הפועל ב"ש-מכבי נתניה, שבת, 19:30, טרנר

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
YallaHapoel
Title: קרייזי-רד

Re: הפועל ב"ש-מכבי נתניה, שבת, 19:30, טרנר

שליחה על ידי YallaHapoel »

אני עולה עם:
גורש
אופיר לואי צדק/סוארס אוחיון
בראון
הובאן מליקסון
בוזי שהר
ברדה

סמל אישי של משתמש
גיא חניה

שליחה על ידי גיא חניה »

הלוואי בכר יפתח ככה:
גורש
ביטון צדק טאהה דודזאדה
אוגו בראון
מליקסון
נאווקמה שהר
ברדה
4-3-3 מטורף

סמל אישי של משתמש
delta7

שליחה על ידי delta7 »

nir767676 כתב:אחרי שבוע מנוחה אין למה לעשות רוטציה. כולם יהיו טריים
הרעיון ברוטציה זה לא רק לתת לשחקני ההרכב לנוח אלא גם לשמור את המחליפים בכושר משחק מירבי כדי שיהיו שם כשנצטרך אותם.
מסכים שכדאי לתת לשהר ובראון לשחק.
מישהו יודע היכן עומדת ההחלמה של סוארז?

סמל אישי של משתמש
The red one

שליחה על ידי The red one »

delta7 כתב: הרעיון ברוטציה זה לא רק לתת לשחקני ההרכב לנוח אלא גם לשמור את המחליפים בכושר משחק מירבי כדי שיהיו שם כשנצטרך אותם.
מסכים שכדאי לתת לשהר ובראון לשחק.
מישהו יודע היכן עומדת ההחלמה של סוארז?
אנשים טענו בפייסבוק שהוא אמר להם שהוא אמר לחזור בשבוע הבא (2 אנשים שונים)

סמל אישי של משתמש
delta7

שליחה על ידי delta7 »

אדום בלב בנשמהההה כתב: אנשים טענו בפייסבוק שהוא אמר להם שהוא אמר לחזור בשבוע הבא (2 אנשים שונים)
תודה, בשורה טובה.

סמל אישי של משתמש
Totti

שליחה על ידי Totti »

oranu כתב:משחק שכולם מרגישים שהוא כבר בכיס שלנו.

אז יש מולנו יריבה שאין לה מה להפסיד, תשמח להרוס לנו את הרצף ואם לא אז גם תשמח לפצוע לנו כמה שחקנים.

לא רוטציה ולא נעליים, לעלות בהרכב הכי חזק ובמערך הכי חזק שלנו ומי שיעלה ב 11 אך ורק כי הוכיח שמקומו שם באימונים ובמשחקים האחרונים.

לא רוצה שנזלזל ביריבה ונרגיש שזה שלנו, מכבי תל אביב סיימה השבוע משחק עם ראשון לציון בתיקו 1-1 אחרי 90 דקות.

זה שאנחנו רק מנצחים לא אומר שזה לא יפסק וצריכים להיות מוכנים ודרוכים, אם ואני מאמין שברק יעשה את ההכנה הנכונה, ננצח.
אורן, ימי אלישע תמו לשמחת כולנו.
המשפט "לא רוטציה ולא נעליים" שייך לתקופות אחרות במועדון ואנחנו מעדיפים להתקדם ולשכוח.

לא בנו כאן סגל עמוק ומפואר כדי לעלות בכל משחק עם אותו הרכב. לא החתימו כל כך הרבה שחקנים איכותיים כדי שנגיד "ברדה חייב להיות על המגרש" וכל הניסיון להציג כל משחק כלהיות או לחדול אומנם נכון, אבל לא מתיישב עם המציאות.

במציאות, הבדלי הרמות בין שהר-ברדה, מליקסון- בוזגלו, סוארס-טאהה, אוחיון-ביטון, תורגמן דוידזאדה, בראון-ראדי, לא כאלו שהחלפה של אחד מהם או אפילו שניים אמורה לשבש את שטף המשחק. הרגשת היום ששיחקנו 30 דק' נהדרות בלי מליקסון? אני לא. והייתי סקפטי מאוד כשהוא סופסל.

אנחנו צריכים סגל בריא, רענן, בכושר. בעיקר כושר משחק. ברדה חייב לנוח, הובאן חייב לנוח, ראדי חייב לנוח, הגיל עושה את שלו והעונה בשיאה. אז לא כולם יחד ולא 5 שינויים בשבוע, אבל החלפה של שהר את ברדה ובראון את ראדי/הובאן, הם משהו לגמרי מתבקש.

ומשהו קטן לגבי ברדה. תרומה אוף-סטטיסטיקה היא משהו מבורך, כבר אמרתי. אבל חלוץ זה כדור ברשת ובשבועיים האחרונים הוא קצת יצא מאיפוס. אף אחד לא שולח אותו לגלות בסיביר או ליציע לנוח, אבל לשבת שבוע-שבועיים, לצבור רעב מחודש ורצון לחזור ולהבקיע זה משהו מתבקש. בייחוד כשמדובר בברדה, שחקן שמוממנטום זה משהו אקוטי עבורו, לחיוב או לשלילה
21.5.16- התיקון[highlight=#FF4040][/highlight]

זה שי !

שליחה על ידי זה שי ! »

נפלתם על השכל מובילים תטבלה צריכים ניצחון בכל מחיר מעלה תהרכב הכי חזק שבוע הבא אין גביע אין כלום יש להם שבוע להתאושש ,זה שי !
תמונה

סמל אישי של משתמש
הפועלעולה
Title: אוגו..... כן נותן!

שליחה על ידי הפועלעולה »

אין פה קשר לזלזול, צריך להשתמש בסגל הרחב שיש לנו ולהכניס לעניינים את שהר ובראון לרקאת השלבים המכריעים של העונה.
אף אחד לא אמר לשים את חביביאן ודן ביטון.. לשקול אבל להכניס את אוחיון, בראון ושהר להרכב זה יותר מלגיטימי.

סמל אישי של משתמש
red ultras

שליחה על ידי red ultras »

הייתי רוצה ככה :

========== גורש ==========
ביטון = צדק = טאהא = דודזאדה
====== אוגו === בראון ======
========= מליקסון =========
בוזגלו ============== נוואקמה
========== שהר ===========

סמל אישי של משתמש
oranu

שליחה על ידי oranu »

Totti כתב: אורן, ימי אלישע תמו לשמחת כולנו.
המשפט "לא רוטציה ולא נעליים" שייך לתקופות אחרות במועדון ואנחנו מעדיפים להתקדם ולשכוח.

לא בנו כאן סגל עמוק ומפואר כדי לעלות בכל משחק עם אותו הרכב. לא החתימו כל כך הרבה שחקנים איכותיים כדי שנגיד "ברדה חייב להיות על המגרש" וכל הניסיון להציג כל משחק כלהיות או לחדול אומנם נכון, אבל לא מתיישב עם המציאות.

במציאות, הבדלי הרמות בין שהר-ברדה, מליקסון- בוזגלו, סוארס-טאהה, אוחיון-ביטון, תורגמן דוידזאדה, בראון-ראדי, לא כאלו שהחלפה של אחד מהם או אפילו שניים אמורה לשבש את שטף המשחק. הרגשת היום ששיחקנו 30 דק' נהדרות בלי מליקסון? אני לא. והייתי סקפטי מאוד כשהוא סופסל.

אנחנו צריכים סגל בריא, רענן, בכושר. בעיקר כושר משחק. ברדה חייב לנוח, הובאן חייב לנוח, ראדי חייב לנוח, הגיל עושה את שלו והעונה בשיאה. אז לא כולם יחד ולא 5 שינויים בשבוע, אבל החלפה של שהר את ברדה ובראון את ראדי/הובאן, הם משהו לגמרי מתבקש.

ומשהו קטן לגבי ברדה. תרומה אוף-סטטיסטיקה היא משהו מבורך, כבר אמרתי. אבל חלוץ זה כדור ברשת ובשבועיים האחרונים הוא קצת יצא מאיפוס. אף אחד לא שולח אותו לגלות בסיביר או ליציע לנוח, אבל לשבת שבוע-שבועיים, לצבור רעב מחודש ורצון לחזור ולהבקיע זה משהו מתבקש. בייחוד כשמדובר בברדה, שחקן שמוממנטום זה משהו אקוטי עבורו, לחיוב או לשלילה
מסכים עם הרוב, ההבדלים לא משמעותיים וכן דרושה רוטציה וזה כלי יעיל אבל כל העונה לא עשינו אותה, כל העונה שיחקנו עקב אילוצים וזה הלך טוב עם הרכב מסוים ואני מפחד שנפסיד נקודות בגלל שינוי כזה או אחר.

מבחינתי כשאליה לא במגרש אנחנו מפסידים המון עזוב עכשיו כיבושים שהוא בעונה טובה ושבועיים לא פגע מדבר נטו על תרומה שלו גם כשחקן והיכולות דלו וגם כמנהיג החיסרון שלו על המגרש מדאיג אותי מדי.

אם לתת לבן לשחק אז על חשבון בוזי/טוני.

אין לי בעיה עם הקונספט שלך שיכנעת אותי ברוב הדברים, אני על אליה לא מוותר בשום משחק כל עוד הוא כשיר ובכושר הנוכחי, רוטציות על חשבון אחרים לא על הקפטן שלטעמי הכי חשוב במגרש בסך הכל שהוא תורם מבחינה של יכולת וגם מבחינה של מנהיגות ונוכחות.

סמל אישי של משתמש
Totti

שליחה על ידי Totti »

oranu כתב:
מסכים עם הרוב, ההבדלים לא משמעותיים וכן דרושה רוטציה וזה כלי יעיל אבל כל העונה לא עשינו אותה, כל העונה שיחקנו עקב אילוצים וזה הלך טוב עם הרכב מסוים ואני מפחד שנפסיד נקודות בגלל שינוי כזה או אחר.

מבחינתי כשאליה לא במגרש אנחנו מפסידים המון עזוב עכשיו כיבושים שהוא בעונה טובה ושבועיים לא פגע מדבר נטו על תרומה שלו גם כשחקן והיכולות דלו וגם כמנהיג החיסרון שלו על המגרש מדאיג אותי מדי.

אם לתת לבן לשחק אז על חשבון בוזי/טוני.

אין לי בעיה עם הקונספט שלך שיכנעת אותי ברוב הדברים, אני על אליה לא מוותר בשום משחק כל עוד הוא כשיר ובכושר הנוכחי, רוטציות על חשבון אחרים לא על הקפטן שלטעמי הכי חשוב במגרש בסך הכל שהוא תורם מבחינה של יכולת וגם מבחינה של מנהיגות ונוכחות.
אתה חייב לזכור באיזה מצב הוא הגיע לישורת האחרונה בעונות הקודמות, חייב.
שחוק, עייף, פצוע, גמור.

הוא לא ילד אורן, אומנם גדול על הכדורגלן הממוצע ב-3 דרגות פיזית, אבל אל תתבלבל, הוא לא ילד.

יש סדרת משחקים נוחה, זה הזמן לתת לו להטעין מצברים
21.5.16- התיקון[highlight=#FF4040][/highlight]

סמל אישי של משתמש
red bend

שליחה על ידי red bend »

בכר צריך לחשוב על שהר וברדה יחד מול נתניה,לסיים את המשחק עוד במחצית הראשונה.
להוריד את חובאן לספסל להעלות את בראון

סמל אישי של משתמש
shovalb9
Title: עמה יעמיק

שליחה על ידי shovalb9 »

השינוי היחידי שהייתי עושה זה להכניס מליקסון במקום חובאן מאחר ואנחנו משחקים בבית ונתניה לא משחקת עם 3 מאחור.
גורש
דוידזאדה צדק טאהה ביטון
אוגו ראדי
מליקסון
נאווקמה בוזגלו
ברדה

אנחנו צריכים את הפוש המנטאלי של ברדה לפרוץ את הסכר ולעלות חזק, חובאן צריך לרדת לספסל, וראדי מעולה, כשבראון חסר עוד קצת זמן.
" תחזיקו עוד כמה דקות בלקרוא מה רשמתי, זה לא הזמן להישבר......"

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

הייתי עולה עם הרכב כזה:
גורש
דוידזאדה, צדק, טאהא, ביטון
בראון
וואקמה, אוגו, מליקסון, בוזי
שהר
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

סמל אישי של משתמש
pirlo21

שליחה על ידי pirlo21 »

מסכים עם דיבורי הרוטציה שיש כאן .
נותן מנוחה לטוני לאוגו ואולי מחזיר את סוארס לעניינים.

לצדק הובאן ובן ביטון יש 4 כרטיסים צהובים .
לאוגו יש 8 צהובים .

שלח תגובה