דירוג אפסי שלא נותן כמעט סיכוי להגיע לשלב הבתים .

*יכולת - היום ובמחצית הראשונה בספליט בהחלט שיחקנו לא רע + . במיוחד שאנחנו עדיין רק בסוף יולי , זו הייתה יכולת מצויינת לתקופה זו , ואני בטוח שאם לא היינו מחמיצים כה הרבה כולכם הייתם משבחים את הקבוצה.

דבר נוסף : זו לא בושה לבקר טקטית את אלישע . לדעתי באמת יש לקות טקטית בקבוצה. אני לא מבין למה אלישע מתעקש לשחק עם קו הגנה כה נמוך, ועם שיטת לחץ נרפית מאוד ! זה לא מתאים לקבוצת צמרת . ההגנה שלנו לא כבדה , ואנחנו יכולים להרשות לעצמנו לשחק יותר גבוהה , מה שיקטין בצורה משמעותית את ההפרשים הגדולים בין ההגנה לקישור.

יש הרבה נקודות אופטימיות כמו גורדנה שנראה מצויין ובאמת שחקן שהיה חסר לנו מאוד בשנתיים האחרונות , כיף לראות את אופיר חוזר לשחק - ולמרות שהתקפית הוא לא חד - סוף סוף האגף השמאלי שלנו סגור הגנתית בצורה טובה.
גל אראל - השתפר לעומת סוף העונה שעברה - מתחיל להראות את מה שהראה בתחילת העונה - מקווה שימשיך כך.
מליקסון ובוזגלו - עם הזמן הם עוד יהפכו לאימת הליגה ! מליקסון הראה היום אחרי שבוע אימונים שהוא מאוד מאוד מוסיף למשחק הקבוצתי.
ברדה - משחק לא טוב שלו - אין ספק בזה. מאמין שישתפר בהמשך שיבין שירד ממנו הלחץ לבנות את המשחק באופן מוחלט כמו שהיה בשנה שעברה.
נערך לאחרונה על ידי yakar ב 24 יולי 2014, 18:13, נערך פעם 1 בסך הכל.

סמל אישי של משתמש
RoICah

שליחה על ידי RoICah »

גם אם היינו משחקים מול סנטה קולמה, עדיין השחקנים לא היו לוחצים ועדיין היריבה הייתה מעבירה פסים חופשי מאחור,כי זאת השיטה של המאמן הדגול שלנו.
ועד שיוצאים להתקפה הכל לצדדים מחכים לאיזו הברקה..

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

RoICah כתב:גם אם היינו משחקים מול סנטה קולמה, עדיין השחקנים לא היו לוחצים ועדיין היריבה הייתה מעבירה פסים חופשי מאחור,כי זאת השיטה של המאמן הדגול שלנו.
ועד שיוצאים להתקפה הכל לצדדים מחכים לאיזו הברקה..
לא אמרת שסיימת פה?

סמל אישי של משתמש
dardasmiley

שליחה על ידי dardasmiley »

אדום זקן כתב: אני אסביר לך למה?
כי אתה חד כתער רק שב"ש מפסידה או חלילה עושה תיקו.
בשפת הרחוב, אתה פשוט לא סובל אותו, כך שאתה פסול עדות.
אז זה הופך את הביקורת שלך לבלתי רלוונטית, וכבר דיי נמאס לקרוא כל פעם את אותו הדבר כדי לרקוד פה לכולנו על הפרצוף עם "האמרתי הזה " שלך.
היום אלישע לוי הוא מאמן הקבוצה, לטוב או לרע, זה מה שיש, אתה בהתנהגות שלך גורם להסתה!! לא פחות.
מה אתה חושב שאנשים לא קוראים כאן?? אתה חושב שזה לא מחלחל?? ושים חב שעוש חא התחילה העונה.
והכי גרוע שמצטרפים אליך עוד 2 3 עם שפה שמביישת ילד קטן ומצטרפים למקהלת המסיתים.
אז תתחיל לשקול את המילים שלך, מה שאתה עושה זו לא ביקורת.
יודע מה קיבלתי את החלק השני של מה שכתבת ואני באמת אתחיל לשקול את מילותיי. אני משתדל מאוד לא לנבל את הפה בפורום ולא להגיע לדבריי הסתה, כי זה בכל זאת כדורגל. אם עברתי את הגבול בעיניך אשמח אם תעיר את עיניי כדי שאלמד להבא....

עם זאת, תדפדף קצת בפורום כשהיה מגיע חילקתי מחמאות לכל מי שהגיע, גם לאלישע.
נכון אני לא סובל אותו, אבל אין לי שום דבר נגדו ברמה האישית, עד כמה שאני יודע הןא איש נעים מאוד ונחמד להיות בחברתו. אבל, אני חושב שיש לו בעיה בפן הטקטי ובהתקדמות לכדורגל מודרני. ואם אני פסול עדות בלתקוף, זה לא הופך אותך לפסול עדות בלהגן?
אני מבין שאלישע כרגע הוא המאמן ובהנחה שהוא ממשיך צריך לכסות על החסרונות שלו, את זה עושים על ידי הבאה של ע.מאמן עם פן טקטי שעושה עוד משהו מלבד לשבת על הספסל.

סמל אישי של משתמש
Matanki

שליחה על ידי Matanki »

מאוד מרוצה מאיך שהקבוצה שיחקה.. ברדה אכזב כמו כן בן ביטון שהיה חלש מאוד ולא בא לקבל כדורים

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

dardasmiley כתב:
יודע מה קיבלתי את החלק השני של מה שכתבת ואני באמת אתחיל לשקול את מילותיי. אני משתדל מאוד לא לנבל את הפה בפורום ולא להגיע לדבריי הסתה, כי זה בכל זאת כדורגל. אם עברתי את הגבול בעיניך אשמח אם תעיר את עיניי כדי שאלמד להבא....

עם זאת, תדפדף קצת בפורום כשהיה מגיע חילקתי מחמאות לכל מי שהגיע, גם לאלישע.
נכון אני לא סובל אותו, אבל אין לי שום דבר נגדו ברמה האישית, עד כמה שאני יודע הןא איש נעים מאוד ונחמד להיות בחברתו. אבל, אני חושב שיש לו בעיה בפן הטקטי ובהתקדמות לכדורגל מודרני. ואם אני פסול עדות בלתקוף, זה לא הופך אותך לפסול עדות בלהגן?
אני מבין שאלישע כרגע הוא המאמן ובהנחה שהוא ממשיך צריך לכסות על החסרונות שלו, את זה עושים על ידי הבאה של ע.מאמן עם פן טקטי שעושה עוד משהו מלבד לשבת על הספסל.
אני מעריך מאוד את התגובה שלך, ולכן גם אומר לך מה באמת מפריע לי.
אלישע לא באמת מעניין אותי, טוב לא טוב, ביננו לא יהיה פה שום מאמן שיהיה מספיק טוב לאוהדים.
אבל..אני מאמין באמונה שלמה באלונה, וברגע שהיא נתנה לו את המנדט אז אני מאחוריי המאמן ויהי מה.
אני גם סומך עליה שאם הוא לא יהיה מספיק טוב הוא לא ימשיך.
אתם צריכים להבין, אלונה לא פועלת עפ"י רחשי הקהל ובמיוחד מה שקשור לפיטורי מאמנים וראינו את זה בעבר.
ההיפך הוא אם תהיה פה הסתה שתחלחל לכיוון היציעים, היא תראה את זה כבגידה אישית בה.
ועד שהגענו למצב שבו יש לנו בעלים יציב, אני לא מוכן לתת לכל מיני טיפשים לתת לה ללכת.
ביקורת צאיכה להיאמר בדגש על להיאמר, אבל בחברה שלנו המרחק לצערי בין מה שנכתב שלאחר מכן הופך לאלימות הוא מאוד קצר.

סמל אישי של משתמש
UncleAD
Title: זריהן נחנקנו ממך

שליחה על ידי UncleAD »

taltal10 כתב:
אמת

וחברה קחו דברים בפרופורציות אנחנו נמצאים בימים קשים וזה משפיע גם על הקבוצה
אין לי ספק שבמושבה ועם החנה נורמלית אנחנו נותנים להם חמישייה!
ראיתי הרבה דברים טובים היום ואני סופר אופטימי לקראת הליגה!! (כמובן שחייב קשר אחורי )
חמישיה לא פחות?
אוי ואבוי אם אתה באמת מאמין לעצמך.
לקבוצה שלנו אין רגל מסיימת בשביל לשים גול שדה אחד ב2 משחקים ,אתה מדבר איתי על חמישיה.
לא יודע מה עם ארבייטמן אבל ברדה הוא בטוח לא הכתובת כי הוא מחמיצן ענק והולך ראש בקיר.

אבל בסדר , זה לגיטימי שכולם פה מהללים אותו , עם כל הכבוד לברדה , אני באמת לא חושב שהוא שחקן מפתח כל כך גדול , סמל כן - שחקן שתורם לקבוצה או מוסיף? לא ממש.
עמוד יוטיוב Fortnite תהיו אחים ותלחצו SUB
UncleAD Youtube channel - Fortnite

סמל אישי של משתמש
Totti

שליחה על ידי Totti »

אחרי שנרגעתם קצת, תסתכלו על חצי הכוס המלאה, הרי הדיבורים על אלישע והנכות הטקטית שלו לא תיקח אותנו לשום מקום חדש.

אין אירופה, יש יותר זמן להתכונן לליגה- ושוב, לא היינו ממילא מועמדים לזכות במפעל.
אז מהו ההפסד בסיבוב הראשון מלבד מכה קלה לאגו? לא שום דבר שהפסד בסיבוב השני לא היה עושה.

יש לנו מלחמה בארץ וצריך לחכות שהיא תסתיים כדי שנוכל לדבר ברצינות על חיזוק זר, בהנחה שהשוק הישראלי קרוב למיצוי.

כשהפאזל יושלם, תהיה כאן קבוצה טובה, טובה יותר מזו של אשתקד.
עם יותר שחקנים יצירתיים בקישור, יותר אופציות על הספסל וגם ציפיות גבוהות בהתאם.

תעזרו לפרוייקט הזה להתרומם ואל תחכו לו בפינה אחרי כל כישלון עם ביקורות מכאן ועד הודעה חדשה,
כי הוא מתפתח וגדל וזה לוקח זמן.
21.5.16- התיקון[highlight=#FF4040][/highlight]

סמל אישי של משתמש
yakar

שליחה על ידי yakar »

חשוב לציין שאף אחד כמעט פה לא נגד אלישע , ואף אחד לא קורא לפטר אותו.

אך - ויש אבל גדול - סגל הקבוצה הולך ומשתפר והצוות המקצועי נשאר אותו דבר! איפה השדרוג בצוות? למה לא להביא מאמן כושר איכותי יותר? עוזר מאמן שיוכל באמת לעזור לאלישע ? אני מאמין שגם אלישע יודע שהוא לא משהו בהכנת משחק לחץ נכון . זה לא בושה! במכבי תל אביב יש עשרות אנשי צוות . רק אנחנו נשארים עם עוזר מאמן אחד - שהוא גם מאמן הנוער .

שיפור הצוות המקצועי זה דבר יותר חשוב מכל חיזוק שנביא. מכבי תל אביב לקחה שני אליפויות עם סגל יותר אפור מהסגל הנוכחי שלנו - וזה רק בגלל הצוות המקצועי!
לדעתי במקום התקציב לזר חמישי , אפשר להשתמש בו עבור הצוות המקצועי. להביא רק זר אחד למרכז.

סמל אישי של משתמש
yedidel
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי yedidel »

yakar כתב:חשוב לציין שאף אחד כמעט פה לא נגד אלישע , ואף אחד לא קורא לפטר אותו.

אך - ויש אבל גדול - סגל הקבוצה הולך ומשתפר והצוות המקצועי נשאר אותו דבר! איפה השדרוג בצוות? למה לא להביא מאמן כושר איכותי יותר? עוזר מאמן שיוכל באמת לעזור לאלישע ? אני מאמין שגם אלישע יודע שהוא לא משהו בהכנת משחק לחץ נכון . זה לא בושה! במכבי תל אביב יש עשרות אנשי צוות . רק אנחנו נשארים עם עוזר מאמן אחד - שהוא גם מאמן הנוער .

שיפור הצוות המקצועי זה דבר יותר חשוב מכל חיזוק שנביא. מכבי תל אביב לקחה שני אליפויות עם סגל יותר אפור מהסגל הנוכחי שלנו - וזה רק בגלל הצוות המקצועי!
לדעתי במקום התקציב לזר חמישי , אפשר להשתמש בו עבור הצוות המקצועי. להביא רק זר אחד למרכז.
לייק גדול.
כל המאמנים הכי גדולים נהנים מצוות משמעותי. חבל שאלישע לא מתעקש על זה.

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

ראשית אני רוצה לומר שחוסר ההעפלה שלנו לשלב הבא הוא כישלון גדול. מצב ביטחוני, הכנה לא
אופטימלית, דאגה למשפחות, היעדר ביתיות - כל אלו תירוצים לא ראויים, שכן פגשנו יריבה נחותה
מאיתנו שהיינו חייבים לעבור בכל מגרש ובכל שעה.
עכשיו אני רוצה להתייחס לשתי נקודות שעלו כאן בדיון:
1. אלישע לוי - במשחק הקודם שגה בניהול המשחק, היום הוא לא הכתובת. כן הוציא את בוזגלו, לא
הוציא את בוזגלו, חכמה בדיעבד היא העלובה ביותר. בוזגלו נפל מהרגליים גם במשחק הקודם
וגם היום וזאת גם הסיבה שיצא. אם כבר להעביר ביקורת על המאמן, אז על כך שהוא פותח שוב ושוב עם
מגן ימני חלש ומבוהל שלא מסוגל לתרום בשום פרמטר של המשחק. אם במשחק הקודם התירוץ היה
שביטון מצטיין הגנתית, הרי שהתירוץ הזה לא מתקבל לאור העובדה שהיינו חייבים להבקיע שערים.
מעבר לכך, אני חושב שקצת מוגזם לבוא בכל כך הרבה טענות למאמן שהקבוצה שלו מראה עליונות בכל
פרמטר של המשחק. לא אשמתו שהכדור לא רצה להיכנס לרשת.
2. אליניב ברדה - נכון, ההחמצות שלו עלו לנו במשחק ובמפעל כולו. ונכון, לאנשים יש נטייה לזכור תמיד
את השורה התחתונה. אבל להוציא את ההחמצות שלו היה לו היום משחק לא רע בכלל. הנוכחות של
גורדנה ומליקסון אפשרה לו לשחק קדימה ולהגיע להזדמנויות מצוינות. בשונה מהשבוע שעבר הוא קיבל
החלטות מהירות ואפילו התחיל מספר התקפות שהסתיימו בהחמצות גדולות שלו. אז כן, הוא עוד לא חד.
אבל אם הוא ימשיך בדרך הזאת ויוסיף קצת שקט מול השער הוא עוד ייתן הרבה בהמשך.

שמעון א
Title: CrazyRed

שליחה על ידי שמעון א »

לא מסכים איתך לגבי ברדה.
הבחור 4 פעמים קיבל כדור 20-30 מטר מהשער ובמקום למסור לחבריו מהקבוצה ניסה ניסה לבעוט פעם אחר פעם. האמת שהוא ממשיך את זה עוד מאמצע העןנה הקודמת.
מותר להחמיץ. צריך למסור.

סמל אישי של משתמש
yakar

שליחה על ידי yakar »

את האמת - ברדה שכן מגיע למצבים - אבל מחטיא אותם , הרבה פחות מדאיג אותי מאשר ארביטמן שבכלל לא הגיע למצבים.
נערך לאחרונה על ידי yakar ב 24 יולי 2014, 19:35, נערך פעם 1 בסך הכל.

סמל אישי של משתמש
yossi
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי yossi »

אני חושב שלגבי ברדה, עצם העובדה שאת הכדורים הוא מקבל 20-30 מטר מהשער ולא במרכז המגרש הם כבר נתון מעודד.
אלה היו 180 דקות מאוד חלשות שלו. היה צריך לסיים אותם לפחות עם צמד.

לגבי ארבייטמן, גם אותי זה מדאיג שבשני המשחקים הנגיעות היחידות שלו שסיכנו את השער היו בהרמות ממצבים נייחים.
אך צריך גם לציין שכמעט כל המשחק שלנו מתבסס על מליקסון ובוזגלו מהאגפים בלבד, וכשרוב הכדורים מהאגף למרכז מועברים בצורה עלובה קשה לעשות עם זה משהו. במעט שכן הלך דרך האמצע היו לו כמה נגיעות טובות.
ובנקודה הזו נכנס גם גורדנה. הוא אמנם הראה יכולת טובה, אך יהיה עוד יותר טוב אם יתחיל בדריבלים לעומק ומסירות ישירות לברדה\ארבייטמן. זה יגוון את המשחק שלנו ויוסיף את מה שחסר.
כדורי רוחב למגנים יכול למסור גם אראל. הוא צריך לתת אקסטרה.
עם מליקסון בכושר ודודזאדה שמחזיק את האגף זה גם כן יישתפר בצורה משמעותית.

ביטון היה גרוע. מלול היה חייב להיכנס הרבה לפני כדי לייצר אופציה אמיתית מאגף ימין. בטח כשאופיר אמנם עולה ורץ, אך רחוק מלהטיב בהכנסות הכדור לאמצע.
נערך לאחרונה על ידי yossi ב 24 יולי 2014, 19:21, נערך 2 פעמים בסך הכל.

סמל אישי של משתמש
גיא חניה

שליחה על ידי גיא חניה »

yakar כתב:את האמת - ברדה שכן מגיע למצבים - אבל מחטיא אותם , הרבה יותר מדאיג אותי מאשר ארביטמן שבכלל לא הגיע למצבים.
ארבייטמן פינה לברדה המון שטחים, ועשה עבודה שחורה זאת אחת הסיבות שהוא לא הגיע למצב

שלח תגובה