מחירי המנויים לעונת 2009-2010

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

Re: מחרי המנויים לעונת 2009-2010

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

עוד משהו קטן, חושב כמו אחרים לפני שאומנם האוהדים השרופים ימשיכו לקנות מנוים (לטעמי יש לבאר שבע כ1500-2000 כאלה) גם במחירים כאלה. אבל אנשים כמו אבא שלי, שבמילא מחסירים חלק מהמשחקים, והתלבטו האם לקנות מנוי או לא, ישארו בבית.
לדעתי מאוד חבל, כי כמו שאריק אמר, עליית המחירים היא מקובלת, אבל לא בצורה כל כך גדולה. ההפסד של האוהדים שנחשבים כאקסטרה, אלא שהם לא שרופים, ולדעתי יש לנו לפחות 2000 כאלה בגזרת המנוים, לא הייתה מתרחשת אם המחירים היו זולים יותר.
אני גם צופה פיזור רב של אוהדים באיצטדיון וקרחות בכל היציעים. שכן השרופים ימשיכו להגיע ל5-2 ויתחלקו בין השערים. אלה שמוכנים להשקיע עוד קצת כסף יגיעו לשער 6. וכל אלה שמגיעים מידי פעם, וילדים רבים שמגיעים לכל משחק, ילכו לשערים הזולים כמו שער 3.

במבט נוסף גם לא הבנתי את הרעיון של מנוי אב + בן לשער 6.
אם אבא יעשה מנוי עם הבן לשער 3 נניח, והוא יקנה מנוי מבוגר בנפרד ומנוי לילד בנפרד, הוא ישלם 1050 ש"ח לשער 3. מנוי רגיל לשער 6, לא מסומן, יעלה 1250 ש"ח, האם שווה לשלם עוד 250 ש"ח בשביל לשבת בשער 6 במקום שהוא לא מסומן ולכן כניראה גם יהיה פחות טוב? מה ההגיון בעשיית מנוי של אב ובן אם קניה בנפרד של המנוים לשער אחר, כשבוסרמיל ההבדל בין השערים הוא מזערי לדעתי מבחינת הראייה, היא זולה יותר?

סמל אישי של משתמש
RedRock
Title: רקקקקקק ברדה זה מרגש
יצירת קשר:

שליחה על ידי RedRock »

הסטודנטים קופחו ובגדול (ושוב, זה לא פוגע בי אישית ובכל זאת), צ'ה - תתפלא לגלות שכמות הסטודנטים המנויים היא לא קטנה בכלל, אבל בכלל.
המקומות המסומנים כפי שנאמר: עושה רושם שהדבר היחיד שיהיה עליהם במהלך המשחקים זה הסימון.

המחירים בשערים 3\4\5\2 לילדים\נוער\חיילים\נשים בסדר גמור.
המחירים למבוגרים סבירים לדעתי, מעט יקרים מדי (3,4 בסדר גמור...2,5 היה צריך להיות זול יותר בקצת פחות מ-100 שקלים).

לאורך כל השנה ובמיוחד בקיץ שעבר טענתי שעל הצגה משלמים ואם רוצים להנות מהטופ אז צריך לשלם כמו בטופ.
אבל מה לעשות שאפילו בטופ משלמים פחות. במקומות היחידים יותר מקבלים גם תנאים הרבה הרבה הרבה יותר טובים (כולל קרית אליעזר).

סמל אישי של משתמש
הסניגור האדום
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי הסניגור האדום »

משה אוחיון כתב:עוד משהו קטן, חושב כמו אחרים לפני שאומנם האוהדים השרופים ימשיכו לקנות מנוים (לטעמי יש לבאר שבע כ1500-2000 כאלה) גם במחירים כאלה. אבל אנשים כמו אבא שלי, שבמילא מחסירים חלק מהמשחקים, והתלבטו האם לקנות מנוי או לא, ישארו בבית.
לדעתי מאוד חבל, כי כמו שאריק אמר, עליית המחירים היא מקובלת, אבל לא בצורה כל כך גדולה. ההפסד של האוהדים שנחשבים כאקסטרה, אלא שהם לא שרופים, ולדעתי יש לנו לפחות 2000 כאלה בגזרת המנוים, לא הייתה מתרחשת אם המחירים היו זולים יותר.
אני גם צופה פיזור רב של אוהדים באיצטדיון וקרחות בכל היציעים. שכן השרופים ימשיכו להגיע ל5-2 ויתחלקו בין השערים. אלה שמוכנים להשקיע עוד קצת כסף יגיעו לשער 6. וכל אלה שמגיעים מידי פעם, וילדים רבים שמגיעים לכל משחק, ילכו לשערים הזולים כמו שער 3.

במבט נוסף גם לא הבנתי את הרעיון של מנוי אב + בן לשער 6.
אם אבא יעשה מנוי עם הבן לשער 3 נניח, והוא יקנה מנוי מבוגר בנפרד ומנוי לילד בנפרד, הוא ישלם 1050 ש"ח לשער 3. מנוי רגיל לשער 6, לא מסומן, יעלה 1250 ש"ח, האם שווה לשלם עוד 250 ש"ח בשביל לשבת בשער 6 במקום שהוא לא מסומן ולכן כניראה גם יהיה פחות טוב? מה ההגיון בעשיית מנוי של אב ובן אם קניה בנפרד של המנוים לשער אחר, כשבוסרמיל ההבדל בין השערים הוא מזערי לדעתי מבחינת הראייה, היא זולה יותר?
רוצים אירופה? אז יש שער לאב ובנו ויש מושבים מסומנים. על המחיר אפשר להתווכח.
על הנוחות שלא צריך להגיע שעתיים לפני המשחק אפשר לברך.
ההשוואה בין שלוש לשש פושעת מה החישוב המוזר הזה שאם הוא יקנה בשלוש אז זה כמו שש??.
המחירים לפי דעתי במצב הכלכלי היום בשוק היו אמורים להיות זולים בכ20%.
אפשר עדיין לשנות את זה?
מאיר הנזק אצלי יותר גבוה 1700 ש"ח יש כאן מלווה ברבית קצוצה מישהו מהשוק האפור? :twisted:

סמל אישי של משתמש
אדומתוק

שליחה על ידי אדומתוק »

מחירים סבירים לאיצטדיון סביר.

בלי שירותים ועם חנניה וחבריו בעמדת המוכרנים זו חוצפה.
רוצים הצגה.רוצים לשלם.רוצים תנאים מינימליים.זה מה שצריך לעבור להנהלה ולא לקבל הכל כגזירה משמיים.

M.I.O.E
Title: זה יתכן זה אפשרי!!

שליחה על ידי M.I.O.E »

איזה יופי של מחירים..
על הסגל שבנו?? עם השחקנים האטרקטיביים ??
על איצטדיון עם השירותים הכי גדולים בכל העולם?
על זה שמחצית שלמה אני צריך לנחש מה קורה בחלק המגרש השני?
על זה שכל פעם אני חוזר הביתה עם ריח של שתן בנעליים?
מיתון??
וכו....
אני יכול לרשום 900 סיבות למה המחיר גבוה~~

מי שקבע את המחירים לא לקח הרבה דברים בחשבון וחבל..
במקום למכור כמו פעם בין 3 ל-4 אלפים מנויים
נמכור בערך 2000..

אולי אחרי 18 שנה נעשה הפסקה..
פעם ראשונה ששנה הבאה אני כנראה יהיה יותר במשחקי חוץ מאשר בית..

סמל אישי של משתמש
אדום עולה עולה

שליחה על ידי אדום עולה עולה »

נוער וילד זה אותו דבר

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson

הסניגור האדום כתב: רוצים אירופה? אז יש שער לאב ובנו ויש מושבים מסומנים. על המחיר אפשר להתווכח.
על הנוחות שלא צריך להגיע שעתיים לפני המשחק אפשר לברך.
ההשוואה בין שלוש לשש פושעת מה החישוב המוזר הזה שאם הוא יקנה בשלוש אז זה כמו שש??.
המחירים לפי דעתי במצב הכלכלי היום בשוק היו אמורים להיות זולים בכ20%.
אפשר עדיין לשנות את זה?
מאיר הנזק אצלי יותר גבוה 1700 ש"ח יש כאן מלווה ברבית קצוצה מישהו מהשוק האפור? :twisted:
שים לב מישל שציינתי שהסימונים בשער 6 הם לדעתי דבר מבורך. אבל המחיר שדורשים עבור כך הוא מוגזם שכן עדיין מדובר באותו יציע, עם אותו ריח של שתן שעולה מהמנהרה, עם אותה ברזיה עלובה ששותים ממנה, עם אותה ראות עלובה.

החישוב פשוט מישל, הראיון של מנוי של אב ובן מתמסס לחלוטיין שכן אם אב ובן יקנו מנוים בנפרד לשער 3 יצא להם זול יותר מהמבצע של ההנהלה לאב ובן בשער 6 עם כיסא לא מסומן.

חושב שזה טוב שרוצים לשנות, חושב שיש גם דברים טובים כמו הסימון בשער 6 (למרות ההתנגדות זה אכן יוסיף סדר ויבטיח מקומות), חלוקת השערים למנוים ובכלל השינוי בחשיבה, אבל חשוב שהדברים יתבצעו בהתאמה למציאות.
אי אפשר בזמן משבר כלכלי כל כך קשה לעלות בצורה ניכרת כל כך את המחירים. אי אפשר להבטיח לציבור הסטודנטים הבטחות ואז לצחוק להם בפנים עם עלייה של מעל 70% במחיר. אי אפשר לדרוש מאדם שהולך להתבשל בשמש שעתיים בשער 2 בקיץ ולהירטב כולו בגשם בחורף מחירים בדרגה כזאת.
אם כל הכבוד לליגת העל, עדיין לא עלינו לליגת האלופות, אנחנו עדיין לא משחקים במגרש עם יציע מקורה, עם גג מעל הראש ועם זווית ראייה טובה. אני לא מאשים את הקבוצה בעובדה שאנחנו לא בליגת האלופות או עם מתקן עלוב כמו וסרמיל, אני כן בא בטענות לקבוצה שאם המחירים הם אכן כך, פיספסה את הצאנס ללפחות עוד 2000 מנוים, לא לדבר שגם אלה הקיימים ילחיצו מתמיד ויעלו את רף הציפיות לאור הכסף הרב שהולך לצאת מהכיסים שלנו.

חשיבה בגדול היא טובה, קביעת רף גבוהה הוא תמיד טוב, אבל תמיד צריך להתאים למציאות. אם המחירים הם אכן כך, לדעתי מדובר בטעות גדולה של הקבוצה.

סמל אישי של משתמש
ג'וני
Title: אלונה חייבת להישאר

שליחה על ידי ג'וני »

השאלה היא אחת אתם רוצים קבוצה עם תקציב גדול שמכוונת גבוהה (פועל יוצא מחירי מינויים גבוהים) או קבוצה בנונית עם תקציב קטן יותר (מחירי מינויים נמוכים)????
התשובה שלי היא ברורה אני מעדיף לשלם יותר כדי לקבל יותר לקבל תקווה שמתי שהוא אני אזכה לראות אליפ...
לכל מי שידו לא משגת אפשר לשבת בשער 3 לא כולם חייבים לשבת בשער 5.
שימו לב שכל הגושים המעודדים הגדולים יושבים מאחורי השער היכן שהמחירים נמוכים (מכבי ת"א כדורגל כדורסל, הפועל ת"א חיפה ביתר וכו..) וכך זה גם בעולם למה לא להעביר את הגוש המעודד לשער 3? למה לא ליצור עוד גוש מעודד?
בכל הארץ טוענים שאנחנו מוכרים הרבה מינויים כי המחירים זולים אז צריך להוכיח אחרת, יש הרבה נשמות טובות בעיר הזו שרק רוצים להרוס את הקבוצה במתכונתה הנוכחית וכל דבר הוא סיבה לעשות זאת אל תתצטרפו אליהם.

סמל אישי של משתמש
ג'וני
Title: אלונה חייבת להישאר

שליחה על ידי ג'וני »

מר ספאם כתב:איזה יופי של מחירים..
על הסגל שבנו?? עם השחקנים האטרקטיביים ??
על איצטדיון עם השירותים הכי גדולים בכל העולם?
על זה שמחצית שלמה אני צריך לנחש מה קורה בחלק המגרש השני?
על זה שכל פעם אני חוזר הביתה עם ריח של שתן בנעליים?
מיתון??
וכו....
אני יכול לרשום 900 סיבות למה המחיר גבוה~~

מי שקבע את המחירים לא לקח הרבה דברים בחשבון וחבל..
במקום למכור כמו פעם בין 3 ל-4 אלפים מנויים
נמכור בערך 2000..

אולי אחרי 18 שנה נעשה הפסקה..
פעם ראשונה ששנה הבאה אני כנראה יהיה יותר במשחקי חוץ מאשר בית..
אז מה בדיוק אתה מציע שאלונה תקטין משמעותית את התקציב עד שיבנו אצטדיון? או שתלך להשקיע במקום שיש אצטדיון? מה לעזאזל אתם רוצים :בוער מעצבים: ?

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson

ג'וני כתב:השאלה היא אחת אתם רוצים קבוצה עם תקציב גדול שמכוונת גבוהה (פועל יוצא מחירי מינויים גבוהים) או קבוצה בנונית עם תקציב קטן יותר (מחירי מינויים נמוכים)????
התשובה שלי היא ברורה אני מעדיף לשלם יותר כדי לקבל יותר לקבל תקווה שמתי שהוא אני אזכה לראות אליפ...
לכל מי שידו לא משגת אפשר לשבת בשער 3 לא כולם חייבים לשבת בשער 5.
שימו לב שכל הגושים המעודדים הגדולים יושבים מאחורי השער היכן שהמחירים נמוכים (מכבי ת"א כדורגל כדורסל, הפועל ת"א חיפה ביתר וכו..) וכך זה גם בעולם למה לא להעביר את הגוש המעודד לשער 3? למה לא ליצור עוד גוש מעודד?
בכל הארץ טוענים שאנחנו מוכרים הרבה מינויים כי המחירים זולים אז צריך להוכיח אחרת, יש הרבה נשמות טובות בעיר הזו שרק רוצים להרוס את הקבוצה במתכונתה הנוכחית וכל דבר הוא סיבה לעשות זאת אל תתצטרפו אליהם.
מספיק ג'וני, המציאות הכלכלית היום היא קשה מתמיד. מספר המפוטרים גדל, הכלכלה במשבר עמוק, מעלים את המס במדינה, וכדורגל, אם כל האהבה שלנו אליו, הוא רק ספורט, תרבות, לא מצרך חיוני לחיים.
אין ספק שהיו צריכים להעלות את המחירים, אבל 75% לציבור הסטודנטים, לאחר שבשנה שעברה הבטיחו כי יבואו לקראת הציבור הנ"ל, זה הגיוני? כיצד אפשר להשוות בין התנאים במגרש כמו בלומפילד או טדי לוסרמיל? מה יצדיק בשנה הבאה בוסרמיל את התנאים הנ"ל בלי דברים בסיסים כמו זווית ראייה נורמלית, מגן מפני השמש והגשם, שירותים נורמלים, כניסות נורמליות לאיצטדיון ועוד ועוד.

אל תשכח שהקבוצה השנה מדברת על תקיעת יד בליגת העל, וגם הרכש בהתאם כשהוא מבוסס בעיקר על פועלים שחורים.
אף אחד לא מדבר על תארים, בשנה הקרובה אנחנו לא נזכה לראות מולנו קבוצה אירופאית, אז על מה ולמה המחירים הגבוהים?

בית"ר י"ם לאחר דאבל דרשה 800 שקל למנוי מבוגר בטדי!
על מה ולמה מנוי לשער 6 עולה יותר ממנוי לשער הטוב ביותר בבלומפילד?

אין בעיה עם שינוים אבל הם חייבים להעשות בהתאמה למציאות. תעשה סיבוב בפורמים השונים של הקבוצה. עזוב רגע את החיילים והנוער שהמנוים גם יקרים מידי אבל עוד סבירים בגלל שהם ילדים. לך תראה אוהדים ותיקים וטובים של המועדון, כאלה שאני ואתה מכירים שנים, כאלה שמגיעים לכל משחק, תראה איך הם אומרים בכאב ובכעס שהם לא יוכלו להרשות לעצמם מנוי. והיום זה רק היום הראשון לפירסומים.

מקווה מאוד שאלו לא המחירים האמיתים, שכן אם כן ההנהלה פיספסה הזדמנות אדירה למתג את הקבוצה עם החזרה לליגת העל. אלפי קונים מנוים ואלפי קוני כרטיסים ישארו בבית. היחידים שיבואו הם השרופים כמוני וכמוך, אלה שמתייחסים אלה כמו נרקומנים.

אני גם מציע כאן בצורה חד משמעית שאם אלו המחירים להעביר את יציע השרופים לשער 3 כדי לחסוך לאנשים את העלויות.

סמל אישי של משתמש
dardasmiley

שליחה על ידי dardasmiley »

מה אנחנו רוצים??? מחירים שתואמים את העיר!!!
אם בב"ש משלמים 6-10 שקל לחניה ובת:א משלמים 24-30 שקל לחניה...
אם בב"ש משולש פיצה עולה 8-13 שקל ובת"א משלמים 15-21 שקל למשולש...
אם בב"ש משכורת ממוצעת עומדת על 5000-6500 ובת"א משכורת ממוצעת היא 8000+...

אנחנו לא יכולים לקחת מחירים של ת"א... עם כל הכבוד לאדון שכטר שמסתכל על הכל דרך החור של הגרוש, מתחיל להסתמן פה מישהו שמנסה בשיטיות להכניס את ת"א לב"ש ולהתעלם מב"ש בכמה מובנים... שחקני בית מקבלים יחס משפיל ומבזה המנויים עולים דרסטית בניגוד להצהרות הסמלים של המועדון משוחררים.......
אז עם כל הכבוד לזה שהוא בהנהלה הוא חייב ומהר להוריד פרופיל!!! מתחילים לחוש אותו (לרעה!!) יותר מדי לאחרונה...

סמל אישי של משתמש
אריק
יצירת קשר:

שליחה על ידי אריק »

מחיר המנוי צריך לעלות ללא ספק עקב העלייה בתקציב והעלייה לליגת העל, אך חשוב לזכור
לאיזה מתקן נמכר המנוי. כשאין שירותים לנשים, אין חנייה מסודרת ורואים מחצית אחת כל משחק
עקב בעיית ראות, מחירי המנויים צריכים להיות דומים לקבוצות במצבנו עם תקציב דומה ומתקן
גרוע, למשל מ.ס אשדוד ומכבי פ"ת. שיהיה לנו מתקן כמו בלומפילד וטדי לאנשים לא תהיה בעיה
לשלם גם 1100 ו-1200 ש"ח אבל הם באים למתקן ראוי. חלק נכבד מחווית האוהד היא המתקן.

M.I.O.E
Title: זה יתכן זה אפשרי!!

שליחה על ידי M.I.O.E »

ג'וני כתב:
אז מה בדיוק אתה מציע שאלונה תקטין משמעותית את התקציב עד שיבנו אצטדיון? או שתלך להשקיע במקום שיש אצטדיון? מה לעזאזל אתם רוצים :בוער מעצבים: ?

תפרט לי בבקשה למה המחיר נראה לך הגיוני?
מה בדיוק השקיעו ליאור?
750 שקל זה היה מחיר סביר והגיוני הרבה יותר גם אחרי כל "ההשקעה" בפגרה..
איזה מוצר האוהדים הולכים לראות..

כמו שרשמו כאן לפניי
יש אוהדים שגם אם ההנהלה תשתין להם לתוך הפה הם יגידו טעים..
דיי להיות עיוורים.. :דופק את הראש בקיר:

סמל אישי של משתמש
אריק
יצירת קשר:

שליחה על ידי אריק »

אני מוכן לזרום גם עם אלה שמדברים על עלייה בתקציב ועל ההכרחיות של מחירים כאלה.
התקציב השנה עלה בערך ב-35% לעומת שנה קודמת, מנוי בוגר עלה ב-80%, איפה ההגיון כאן?
עלייה של 50% תעמיד את מחיר המנויים על 750 ש"ח, עדיין עלייה גבוהה אבל בהחלט סביר.

שמעתי היום ברדיו את מנכ"ל המועדון עושה חישוב של 80 ש"ח למשחק ומראה כמה אטרקטיבי המנוי
וכמה ההוזלה משמעותית. אני רוצה לראות את הפראייר שישלם 80 ש"ח למשחק בית מול הפועל רעננה,
הפועל עכו, הפועל חיפה, אחי נצרת ועוד.

סמל אישי של משתמש
clark kent
Title: גם אני רוצה איצטדיון חדש!
יצירת קשר:

Re: מחירי המנויים לעונת 2009-2010

שליחה על ידי clark kent »

610 ש"ח למנוי בוסרמיל?!
עכשיו הגעתי הבייתה ואני רואה את זה.
וחבר שלי שתמיד בא איתי שהוא לא סטודנט יצתרך לשלם 900 ש""ח, 400 יותר מעונה קודמת, זה מטורף.
אני חושב שהוא לא יוכל להרשות לעצמו את זה ואני אצתרך ללכת לבד למשחקים.
אני צופה שחורות למכירת המנוים השנה, ינוע בין 800 ל 1200 מנויים במקרה הטוב, איזה פספוס של פוטנציאל

שלח תגובה