מיטרוביץ---פספוס גדול שלנו

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
yedidel
Title: קרייזי-רד

Re: מיטרוביץ---פספוס גדול שלנו

שליחה על ידי yedidel »

doctorslayer כתב:מצחיק איך אנשים פה בפורום רואים דמות בקבוצה אחרת נותנת משחק אחד טוב והופכת אותו לאליל.

אבל שרואים מאמן שכבר 3 שנים חושך ומרוויח מיליון שקל בשנה עדיין מגנים עליו וכל מילה רעה שנגיד עליו תתלווה לתגובה נוזפת שאנחנו אוהדי הצלחות.
מה הקשר בין א' לב'?

סמל אישי של משתמש
izguy83

שליחה על ידי izguy83 »

RoICah כתב: אשכרה חח כולם פה צבועים כלכך מאמן 3 שנים אצלנו ואין לו שום דבר מההתחלה ועד עכשיו
שמבקרים פה את אלישע כולם קופצים ומנסים להשתיק,הוא מאמן כלכך חלש אבל כנראה שלא תשימו לב לזה לעולם בגלל שהוא לקח אליפות עם מכבי חיפה שגם אז הם רצו שהוא יעוף.
יאללה תנשמו אויר. קפצנו בעונה אחת למקום שני משנים של סיוט בליגה שניה והישארות במחזור האחרון.
גם אם הדרך לא היתה הכי יפה, הכיוון במגמת שיפור משמעותית.
אלישע כרגע המאמן וזה מה יש.
מספיק לאכול את הראש.
אין אחד מאיתנו שלא היה רוצה לראות פה צוות זר שיעשה שינוי משמעותי.
כל שינוי אחר שקשור במאמן ישראלי כזה או אחר, אומר להישאר פחות או יותר באותה עמדה.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

https://nivdal.co.il/?p=29060" onclick="window.open(this.href);return false;

"מרכז השדה ההגנתי של מכבי היה לה יתרון ענק על הליגה בשנתיים האחרונות, בין השאר בגלל היכולת של אלברמן לחלץ כדורים ולהריץ את הקבוצה קדימה. הפעם, ההחלטות שלו ושל מיטרוביץ', מבחינה הגנתית, לא היו מושלמות ובאר שבע ניצלה את זה בצורה מצוינת. "

https://www.youtube.com/watch?v=yTzgn-Q7r6Q" onclick="window.open(this.href);return false;
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
UncleAD
Title: זריהן נחנקנו ממך

שליחה על ידי UncleAD »

yedidel כתב:
מה הקשר בין א' לב'?
הקשר הוא שהדשא של השכן ירוק יותר זה נכון.
אבל קודם כל נעשה בדק בית לפני שאנחנו מסתכלים על שדות זרים.

הבעיה היא ממש לא בעמדת השחקנים בהפועל ב"ש.
עמוד יוטיוב Fortnite תהיו אחים ותלחצו SUB
UncleAD Youtube channel - Fortnite

סמל אישי של משתמש
yedidel

שליחה על ידי yedidel »

doctorslayer כתב:
הקשר הוא שהדשא של השכן ירוק יותר זה נכון.
אבל קודם כל נעשה בדק בית לפני שאנחנו מסתכלים על שדות זרים.

הבעיה היא ממש לא בעמדת השחקנים בהפועל ב"ש.
אבל מכירים את דעתך בנושא. יש עשרות טופיקים על זה. אסור לדבר על נושאים אחרים בלי לערבב את אלישע עוד פעם?

סמל אישי של משתמש
UncleAD

שליחה על ידי UncleAD »

yedidel כתב:
אבל מכירים את דעתך בנושא. יש עשרות טופיקים על זה. אסור לדבר על נושאים אחרים בלי לערבב את אלישע עוד פעם?
הסיבה היא פשוטה , אני פשוט מקווה שאלונה או מקורבים שלה קוראים קצת פה בפורום.
אולי זה יחלחל כבר , אני לא יודע איך לא כואב לה לראות כסף הולך ככה לפח (45 מיליון שקל) ועוד על מאמן שלוקח מיליון שקל בשנה ולא עושה כלום.

אני מכיר לא מעט אוהדים שפשוט חורה להם לראות את הקבוצה משחקת כי פשוט אין שום תוכנית משחק, ראה ערך הפועל ב"ש - בית"ר ירושלים 1-1 , 3-0
או ערך הפועל רעננה - הפועל ב"ש 1-1 ,
שלא נדבר על נצחונות בשיניים על פארש (בני יהודה עונה שעברה בבלומפילד)

והכל כולל הכל זה מאמן , לא מיטרוביץ' לא פאיוביץ' ולא לוקה מודריץ'.
חלאס כבר לחפש ולתרץ הכל חוץ מלהגיד אלונה , את מפספסת את הנקודה - הבעיה היא אך ורק המאמן , גם רונאלדו לא יעזור לך פה.

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

אבל אתה יודע בדיוק כמונו שחוץ מקטסטרופה גדולה אין שום סיכוי שאלישע ילך הביתה באמצע העונה. אומנם הכדורגל שלנו חלש והיכולת בינונית ומטה אבל אנחנו במקום השלישי, ניצחון על מכבי ובלי הפסד.
אפשר להעביר ביקורת אבל אין טעם לחפור יותר מדי על הנושא. נגיע לסוף העונה, נעשה סיכומים ואם לא נעמוד במטרות ולא נראה שיפור בצורת המשחק שלנו, אני בטוח שאלונה תעשה חושבים לגבי הצוות המקצועי.

סמל אישי של משתמש
UncleAD

שליחה על ידי UncleAD »

CrazyRed7 כתב:אבל אתה יודע בדיוק כמונו שחוץ מקטסטרופה גדולה אין שום סיכוי שאלישע ילך הביתה באמצע העונה. אומנם הכדורגל שלנו חלש והיכולת בינונית ומטה אבל אנחנו במקום השלישי, ניצחון על מכבי ובלי הפסד.
אפשר להעביר ביקורת אבל אין טעם לחפור יותר מדי על הנושא. נגיע לסוף העונה, נעשה סיכומים ואם לא נעמוד במטרות ולא נראה שיפור בצורת המשחק שלנו, אני בטוח שאלונה תעשה חושבים לגבי הצוות המקצועי.
ונאמר אמן
שפתיי חתומות

סמל אישי של משתמש
yedidel

שליחה על ידי yedidel »

doctorslayer כתב:
הסיבה היא פשוטה , אני פשוט מקווה שאלונה או מקורבים שלה קוראים קצת פה בפורום.
אולי זה יחלחל כבר , אני לא יודע איך לא כואב לה לראות כסף הולך ככה לפח (45 מיליון שקל) ועוד על מאמן שלוקח מיליון שקל בשנה ולא עושה כלום.

אני מכיר לא מעט אוהדים שפשוט חורה להם לראות את הקבוצה משחקת כי פשוט אין שום תוכנית משחק, ראה ערך הפועל ב"ש - בית"ר ירושלים 1-1 , 3-0
או ערך הפועל רעננה - הפועל ב"ש 1-1 ,
שלא נדבר על נצחונות בשיניים על פארש (בני יהודה עונה שעברה בבלומפילד)

והכל כולל הכל זה מאמן , לא מיטרוביץ' לא פאיוביץ' ולא לוקה מודריץ'.
חלאס כבר לחפש ולתרץ הכל חוץ מלהגיד אלונה , את מפספסת את הנקודה - הבעיה היא אך ורק המאמן , גם רונאלדו לא יעזור לך פה.
זה לא העניין. זה פורום, ובפורום פותחים נושאים על נושא מסויים. אף אחד לא אמר לך לא לפתוח נושא על אלישע ולכתוב כמה שאתה רוצה. זה לא אומר שצריך לשרבב את זה לנושאים שפתחו על משהו אחר בכלל.

שלח תגובה