סימיו-מי??

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
אורי אדום בנשמה
Title: הפועל באר שבע בנשמה שלי

Re: סימיו-מי??

שליחה על ידי אורי אדום בנשמה »

רווית (: כתב: איזה הסחפות....
סימיוני טעה, ויש דרך להגיד לו את זה.
לא רוצה אותו ? שחרר אותו .
מצטער להגיד, זה רק מראה כמה גיא לוי בנאדם קטן, ותפסיקו כבר לעשות אותו מלך, בדיוק מנצח קבוצות במשחק מגעיל , מי שישמע ..

אז הדרך להגיד לו את זה היא ספסולו.

מצטער להגיד, אבל דעתך בנושא מלמדת עד כמה אין לך מושג.
מִ֣י זֹ֗את עֹלָה֙ מִן־הַמִּדְבָּ֔ר

סמל אישי של משתמש
רווית (:

שליחה על ידי רווית (: »

אורי אדום בנשמה כתב:

אז הדרך להגיד לו את זה היא ספסולו.

מצטער להגיד, אבל דעתך בנושא מלמדת עד כמה אין לך מושג.
ספסולו !!
זאת שדעתי שונה משלך לא אומרת שאין לי מושג.
אני לא אומרת שצריך לקלל את גיא לוי, אבל אתם עושים ממנו משהו שלא קיים בכלל.
אתם שמים לב שכבר כמה משחקים אנחנו מנצחים וכולם בבאסה ? ראיתם מישו יוצא מבסוט אתמול ?
את כל הדברים האלה גורם דבר אחד- גיא לוי וההתנהגות שלו כלפי השחקנים.
הקהל לא אמור להכתיב, ולא אמור להחליט, אנחנו לא אמורים לצעוק את השם של סימיוני במהלך המשחק, במקום לעודד את השחקנים שעל המגרש... אפשר לעודד את סימיוני אחרי המשחק, כמו שבאותה מידה לקלל את גיא לוי אחרי המשחק.

עריכה -
יצאתי עצבנית כמוכם אתמול, ולא רק מגיא לוי, על זה עוד יכולתי לעבור. הקהל מאכזב כל פעם מחדש.
בחיים לא האמנתי שאצטרך לצעוק על כמה חיות שהחליטו לקלל את גיא לוי , וזאת פעם ראשונה בחיי שחזרתי צרודה.
ואני באותה דיעה שלהם, אבל לא באותה הדרך ...
[font=Arial]עד מתי יוני 06 ?!
ג. שליט .
[/font]

הקהל לא מקלל , אני אוהב את הפועל .

רוביק, הפועל = באר שבע, באר שבע = הפועל !!
גם כדורגל זו תרבות !!

סמל אישי של משתמש
אורי אדום בנשמה

רווית (: כתב:
ספסולו !!
זאת שדעתי שונה משלך לא אומרת שאין לי מושג.
אני לא אומרת שצריך לקלל את גיא לוי, אבל אתם עושים ממנו משהו שלא קיים בכלל.
אתם שמים לב שכבר כמה משחקים אנחנו מנצחים וכולם בבאסה ? ראיתם מישו יוצא מבסוט אתמול ?
את כל הדברים האלה גורם דבר אחד- גיא לוי וההתנהגות שלו כלפי השחקנים.
הקהל לא אמור להכתיב, ולא אמור להחליט, אנחנו לא אמורים לצעוק את השם של סימיוני במהלך המשחק, במקום לעודד את השחקנים שעל המגרש... אפשר לעודד את סימיוני אחרי המשחק, כמו שבאותה מידה לקלל את גיא לוי אחרי המשחק.

עריכה -
יצאתי עצבנית כמוכם אתמול, ולא רק מגיא לוי, על זה עוד יכולתי לעבור. הקהל מאכזב כל פעם מחדש.
בחיים לא האמנתי שאצטרך לצעוק על כמה חיות שהחליטו לקלל את גיא לוי , וזאת פעם ראשונה בחיי שחזרתי צרודה.
ואני באותה דיעה שלהם, אבל לא באותה הדרך ...

לא בגלל שדעתנו שונות, נשמה.
פשוט מאוד: שחקן היוצא כנגד מאמנו בפומבי בתקשורת זוהי חציית כל הקווים האדומים, ואך ברור שאחרי דבר שכזה כפי שהיה עם סמיוני באותו ראיון - חייבת לבא תגובה חריפה של גיא. וטוב שבאה!

ממך הייתי מצפה שהדבר יהיה ברור לך כשמש.

סמל אישי של משתמש
ניב

שליחה על ידי ניב »

רווית (: כתב: איזה הסחפות....
סימיוני טעה, ויש דרך להגיד לו את זה.
לא רוצה אותו ? שחרר אותו .
מצטער להגיד, זה רק מראה כמה גיא לוי בנאדם קטן, ותפסיקו כבר לעשות אותו מלך, בדיוק מנצח קבוצות במשחק מגעיל , מי שישמע ..
בן אדם קטן? כל כך קל לכם להגיד דברים איך שנראים באופן שטחי מבחוץ, כל כך קל לבקר את המאמן על כל דבר אפשרי, אנשים שנמצאים בתוך המועדון יעידו על בנאדם פתוח, חם, לא מתנשא ולא שחצן כל מה שהאוהדים מנסים להאשים אותו.

לעשות אותו מלך ? מנצח קבוצות במשחק מגעיל? זה מה שקבוצות עושות לנו בוסרמיל ובכלל כבר שלוש שנים וזה מה שהוביל אותנו לשלוש עונות מסריחות בליגה הזאת, אתם תורמים לכך שנשאר גם עוד עשר שנים בליגה הזאת ולא משנה כמה עולות יהיו .
חוץ מזה שלהגיד שגיא לוי שיחק בונקר אתמול כל המשחק זה דיי עלוב כי ניצחנו 3-1, היה פנדל מוחמץ ומצב של 100% בתופסת הזמן, זה היה צריך להיגמר 5-1 ולא באופן תיאורטי ממש עניין של כמה סנטימטרים.
"...לא מחפש לשמוח, לא חושב על תארים,
רק רוצה להיות פה ולשיר שירים..."

סמל אישי של משתמש
רווית (:

אורי אדום בנשמה כתב:

לא בגלל שדעתנו שונות, נשמה.
פשוט מאוד: שחקן היוצא כנגד מאמנו בפומבי בתקשורת זוהי חציית כל הקווים האדומים, ואך ברור שאחרי דבר שכזה כפי שהיה עם סמיוני באותו ראיון - חייבת לבא תגובה חריפה של גיא. וטוב שבאה!

ממך הייתי מצפה שהדבר יהיה ברור לך כשמש.
אתה צודק כעקרון, אבל גיא לוי פשוט יכול להוציא אותו מהסגל עד לינואר , הוא לא רוצה שחקן כזה לא ?
מה הוא בא להראות פה, אתה שחקן שלי ואני אעשה בך מה שאני רוצה ואיך שאני רוצה ?
זה לא אנושי במיוחד ...
ג. שליט .
[/font]

גם כדורגל זו תרבות !!

סמל אישי של משתמש
yedidel
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי yedidel »

אתה צודק כעקרון, אבל גיא לוי פשוט יכול להוציא אותו מהסגל עד לינואר , הוא לא רוצה שחקן כזה לא ?
מה הוא בא להראות פה, אתה שחקן שלי ואני אעשה בך מה שאני רוצה ואיך שאני רוצה ?
זה לא אנושי במיוחד ...
רווית, מה הוא עשה לו?

מדובר פה סה"כ על שני משחקים שהשחקן לא משחק.
את יודעת כמה שחקנים בכל סופשבוע מתחממים ולא נכנסים בכל העולם?
גיא לוי מתנהג בכבוד ובאיפוק שלא ראיתי הרבה זמן ממאמן בארץ. כל מאמן אחר כבר היה מלכלך על השחקן וזורק אותו להתאמן בצד (ע"ע ראובן עובד).

סמל אישי של משתמש
ניב

שליחה על ידי ניב »

yedidel כתב:
רווית, מה הוא עשה לו?

גיא לוי מתנהג בכבוד ובאיפוק שלא ראיתי הרבה זמן ממאמן בארץ. כל מאמן אחר כבר היה מלכלך על השחקן וזורק אותו להתאמן בצד (ע"ע ראובן עובד).
אגב גם פדידה התחמם כל המחצית השנייה ולא הוכנס.

סמל אישי של משתמש
רווית (:

ניב כתב:
בן אדם קטן? כל כך קל לכם להגיד דברים איך שנראים באופן שטחי מבחוץ, כל כך קל לבקר את המאמן על כל דבר אפשרי, אנשים שנמצאים בתוך המועדון יעידו על בנאדם פתוח, חם, לא מתנשא ולא שחצן כל מה שהאוהדים מנסים להאשים אותו.

לעשות אותו מלך ? מנצח קבוצות במשחק מגעיל? זה מה שקבוצות עושות לנו בוסרמיל ובכלל כבר שלוש שנים וזה מה שהוביל אותנו לשלוש עונות מסריחות בליגה הזאת, אתם תורמים לכך שנשאר גם עוד עשר שנים בליגה הזאת ולא משנה כמה עולות יהיו .
חוץ מזה שלהגיד שגיא לוי שיחק בונקר אתמול כל המשחק זה דיי עלוב כי ניצחנו 3-1, היה פנדל מוחמץ ומצב של 100% בתופסת הזמן, זה היה צריך להיגמר 5-1 ולא באופן תיאורטי ממש עניין של כמה סנטימטרים.
אולי דברים שרואים מכאן לא רואים משם, וההפך.
אנחנו לא באמת מכירים אותו, אבל מהרושם שהוא נותן לי בתור אוהדת, זה מה שאני מבינה , את הרושם הוא יוצר, אין לי שום סיבה לחשוב עליו רעות, ותמיד אני יוצאת להגנתו גם אם דעתי שונה ממה שאני אומרת - בשביל למנוע מהומות .. אבל הוא עושה דברים לפעמים שנוגד את כל מה שחשבתי שאמן צריך להיות, ואת הדרך האנושית הבסיסית .
בנוגע לגישה - אתם אולי צודקים, נמאס מהליגה הזאת ואולי רק ככה נוכל לעלות. אבל תסכימו איתי שאפשר גם לשחק לפחות חצי מהזמן הכולל במשחק כדורגל יפה.
כרגע - אולי רבע שעה במצטבר יש כדורגל נורמלי.
והיו כמה משחקים העונה שהיה הרכב התקפי יותר, כדורגל יפה, וניצחנו ..
ג. שליט .
[/font]

גם כדורגל זו תרבות !!

סמל אישי של משתמש
רווית (:

yedidel כתב:
רווית, מה הוא עשה לו?

שתי משחקים הוא לא פתח (אם אני לא טועה ) - זה לגיטימי.
הוא מחמם אותו ולא מכניס, כבר כמה משחקים. אוקיי, גם פדידה התחמם ולא שיחק.. זה לא קורה כמה משחקים ברצף, לי מהצד זה ניראה מגמתי כלפי סימיוני.
בנוסף לכך- הוא שם אותו בתור קשר אחורי במשחק גביע הטוטו בהרכב של הנוער.
אני לא מזלזלת חלילה בנוער או בגביע הטוטו, אבל לעזאזל סימיוני חלווץ !!!!
ג. שליט .
[/font]

גם כדורגל זו תרבות !!

סמל אישי של משתמש
ניב

שליחה על ידי ניב »

אנחנו לא באמת מכירים אותו, אבל מהרושם שהוא נותן לי בתור אוהדת, זה מה שאני מבינה , את הרושם הוא יוצר, אין לי שום סיבה לחשוב עליו רעות, ותמיד אני יוצאת להגנתו גם אם דעתי שונה ממה שאני אומרת - בשביל למנוע מהומות .. אבל הוא עושה דברים לפעמים שנוגד את כל מה שחשבתי שאמן צריך להיות, ואת הדרך האנושית הבסיסית .
בנוגע לגישה - אתם אולי צודקים, נמאס מהליגה הזאת ואולי רק ככה נוכל לעלות. אבל תסכימו איתי שאפשר גם לשחק לפחות חצי מהזמן הכולל במשחק כדורגל יפה.
רווית באמת אני מתרשם שיש לך ראש פתוח ואת מנסה לשמוע כמה דעות .
אבל אני לא מבין אותך באמת, רבע שעה במצטבר כדורגל נורמלי? אולי רבע שעה במצטבר הכדורגל פחות טוב.
במחצית הראשונה מדקה ה10 הקבוצה החלה לשחק וכבשה שני שערים עד ההפסקה, הכדורגל היה מהיר, היו מהלכים טובים והקבוצה ניראתה טוב בעוד שרעננה לא הגיעה לשום מצב.
במחצית השנייה דקות פחות טובות שלנו אבל מהדקה ה70 שוב השתלטנו על המשחק תקפנו והגענו למצבים, פעם אחת זה גם הסתיים בגול.

אגב, גם אורן ניסים חלוץ שהוסט לעמדת הקשר האחורי ועושה שם עבודה לא רעה בכלל במשחקים האחרונים.

סמל אישי של משתמש
yedidel
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי yedidel »

שתי משחקים הוא לא פתח (אם אני לא טועה ) - זה לגיטימי.
הוא מחמם אותו ולא מכניס, כבר כמה משחקים. אוקיי, גם פדידה התחמם ולא שיחק.. זה לא קורה כמה משחקים ברצף, לי מהצד זה ניראה מגמתי כלפי סימיוני.
בנוסף לכך- הוא שם אותו בתור קשר אחורי במשחק גביע הטוטו בהרכב של הנוער.
אני לא מזלזלת חלילה בנוער או בגביע הטוטו, אבל לעזאזל סימיוני חלווץ !!!!
או שנותנים למאמן לעבוד, או שלא נותנים לו לעבוד. אין באמצע.

בשום תחום אתה לא מביא בעל מקצוע ומתחיל להגיד לו מה לעשות.

סמל אישי של משתמש
רווית (:

ניב כתב: רווית באמת אני מתרשם שיש לך ראש פתוח ואת מנסה לשמוע כמה דעות .
אבל אני לא מבין אותך באמת, רבע שעה במצטבר כדורגל נורמלי? אולי רבע שעה במצטבר הכדורגל פחות טוב.
במחצית הראשונה מדקה ה10 הקבוצה החלה לשחק וכבשה שני שערים עד ההפסקה, הכדורגל היה מהיר, היו מהלכים טובים והקבוצה ניראתה טוב בעוד שרעננה לא הגיעה לשום מצב.
במחצית השנייה דקות פחות טובות שלנו אבל מהדקה ה70 שוב השתלטנו על המשחק תקפנו והגענו למצבים, פעם אחת זה גם הסתיים בגול.

אגב, גם אורן ניסים חלוץ שהוסט לעמדת הקשר האחורי ועושה שם עבודה לא רעה בכלל במשחקים האחרונים.
כנראה שלא שמתי לב לזה..
הכדורגל המשחק היה טוב יחסית למשחקים הקודמים, ובמחשבה שלישית ורביעית אותי זה מספק, כל עוד אנחנו בליגה הזאת (פי, הצלחתם לשנות לי את הגישה , מהר ! :)) ,
מה שחשוב זה שנצליח להשתיק את המקללים, ובעיקר להנות .
ג. שליט .
[/font]

גם כדורגל זו תרבות !!

סמל אישי של משתמש
רווית (:

yedidel כתב:
או שנותנים למאמן לעבוד, או שלא נותנים לו לעבוד. אין באמצע.

בשום תחום אתה לא מביא בעל מקצוע ומתחיל להגיד לו מה לעשות.
נכון, אני לא אומרת לו מה לעשות..
אבל זאת דעתי, מה הסיכויים ששחקן ישחק טוב בתפקיד שונה לגמרי מתפקידו הטבעי ? לא ניראלי שהרבה .
אורן ניסים בהחלט היה טוב, ואולי זה מתוך צמאון לכדורגל, להוכיח.. או שאולי זה פשוט עובד איתו..
ג. שליט .
[/font]

גם כדורגל זו תרבות !!

סמל אישי של משתמש
red fox
Title: קרייזי-רד פוקס
יצירת קשר:

שליחה על ידי red fox »

אני לא בא לסנגר על גיא לוי ובאמת שהוא לא צריך אותי בשביל זה, אבל אני יכול לספר לך ולכל האנשים שמקבלים מידע דרך התקשורת שגיא לוי הוא ממש לא הבנאדם שמנסים לצייר אותו.
כל מה שניב אמר עליו הוא אמת ואת צריכה להבין שהתקשורת היא זאת שמציירת אותו כבנאדם לא נעים, לא שפוי או כל פתגם אחר שהדביקו לו.
אני יכול גם להוסיף שהשחקנים אוהבים את גיא לוי וכל החלטה שהוא מקבל היא מקצועית נטו ולא כדי לעשות דווקא כמו שכולם חושבים.

סמל אישי של משתמש
אורי אדום בנשמה

רווית,

יש דברים שרואים רק משם.

סמיוני קיבל הוראה להתחמם כי גיא חשב באמת ובתמים לשלבו, רק שההתפתחויות על כר הדשא לאחר מכן אילצו אותו לשנות את החלטתו. ביג דיל. את יודעת כמה פעמים שחקן מתחמם ולא משולב בסופו של דבר? המון!

שלח תגובה