הפינה הפסימית

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
bs war

Re: הפינה הפסימית

שליחה על ידי bs war »

נמאס כבר מהפארסה הזאת של הפנדלים. אלישע טען בעבר שדובב הפנדליסט הקבוע, והיום זה שוב נשבר. מביך לראות את כל הקבוצה רבה בכל פנדל שנשרק.

סמל אישי של משתמש
RedHell
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי RedHell »

הדרך מחיפה כ"כ ארוכה ועצובה...

יש כ"כ הרבה פסימי וכמובן שהראשי בתוכם זה אלישע לוי כרגיל אך הייתי רוצה לשים את הזרקור על החלוץ שכולכם עושים לו הנחות, שלומי ארבייטמן, כ"כ חלש, כ"כ אנמי,כ"כ לא מבין את המשחק ולא מבין איך לעשות תנועה נכונה כדיי לקבל כדור לגול, רק הוא אשם במספר שערים הדל שלו...

סמל אישי של משתמש
שיש

שליחה על ידי שיש »

דר אדום בנשמה כתב:כבר שבוע הבא יש לנו לאושש את הפועל עכו ;)
ונאושש אותם כי זה יהיה אחרי משחק גביע...נגיע גמורים פיזית ומנטאלית

סמל אישי של משתמש
גדי

שליחה על ידי גדי »

משהו רע מאוד עובר על החלק הקדמי. היחידי שצף זה בוזגלו אבל גם הוא בחודש האחרון ממש לא בעניינים.
אני לא מבין איך עם כל כך הרבה כישרון מוכח מפיקים כל כך קצת. זה נראה שהקישור שלנו יחד עם ההתקפה מושלם על הנייר או במנג'ר אבל אנחנו לא מגיעים בכלל להזדמנויות.
האם מליקסון וארביטמן לא יכולים לתת יותר ? הבטחתי לעצמי לא להגיד מילה רעה על ברדה ואני גם עכשיו לא חושב שהוא הבעיה.

מייאש אבל העונה בסכנה מיידית ואין זמן לשטויות.
אל תשאל מה הפועל באר שבע יכולה לעשות למענך אלא שאל את עצמך מה אתה יכול לעשות למענה

סמל אישי של משתמש
גדי

שליחה על ידי גדי »

RedHell כתב:הדרך מחיפה כ"כ ארוכה ועצובה...

יש כ"כ הרבה פסימי וכמובן שהראשי בתוכם זה אלישע לוי כרגיל אך הייתי רוצה לשים את הזרקור על החלוץ שכולכם עושים לו הנחות, שלומי ארבייטמן, כ"כ חלש, כ"כ אנמי,כ"כ לא מבין את המשחק ולא מבין איך לעשות תנועה נכונה כדיי לקבל כדור לגול, רק הוא אשם במספר שערים הדל שלו...
סעו בזהירות.
מסכים אתך לגבי ארביטמן - חובת ההוכחה עליו שהוא מסוגל לעמוד בציפיות
אל תשאל מה הפועל באר שבע יכולה לעשות למענך אלא שאל את עצמך מה אתה יכול לעשות למענה

סמל אישי של משתמש
שיש

שליחה על ידי שיש »

גדי כתב:משהו רע מאוד עובר על החלק הקדמי. היחידי שצף זה בוזגלו אבל גם הוא בחודש האחרון ממש לא בעניינים.
אני לא מבין איך עם כל כך הרבה כישרון מוכח מפיקים כל כך קצת. זה נראה שהקישור שלנו יחד עם ההתקפה מושלם על הנייר או במנג'ר אבל אנחנו לא מגיעים בכלל להזדמנויות.
האם מליקסון וארביטמן לא יכולים לתת יותר ? הבטחתי לעצמי לא להגיד מילה רעה על ברדה ואני גם עכשיו לא חושב שהוא הבעיה.

מייאש אבל העונה בסכנה מיידית ואין זמן לשטויות.
איך מפיקים כל כך קצת? כנראה שהמאמן אשם, הוא אמור לחבר תחלקים, להתאים שיטה לשחקנים וכו'. בפועל כלום ושום דבר.

סמל אישי של משתמש
ג'וני
Title: אלונה חייבת להישאר

שליחה על ידי ג'וני »

שוב עונה שלא השגנו כלום הן מבחינת תארים והן מבחינת מעמד.

אלישע חייב ללכת היום הביתה !

סמל אישי של משתמש
שיש

שליחה על ידי שיש »

RedHell כתב:הדרך מחיפה כ"כ ארוכה ועצובה...

בלי קשר למה שכתבתי על המאמן מקודם, לגבי ארבייטמן הוא פשוט גרוע ברמות.

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

שיש כתב: איך מפיקים כל כך קצת? כנראה שהמאמן אשם, הוא אמור לחבר תחלקים, להתאים שיטה לשחקנים וכו'. בפועל כלום ושום דבר.
אתה יודע מה הכי מדהים אנחנו יכולים לשנות מערך לשנות תפקוד לשחקנים (כמו שמליקסון יהיה במרכז יחד עם הובאן ואוגו יותר מאחור או שברדה ישחק באגף) ואלישע גם את זה לא עושה וזה כבר נהיה פתאטי ומילא זה הוא ממשיך עם אותו הרכב כל פעם מחדש וסימן את נסאר שלדעתי בדקות המעטות ששיחק הוכיח שיש לו מקום בהרכב...
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

סמל אישי של משתמש
שיש

שליחה על ידי שיש »

ג'וני כתב:שוב עונה שלא השגנו כלום הן מבחינת תארים והן מבחינת מעמד.

אלישע חייב ללכת היום הביתה !
אני גם חושב שאלישע צריך ללכת הבייתה, אבל לא יזיק לנו גם להיות צנועים ולדעת את המקום שלנו.
שנה שנייה סה"כ שאנחנו בצמרת אחרי פאקינג 40 שנה.
להגיד שוב עונה בלי תואר אפשר להגיד כבר מ 1997.....בלי קשר לאלישע

סמל אישי של משתמש
שיש

שליחה על ידי שיש »

דר אדום בנשמה כתב:אתה יודע מה הכי מדהים אנחנו יכולים לשנות מערך לשנות תפקוד לשחקנים (כמו שמליקסון יהיה במרכז יחד עם הובאן ואוגו יותר מאחור או שברדה ישחק באגף) ואלישע גם את זה לא עושה וזה כבר נהיה פתאטי ומילא זה הוא ממשיך עם אותו הרכב כל פעם מחדש וסימן את נסאר שלדעתי בדקות המעטות ששיחק הוכיח שיש לו מקום בהרכב...
האמת שזה מרתיח כמה שהוא לא מוכן לשנות דברים במהלך משחק, ראבאק! תנסה מה כבר יקרה?! (ואני לא מדבר על 3 בלמים נגד סכנין!!)

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

שיש כתב:
האמת שזה מרתיח כמה שהוא לא מוכן לשנות דברים במהלך משחק, ראבאק! תנסה מה כבר יקרה?! (ואני לא מדבר על 3 בלמים נגד סכנין!!)
אמרתי כבר בעונה אחת יש לו איזה שינוי ומשחק אחד הוא משנה מערך באופן מוחלט פעם זה הלך כמו מול בני יהודה ופעם זה נכשל כמו מול סכנין.
אבל שהוא כל הזמן תקוע על הדיסקט של 4-4-1-1 שברדה מאחוריי החלוץ ומליקסוןמבאגף ולא רואה שברדה פורה סאגף ושמליקסון אולי יצליח יותר בעמדה הקבועה של ברדה והוא לא עושה את זה, זה כבר נהיה הזוי הוא עיוור או משהו?
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

סמל אישי של משתמש
red guy

שליחה על ידי red guy »

ארבייטמן, מליקסון וברדה פשוט לא הופיעו..ארבייטמן שוב תוקע את המשחק לא מבין איך סיים 90 דקות.. ומה יהיה עם הידיים ברחבה?! כמעט על משחק שני בזמן האחרון שורקים לנו פנדל ורוב הפנדלים לדעתי זה נגיעות יד מיותרות מה יהיה עם זה?! ועד מתי חוסר שיטה של מאמן, די עם האג'ידה תעיף כדור למעלה, די עם המרחקים בין שחקני ההתקפה, די עם זה שלא יודעים מי בועט פנדל, די עם חילופים מאוחרים והזויים! אני לא חושב שצריך לפטר את אלישע עכשיו אין שום דבר בחוץ יותר טוב ואין תועלת בלשדר פאניקה, סוף שנה להגיד יפה שלום

סמל אישי של משתמש
zivmay

שליחה על ידי zivmay »

יחסית לקבוצה סלי מאמן וצוות מקצועי, השחקנים עושים מעל ומעבר. פשוט חובבנים ברמה של אשקלון וכפר סבא.
תודו לצוות המקצועי שהרס את הסגל הכי טוב שלנו מזה שנים , סעמק.

סמל אישי של משתמש
שיש

שליחה על ידי שיש »

רק שלא תיגמר לנו העונה ביום רביעי...

שלח תגובה