הפינה הפסימית מחזור 11

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
dardasmiley

Re: הפינה הפסימית מחזור 11

שליחה על ידי dardasmiley »

אני דווקא חושב שניהול המשחק של אלישע לא היה טוב. פתחנו נהדר ונראינו מוכנים, אבל החילוף של בכר בדקה 35 שהכניס חלוץ נותר ללא מענה מצידנו וזה גם מה שהביא את הגול, ההתעקשות על מליקסון בשמאל הרגה אותו ואת בוזי, החילופים של מליקסון וברדה השאירו אותנו בלי מישהו שייקח על עצמו את המשחק. נאסר פשוט היה רע...
לא נורא הפנים להפועל חיפה....

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

כמו שכתבתי באחד הדיונים האחרים - אגרסיביות, מנטליות וכושר גופני. חייבים להשתפר בתחומים האלה.

סמל אישי של משתמש
ns75

שליחה על ידי ns75 »

אנחנו עדיין לא רעים מספיק, זה יבוא.

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

עוד (חצי) נקודה לפסימית - עד מתי אג'ידה יהמר על הצד הלא נכון בפנדלים?

סמל אישי של משתמש
red guy

שליחה על ידי red guy »

ForeverRed כתב:עוד (חצי) נקודה לפסימית - עד מתי אג'ידה יהמר על הצד הלא נכון בפנדלים?
אגידה לא מהמר זה הבעיה בכל הפנדלים שבעטו לנו בשנתיים האחרונות הוא פשוט נופל לאמצע ובגלל זה העצירה היחידה שאני זוכר שלו זה הזלזול של זהבי והכדור הלך לאמצע..אבל באופן כללי אג'ידה שוער מצויין והקבוצה שיחקה מצויין מחצית ראשונה חבל שלא היה להם אוויר לעוד מחצית אבל בכל זאת מולה עמדה קבוצה מצויינת תיקו לא תוצאה רעה כל כך

סמל אישי של משתמש
yossi
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי yossi »

ForeverRed כתב:עוד (חצי) נקודה לפסימית - עד מתי אג'ידה יהמר על הצד הלא נכון בפנדלים?
בוא נתחיל מזה שישלב גם מדי פעם קפיצות של ממש לפינה כלשהי.
כמו שכתבי בעבר, לא להכניס פנדל לאג׳ידה זה זלזול במקצוע.
תמיד זה אותו דבר. פס הכי פשוט לפינה וזה בפנים 100%.

סמל אישי של משתמש
ns75

שליחה על ידי ns75 »

yossi כתב: בוא נתחיל מזה שישלב גם מדי פעם קפיצות של ממש לפינה כלשהי.
כמו שכתבי בעבר, לא להכניס פנדל לאג׳ידה זה זלזול במקצוע.
תמיד זה אותו דבר. פס הכי פשוט לפינה וזה בפנים 100%.
אין מאמן שוערים בקבוצה?

סמל אישי של משתמש
סניור
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי סניור »

אני חושב שזו תגובה של שוער שרואה שהכדור הולך לצד השני מזה שבחר. הוא עוצר את התנועה שלו פשוט ולא ממשיך הזינוק, למה לו לזנק כשהוא רואה שהכדור הולך לצד השני?
הרי ברור שהוא בוחר צד לפני הבעיטה, וזה הימור שכול שוער עושה ובערך הסיכוי היחיד להגיע לכדור חזק במרחק כלכך קצר. אם הכדור הולך לצד השני, אינסטנקטיבית נעצרת התנועה. זה גם מאפשר להגיע מהר יותר לריבאונד במקרה של קורה או משקוף.
נערך לאחרונה על ידי סניור ב 03 דצמבר 2014, 18:20, נערך פעם 1 בסך הכל.

סמל אישי של משתמש
הפועלעולה
Title: אוגו..... כן נותן!

שליחה על ידי הפועלעולה »

סניור כתב:אני חושב שזו תגובה של שוער שרואה שהכדור הולך לצד השני למה שבחר. הוא עוצר את התנועה שלו פשוט ולא ממשיך הזינוק, למה לא לזנק כשהוא רואה שהגדור הולך לצד השני?
הרי ברור שהוא בוחר צד לפני הבעיטה, וזה הימור שכול שוער עושה ובערך הסיכוי היחיד להגיע לכדור חזק במרחק כלכך קצר. אם הכדור הולך לצד השני, אינסטנקטיבית נעצרת התנועה. זה גם מאפשר להגיע מהר יותר לריבאונד במקרה של קורה או משקוף.
בדיוק, לא מובן הדיון הזה שהתפתח כאן. אם כבר הבעיה של אג'ידה בפנדלים היא שהוא מזנק/מראה לאיזה פינה הוא הולך לזנק מהר מדי, גם ללירן שטראובר הייתה את אותה בעיה

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

אדום זקן כתב: אלישע עם ניהול משחק מצויין!!
עשה בי"ס היום לחבר שלכם בכר
ואם לא הפנדל ההזוי הזה,היית מדבר אחרת.
חילוף בדקה 60 זה ממש לא מאוחר.
נאסר פשוט לא אותו שחקן,אין מה לצפות ממנו,אני הייתי כבר חושב על דור מלול כמחליף ראשון ואני מאמין שזה מה שיקרה.
ברדה ומליקסון צריכים להבקיע ומהר,הם כל כך רוצים והכל יוצא הפוך.
אגב ראו בבירור היום שמליקסון מפחד על הרגל,התנועה שלו לא חדה והססנית.
אלישע פתח את המשחק נהדר ואיבד אותו באמצע. שינוי המערך של בכר מאוד תרם למהפך במומנטום

סמל אישי של משתמש
shovalb9
Title: עמה יעמיק

שליחה על ידי shovalb9 »

היום שיחקנו מצוין הרבה בעיקר אלישע, דיברתי על מה שהולך להיות במשחק בדיון לפני ופשוט אלישע יישם את זה אחד לאחד. לחץ במרכז המגרש על מוליכי הכדור ולא לתת להם להניע דרך המגינים/קשרים הרג אותם בכל המחצית הראשונה עד לכניסת מזרחי, אני מאשים פה החמצות גדולות שיכלנו בכיף לסיים עם 2 או 3 ברשת של קש במחצית אם היינו מספיק חדים-לא נורא.

לאחר שהכניס קשר התקפי בכר, היינו צריכים להפסיק להניע מאחור ולצאת למתפרצות מהר יותר ולא להניע לאט מאחור כמו שעשינו(או להכניס את גורדנה -דבר שקרה אל מאוחר מדי).
לקראת הסוף אלישע הכניס את גורדנה שאיזן את המשחק בכל הקשור להנעת הכדור, ומאז ראית כמה נאסר לא חד ותוקע אותנו פעם אחר פעם.
הקישור האחורי שלנו שוב מצטיין במשחקים, חובאן היום היה מצוין ובאמת שהוציא התקפות לבד מכלום. ענקק!!! על אוגו אין מה לדבר
אותי מליקסון ריצה היום, בא לקבל את הכדור מלא כדי להניע קדימה ודווקא כשהוא עשה את זה מהקו זה עבד הכי טוב, וגם הסגירות הכפולות שלו על מנגה וסגירת המגן מאוד סיפקה אותי, לא כמו בוזגלו כשבדקות הסיום לא סגר את המגן כשהיה נדרש מלבד פעם אחת
משחק מעולה שלנו ולקחנו מהם נקודות קריטיות להמשך, הפנים לשבת, לילט
" תחזיקו עוד כמה דקות בלקרוא מה רשמתי, זה לא הזמן להישבר......"

סמל אישי של משתמש
-שלומי-

שליחה על ידי -שלומי- »

ארבייטמן חלש מאוד..
מליקסון עדיין פרווה
אגידה חייב להשתפר בפנדלים

סמל אישי של משתמש
ns75

שליחה על ידי ns75 »

לאג׳ידה יש איזה קטע מוזר של כאילו לא בא לו לזנק

כבד עליו, לא בא לו טוב

גם בפנדלים וגם בבעיטות מרחוק

עכשיו הבנאדם ראבק שוער, גם ככה בקושי זז כל המשחק אז מה הקטע?

בלי לגרוע מזה שאני מחזיק ממנו השוער מספר אחת בליגה

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

כאחד שסינגר או לצורך העניין לא כתב דעתו יותר מדי על נושא הכושר,אני חייב להגיד שזה נראה רע.
נכון ישנם סיבות רבות,הכנה לקויה,אירופה,מלחמה וכו,אבל בוא נגיד שק"ש ומכבי "סבלו" מאותם סיבות ולא רואים את זה.
אני באמת רוצה לקוות שזה יילך וישתפר עם הזמן
נכון שעניין הפציעות הוא חלק מזה אבל אני לוקח פציעות כחלק מהמשחק.מה שתפס לי את העין בצורה בולטת מאוד,זה השינויים הקיצוניים באוויר בריאות של חלק מהשחקנים.
רסמי,מהדקה ה65 ראו שהמשחק הזה הולך לתיקו.
אלונה צריכה להשקיע במעטפת של המאמן,גם אם זה אומר ע"ח רכש,אם לא רוצים לחרוג בתקציב.
דבר נוסף,ההבדלים בין הובאן ואוגו בקישור לבין אוגו וגורדנה והובאן בלם הם גדולים מאוד.
לכן דבר ראשון צריך להביא לכאן בלם,אסור בשום פנים להוריד לשם את הובאן.

סמל אישי של משתמש
The red one

שליחה על ידי The red one »

מה שממש עצבן אותי אתמול הוא .. לא יודע איך להסביר את זה.. כנראה חוסר הבנה של אלישע לגבי היכולות של הקבוצה.

הרי ידוע שהקבוצה הזאת עם כושר גופני של ילד בכיתה ג', בגלל שממאמן שלה מתנהל כמו מאמן כושר גופני לכיתות ג'.
הרי ידוע שמדובר בקריית שמונה, קבוצה מהירה, זריזה, תכליתית ועם כושר יותר טוב משלנו.

אז יש כמה אופציות ...
או שפותחים בסערה ונותים לפחות 2 גולים עד המחצית הראשונה ואז מתבנקרים על החיים
או שמשחקים על מתפרצות
או שמנסים לחלק את הכוחות שווה בשווה.

עכשיו, שלא תבינו לא נכון, נראה שאלישע הלך על אופציה א' . ויכול מאוד להיות שהוא עבד עם הקבוצה על זה עוד מלפני שבוע ולא רק מיום ראשון. אבל בפועל מה שקרה זה שעשינו לחץ לחץ לחץ ומלבד הבעיטה של ביטון (שנכנסה כמובן בפוקס) והדבר הזה שאברטיימן עשה כמה דקות אחר כך לא באמת היינו מסוכנים.

ואז מה שקרה זה שגם השחקנים גמרו את עצמם תוך 35 דקות וגם רק 0-1 שברירי וקטן, מה שבעצם גרר אותנו להתגוננות עייפה ואיטית מול התקפה נהדרת ורעננה של קריית שמונה (שהרי כמעט לא עשתה כלום עד דקה 35).

וגם לגבי החילוף הזה של אופיר מזרחי בפאנקה (או שזה היה עאבד? לא זוכר) .. איך שזה קרה זה שינה את המשחק. הוא התהפך. אז למה לא להגיב באותה צורה? כבר במחצית ראינו שברדה ממשיך ביכולת חלשה ותוקע התקפות, אז למה לא במחצית להוציא את ברדה במקום גורדנה? למה כל כך מאוחר?

ואותו דבר לגבי יוסף במקום שלומי. כבר בדקה 82 ראו את אלישע מסתחבק עם אבו לאבן על קו החילופים ונותן לו הוראות. איך קרה שהוא נכנס רק בדקה 91? הרי ממילא שלומי עמד כמו עציץ ולא עשה הגנה. אבו לאבן לפחות ב2 דקות שהיה על המגרש הפעיל לחץ כי היה רענן, ואםם היה נכנס בדקה 82 היה עושה את זה גם 10 דקות..

שלח תגובה