ויקשיח את לב פרעה ואת הצעירים ישכח.

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
sumsum

Re: ויקשיח את לב פרעה ואת הצעירים ישכח.

שליחה על ידי sumsum »

מה הבעיה? גם בלבול לא מקצוען, גם לנדאו לא מקצוען, גם גיא לוי לא מקצוען, לטענתך משה אף אחד לא רואה את הפוטנצייייייייייאל האדיר שנמצא לנו רק מתחת לאף!
כמה אפשר ללעוס את המסטיק שנקרא שחקני בית?? הרי כולם לא מבינים?אף אחד לא רוצה להצליח? יש להם משהו נגד בארשבעים?
נו באמת...זה הספין האמיתי.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

sumsum כתב:מה הבעיה? גם בלבול לא מקצוען, גם לנדאו לא מקצוען, גם גיא לוי לא מקצוען, לטענתך משה אף אחד לא רואה את הפוטנצייייייייייאל האדיר שנמצא לנו רק מתחת לאף!
כמה אפשר ללעוס את המסטיק שנקרא שחקני בית?? הרי כולם לא מבינים?אף אחד לא רוצה להצליח? יש להם משהו נגד בארשבעים?
נו באמת...זה הספין האמיתי.
ואתה שוב מסיט את דברי לכיוונים לא נכונים. טועה ומטעה.
האם שמעת אותי או את מישל טוענים לפני מספר חודשים או לפני חצי שנה שיש לפתוח עם דור דוידי בשער? שיש להעדיף את רפי עמוס כמחליף על חנן פדידה?
הטענות הם לאור העובדה שגיא לוי דיבר על דרך חדשה. דיבר איתי (בשיחה שקיים עם האוהדים) רק לפני חודשיים על החשיבות שהצעירים (ואני מניח שהוא לא התכוון לניסים ופדידה שנכנסו אתמול) יקבלו את הצאנס להוכיח את עצמם.
הפועל באר שבע עלתה ליגה, מדובר בעובדה. ולכן הטענות שלי ושל מישל הם בזמן ההווה, כשהעלייה הובטחה.
לוי היה יכול לצאת גדול ולהעלות אתמול בהרכב גם את אלקיים ודודיי. הוא היה יכול לצאת ענק ולהכניס את עמוס במקום אילוז, ואפילו להעדיף את אמזלג בספסל על פני סבג.
במקום זאת, גיא לוי העדיף את החשיבה לטווח הקצר, הצלחתו האישית, על פני הקבוצה. מאדם שטען שהוא על תקן מנג'ר, ואחראי על כל הקבוצה, ושהוא יוצא מכאן עם הערכה ואהבה אדירה לקבוצה, נשארו רק מילים.
גיא לוי הוכיח אתמול שהוא לא שונה מכל אותם המאמנים הבינונים שיש בכדורגל הישראל, וחבל שכך.

ועוד הערת אגב, שלא תחשוב שאני לא מסכים לגבי העובדה שמחלקת הנוער שלנו לא מספיק טובה היום ושלמעט אלקיים אף אחד משחקני הבית בסגל לא הוכיח שהוא טוב מספיק לשחק בשנה הבאה. אבל כאן הבעיה. אם גיא לוי היה מריץ בחודש האחרון של העונה את אותם צעירים, יכלת לדעת מי מתאים לשחק כאן ומי לא. בדיוק כמו יניב איפרגן שקיבל את הצאנס והוכיח שהוא לא מספיק טוב כבר לא נמצא איתנו היום. בגלל שזה לא קרה. כל אותם צעירים ימשיכו איתנו גם לשנה הבאה שכן למאמן שיבוא לא תהיה שום דרך לקבוע האם הם מספיק טובים להפועל באר שבע.
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
הסניגור האדום
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי הסניגור האדום »

אהוד שמיר כתב:מישל וככל כל חברי הפאנל, הייתי רוצה לשמוע ממך על מחלקת הנוער של המועדון. סימני השאלה שאתה מעלה לבוגרים, גדלים עוד יותר במחלקת הנוער. מה קורה שם?
זה נושא לדיון אחר. אין ספק שאנו עכשיו קוטפים את הפירות הבאושים של אלי זינו ושות" א.אני מקווה ומתפלל שהמעודון
לא יחפז בהחלטותיו לגבי העתיד וימשיך בדרך מבלי להתייחס לתוצאות. התוצאות תגענה עם הדרך כי בסופו של דבר הדרך היא שתקבע את מבחן התוצאה. ידענו של שלישים ועל רבעים של כשלונות ובסיס חינוכי ומקצועי גרוע ביותר.צריך רק סבלנות אני מאמין שעוד שנתיים
נקצור את הפירות. כרגע ישנם בסגל שחקנים שספגו את החינוך ואת "המקצוענות" של אותה תקופה אבל עובדדית הן נמצאים בסגל.
מה שאומר שמישהו החליט שכן הם מתאימים אז תן לנו לראות מה הם שווים. ואני חוזר לא שווים זרוק אותם אבל תן לנו הזדמנות
לראות את זה. כי אני לא צריך לספר לגולשים כאן מה החשיבות של שחקן בית מול צבא ליגיון זרים שמתחלף כול שנה.
את החיבור ואת התרומה הן לקהילה והן לקבוצה ראה ערך אסי רחמים.

סמל אישי של משתמש
אדומתוק

שליחה על ידי אדומתוק »

הבעיה העיקרית שעד שיוסי היה טוב בהרכב דאג מישהו להחזיר אותו לנוער.כל מי שראה השנה את הנוער מבין שזה היה יוסי מול 11 של היריבה.גם מקרן ניסה וגם הצליח להבקיע כי ממש אין שם כלום.גיא במעשיו בשבוע האחרון הראה שטובתו לנגד עיניו ולא טובת המועדון.
אם היה מסיים במקום הראשון היה אומר שלקח אליפות .בראיון אמר שזה ממש לא משנה?? אז למה קיבינימט לא נתן לצעירים לשחק.למה לא נתן לאסי לסיים כמו גדול?<?
אם אני במקום אלונה משחרר אותו ממחר.ואומר לאסי להעביר את סוף השנה עם צעירים.שיבינו גם מי שמגיעים לפה שהמועדון חשוב מהם!!!

סמל אישי של משתמש
הסניגור האדום

אדומתוק כתב:הבעיה העיקרית שעד שיוסי היה טוב בהרכב דאג מישהו להחזיר אותו לנוער.כל מי שראה השנה את הנוער מבין שזה היה יוסי מול 11 של היריבה.גם מקרן ניסה וגם הצליח להבקיע כי ממש אין שם כלום.גיא במעשיו בשבוע האחרון הראה שטובתו לנגד עיניו ולא טובת המועדון.
אם היה מסיים במקום הראשון היה אומר שלקח אליפות .בראיון אמר שזה ממש לא משנה?? אז למה קיבינימט לא נתן לצעירים לשחק.למה לא נתן לאסי לסיים כמו גדול?<?
אם אני במקום אלונה משחרר אותו ממחר.ואומר לאסי להעביר את סוף השנה עם צעירים.שיבינו גם מי שמגיעים לפה שהמועדון חשוב מהם!!!
"עיניים להם ולא יראו" וזה לא נגד קבוצות קיקיוניות אלא מול המובילות בליגת הנוער.אלונה לומדת תוך כדי תנועה אני מאמין שהיא
לא תתן את ההנאה הזו למאמן הבא אלא תדאג לאותם שחקנים ואפילו אחד שלא יתעלמו מהם.כי היא בסופו של דבר משלמת את הכסף.
לזרוק אותו עכשיו לא הייתי מגזים תן לו לסיים את העונה כי את חלק מהדברים הטובים שהוא עשה כאן אי אפשר לקחת ממנו.

סמל אישי של משתמש
yedidel

שליחה על ידי yedidel »

משה אוחיון כתב: ואתה שוב מסיט את דברי לכיוונים לא נכונים. טועה ומטעה.
האם שמעת אותי או את מישל טוענים לפני מספר חודשים או לפני חצי שנה שיש לפתוח עם דור דוידי בשער? שיש להעדיף את רפי עמוס כמחליף על חנן פדידה?
הטענות הם לאור העובדה שגיא לוי דיבר על דרך חדשה. דיבר איתי (בשיחה שקיים עם האוהדים) רק לפני חודשיים על החשיבות שהצעירים (ואני מניח שהוא לא התכוון לניסים ופדידה שנכנסו אתמול) יקבלו את הצאנס להוכיח את עצמם.
הפועל באר שבע עלתה ליגה, מדובר בעובדה. ולכן הטענות שלי ושל מישל הם בזמן ההווה, כשהעלייה הובטחה.
לוי היה יכול לצאת גדול ולהעלות אתמול בהרכב גם את אלקיים ודודיי. הוא היה יכול לצאת ענק ולהכניס את עמוס במקום אילוז, ואפילו להעדיף את אמזלג בספסל על פני סבג.
במקום זאת, גיא לוי העדיף את החשיבה לטווח הקצר, הצלחתו האישית, על פני הקבוצה. מאדם שטען שהוא על תקן מנג'ר, ואחראי על כל הקבוצה, ושהוא יוצא מכאן עם הערכה ואהבה אדירה לקבוצה, נשארו רק מילים.
גיא לוי הוכיח אתמול שהוא לא שונה מכל אותם המאמנים הבינונים שיש בכדורגל הישראל, וחבל שכך.

ועוד הערת אגב, שלא תחשוב שאני לא מסכים לגבי העובדה שמחלקת הנוער שלנו לא מספיק טובה היום ושלמעט אלקיים אף אחד משחקני הבית בסגל לא הוכיח שהוא טוב מספיק לשחק בשנה הבאה. אבל כאן הבעיה. אם גיא לוי היה מריץ בחודש האחרון של העונה את אותם צעירים, יכלת לדעת מי מתאים לשחק כאן ומי לא. בדיוק כמו יניב איפרגן שקיבל את הצאנס והוכיח שהוא לא מספיק טוב כבר לא נמצא איתנו היום. בגלל שזה לא קרה. כל אותם צעירים ימשיכו איתנו גם לשנה הבאה שכן למאמן שיבוא לא תהיה שום דרך לקבוע האם הם מספיק טובים להפועל באר שבע.
אז בוא נעלה עם 11 שחקני נוער וזהו. חאלס, מה זה "יכלת לדעת מי מתאים לשחק". רואים אותם באימונים כל השנה והם כנראה לא מספיק טובים, זאת אומרת שההפרשי רמות ביניהם לשחקני ההרכב מאוד גבוהים. שחקן שגרוע באימונים לא פתאום יעלה לשחק ויהיה תותח.

אפשר לדון על זה עד מחר וכבר דנים על זה 10 שנים מאז שהשמות קובי ועקנין ואלעזר לביא רצו פה כדבר הבאים של הכדורגל הישראלי. בסופו של דבר העובדות אומרות שאין אף שחקן שלנו שלא קיבל פה הזדמנות ופרח במקום אחר (מה זה פרח, אפילו כשחקן ספסל בליגת העל אין כאלה), כולם הלכו לליגות הנמוכות כי שם כנראה מקומם.

אני למשל לא ראיתי את אלירן אמזלג משחק אף פעם. אבל השחקן הזה היה מוצע חינם לכל דורש בתחילת העונה, קבוצות כמו עירוני רמה"ש והפועל רעננה רק מחפשות מציאות כאלה, והם עדיין העדיפו שחקנים כמו איתי טואף, אדר כהן וכו' יוצאי מחלקות נוער אחרות. ומדובר במאמנים כמו בני טבק ועופר פביאן עם הרבה ניסיון בליגות הצעירות שבטוח ראו את אמזלג לא פעם ולא פעמיים.

סמל אישי של משתמש
הסניגור האדום

yedidel כתב:
אז בוא נעלה עם 11 שחקני נוער וזהו. חאלס, מה זה "יכלת לדעת מי מתאים לשחק". רואים אותם באימונים כל השנה והם כנראה לא מספיק טובים, זאת אומרת שההפרשי רמות ביניהם לשחקני ההרכב מאוד גבוהים. שחקן שגרוע באימונים לא פתאום יעלה לשחק ויהיה תותח.

אפשר לדון על זה עד מחר וכבר דנים על זה 10 שנים מאז שהשמות קובי ועקנין ואלעזר לביא רצו פה כדבר הבאים של הכדורגל הישראלי. בסופו של דבר העובדות אומרות שאין אף שחקן שלנו שלא קיבל פה הזדמנות ופרח במקום אחר (מה זה פרח, אפילו כשחקן ספסל בליגת העל אין כאלה), כולם הלכו לליגות הנמוכות כי שם כנראה מקומם.

אני למשל לא ראיתי את אלירן אמזלג משחק אף פעם. אבל השחקן הזה היה מוצע חינם לכל דורש בתחילת העונה, קבוצות כמו עירוני רמה"ש והפועל רעננה רק מחפשות מציאות כאלה, והם עדיין העדיפו שחקנים כמו איתי טואף, אדר כהן וכו' יוצאי מחלקות נוער אחרות. ומדובר במאמנים כמו בני טבק ועופר פביאן עם הרבה ניסיון בליגות הצעירות שבטוח ראו את אמזלג לא פעם ולא פעמיים.
לא לא ידידאל אל תבלבל בעובדות את חברנו הגולשים.באו נהיה כנים ואמיתיים יש אימוני טרום עונה יש מבחנים יש את כול הכלים
לבדוק מי מתאים ומי לא. היו עוד 40 שחקני נוער של הפועל באר שבע במבחנים כולם לא התקבלו.
אז אל תבלבל את העובדות ואת הסדר מתוך כולם התקבלו 4 .ואם הם התקבלו המסקנה היא שהם ראויים מספיק להיות בסגל.
והפרשי הרמות לא כול כך גדולים איך שאתה מצייר זאת.לצערי התמונה שאתה מעלה שאלירן היה מוצע לכול דורש אז אתה
טועה הוא לא היה שם. הוא היה במקום של שחקן בכמה רמות יותר טוב מכול הסגל של הנוער. הוא היה התקווה של הקבוצה הבוגרת
בדיוק ואולי יותר מיוסי אלקיים.אז תראה איך מאמן פשוט יכול להעלים שחקן לתת במה בספספל אפילו בדמותו של רועי סבג ולא אלירן
זו בושה. ואספר לך משהו. משחק גביע הטוטו אלירן עושה טעות טקטית. טעות נפוצה לא משהו קריטי אתה חושב שמאז המשחק עד היום אלירן יודע במה הוא טעה? מצטער להגיד לך אדון גיא לוי לא חשב שמכבודו והוד רוממתו לקחת את הילד ולהסביר לו את טעותו.
אז ככה זה מתנהל מול מי שהוא לא הביא לקבוצה כרכש.
צר לי גיא

סמל אישי של משתמש
yedidel

שליחה על ידי yedidel »

מישל לא הבנתי מה אתה מנסה להגיד פה.

נניח וכל מאמני הפועל באר-שבע בארבע שנים האחרונות החליטו שהם שונאים באר-שבעיים. למה השחקנים האלה לא פרחו בקבוצה אחרת? למה מאור בוזגלו אחרי שרוני לוי לא רצה אותו יכל לככב בסכנין? למה חן עזריאל מבוקש בהפועל פ"ת ורפי עמוס לא? לא חסרות דוגמאות.

שלא תבין לא נכון, אני מאוד בעד שחקני בית, אבל לא כאלה שלא טובים, צריך פשוט לדאוג שהטובים יישארו פה (אלמוג כהן, שניר גואטה, חן עזרא - כולם היו פותחים אצל גיא לוי אם הם היו שייכים לב"ש היום).

עזוב, לא צריך ללכת רחוק. קבוצת הנוער, עם דור בין המוכשרים לפי מה שכל העסקונה בעיר מספרת, עם מאמן מקומי, יורדת ליגה בלי ציוץ של מאבק בכלל. כנראה שלא היו שם יותר מדי כוכבים.

סמל אישי של משתמש
הסניגור האדום

אז תבין את הנקודה אם לא הבנת עד עכשיו. גיא בעצם כמו כול אחד מהמאמנים הבינוניים שהגיעו לכאן.
הוא לא עוף מוזר והוא לא שונה והוא גם לא מיוחד הוא בעצם כמו כולם דואג לרזומה של עצמו ולא חושב על טובת המועדון.
הוא ישתף שחקנים שהוא הביא לכאן ולא את אלא שיקלו על ההוצאות העתידיות של המועדון.
פשוט חושב צר כמו כול הבנוניים שהיו כאן.
אתה עצמך נותן דוגמאות טובות ואל תשכח מקרה ברדה שעכשיו בדיוק מככב מול אנדרלכט.

סמל אישי של משתמש
אדומתוק

שליחה על ידי אדומתוק »

ידידיי המגנים על גיא לא ראו את שחקני הנוער בעונות קודמים.

אלירן אמזלג טוב מרועי סבג וזה בטוח רק שרועי קיבל את הצאנס ואלירן גם כשטעה בהרכב היה טוב יחסית
משה אסולין מוכשר ולא משחק בתפקיד שלו כלומר קשר שמאלי קידמי.משה ניחן בבעיטה שתפתיע אתכם אם ישחק אבל עדיין לא היה למאמן ביצים לתת לו קצת יותר.
יוסי אלקיים-גם אם לא ראיתם ממנו הרבה.אם יבוא מאמן שיעבוד איתו ויתן לו כמו שנותנים לשחקנים צעירים אחרים בארץ (מאמן גדול מפיל עליו תיק שאומר אתה בהרכב סע לשלום)יהיה הקשר הטוב ביותר שמחלקת הנוער יצרה מאז ההוא מליברפול.
רפי עמוס-פתאום מגן.לא מבין למה מישהו חושב שהוא פחות טוב מפדידה או מאורן ניסים(רק הניסיון חסר לו)גם כששיחק כמגן בישל שער למליקסון.כמה בישל פדלון עד היום???
כמו שקבוצות כמו אתלטיקו בילבאו שומרים על הזהות של הקבוצה כך צריכה באר שבע.לא תמיד שחקני בית אבל חייבים לקבל הזדמנות.
היום דור עולה על אסי ביכולת ורק הניסיון של אסי מהווה את זה שהוא בהרכב.אז למה שלא יפתח בסוף עונה בכדיי שנגיד יש עתיד?צריך רכש?למה לאבד את הזהות.

בקיצור-עידן ורד.אלמוג כהן.וצעירים אחרים לא טובים מצעירים שלנו רק שלהם היו מאמנים עם ביצים!!

סמל אישי של משתמש
אריק
יצירת קשר:

שליחה על ידי אריק »

אתם מבלבלים פה את המוח ברצף של גיבובי שטויות וחוסר ידע. את רובכם לא ראיתי במשחקי הנוער
בעונה שעברה ואני דווקא ראיתי המון משחקים. אז נתחיל בסקירה:
אלירן אמזלג-יש פוטנציאל אבל חייב לקבל דקות בקבוצה אחרת, עדיין פחות טוב מסבג וזאת עובדה.
משה אסולין - חמוד, לא יותר מזה. עדיין לא מספיק טוב להרכב הפועל באר-שבע. יש לו המון עליות ומורדות.
יוסי אלקיים- היחיד שמתאים. קיבל צ'אנס, היה טוב ואז שבר את הבוהן ונעדר חודש.
רפי עמוס- מעבר לעניין האישי, אין לו יכולת לשחק בבוגרים.
דור דוידי- לא ראיתי כמעט ולא יודע.

וכן מה לעשות עידן ורד יותר טוב. את כל הסיפורים על זה שזוהר היה כוכב בנוער, ינון מוכשר
יותר מאליניב, אפריאט וירטואוז ואמזלג פויול, צאו מזה הם פשוט פחות טובים.

סמל אישי של משתמש
sumsum

שליחה על ידי sumsum »

--------------------------------------------------------------------------------

בלשון המעטה זו גניבת דעת לדבר על שחקני הבית, במכבי חיפה לא שואלים את השאלות האלה, מביאים שחקנים צעירים מכל הארץ הכי טובים שיש ויודעים שהם הכי טובים שיש כי הם שחקני נבחרת כל הזמן ומובילים גם שם!
פה רוצים להמציא את הגלגל, לקחת שחקנים שרק יורדים ליגות כל הזמן ואחר כך לטעון שאיש לא נותן להם צ'אנס?
על מה לתת להם צ'אנס? באמת אני שואל, הם לקחו אליפויות בנוער, הם היו מלכי השערים בליגת הנוער?
פה יש פרס, ירדתה ליגה עם הקבוצה שלך? בוא תעלה לבוגרים, לא קיבלתה זימון לנבחרת בחייך? בוא תקבל פרס ותעלה לבוגרים, לא פגעתה בזבוב באימונים? הקהל כבר ידרוש עבורך דקות משחק,
כי פה...אצלנו וזה מבלי שאף אחד שומע...החובבנות קובעת...אנחנו לא באמת רוצים להצליח...לכולנו יש חברים שהם אתם..שחקני הנוער...כולנו שיחקנו עם מישהו והתחברנו איתו וזה יותר אינטרסים מאשר הגיון...כי אין הגיון לתת לשחקנים לא ממש מוכשרים לתת לשחק בקבוצה הישגית שחורטת על דיגלה הישגיות,
כי אצלנו..יותר חשוב איפה נולדתה...מאשר האם אתה שחקן...כי אצלנו נהוג לחשוב שכל המאמנים שכאן לא רוצים להצליח ואם יש מישהו מוכשר הם מדכאים אותו כי הם מתים להיות מפוטרים ולעוף מכאן כמה שיתר מהר...
אז תסבירו לי אתם...למה לאהוד את הקבוצה הזו? מה זה נותן? נעשה קבוצה אצל בוסקילה והכל יפה, אין מתח, אין לחץ, אין נסיעות מחוץ לעיר...לנסוע לעיר ולראות את שחקני הבית מחרבים לנו את המשחק?
בהרבה פחות תסכול זה יקרה גם בד' במתנס העירוני

סמל אישי של משתמש
אדומתוק

שליחה על ידי אדומתוק »

לא מכיר אותך.ולא צועק אריק במשחקי הנוער.אם רועי סבג בלם טוב מאלירן אתה בטח האוהד עם הפנים לחומה מעודד רוב הזמן.
אם ראית את רפי עמוס בנוער כחלוץ וחושב אתה שפדידה או ניסים מוכשרים יותר יש לנו בעיה. מלבד ניסיון הוא יותר מוכשר מהם.מתאים להפועל??תלוי בבצים של המאמן.יכול להיות שרוב הצעירים צריכים להשתפשף במקומות אחרים אבל מחזור 31.המאמן טוען שהמטרה הושגה.אסי מחזיק את הגב.למה בימים אלו לא לתת להם הזדמנות קטנה.
אגב -גיא לוי שיקר בראיון כשטען שזה לא משנה המיקום כי בחדר ההלבשה וכל השבוע ציין בפני השחקנים שזאת המטרה!!!
נ.ב-אני דיי מצדיק אותך בזה שיוסי הוא המוכשר ביותר.הטענה שלי היא שבמצב של הקבוצה כרגע היה צריך לתת לדור וליוסי לפתוח.ואם כבר חילוף אז שאלירן היה פותח במקום(פויול אלול)לא היה קורה שום דבר...

סמל אישי של משתמש
הסניגור האדום

אריק כתב:אתם מבלבלים פה את המוח ברצף של גיבובי שטויות וחוסר ידע. את רובכם לא ראיתי במשחקי הנוער
בעונה שעברה ואני דווקא ראיתי המון משחקים. אז נתחיל בסקירה:
אלירן אמזלג-יש פוטנציאל אבל חייב לקבל דקות בקבוצה אחרת, עדיין פחות טוב מסבג וזאת עובדה.
משה אסולין - חמוד, לא יותר מזה. עדיין לא מספיק טוב להרכב הפועל באר-שבע. יש לו המון עליות ומורדות.
יוסי אלקיים- היחיד שמתאים. קיבל צ'אנס, היה טוב ואז שבר את הבוהן ונעדר חודש.
רפי עמוס- מעבר לעניין האישי, אין לו יכולת לשחק בבוגרים.
דור דוידי- לא ראיתי כמעט ולא יודע.

וכן מה לעשות עידן ורד יותר טוב. את כל הסיפורים על זה שזוהר היה כוכב בנוער, ינון מוכשר
יותר מאליניב, אפריאט וירטואוז ואמזלג פויול, צאו מזה הם פשוט פחות טובים.
תודה על החיזוק אריק. בדיוק כמותך גם אנו חושבים כך המסקנה מדבריך ומדברנו הוא.
יש אפשרות לתת להם דריסת רגל לראות לבדוק לחוש אותם אבל מה הוא מחליט לעשות אחרת
והשד יודע למה. אני אתחיל עם אלירן הכי נוח לי למה לא הוא למה רועי סבג?
השני מבלי הגיבוב של שבירת הבוהן אריק.מקרה קלאסי מאור נפצע נכון? אז למה הוא לא האופציה הראשונה.
אני מרגיש נבגד. למה? כי האמנתי בגיא אך הוא אכזב בגדול.

סמל אישי של משתמש
yedidel

שליחה על ידי yedidel »

הסניגור האדום כתב:אז תבין את הנקודה אם לא הבנת עד עכשיו. גיא בעצם כמו כול אחד מהמאמנים הבינוניים שהגיעו לכאן.
הוא לא עוף מוזר והוא לא שונה והוא גם לא מיוחד הוא בעצם כמו כולם דואג לרזומה של עצמו ולא חושב על טובת המועדון.
הוא ישתף שחקנים שהוא הביא לכאן ולא את אלא שיקלו על ההוצאות העתידיות של המועדון.
פשוט חושב צר כמו כול הבנוניים שהיו כאן.
אתה עצמך נותן דוגמאות טובות ואל תשכח מקרה ברדה שעכשיו בדיוק מככב מול אנדרלכט.
ומאז ברדה?

ואתה מתעלם גם מהעובדה שאצל גיא לוי הצעירים קיבלו הכי הרבה דקות בכל הארבע עונות האחרונות.

שלח תגובה