גיא לוי ממשיך בשלו !!!

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
clark kent
Title: גם אני רוצה איצטדיון חדש!
יצירת קשר:

Re: גיא לוי ממשיך בשלו !!!

שליחה על ידי clark kent »

שי אתה כבר משעמם אותי עם האנטי גיא לוי שלך.. אני מציע שתבחר מישהו אחר להיטפל אליו

סמל אישי של משתמש
bs war

שליחה על ידי bs war »

עם כל הכבוד שלי והערכה לגיא לוי (ויש לי הרבה), היום הוא עשה המון טעויות, ואני חייב לומר שהוא הצליח לנצח במזל בלבד. קודם כל- ההרכב הפותח. אני חושב שקדוסי היה צריך לפתוח, אני חושב שאלקיים היה צריך לשחק במקום קוסטרוב.
אחרי זה- החילופים. בתחילת המחצית השנייה, הוא מכניס את בונפלד. את התוצאות ראינו בעצמנו, בונפלד היה פשוט גרוע. החילוף של קדוסי היה נדרש. ולהכניס את אלול בדקה ה- 90 ? זה מתכון להפסד.
ובקשר לדברים שלו- כל הכבוד. שהקהל יתחיל להבין שהמאמן הוא מעל האוהדים.

סמל אישי של משתמש
clark kent
יצירת קשר:

bs war כתב:עם כל הכבוד שלי והערכה לגיא לוי (ויש לי הרבה), היום הוא עשה המון טעויות, ואני חייב לומר שהוא הצליח לנצח במזל בלבד. קודם כל- ההרכב הפותח. אני חושב שקדוסי היה צריך לפתוח, אני חושב שאלקיים היה צריך לשחק במקום קוסטרוב.
אחרי זה- החילופים. בתחילת המחצית השנייה, הוא מכניס את בונפלד. את התוצאות ראינו בעצמנו, בונפלד היה פשוט גרוע. החילוף של קדוסי היה נדרש. ולהכניס את אלול בדקה ה- 90 ? זה מתכון להפסד.
ובקשר לדברים שלו- כל הכבוד. שהקהל יתחיל להבין שהמאמן הוא מעל האוהדים.
אני חושב שהיה ניהול משחק טוב של לוי היום.. להשאיר את קדוסי בספסל ולהכניס אותו עם המהירות בסוף זה מה שנתן לך את הניצחון , אם הוא היה פותח הוא היה נשמר כל כך אישית שלא היה עושה כלום..
דווקא שבונפלד נכנס הוא שיחק לא רע כולל מהלך אדיר שעבר שלושה שחקנים וכמעט כבש.
והחילוף של אלול נבע מפציעה של בונפלד שלא יכל להמשיך אז לוי הכניס את אלול והעביר את זרקו לאמצע שיוסיף עוד מימד של חוזק באמצע.
בין קוסטרוב לאלקיים זה כבר לא ממש משנה ואם לחשוב שאלקיים רק חזר מפציעה המאמן העדיף לא לשתף אותו זאת זכותו ובכללי קוסטרוב היה נייד והציג משחק סביר

סמל אישי של משתמש
bs war

שליחה על ידי bs war »

clark kent כתב:
דווקא שבונפלד נכנס הוא שיחק לא רע כולל מהלך אדיר שעבר שלושה שחקנים וכמעט כבש.
?????????

מהלך לא רע? יכול להיות, עבר שלושה שחקנים, יפה. אבל הטיפש הזה נופל מכל שטות, ואם כבר עברת שלושה שחקנים, מה אתה מפחד לבעוט לשער? 3 מטר מהשער הוא מתלבט עם למסור או לבעוט, ובסוף הוא איבד את הכדור.

אלעד בונפלד לא צריך להיות בהרכב. נקודה.

סמל אישי של משתמש
clark kent
יצירת קשר:

אולי כדאי שתראה את השידור החוזר בטלויזיה
גם אני במגרש חשבתי שהוא התמעמע עם הכדור וזה נראה אחרת בטלויזיה

סמל אישי של משתמש
אדומתוק

שליחה על ידי אדומתוק »

אני לא הולך לסנגר על גיא אבל בהבנת הנשמע אני מצדיק אותו במיליון אחוז.עוד לפני השריקה היו כאלה שקיללו.אני מרגיש שאותם 5 אחוז מרגישים רע בניצחון כי פתאום הם לא במרכז.זה נובע מיזה שאותם 5 אחוז מקללים הם חברה ללא ביטחון עצמי שבאים לפרק יצר .כי הרי בשיחה אחד על אחד מולם מדובר בטיפשים שמחפשים הפסדים בכדיי לקלל!!

ולמה לא לתת לזה לשקוע ולהנות מ3 נקודות!!! :סמל הפועל: :סמל הפועל: :סמל הפועל:

סמל אישי של משתמש
עדי פרץ
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי עדי פרץ »

בונפלד היה רע? לא יודע אני ראיתי משהו אחר. חיזק לנו תמרכז והשתלטנו על המשחק. פחות או יותר.
נופל מכל דבר? כנראה שהוא לא סתם יצא אחרי שהוא נכנס, הוא באמת נפצע.

וברחבה, משום מה, הוא לא התמההמה. הוא עבר יפה מאוד ובעט יפה מאוד, גורש לקח את זה בטעות עם היד הימנית.

וגם לדעתי הוא לא צריך להיות בהרכב. אבל הוא שחקן בדיוק למשחקים האלו, שהקבוצה לא נכנסת טוב למשחק, שולטים עלייה, ואז צריך מישהו להחזיק יותר בכדור.

בקשר לאלקיים הוא רק חזר מפציעה, אי אפשר לעשות הוקוס פוקוס ויאללה לשחק. חוץ מזה שקוסטרוב לא היה כזה רע.

סמל אישי של משתמש
רווית (:

שליחה על ידי רווית (: »

לגבי גיא לוי- מצד אחד האוהדים צריכים להפסיק להתעסק איתו, יהיה מאמן לא יהיה- זה לא מה שמשנה, העיקר שנעוף מהליגה הזאת בכל שרך אפשרית.
מצד שני- שהוא יפסיק כבר להתעסק בקללות והאוהדים ואנרגיות, שיאמן נטו, וכל אלה שאומרים "הוא בא לבנות, בא לשנות" בלה בלה בלה .
לכל מועדון יש אופי, בנאדם שבא מתוך בועה מוזרה לא יכול לשנות. ישנה 3,6, 100 . עיר שלמה של אוהדים הוא לא ישנה .
וכן אין מה לעשות, זה לא שאנחנו עם רגשי נחיתות, גיא לוי הוא בנאדם שלפעמים יש לו יציאות כאילו עד עכשיו היו כאן בבונים ועכשיו צריכים להיות כאן מלאכים.
חלאס עם השטויות, זה לא תאטרון ולא קונצרט, זה כדורגל .
[font=Arial]עד מתי יוני 06 ?!
ג. שליט .
[/font]

הקהל לא מקלל , אני אוהב את הפועל .

רוביק, הפועל = באר שבע, באר שבע = הפועל !!
גם כדורגל זו תרבות !!

סמל אישי של משתמש
המאירי

שליחה על ידי המאירי »

רווית (: כתב:לגבי גיא לוי- מצד אחד האוהדים צריכים להפסיק להתעסק איתו, יהיה מאמן לא יהיה- זה לא מה שמשנה, העיקר שנעוף מהליגה הזאת בכל שרך אפשרית.
מצד שני- שהוא יפסיק כבר להתעסק בקללות והאוהדים ואנרגיות, שיאמן נטו, וכל אלה שאומרים "הוא בא לבנות, בא לשנות" בלה בלה בלה .
לכל מועדון יש אופי, בנאדם שבא מתוך בועה מוזרה לא יכול לשנות. ישנה 3,6, 100 . עיר שלמה של אוהדים הוא לא ישנה .
וכן אין מה לעשות, זה לא שאנחנו עם רגשי נחיתות, גיא לוי הוא בנאדם שלפעמים יש לו יציאות כאילו עד עכשיו היו כאן בבונים ועכשיו צריכים להיות כאן מלאכים.
חלאס עם השטויות, זה לא תאטרון ולא קונצרט, זה כדורגל .
100% !!!

סמל אישי של משתמש
חייל_אדום

שליחה על ידי חייל_אדום »

דיי כבררר הרסתם לי ת'חיים עם הקללות על גיא לוי מאמן מקצועי מצוין עם סגל רענן וצעיר שעוד יתחזק בעונה הבאה.
בטח שהוא יעקוץ פה שם אחרי שהוא מקבל קללות כמו "שאמא שלך תקבל סרטן" , "תתהפך עם האוטו בדרך היתה" וכו...
חלאס חלאס אני יושב בבסיס כל פעם שאני סוגר ואני רק שומע מהפרשנים לא משנה אם זה ניצחון תיקו או הפסד על הקללות של אוהדי ב"ש כלפי המאמן זה לא עוזר לנו אתם לא מבינים????!!!!

אולי תיזכרו מאיפה התחלנו,להזכיר לכם 200 אוהדים במשחק אלי זינו יושב ראש הקבוצה שרק מוכר שחקנים מצליחים והקבוצה מדרדרת לליגה השלישית.
מה הייתם אומרים על המצב של היום באותו תקופה אם היו אומרים לכם שיגיע אדם שיקנה ת'קבוצה והתקציב של המועדון יכפיל את עצמו

:סמל הפועל:
תמונה

סמל אישי של משתמש
רווית (:

שליחה על ידי רווית (: »

מי שישמע הוא המאמן הראשון בעולם שחוטף ת'קללות האלה.
אם הוא יתעלם אף אחד לא יתעסק בזה
[font=Arial]עד מתי יוני 06 ?!
ג. שליט .
[/font]

הקהל לא מקלל , אני אוהב את הפועל .

רוביק, הפועל = באר שבע, באר שבע = הפועל !!
גם כדורגל זו תרבות !!

סמל אישי של משתמש
חייל_אדום

שליחה על ידי חייל_אדום »

רווית (: כתב:מי שישמע הוא המאמן הראשון בעולם שחוטף ת'קללות האלה.
אם הוא יתעלם אף אחד לא יתעסק בזה
לדעתך זה לגיטימי שצרייך לקלל את המאמן והוא יצטרך להגיד כמה הוא אוהב את הקהל שלנו..הוא בן אדם של תאחלס ואומר מה שקורה בשטח
תמונה

סמל אישי של משתמש
המאירי

שליחה על ידי המאירי »

חייל_אדום כתב:
לדעתך זה לגיטימי שצרייך לקלל את המאמן והוא יצטרך להגיד כמה הוא אוהב את הקהל שלנו..הוא בן אדם של תאחלס ואומר מה שקורה בשטח
היא כבר בהתחלה כתבה שהיא נגעלת מהקללות.
ולגבי "הוא בן-אדם" אנחנו חלוקים אחי החייל.

סמל אישי של משתמש
RedRock
Title: רקקקקקק ברדה זה מרגש
יצירת קשר:

שליחה על ידי RedRock »

המאירי כתב: ולגבי "הוא בן-אדם" אנחנו חלוקים אחי החייל.
פה אתה כבר יורד למקום מאוד נמוך, המאירי.
לא מתאים לך...

סמל אישי של משתמש
המאירי

שליחה על ידי המאירי »

אליק כתב:
פה אתה כבר יורד למקום מאוד נמוך, המאירי.
לא מתאים לך...
חחחח חיכיתי לתגובה מעדי חחחחח דווקא אתה נפלת לי..... עזוב אליק! דפדף אותי הלאה!!! :מתגלגל מצחוק:

שלח תגובה