גלובס: "יש פיל בחדר"

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
שמעון א
Title: CrazyRed

Re: גלובס: "יש פיל בחדר"

שליחה על ידי שמעון א »

מעניין אותי אם ברדה עצמו מציע לאלישע לתת לו לשחק באגף, או שטוב לו מתחת לחלוץ.
אני חושב שברדה מאבד את כל היכולות שלו באמצע וחושף את החיסרון הכי גדול שלו שזה להוביל כדור.
מי שצריך לקבל את המפתחות באמצע המגרש זה מליקסון.

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

שמעון א כתב:מעניין אותי אם ברדה עצמו מציע לאלישע לתת לו לשחק באגף, או שטוב לו מתחת לחלוץ.
אני חושב שברדה מאבד את כל היכולות שלו באמצע וחושף את החיסרון הכי גדול שלו שזה להוביל כדור.
מי שצריך לקבל את המפתחות באמצע המגרש זה מליקסון.
בתור אחד שחשב שברדה צריך לשחק רק מתחת לחלוץ או בעמדת החלוץ העונה הבנתי שטעיתי ואני מסכים איתך, באגף הוא יתר אפקטיבי כי הוא לא צריך להתמודד עם צפיפות והוא יכול לסחוף בהתקפות מתפרצות, ומליקסון מעולה במשחק צפוף ולא מספיק טוב באגף, ככה יהיה לנו שחקן אגף מובהק (ברדה) ובוזי ומליקסון יכנסו לאמצע ויחליפו ביניהם.
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

סמל אישי של משתמש
גיל שגיב

שליחה על ידי גיל שגיב »

דדדדדדדדדדייייייייי כברררררררררררר !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

מספיק כבר עם הבולשיט הזה בנוגע לברדה !!!

מי שעדיין לא מבין את התרומה הבעיקר מקצועית שלו לקבוצה....כן כן, ה-מ-ק-צ-ו-ע-י-ת !!!!!!!

לא מבין כלום בהפועל באר שבע !!!

מעורבות בשערים זה לא בהכרח כיבוש או בישול....זה חטיפת כדורים....זה משחק לחץ....זה פתיחת משחק ומרחב לשחקנים אחרים...זה משיכת הבלמיםאו המגנים אליך ויצירת פרוזדור לחלוץ שלידך....זה הקרבה ונשמה.....בכל אלה ולא רק באלה ברדה הוא מספר אחת !!

ואיפה הפרגון שלו ? שאם היה מדובר בשחקן יותר אנוכי היו לו עוד כמה כיבושים.

אז כן, אין לו את החדות שהייתה לו בגיל 24..אבל לליגה שלנו ובטח לקבוצה כמו שלנו אין לו תחליף !

ולא אמרתי מילה על התרומה הרחבה שלו בחדר ההלבשה ועל זה שבעיקר בזכותו יש שחקנים כמו בוזגלו וארביטמן בסגל.....רק מקצועית נטו.

סמל אישי של משתמש
sasa

שליחה על ידי sasa »

דוקטור..התשובה שקיבלת מגדי זה ברדה.
אם ארבייטמן ירוץ חצי ממה שהוא רץ ההתקפה שלנו תהיה פורייה אני מבטיח לך
אה ומליקסון באמצע..

סמל אישי של משתמש
sasa

שליחה על ידי sasa »

גיל שגיב כתב:דדדדדדדדדדייייייייי כברררררררררררר !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

מי שעדיין לא מבין את התרומה הבעיקר מקצועית שלו לקבוצה....כן כן, ה-מ-ק-צ-ו-ע-י-ת !!!!!!!

מעורבות בשערים זה לא בהכרח כיבוש או בישול....זה חטיפת כדורים....זה משחק לחץ....זה פתיחת משחק ומרחב לשחקנים אחרים...זה משיכת הבלמיםאו המגנים אליך ויצירת פרוזדור לחלוץ שלידך....זה הקרבה ונשמה.....בכל אלה ולא רק באלה ברדה הוא מספר אחת !!

אז כן, אין לו את החדות שהייתה לו בגיל 24..אבל לליגה שלנו ובטח לקבוצה כמו שלנו אין לו תחליף !

ולא אמרתי מילה על התרומה הרחבה שלו בחדר ההלבשה ועל זה שבעיקר בזכותו יש שחקנים כמו בוזגלו וארביטמן בסגל.....רק מקצועית נטו.
+1

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

גיל וגדי הסבירו את זה נפלא. תנעלו את הנושא הזה בבקשה

סמל אישי של משתמש
xboy

שליחה על ידי xboy »

אהבתי את הדקות שברדה שיחק באגף השמאלי נגד בית"ר.
היו לו 2-3 פריצות על הקו שהוא פשוט השאיר לדסה אבק ועוד דסה נחשב שחקן מהיר.
ברדה שחקן שאוהב שטחים ובאמצע עם כל הצפיפות הוא פשוט הולך לאיבוד לכן יכול להיות רעיון מעניין שברדה ישחק על הקו השמאלי ומליקסון באמצע מה גם שברדה הרבה יותר מחוייב בקטע ההגנתי. :דגל:

סמל אישי של משתמש
RoICah

שליחה על ידי RoICah »

גיל שגיב כתב:דדדדדדדדדדייייייייי כברררררררררררר !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

מחזק

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

אני האחרון שיפקפק ביכולות המקצועיות של ברדה, או בתרומה שלו לחדר ההלבשה. התפוקה שלו אינה נמדדת
במספרים, כפי שנאמר כאן לא פעם, ויש לו חלק מרכזי בהתקדמות האדירה שעשתה הקבוצה בשנתיים האחרונות.

למרות הדברים, אנחנו חייבים להיות אובייקטיביים. אליניב הוא לא בלם, אלא שחקן התקפה. מאז מחצית העונה
שעברה ועד היום, התרומה ההתקפית שלו רחוקה מלהיות מספקת. חצי עונה כבר מאחורינו, ואליניב נתן תפוקה
מספרית במשחק אחד בלבד (!!). זה נתון בלתי נתפס.

קצת נשגב מבינתי להבין איך שחקן שכבש ובישל כ-120 שערים בשש שנים בליגה הבלגית, לא מצליח למצוא את
הנוסחה לתרום יותר מספרים בליגת הפח של ישראל. משהו פשוט לא מסתדר. או שיש בעיה מנטלית, או שיש
בעיה מקצועית שאותה צריך לפתור המאמן. הגיל ממש לא מהווה תירוץ, כי אליניב נמצא בכושר פיזי מצוין ולא
שכח לשחק כדורגל. אני מקווה שבצוות המקצועי יידעו לפתור את הבעיה הזאת כי זה נמשך כבר יותר מידיי זמן,
וללא אליניב בכושר, יהיה לנו קשה מאוד לעמוד במטרות.

סמל אישי של משתמש
הפועלעולה
Title: אוגו..... כן נותן!

שליחה על ידי הפועלעולה »

ברדה כבש 57 גולים ב-165 משחקים בגנק. גם בקדנציה הראשונה שלו כאן הוא כבש 19 ב-78 משחקים, בחיפה 12 מ-57 והפועל 17 מ-62.
הוא אף פעם לא היה גולר וסקורר.

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

הפועלעולה כתב:ברדה כבש 57 גולים ב-165 משחקים בגנק. גם בקדנציה הראשונה שלו כאן הוא כבש 19 ב-78 משחקים, בחיפה 12 מ-57 והפועל 17 מ-62.
הוא אף פעם לא היה גולר וסקורר.
כתבתי כבש ובישל כ-120 שערים.
50 בישולים בשש שנים זה נתון שאי אפשר להתעלם ממנו.
רק לשם השוואה, טור הבישולים שלו העונה עומד על 0.

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

אליניב ברדה בכושר רע,וצריך להגיד את האמת.
כמו שאמרו כאן,הוא התפקיד שלו זה גם להביא מספרים או בעיקר להביא מספרים וזה לא קורה,לפחות לא כרגע.
אבל...להגיד שברדה הוא פיל בחדר,ולהשוות אותו לקטן זה כתב מסכן שבינו לבין ב"ש הקשר מיקרי לחלוטין.
קטן גדל לתוך אימפריה,תארים,אירופה,נצוחנות,יעקב שחר ומגרש מלא.
חזר מווסטאהם אחרי חודש,לאימפריה במשכורת עתק של 450,000 דולר בעונה!! שהפוקוס לא עליו בהתחלה ובגיל 27 או 26.
ברדה חזר לכאן לקבוצה שבמקרה הטוב נחשבה בינונית,והפך אותה למה שהיא היום עד כה.
ואף בן זונה לא ייקח את זה ממנו.
מנהיגות,זה מה שהיה חסר לב"ש כל השנים,ובא ברדה עם ההתנהלות האצילית שלו ולקח אותה.
אם תשאלו את אלונה "תגידי,מה ההשקעה הכי טובה שעשית בקבוצה?" היא תענה לכם "ברדה", לא בוזגלו,לא מליקסון,ברדה.
למה הערך המוסף שהבן אדם הביא לא נופל ואף עולה על כל ערך אחר.
וכמובן כל זה לא מוריד מהענין שהוא צריך להתעורר מקצועית.

סמל אישי של משתמש
שיש
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי שיש »

ברדה חייב לתת קצת מספרים, כי בלי המספרים שלו לא נוכל להתמודד בצמרת עד הסוף.

מעבר לזה, אני מעריץ את הבנאדם ואת התרומה האדירה שלו למועדון ולעיר. אני מקווה מאוד בשבילו שיזכה בתואר כשחקן, קודם הוא אני יכול לחכות עוד קצת.

סמל אישי של משתמש
הפועלעולה
Title: אוגו..... כן נותן!

שליחה על ידי הפועלעולה »

לא מסכים איתכם.
ברדה נתן משחקים נהדרים בחודש-חודש וחצי האחרונים למעט הנפילות של כל הקבוצה נגד סכנין ורעננה. היה בתפקיד מאחורי החלוץ בצורה מושלמת כשהוא סיכן את השער, פינה שטחים והתחיל התקפות.
אבל כן, ברדה באגף יוציא ממנו את המקסימום. אני עדיין לא שכחתי איך הוא ניער את דסה פעמיים כאילו הוא כלום. יש לו כוח מתפרץ שאין להרבה בארץ.

סמל אישי של משתמש
שיש
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי שיש »

נראה לי שזה משהו בתספורת שלו.....מי אמר שמשון הגיבור....

שלח תגובה