מתכון להתרסקות?

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
Guevara
Title: 4EVER BEER7

Re: מתכון להתרסקות?

שליחה על ידי Guevara »

אני בעד דיבורים רק כשיש לך קבלות. זה מעולה לחשוב שהכל תלוי בנו ורק אנחנו אחראים לגורלנו העונה. אבל במחזור 10 עדיין כדאי להשאיר את המחשבות האלה לשיחות מוטיבציה בחדר ההלבשה. עדיין לא ראינו את הקבוצה מגיבה למשבר (עכו לא נחשב, עוד לא הייתה תבנית ברורה בטבלה) ועם כל העליונות הבאמת מטורפת השנה,בסופו של דבר המנטליות והראש יקבעו. אני אוהב את הגישה אבל חכו רגע, זה קצת מגוחך לבטל את מכבי כדי לקבל כותרת באיזה אתר, בנתיים זה סתם לצאת פופוליסטיים וקשקשנים. כשיגיע הזמן, נדע.
יש לי אמונה במציאות אחרת, רק עליה אני חושב.

תמונה

סמל אישי של משתמש
גיא חניה

שליחה על ידי גיא חניה »

Guevara כתב:אני בעד דיבורים רק כשיש לך קבלות. זה מעולה לחשוב שהכל תלוי בנו ורק אנחנו אחראים לגורלנו העונה. אבל במחזור 10 עדיין כדאי להשאיר את המחשבות האלה לשיחות מוטיבציה בחדר ההלבשה. עדיין לא ראינו את הקבוצה מגיבה למשבר (עכו לא נחשב, עוד לא הייתה תבנית ברורה בטבלה) ועם כל העליונות הבאמת מטורפת השנה,בסופו של דבר המנטליות והראש יקבעו. אני אוהב את הגישה אבל חכו רגע, זה קצת מגוחך לבטל את מכבי כדי לקבל כותרת באיזה אתר, בנתיים זה סתם לצאת פופוליסטיים וקשקשנים. כשיגיע הזמן, נדע.
להגיד שלא היינו במשבר זה לא נכון , אחרי ההפסד בעכו והתיקו עם חיפה , כל הקהל היה בדאון, שחקנים היו כבויים, ברדה עשה "שרירים" מול בכר , נאווקמה לא היה מרוצה מהמעמד שלו , ולא הצלחנו למצוא את הרשת שני משחקים , מהמקום הזה יצאנו מחוזקים.

סמל אישי של משתמש
Totti

שליחה על ידי Totti »

אין שום קשר בין העונה שעברה לזו וכל מי שמנסה ליצור כזה, עושה עוול למועדון, לשחקנים ולברק.
גם אם היינו מגיעים אשתקד לפוטו-פיניש בשוויון נקודות עם מכבי, פערי הרמות היו כל כך גבוהים שלקרוא לזה תחרות זה פשע וכך גם בעונה הראשונה של אלישע.

העונה להבדיל, יש דרך, יש שיטה ויש קבוצת כדורגל, לא שחקנים, קבוצה.
גם אם העונה הזו תסתיים כמו קודמותיה ובסופו של דבר האליפות תשאר בקרית שלום, על דבר אחד לא יהיה מחלוקת, ראינו קצת יותר כדורגל מאשר:

35 דק' בקרית שמונה,
מחצית באשדוד ושביעיה נגד עפולה.
21.5.16- התיקון[highlight=#FF4040][/highlight]

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

כשעובדים תחת הכל ישפיע חוץ ממה שאמור להשפיע. כשיש לך קבוצה באמת טובה כלום לא אומר להשפיע.
אגב, כמעט כל העונה שעברה היינו מקום שלישי (עלינו לשני ממש טיפה לפני הפלייאוף)

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

Totti כתב:אין שום קשר בין העונה שעברה לזו וכל מי שמנסה ליצור כזה, עושה עוול למועדון, לשחקנים ולברק.
גם אם היינו מגיעים אשתקד לפוטו-פיניש בשוויון נקודות עם מכבי, פערי הרמות היו כל כך גבוהים שלקרוא לזה תחרות זה פשע וכך גם בעונה הראשונה של אלישע.

העונה להבדיל, יש דרך, יש שיטה ויש קבוצת כדורגל, לא שחקנים, קבוצה.
גם אם העונה הזו תסתיים כמו קודמותיה ובסופו של דבר האליפות תשאר בקרית שלום, על דבר אחד לא יהיה מחלוקת, ראינו קצת יותר כדורגל מאשר:

35 דק' בקרית שמונה,
מחצית באשדוד ושביעיה נגד עפולה.
שכחת גם 60 דקות טובות מול מכבי תל אביב בבלומפילד (שהפסדנו להם 3-1).
בכל מקרה לא יכלת לנסח את זה יותר טוב.
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

סמל אישי של משתמש
Totti

שליחה על ידי Totti »

דר אדום בנשמה כתב:שכחת גם 60 דקות טובות מול מכבי תל אביב בבלומפילד (שהפסדנו להם 3-1).
בכל מקרה לא יכלת לנסח את זה יותר טוב.
60 דקות "טובות" לעניים.
לרגע לא היה ספק מי טובה יותר
21.5.16- התיקון[highlight=#FF4040][/highlight]

סמל אישי של משתמש
Guevara

שליחה על ידי Guevara »

אין ספק שיש הבדל שמיים וארץ משנים קודמות, אחרי שלא יכולתי לראות את הנחיתות הטקטית תחת אלישע מול לא מעט קבוצות זה שינוי של 180מעלות.אבל עדיין, עם 7 וחצי משחקים טובים לא הולכים למכולת. נעבור בבלומפילד,נשבור את הקללה הקטנה של סמי עופר, נפתח פערון ממכבי. יהיה זמן למלחמה פסיכולוגית. כרגע, להשאיר הכל בראש ולעלות לכל משחק ווינרים. קצת קלישאה אבל את הכסף סופרים במדרגות. שמישהו אחר יביא כותרות לעיתונים, לא חסרים קשקשנים.

תמונה

סמל אישי של משתמש
delta7

שליחה על ידי delta7 »

גם את נושא הראיונות בתקשורת ניתן וצריך לבצע בחכמה כך שישחק לידינו.
העסק צריך להיות תחת בקרה (של גיל לבנוני), צריך לקבוע את המסרים שרוצים להעביר, צריך לתת לדבר רק לשחקנים רהוטים ועם ראש על הכתפיים, כאלו שידעו להתמודד גם עם שאלות מפתיעות ולא צפויות עפ"י קו המסרים שהמועדון רוצה להעביר.
דרך אגב, הראיון של ברדה אתמול ב - 103FM היה דוגמא לאופן בו רצוי לדעתי להופיע בתקשורת. בטוח בעצמו, רהוט, צנוע, מעביר מסרים מצוין, לא נופל במלכודות קטנות.

סמל אישי של משתמש
izguy83

שליחה על ידי izguy83 »

delta7 כתב:גם את נושא הראיונות בתקשורת ניתן וצריך לבצע בחכמה כך שישחק לידינו.
העסק צריך להיות תחת בקרה (של גיל לבנוני), צריך לקבוע את המסרים שרוצים להעביר, צריך לתת לדבר רק לשחקנים רהוטים ועם ראש על הכתפיים, כאלו שידעו להתמודד גם עם שאלות מפתיעות ולא צפויות עפ"י קו המסרים שהמועדון רוצה להעביר.
דרך אגב, הראיון של ברדה אתמול ב - 103FM היה דוגמא לאופן בו רצוי לדעתי להופיע בתקשורת. בטוח בעצמו, רהוט, צנוע, מעביר מסרים מצוין, לא נופל במלכודות קטנות.
כבר כמה שנים שכל ראיון לתרשורת מאושר ע"י המועדון.
לשמוע את הראיון של ברדה אתמול ולהבין איזה שחקן ענק ואישיות מדהימה.
לא הרבה מקבלים כזו כמות של כבוד מפאנל הצעקנים האלה שכל מה שמעניין אותם זה כותרות ותככים.

סמל אישי של משתמש
שי האדום

שליחה על ידי שי האדום »

delta7 כתב:גם את נושא הראיונות בתקשורת ניתן וצריך לבצע בחכמה כך שישחק לידינו.
לפני כמה שבועות אופירה אסייג וברקוביץ' ראיינו את אסי רחמים, הוא ציין בראיון כי השחקנים רשאים להתראיין אך ורק באישור המועדון.
כמובן שישר צמד הליצנים הפכו את זה לבדיחה בטענה שאנחנו "מחקים" את מכבי תל אביב.
תמונה

סמל אישי של משתמש
The red one

שליחה על ידי The red one »

היום כתבת שער עבורנו בידיעות ספורט עם הכותרת "מחוברים". בכללי מוגליבסקי סיכם את העונה (נגע בתקציב, בשינוי של בכר ובאצטדיון) + סטיסטיקות נחמדות שרצו למעלה + ראיון עם מליקסון

סמל אישי של משתמש
שיש
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי שיש »

איזה כותרת מלחיצה, מה כבר אמרו? שרוצים אליפות! חלאס לפחד ממה שיגידו בתקשורת ושחלילה ניפול. מה שקורה כרגע בקבוצה זה תהליך של גידול ביצים!
בשנה שעברה פחדתי שאמרו דברים כאלה כי לא האמנתי להם וזה היה קצת מביך, העונה אני מאמין להם

סמל אישי של משתמש
Guevara

שליחה על ידי Guevara »

שוב פעם מתחיל פסיטבל עם כתבות שער וראיונות לכל דורש. והזכרון לא הולך אחורה יותר מכמה מחזורים. חבר'ה בסהכ ניצחנו את נמושות הליגה, ולמעט תצוגה באמת משכנעת מול ביתר עדיין לא עמד מולנו יריב ראוי כמו מכבי תל אביב וניצחנו. עדיין לא שכחנו את גמר הגביע, שרוב הסגל לקח בו חלק. להפסיק לזיין תשכל ולדבר על המגרש. לתת לאוהדים לברבר את עצמם למוות, הם לא רעים בזה. אחרי טרבל ו3 אליפויות מכבי מדברים פחות. אנחנו עושים מעצמנו צחוק.

תמונה

שמעון א
Title: CrazyRed

שליחה על ידי שמעון א »

תקראו לי פחדן, לחוץ, לוזר מה שאתם רוצים.
לדעתי כל הכתבות האלה, כמו היום בעיתון "מחוברים"... יכולים רק להזיק לנו.

עזבו עכשיו עין רעה או מנחוס. זאת לא הכוונה שלי. אני מדבר על כל התקשורת שתחכה לנפילה כדי לרסק אותנו, ותעשה הכל כדי שזה יקרה. ולתקשורת יש המון כח.

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

Guevara כתב:שוב פעם מתחיל פסיטבל עם כתבות שער וראיונות לכל דורש. והזכרון לא הולך אחורה יותר מכמה מחזורים. חבר'ה בסהכ ניצחנו את נמושות הליגה, ולמעט תצוגה באמת משכנעת מול ביתר עדיין לא עמד מולנו יריב ראוי כמו מכבי תל אביב וניצחנו. עדיין לא שכחנו את גמר הגביע, שרוב הסגל לקח בו חלק. להפסיק לזיין תשכל ולדבר על המגרש. לתת לאוהדים לברבר את עצמם למוות, הם לא רעים בזה. אחרי טרבל ו3 אליפויות מכבי מדברים פחות. אנחנו עושים מעצמנו צחוק.
+1

שלח תגובה