קצת בשביל לפתוח את התיאבון

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
ReDo

Re: קצת בשביל לפתוח את התיאבון

שליחה על ידי ReDo »

בעיה נוספת היא המצבים הנייחים. אני בכלל לא בטוח שמאור הישן נופל מהחדש גם בזה

סמל אישי של משתמש
המשוגע האדום

שליחה על ידי המשוגע האדום »

מליקסון הוא השחקן הכי טוב שיש בקבוצה לדעתי,ויסלחו לי האחרים
יש לו את האחד על האחד אולי הכי טוב בארץ(ביחד עם בן חיים)
כל אחד על האחד שלו נגמר בעבירה או בנפנוף של שחקן.ההתקפה שלנו תיהיה מפחידה איתו.מאור זה נשק למשחקים שבהם יסגרו אותנו וישחקו בונקר.
ולחשוב שעד עכשיו שיחקנו בלעדיו,בלי ארבייטמן ואפילו נאסר (שיש לו מה לתרום) לא שיחק.יש למה לצפות
לגבי המצבים הנייחים עדיין בוזי צריך לבעוט,הוא הכי טוב בארץ בלי ספק

סמל אישי של משתמש
Totti

שליחה על ידי Totti »

די עם הקונספירציות, בוזגלו היה חלש כי הוא היה חלש, בלי קשר למליקסון.
סגנון המשחק שלהם כל כך שונה כך שאין שום סיבה שהוא "יטפס" עליו.
בוזגלו שחקן אפקטיבי ברבע הכי קדמי של המגרש, 35 מטר מהשער והלאה. מליקסון מתחיל התקפות באיזור החצי.
רק טוב יצא לבוזגלו מהצטרפות של מליקסון לטעמי. במקום להיות המוציא לפועל העיקרי בקישור, ישחק לצידו מישהו שיוכל לשחרר לו את הכדור באיזורים המסוכנים לפעולות 1:1 באיזור הרחבה ולא ריצות של 40 מטר.
בכלל, מליקסון זה בדיוק מה שחסר לנו- מצטיין במשחק העומד, אדיר בסגנון של ריצה ומי שמסוגל לקבל את הכדור בכל חלק של המגרש מהקשרים האחוריים והמגינים ולהוציא קדימה
21.5.16- התיקון[highlight=#FF4040][/highlight]

זה שי !

שליחה על ידי זה שי ! »

באמת באמת שרציתי שיחזור מהשנייה שהלך שחקן נהדר שאנשים באים בשבילו לצפות במשחק הכדורגל אבל להגיד על ברדה או בוזגלו שהם פחות טובים זה טעות כל אחד מביא משהו שונה ברדה מביא מנהיגות ורוח ,בוזגלו מביא מספרים ותאכלס הרבה יותר גבוה ממליקסון ,מליקסון בא על תקן נותן הברקה וזה מה שחסר לנו אני מאוד מקווה שמליקסון ידע לבוא ולקחת את הקבוצה קדימה ולא ינסה יותר מדי כאילו זה קבוצה של שחקן אחד לדעתי העונה האחרונה בוזגלו נתן עונה ענקית של מספרים שלא זכורים לי לשחקן בבאר שסע מאז ימיי אופיר חיים כמלך השערים לא לזלזל באף אחד ,זה שי !
תמונה

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

אויש הפכתם את בוזגלו לאיזה שחקן סוג ג', מליקסון חייב לתת גם לבוזי את הכבוד שלו ולא להשתלט לבדו על המשחק...
המשחק צריך להיות שווה בשני הצדדים גם בימין וגם בשמאל, בשביל זה הבאנו את מליקסון בשביל שיהיה לנו יותר איכות ולא פחות איכות...
העונה הזאת תהיה עונת מבחן גם למליקסון גם לבוזגלו אם שניהם יצליחו להסתדר ביחד ולהוביל אותנו בצמרת (אולי לאליפות?) אז שניהם גדולים מבחינתי..
ואתם שוכחים דבר מסוים, גם שבוזי חלש הוא יכול במהלך אחד גם לשנות משחק, למעשה שניהם שחקנים שבמהלך או שניים משנים משחק, מהבחינה הזאת הם מאוד דומים, למעשה חוץ מהתפקוד שלהם במגרש (אחד באגף באופן מובהק והשני נכנס מהאגף למרכז המגרש ושיחק באירופה במרכז המגרש) הם דיי דומים באיכויות שלהם, אבל באופן אישי בוזי נתן לי חוויות כדורגל מדהימות שאני לא אשכח, מליקסון עושה פעולות מדהימות גם הוא אבל בוזגלו כבש שערים כל כך מדהימים (כמו השער מול מכבי פתח תקווה עם המספרת או כמו הבננה מול אשדוד).
בכלל אם אני אמשיך לדבר על שניהם זה לא יגמר לעולם ואני מקווה שהם יצליחו לשחק אחד עם השני כי בשביל זה הביאו אותם, לגביי ברדה אני לא דואג הוא היה מוצא את המקום שלו גם במכבי תל אביב...
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

סמל אישי של משתמש
ReDo

שליחה על ידי ReDo »

בבעיטות החופשיות בוזגלו מוביל (למרות שגם למליקסון יש מה למכור). אבל בקרנות? בכלל לא בטוח.

סמל אישי של משתמש
dardasmiley

שליחה על ידי dardasmiley »

השנה בניגוד לשנה שעברה יש לנו הרבה אופציות לחופשיות. בוזי לרגל ימין, אוגו לשמאל, מליקסון את בוזי כשרוצים לעשות תרגיל ונאסר כשצריך לבעוט מרחוק.
כבר ראינו את זה ב2-3 חופשיות במשחקים שהיו, פתאום בוזי מוציא לאוגו שבועט פצצה.

זה שי !

שליחה על ידי זה שי ! »

לדעתי בוזגלו בועט חופשיות הכי טוב בארץ מאוד מזכיר לי את התקופה בהם קבוצות פחדו מאבולאבן ולדעתי הוא ברמה של איציק זוהר בכדורים חופשיים ,זה שי !
תמונה

סמל אישי של משתמש
bs war

שליחה על ידי bs war »

מליקסון זה פשוט להוסיף איום גם באגף הנגדי לבוזגלו. יכול להיות שזה יוריד קצת מהמספרים של בוזי, אבל זה כנראה יתרום לקבוצה.

סמל אישי של משתמש
גיא חניה

שליחה על ידי גיא חניה »

אתם צריכים להבין שמליקסון ובוזגלו זה לא אותו סגנון שחקן , בוזגלו זה שחקן כנף אולטימטיבי אחד שצריך לשחק נטו על על הקו ומדי פעם לחתוך לאמצע , מליקסון הוא מנהל משחק ברמה אחרת , קוסם עם הכדור כמו ברקוביץ' , מומחה בכדורי עומק , נהדר במשחק עומד.
לגבי הנייחים , אין מה להשוות בוזגלו הטוב בארץ במצבים נייחים בפער.
אגב מי שפוחד ממלחמות אגו בין בוזגלו למליקסון אני יכול לספר לכם שהם חברים טובים מאוד מאוד.

סמל אישי של משתמש
המשוגע האדום

שליחה על ידי המשוגע האדום »

dardasmiley כתב:השנה בניגוד לשנה שעברה יש לנו הרבה אופציות לחופשיות. בוזי לרגל ימין, אוגו לשמאל, מליקסון את בוזי כשרוצים לעשות תרגיל ונאסר כשצריך לבעוט מרחוק.
כבר ראינו את זה ב2-3 חופשיות במשחקים שהיו, פתאום בוזי מוציא לאוגו שבועט פצצה.
השנה יש את ה"כאב ראש" הכי גדול לאלישע
בוזי,מליקסון,נאסר,גבאי ואוגו כולם יודעים ויכולים לבעוט בעיטות חופשיות
לדעתי זה צריך להתחלק ככה:
בוזי אופציה ראשונה מטווח של 20 מטר בערך,מליקסון אופציה שניה
גבאי צריך לבעוט אם זה על קו ה16(בועט מדהים מהטווח הזה לדעתי)
אוגו בשביל פצצות מטווחים שקשה לבעוט בעיטה מסובבת לשער(כדומת פ"ת)
ונאסר מטווח של 25 ומעלה עם הסגנון שלו(מתי שהוא רואה מגרש וזה כנראה יבוא על חשבון בוזי או מליקסון שיתחלפו)

בכל מקרה אלישע חייב לקבוע שבוזי אחראי על כל הבעיטות חופשיות.מעיין מנהיג כזה שיחליט מי יבעט גם
נערך לאחרונה על ידי המשוגע האדום ב 05 אוקטובר 2014, 12:36, נערך פעם 1 בסך הכל.

סמל אישי של משתמש
Totti

שליחה על ידי Totti »

זה שי ! כתב:לדעתי בוזגלו בועט חופשיות הכי טוב בארץ מאוד מזכיר לי את התקופה בהם קבוצות פחדו מאבולאבן ולדעתי הוא ברמה של איציק זוהר בכדורים חופשיים ,זה שי !
תשמע אחי, בוזגלו אדיר, אבל איציק זוהר יש רק אחד.
ראיתי המון כדורגל, הוא מהבועטים הטובים בעולם בתקופתו.
כן כן, אל תצחק, הוא אומנם ישראלי, אבל בודדים עשו זאת טוב ממנו.

לבוזגלו יש עוד הרבה מאוד להשתפר כדי שנגיד "ברמה של איציק זוהר"

קח לך על קצה המזלג..זה בלי שערים ענקיים שלו באליפות של בית"ר שאף אחד עוד לא שיחזר כאן וכמה גדולים במדי נתניה
https://www.youtube.com/watch?v=7cKB41ce5KI" onclick="window.open(this.href);return false;
21.5.16- התיקון[highlight=#FF4040][/highlight]

זה שי !

שליחה על ידי זה שי ! »

7 גולים בחופשיות ועוד לא פתח עונה שנייה וזה בלי לספור את הבישולים ביתר ירושלים רמת השרון בני יהודה כפר סבא אשדוד מכבי חיפה ספליט אין ספק שבארץ נכון להיום אין שני לו ולדעתי האישית בין הטובים בכל הזמנים ,זה שי !
תמונה

שלח תגובה