מוקדש לכול אוהדי ההצלחות....

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
גיל שגיב

Re: מוקדש לכול אוהדי ההצלחות....

שליחה על ידי גיל שגיב »

אביאל כתב:גיל,

אתה יודע למה אני לא מתייחס לדברים שלך ברצינות?
כי אתה אוהב להצית שריפות ולברוח במהירות.

אין לי בעיה עם דעה שהיא שונה משלי.
אם לא היו כאלה כנראה שהיה משעמם לך וגם לי.

יש לי בעיה עם זה שאתה יורה ובורח.
לא זכור לי (מודה לא בדקתי), שאתה מגיב בטופיקים של אנשים אחרים אבל לפעמים אני שוכח.

נזכרתי בדבריו של המאירי חברי,
אוהד ללא פרצוף, הוא לא אוהד בשבילי.

.
אביאל, שאפו !

שנון ויפה.

ולתוכנם של דבריך - תבדוק טוב טוב אני מגיב לא אחת בנושאים שונים במס' אתרים.

יורה ובורח ? תקרא את הדיון ביני לבין ידידיאל בטופיק האחרון שפתחתי ותקרא את התגובות שלי כאן למוטי ואליק איפה יש כאן בריחה ?

אני נשאר אנונימי במגרשים מסיבות אישיות.
{יש לא מעט אנשי כדורגל בבאר שבע ובכלל שמכירים אותי,כולל שחקנים}

אם אני יכול להילחם על דעתי אל מול פני ה"אוייב",
אז אולי גם אתה תפסיק להתחבא מאחורי מקלדת ומחשב

סמל אישי של משתמש
מוטי
Title: There is only one queen

שליחה על ידי מוטי »

גיל שגיב כתב: אתה עדיין לא הגבת לתוכן!
אני במקומך רץ לכנסת כי יש לך את המעלה הגדולה ביותר של פוליטיקאי "יונית זו לא השאלה השאלה היא....(וכאן אתה אומר רק מה שאתה חושב).
מוטי בוקר טוב,

1. סתימת פיות - לכנות אדם בשם 'מחלה' או 'תחזור למחילה שלך' זה בפירוש סוג של סתימת פיות כי הרי המשמעות של זה הינה "אל תכתוב כאן יותר תסתום את הפה שלך כול עוד הדיעה שלך לא מתיישבת עם דעתי , אתה רוצה לכתוב כאן ? בבקשה. תכתוב נושא חדש עם הכותרת 'גיא לוי אוהבים אותך' או אז אנחנו נתייחס בכבוד לכתיבתך....."

2. הפורום מעודד כתיבת דיעות שונות - אז סגרנו שמהיום מעודדים את גיא בקריאה 'גיא לוי מחלה !!!'? זה סוג של עידוד אם הבנתי נכון את דבריך...

3. אנשים קטנים = אנשים שמתלהמים,לא מסוגלים לשמוע דיעה שונה, לא מסוגלים להגיב בצורה מכובדת,עושים מאמץ להשתיק את הכותב.

4. התנהגות בוגרת - להמשיך ולכתוב את דעתך בצורה עניינית,לא לענות באותה מטבע לשון למתלהמים (זה בדיוק מה שאני עושה כבר מס' שבועות).

5. אוהדי הצלחות - לא משנה הדרך, לא משנה הסגנון העיקר שנשיג 3 נקודות כאילו שמדובר במשחק גביע והמטרה לעבור שלב.....
מצטער, אני לא מגיע למגרשים על מנת לחזות במשחק בונקר מסוגר נסוג ועלוב ולבנות על הברקה חד פעמית של מליקסון או קדוסי.
אני אוהד את הקבוצה כבר 33 שנה וראיתי אותה עולה ליגה במשחק התקפי יצירתי עם 12,000 צופים שהצביעו ברגליים והגיעו לוסרמיל לעודד מול ....בית שאן (!!) בזמנו בליגה הלאומית כאשר הבינו שמגיעים להצגת כדורגל.ואז גם כאשר הפסדנו 1-0 בבית לבית שאן ששיחקה מגעיל וגנבה גול איש לא קילל את לופא כי הבינו שכאשר הדרך והסגנון נכונים לפעמים ישנן תקלות ועל תקלות סולחים אפילו בשער 2.
אני במקומך רץ לכנסת את השיעור הראשון כבר עברת "זו לא השאלה יונית השאלה היא (וכאן נכנס מה שאתה חושב בלבד)"
מצטער שאני מתייחס לגופו של כותב ככה זה כשמשווים אותי לניאו-נאצי.
אתה קורא פה לאנשים במילות גנאי, אנשים קטנים ואוהדי הצלחות (למרות שאתה לא מבין את הביטוי ואתה מוכן לפרש אותו רק בדרכך למרות שמספר רב של אנשים במספר לא מבוטל של אתרים מנסה להעמיד אותך על טעותך ואתה לא מוכן להגיד אולי הם צודקים?), למרות שאליך אף אחד לא מגיע בגישה של ניבול פה.
נכון להגיד לבן אדם לשתוק זו התנהגות נמוכה, וגם אני חטאתי בה (אבל אני לעומתך יודע גם להתנצל).

ממש אין לי בעיה עם הגוון דעות אבא שלי לדוגמא חושב שזו טעות לעודד במשך כל המשחק ולתמוך בקבוצה בלי קשר לתוצאה, וזאת בניגוד אליי, ולא פעם או פעמיים אנחנו מנהלים שיחה בוגרת (כי תסלח לי התגובות שלך אולי נכתבות יפה בכל מה שקשור לאוצר מילים אבל בתוכנן הן קנטרניות) ועניינית. אתה מוזמן לשאול את דודו כמה לא הסכמתי איתו בתחילת העונה וניהלו דיונים מתוך כבוד והערכה איש לרעהו.
לתערי הרב אינני רואה אותך מעריך אף ולו בן אחד שאתה מתבטא מולו.
אז מה אם אתה מבוגר? זה אומר שאני נחות ממך? זה אומר שאני פחות רהוט? זה אומר שאני פחות אינטילגינט? אני בטוח שלא היית רוצה שבינך/ביתך יקבלו יחס דומה.
ההגנה הכי טובה היא התקפה, כשטוענים משהו ממך שמנוגד לדעותיך אתה פשוט אומר שסתמו לך את הפה, מי? יש מישהו שחסם אותך? למרות שמנהלים פה לא מסכימים איתך הם נותנים לך במה וכבוד כמו כל משתמש אחר להביע את דעתו.

אם בלופא עסקינן אז תדע שבמשך 7 משחקים נטולי ניצחון הקהל קילל ועוד איך קילל את לופא זו הסיבה שמועדון האוהדים עבר לשער 5 כי ב-2 רק קיללו.
נערך לאחרונה על ידי מוטי ב 16 נובמבר 2008, 11:34, נערך פעם 1 בסך הכל.
מנוי כבר יש לך?
http://www.facebook.com/events/371064749626148/" onclick="window.open(this.href);return false;

[pre]הקהל לא מקלל, אני אוהב את הפועל[/pre][font=Arial][/font]

סמל אישי של משתמש
גיל שגיב

שליחה על ידי גיל שגיב »

[quote="מוטי"][/quote]

איפה לא הגבתי לתוכן ?

הרי לקחתי כול נקודה מדברייך והגבתי עליה ?

לא מבין אותך בחיי שלא.....

הרי אני מגיב לכתיבה של גולשים כנגדי באופן אישי ואז אני יוצא לא בסדר ?

אם אני אכתוב (חלילה) שאתה מחלה או תחזור למחילה שלך איך תגיב ?

הכתיבה שלי לא עניינית ?

מעניין....

לכתוב כנגד הציוותים של השחקנים במגרש, כנגד ההתנהלות מול אלול בזמנו, כנגד השיטה 4-5-1...

מה בדיוק לא ענייני כאן ?

הדבר היחיד שלא ענייני לצערי זה שאני לא מתיישר עם דעותיהם של חלק מהגולשים כאן ומנהלי האתר אחרת הייתי הכי ענייני שבעולם..

ומה דעתך להגיב על כול סעיף שכתבתי לך ?

אני חוזר ומציין - גישה,כתיבה,סגנון שכזה שלי כנגד גוטמן בזמנו....

האם גם אז הייתי לא ענייני ומקבל תגובות מתלהמות כגון 'תחזור למחילה' ?

נ.ב

"כול הפוסל במומו פוסל "

אז עכשיו הבנתי שאתה כן אתה היה זה שכתב לי שאני מחלה...
אי לזאת גם ערכו לך את התגובה.
ואני הגבתי שזה הסגנון שהשתמשו בו הנאצים בזמנו כאשר הפכו את היהודים לנושאי מחלות מגעילים ומאוסים...
מה רצית בדיוק ? שתכתוב שאני מחלה ואני אעבור לסדר היום ?
מה זהה תסמונת הקוזאק הנגזל?
טעית. תתנצל ותעבור הלאה ואל תחפש להחזיר למי שבסה"כ הגיב לכתיבה בוטה ומתלהמת שלך.
נערך לאחרונה על ידי גיל שגיב ב 16 נובמבר 2008, 11:59, נערך פעם 1 בסך הכל.

סמל אישי של משתמש
אריק
Title: קרייזי-רד
יצירת קשר:

שליחה על ידי אריק »

גיל שגיב כתב:
אריק בוקר טוב,

הטענות הן על הסגנון וההתלהמות כנגד מי שדעתו שונה מדעתם של חלק מהגולשים.

בצורה שכזו לא ניתן לנהל דיון מכובד וראוי לאתר שבטח היה רוצה שהשיח בו יהיה ענייני ולא לגופו של אדם.

אני מעולם ואני חוזר ומציין מעולם לא כתבתי כאן לגופו של אדם אלא רק במקרים בהם נאלצתי להגיב כנגד כתיבה בוטה שהופנתה כלפי.

זו דרכי תמיד כך היה ויהיה בעתיד.

קשה לנהל איתי דיון ? זה סוג של מונולוג ?

אז אין דיון. איפה כאן הבעיה ?

מי שלא יכול להתמודד עם דיעה השונה מדעתו שפשוט יתעלם מהנושא שפתחתי, החלטת להגיב ? תגיב לנושא ולא לאדם.

שים לב - אותה כתיבה שלי , אותו כיוון, אותו סגנון רק אם היה מופנה כלפי מאמן ששמו גוטמן בזמנו, האם גם אז הייתי נתקל בהתלהמות שכזו ?

אתה יודע שלא.

וכול זאת למה ?

כי הלכתי עם כיוון העדר שאתה ועוד כמה כאן בחרו לו את הכיוון.

אתה ומנהלי האתר חייבים פשוט חייבים להלחם ולהקפיד על כך שהדיונים כאן יהיו מכובדים ויאפשרו כתיבה חופשית ומתן ביטוי לכול דיעה באשר היא בתנאי שהכותב גם הוא לא משתמש במילים לא מכובדות.

אני מנהל קמפיין להדחתו ל גיא לוי ?

נגיד שכן.

מה לא לגיטימי בזה ?

ממתי קבוצה של אנשים מחליטה איזה קמפיין לגיטימי ואיזה לא ?

כתבתי שיש לקלל אותו ? שיש לפגוע בו ?

כתבתי שהוא לא מתאים,זה יותר מלגיטימי, זה האבא האמא הדודה הסבא והסבתא של הלגיטימי.

זה לא מסתדר טוב עם הדיעה שלך.

תתמודד.
אין כאן עניין של התמודדות אלא "ענייניות". אתה משקיע זמן לא מבוטל במהלך היום ע"מ לפרסם
שירים, סיפורים ובלדות אודות המועדון והעומדים בראשה, אתה עובר בין כל האתרים ומפזר את הפנינים
הללו, אבל ראוי שהנושאים שאתה מעלה יהיו רציניים אחרת אחרי תקופה קצרה זה כבר הופך להיות פאתטי.
אין בעיה שתפתח גם 200 טופיקים אבל כדי שייקחו אותך ברצינות רצוי שתהיה ענייני.
כפי ששמת לב אני באופן אישי כמעט ולא מגיע איתך לדיאלוג הקשור לקבוצה כיוון שהדיאלוג הופך למונולוג
ומאוד קשה (וגם לא כיף כל כך האמת) לנהל דיון רציני ובעיקר ענייני. יש באתר המון אנשים שחושבים בצורה
שונה ממני (אורי,חיים כהן, רונן כהן, זה שי ועוד רבים) ואין בעיה להיכנס לויכוח כל עוד הוא ענייני.

סמל אישי של משתמש
גיל שגיב

שליחה על ידי גיל שגיב »

אריק כתב:
אין כאן עניין של התמודדות אלא "ענייניות". אתה משקיע זמן לא מבוטל במהלך היום ע"מ לפרסם
שירים, סיפורים ובלדות אודות המועדון והעומדים בראשה, אתה עובר בין כל האתרים ומפזר את הפנינים
הללו, אבל ראוי שהנושאים שאתה מעלה יהיו רציניים אחרת אחרי תקופה קצרה זה כבר הופך להיות פאתטי.
אין בעיה שתפתח גם 200 טופיקים אבל כדי שייקחו אותך ברצינות רצוי שתהיה ענייני.
כפי ששמת לב אני באופן אישי כמעט ולא מגיע איתך לדיאלוג הקשור לקבוצה כיוון שהדיאלוג הופך למונולוג
ומאוד קשה (וגם לא כיף כל כך האמת) לנהל דיון רציני ובעיקר ענייני. יש באתר המון אנשים שחושבים בצורה
שונה ממני (אורי,חיים כהן, רונן כהן, זה שי ועוד רבים) ואין בעיה להיכנס לויכוח כל עוד הוא ענייני.
אריק, פשוט מאוד.

מתאפקים ולא מגיבים שלא לעניין.

גם אני עושה את זה לא אחת ולא קרה לי כלום.

תתפלא, הכתיבה שלי השירים והתוכן פורסמו בירחון 'שם המשחק' בשבועון 'אנשים' ובאתר 'ואלה' אין לי צורך בחיזוקים שלך לתוכנם ואיכותם של דברי.

זה פטאתי בעיניך ובוגר וענייני בעיני אחרים.

זו דרכו של העולם, לא תמיד שני אנשים מסכימים בניהם.

סמל אישי של משתמש
מוטי

שליחה על ידי מוטי »

גיל שגיב כתב:
איפה לא הגבתי לתוכן ?

הרי לקחתי כול נקודה מדברייך והגבתי עליה ?

לא מבין אותך בחיי שלא.....

הרי אני מגיב לכתיבה של גולשים כנגדי באופן אישי ואז אני יוצא לא בסדר ?

אם אני אכתוב (חלילה) שאתה מחלה או תחזור למחילה שלך איך תגיב ?

הכתיבה שלי לא עניינית ?

מעניין....

לכתוב כנגד הציוותים של השחקנים במגרש, כנגד ההתנהלות מול אלול בזמנו, כנגד השיטה 4-5-1...

מה בדיוק לא ענייני כאן ?

הדבר היחיד שלא ענייני לצערי זה שאני לא מתיישר עם דעותיהם של חלק מהגולשים כאן ומנהלי האתר אחרת הייתי הכי ענייני שבעולם..

ומה דעתך להגיב על כול סעיף שכתבתי לך ?

אני חוזר ומציין - גישה,כתיבה,סגנון שכזה שלי כנגד גוטמן בזמנו....

האם גם אז הייתי לא ענייני ומקבל תגובות מתלהמות כגון 'תחזור למחילה' ?

נ.ב

"כול הפוסל במומו פוסל "

אז עכשיו הבנתי שאתה כן אתה היה זה שכתב לי שאני מחלה...
אי לזאת גם ערכו לך את התגובה.
ואני הגבתי שזה הסגנון שהשתמשו בו הנאצים בזמנו כאשר הפכו את היהודים לנושאי מחלות מגעילים ומאוסים...
מה רצית בדיוק ? שתכתוב שאני מחלה ואני אעבור לסדר היום ?
מה זהה תסמונת הקוזאק הנגזל?
טעית. תתנצל ותעבור הלאה ואל תחפש להחזיר למי שבסה"כ הגיב לכתיבה בוטה ומתלהמת שלך.
אני מתבייש שיש אנשים כמוך בושה!!!!
איך אתה מעז להשוות מישהו לצורר הנאצי??
תעשה לעצמך ולנו טובה ותוציא את זה מהלקסיקון שלך.

אני עדיין טוען שאנשים כמוך שלא יודעים לכבוש את כעסם (בדיוק כמו שאני עשיתי בשנה שעברה עם גילי לנדאו) בשביל ולמען הקבוצה!
ושוב אני בטוח שאם ננצח בשבת הקרובה וגם בזו שאחריה אתה תעלם לזמן מה (לזה התכוון המשורר בתחזור למחילה) כי תאבד את הלגטימציה שאתה מקבל מהקהל הבאר-שבעי הרדוד והמתלהם.
אבל כמו שאמרתי בעבר ברגע של משבר שבו הקבוצה צריכה את הגב של האוהדים ותמיכה שחוצה גבולות ויבשות אתה ואנשים כמותך (מצטער לא מסוגל לקרוא לכם אוהדים) תהנו להרוס ולהשחית ורק בגלל אנשים כמוך הקבוצה היקרה שלי מתדרדרת לאבדון מוחלט כי בגללכם אלונה תעזוב.
חבורה של כפויי טובה שלא מסוגלים לומר תודה.

ענייני בבקשה:
אלול- בלם של ליגה א' שבכל רגע נתון אני מעדיף את סבג ואת קידר בתור בלמים. בכל משחק אלול עושה לפחות שני טעויות שחלוץ נורמלי עושה מהם גול. הפועל חיפה עשתה את זה ושני הגולים מול נצרת באשמתו הישירה.

סמיוני-מי שישמע יש לנו את זלטן. אם טבס יכול להיות מסופסל גם הוא יכול. לזכותו של גיא יאמר שמי שטורח בערב שבת אוכל בשבת. סמיוני ככל הנראה לא משקיע באימונים, ולכן לא מגיע לו לראות שנייה של דשא. אני רוצה מלחמה לא שמות (ראינו בשנה שעברה מה קורה כשאת ההרכב קוטבע שם השחקן ולא היכולת).
מנוי כבר יש לך?
http://www.facebook.com/events/371064749626148/" onclick="window.open(this.href);return false;

סמל אישי של משתמש
גיל שגיב

שליחה על ידי גיל שגיב »

מוטי כתב: אני מתבייש שיש אנשים כמוך בושה!!!!
איך אתה מעז להשוות מישהו לצורר הנאצי??
תעשה לעצמך ולנו טובה ותוציא את זה מהלקסיקון שלך.

אני עדיין טוען שאנשים כמוך שלא יודעים לכבוש את כעסם (בדיוק כמו שאני עשיתי בשנה שעברה עם גילי לנדאו) בשביל ולמען הקבוצה!
ושוב אני בטוח שאם ננצח בשבת הקרובה וגם בזו שאחריה אתה תעלם לזמן מה (לזה התכוון המשורר בתחזור למחילה) כי תאבד את הלגטימציה שאתה מקבל מהקהל הבאר-שבעי הרדוד והמתלהם.
אבל כמו שאמרתי בעבר ברגע של משבר שבו הקבוצה צריכה את הגב של האוהדים ותמיכה שחוצה גבולות ויבשות אתה ואנשים כמותך (מצטער לא מסוגל לקרוא לכם אוהדים) תהנו להרוס ולהשחית ורק בגלל אנשים כמוך הקבוצה היקרה שלי מתדרדרת לאבדון מוחלט כי בגללכם אלונה תעזוב.
חבורה של כפויי טובה שלא מסוגלים לומר תודה.
כמה עלוב מוטי כמה עלוב....

עכשיו אתה גם מנסה להסביר לי ולתרגם את הקללות ?

וכן. מי שמכנה קבוצה של אנשים כמחלות בדיוק כמו דכינית אותי "אנשים כמוך הם המחלה של הכדורגל בבאר שבע..." משתמש בביטויים כוללים מעליבים בהם השתמש הצורר הנאצי לצורך קידום מטרותיו.

מטרתך הייתה לקעקע את הלגיטימציה שבכתיבה שלי ולא בחלת להשתמש בביטוי דוחה,בוטה ועלוב כמו 'מחלה'.

אם כבר להתבייש זה אתה שצריך להתבייש.

ושוב - אם אינך רוצה תגובות שכאלה כנגד אל תשתמש בביטויים כמו 'מחלה' או אם תרצה - "מי שגר בבית זכוכית שלא יזרוק אבנים על השכנים...."

סמל אישי של משתמש
מוטי

שליחה על ידי מוטי »

גיל שגיב כתב:
כמה עלוב מוטי כמה עלוב....

עכשיו אתה גם מנסה להסביר לי ולתרגם את הקללות ?

וכן. מי שמכנה קבוצה של אנשים כמחלות בדיוק כמו דכינית אותי "אנשים כמוך הם המחלה של הכדורגל בבאר שבע..." משתמש בביטויים כוללים מעליבים בהם השתמש הצורר הנאצי לצורך קידום מטרותיו.

מטרתך הייתה לקעקע את הלגיטימציה שבכתיבה שלי ולא בחלת להשתמש בביטוי דוחה,בוטה ועלוב כמו 'מחלה'.

אם כבר להתבייש זה אתה שצריך להתבייש.

ושוב - אם אינך רוצה תגובות שכאלה כנגד אל תשתמש בביטויים כמו 'מחלה' או אם תרצה - "מי שגר בבית זכוכית שלא יזרוק אבנים על השכנים...."
ושוב אתה לא מתייחס לתוכן..
כמה מפתיע?

תן קפיצה לפולין תבקר בדכאו, אושוויץ-בירקאנו וטרבלינקה ותבין יש דברים שפשוט לא אומרים.
מנוי כבר יש לך?

סמל אישי של משתמש
גיל שגיב

שליחה על ידי גיל שגיב »

מוטי כתב: ושוב אתה לא מתייחס לתוכן..
כמה מפתיע?

תן קפיצה לפולין תבקר בדכאו, אושוויץ-בירקאנו וטרבלינקה ותבין יש דברים שפשוט לא אומרים.
חוצפה.

לכנות אדם כמחלה,לתקוף אותו על שהעז להגיב ועוד לצפות שיתייחס לתוכן הדברים שלך ?

לא אצלי מוטי לא אצלי.

שלח תגובה