אלונה היקרה - גם את זה חשוב לדעת !

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
גיל שגיב

Re: אלונה היקרה - גם את זה חשוב לדעת !

שליחה על ידי גיל שגיב »

אלי גיא כתב:
פעם החזיקו ממך אנשים גיל שגיב היקר..
עכשיו אתה סתם בלאי..
תקח את 33 שנות העידוד שלך ואל תזיין תשכל...!
הבדיחה לא מובנת.

אבל אתה ממש לא מעניין,בטח לא אותי.

סמל אישי של משתמש
גיל שגיב

שליחה על ידי גיל שגיב »

ג'וני כתב:

מר שגיב הנכבד,

אתה עצמך פרי של ההסתה הבלתי נגמרת של הרע-דיו המעגיל הזה.
אתה עצמך מתרכז בתפל(בירידה להגנה בשלב מסויים במשחק - למרות שראיתי את גיא לוי מבקש מהם לא פעם אחת לצאת קדימה).
אתה עצמך מתעלם מהקידום של שחקנים צעירים
אתה מתעלם לחלוטין מהעובדה שהיינו בהרכב חסר מאוד.

צריך לעשות הפרדה בין הקהל למאמן וההנלה דיי לפגישות דיי להתחנפות אלונה וגיא עושים הרבה לטובת הקבוצה העובדה שהתקשורת המקומית מתעלמת מכך לחלוטין לא אומרת שגם את צריך להתעלם.

לב"ש יש קהל רב אך אפשר לומר בודאות שהוא הכי פחות אוהד בארץ.
אם אני פרי ההסתה אז אתה,דודו עזריה,מישל בשני,נמרוד ועוד רבים וטובים לימדו אותי את העבודה בזמנו כאשר כתבתם,דרבנתם,הפגנתם..............נגד אלי גוטמן.

או שלשיטתך נגד גוטמן זה היה בסדר ?

נאה דורש נאה מקיים.

אז המחאה והבעת הדיעה נגד גוטמן והתנהלותו הייתה לגיטימית (לא הקללות) ובדיוק כך גם היום כנגד התנהלותו של גיא (שוב,לא הקללות).

מי שחושב שרק דעתו היא לגיטימית וכול דיעה אחרת הינה הסתה הבעיה היא שלו ולא שלי.

סמל אישי של משתמש
8red

שליחה על ידי 8red »

גיל אל תבוא לנו פה במסווה של "שה תמים".
אני קורא בקאמלס את ההרעלות שאתה מנסה להרעיל שם את הצעירים - מה לעשות שפה יש אנשים טיפה יותר מנוסים שמכירים אותך אז אתה אפילו לא מנסה...
אבל זה לא יעזור לך כי אחרי הדברים של אסי אתמול גם החבר'ה הצעירים מתחילים להבין ולהתפכח מההסתות במסווה שלך נגד גיא לוי.
הפועל אני כבר משתגע

סמל אישי של משתמש
ג'וני
Title: אלונה חייבת להישאר

שליחה על ידי ג'וני »

גיל שגיב כתב:
אם אני פרי ההסתה אז אתה,דודו עזריה,מישל בשני,נמרוד ועוד רבים וטובים לימדו אותי את העבודה בזמנו כאשר כתבתם,דרבנתם,הפגנתם..............נגד אלי גוטמן.

או שלשיטתך נגד גוטמן זה היה בסדר ?

נאה דורש נאה מקיים.

אז המחאה והבעת הדיעה נגד גוטמן והתנהלותו הייתה לגיטימית (לא הקללות) ובדיוק כך גם היום כנגד התנהלותו של גיא (שוב,לא הקללות).

מי שחושב שרק דעתו היא לגיטימית וכול דיעה אחרת הינה הסתה הבעיה היא שלו ולא שלי.

נפלת על הבן האדם האחרון לדבר איתו על גוטמן אם לא זכור לך אני הייתי היחיד שהתעמת עם דודו וכל השאר על הנושא של גוטמן ואתה הוא זה שהתהפך "ואמר שהבין למה גוטמן לא טוב" ומאז התחלת גם עליו ללכלך.

לך תחפש בהיסטוריה של האתר השני אני כתבתי כך: "עזבו את גוטמן הוא לא הבעיה במידה ותימשך ההסתה שלכם נגד גוטמן והוא ילך הקבוצה תישאר בידיו של אלי זינו וחבורת הזבל ואנחנו נרד ליגה" ומה לעשות צדקתי.

גם היום אני אומר לך ולאחרים תרדו מגיא לוי המשך ההסתה וקללות יביא לפירוק הקבוצה שים לב אני חוזר אם הקהל לא יצא מהסרט הזה של לקלל מאמנים ולהעיף אותם ולא יסתכל על כל התמונה ועל מה שאלונה בונה ומשקיעה פה אלונה תברח ואנחנו נישאר בפני שבר ופירוק.

הפועל ב"ש בכדורסל אומר לך משהו מישהו רצה להשקיע שם????????????????????? בעצם אולי לא נתפרק יש אחד שרוצה הוא חולש על אולמות אירועים באיזור הדרום ומאוד ישמח לעזור.

סמל אישי של משתמש
גיל שגיב

שליחה על ידי גיל שגיב »

ג'וני כתב:

נפלת על הבן האדם האחרון לדבר איתו על גוטמן אם לא זכור לך אני הייתי היחיד שהתעמת עם דודו וכל השאר על הנושא של גוטמן ואתה הוא זה שהתהפך "ואמר שהבין למה גוטמן לא טוב" ומאז התחלת גם עליו ללכלך.

לך תחפש בהיסטוריה של האתר השני אני כתבתי כך: "עזבו את גוטמן הוא לא הבעיה במידה ותימשך ההסתה שלכם נגד גוטמן והוא ילך הקבוצה תישאר בידיו של אלי זינו וחבורת הזבל ואנחנו נרד ליגה" ומה לעשות צדקתי.

גם היום אני אומר לך ולאחרים תרדו מגיא לוי המשך ההסתה וקללות יביא לפירוק הקבוצה שים לב אני חוזר אם הקהל לא יצא מהסרט הזה של לקלל מאמנים ולהעיף אותם ולא יסתכל על כל התמונה ועל מה שאלונה בונה ומשקיעה פה אלונה תברח ואנחנו נישאר בפני שבר ופירוק.

הפועל ב"ש בכדורסל אומר לך משהו מישהו רצה להשקיע שם????????????????????? בעצם אולי לא נתפרק יש אחד שרוצה הוא חולש על אולמות אירועים באיזור הדרום ומאוד ישמח לעזור.
קבל את התנצלותי ג'וני.

אכן כן אתה היית כול הדרך נגד המחאה כנגד גוטמן אבל זה לא אומר שדברי לא נכונים ושמחאה לגיטימית כנגד התנהלות אמורה להתפרש כהסתה (כפי שכתבת).

כאן זו טעות שלך.

סמל אישי של משתמש
גיל שגיב

שליחה על ידי גיל שגיב »

8red כתב:גיל אל תבוא לנו פה במסווה של "שה תמים".
אני קורא בקאמלס את ההרעלות שאתה מנסה להרעיל שם את הצעירים - מה לעשות שפה יש אנשים טיפה יותר מנוסים שמכירים אותך אז אתה אפילו לא מנסה...
אבל זה לא יעזור לך כי אחרי הדברים של אסי אתמול גם החבר'ה הצעירים מתחילים להבין ולהתפכח מההסתות במסווה שלך נגד גיא לוי.
נא לדייק.

את הנושאים שאני פותח כאן אני כותב בדיוק באתר הקאמלס.

אתה יכול לבדוק.

ואז כמובן אני מגיב בהתאם לתגובות, אין שום קריאה לפגיעה בגיא או לקלל אותו אז כדאי שתתמודד עם תוכן הדברים שלי ותפסיק להשמיץ וליצור דליגטמציה לדברי.

אז למה שם זה הסתה/הרעלות ?

למה אתה חושב שכולם בקאמלס ילדים טפשים שלא מבינים או מבדילים בין שחור ללבן?

למה אתה חושב שאתה כזה חכם גדול ?

אתה לא, ממש לא.

נ.ב

אתה בטוח שהכתיבה האוטומטית שלך כנגד הדיעות והכתיבה שלי לא נובעת ממשקעים אחרים ?
ההוא כבר פרש ב'שיא' הגיע הזמן להפוך דף....

סמל אישי של משתמש
ג'וני
Title: אלונה חייבת להישאר

שליחה על ידי ג'וני »

גיל שגיב כתב:
קבל את התנצלותי ג'וני.

אכן כן אתה היית כול הדרך נגד המחאה כנגד גוטמן אבל זה לא אומר שדברי לא נכונים ושמחאה לגיטימית כנגד התנהלות אמורה להתפרש כהסתה (כפי שכתבת).

כאן זו טעות שלך.
אבל זה בדיוק מה שקורה האוהדים שלנו התרגלו לקלל כל מאמן שמגיע לפה והם רק מחפשים סיבות פעם זה בגלל שמשתפים שחקנים זרים מבוגרים בעלות גבוהה במקום הצעירים ופעם בגלל שלא משתפים את סימיוני.

מה שחשוב פה זו הדרך כמו שבצבא מחנכים את החיילים להקשיב למפקד גם אם הם חושבים שהוא טועה גם פה צריכים לחנך טיפה את האוהדים שצריך לתת לאדם אחד לקבוע את הדרך נכון מותר לבקר בצורה עניינית אבל מה שקורה היום זו הסתה כנגד גיא לוי והקבוצה מבלי להתיחס לכלום מסביב פשוט בצורה עיוורת חסרת מעצורים.

להזכירך בעונה שעברה לא חיברנו פעם אחת שתי נצחונות ברצף עד סוף העונה שלא לדבר על כמה זמן לא חזרנו מיפיגור או מתי בפעם האחרונה ניצחנו את רעננה. ראית אולי כמה שחקני בית משחקים? חשבת אולי איך גיא לוי מחזיק סגל של כמעט 30 שחקנים ואתה שומע שהאוירה בקבוצה טובה.

מצפים ממך גיל שתסתכל על התמונה הגדולה ולפעמים אפילו לא תבקר ותוסיף שמן למדורה מכוון שהקבוצה כרגע חשובה יותר ממאמן זה או אחר או משיטת משחק במחצית, הקבוצה מספיק מקבלת ביקורת לא מוצדקת מהגוף המגעיל הזה רע-דיו דרום אז בבקשה ממך אל תוסיף שמן למדורה.

סמל אישי של משתמש
ניב

שליחה על ידי ניב »

ג'וני כתב:
אבל זה בדיוק מה שקורה האוהדים שלנו התרגלו לקלל כל מאמן שמגיע לפה והם רק מחפשים סיבות פעם זה בגלל שמשתפים שחקנים זרים מבוגרים בעלות גבוהה במקום הצעירים ופעם בגלל שלא משתפים את סימיוני.

מה שחשוב פה זו הדרך כמו שבצבא מחנכים את החיילים להקשיב למפקד גם אם הם חושבים שהוא טועה גם פה צריכים לחנך טיפה את האוהדים שצריך לתת לאדם אחד לקבוע את הדרך נכון מותר לבקר בצורה עניינית אבל מה שקורה היום זו הסתה כנגד גיא לוי והקבוצה מבלי להתיחס לכלום מסביב פשוט בצורה עיוורת חסרת מעצורים.

להזכירך בעונה שעברה לא חיברנו פעם אחת שתי נצחונות ברצף עד סוף העונה שלא לדבר על כמה זמן לא חזרנו מיפיגור או מתי בפעם האחרונה ניצחנו את רעננה. ראית אולי כמה שחקני בית משחקים? חשבת אולי איך גיא לוי מחזיק סגל של כמעט 30 שחקנים ואתה שומע שהאוירה בקבוצה טובה.

מצפים ממך גיל שתסתכל על התמונה הגדולה ולפעמים אפילו לא תבקר ותוסיף שמן למדורה מכוון שהקבוצה כרגע חשובה יותר ממאמן זה או אחר או משיטת משחק במחצית, הקבוצה מספיק מקבלת ביקורת לא מוצדקת מהגוף המגעיל הזה רע-דיו דרום אז בבקשה ממך אל תוסיף שמן למדורה.
כשבאתי לענות לגיל רציתי לרשום בדיוק את אותם דברים,מחזק.

אתה גם כל הזמן מנגן על הקטע הזה ששחקנים לא נהנים מהקבוצה, למה אתה הדובר של המועדון? מנכ"ל או משהו בסגנון? מהאנשים שנמצאים בתוך המועדון אני שומע שהשחקנים ממש אוהבים את גיא ומעריכים אותו והאווירה שם מצויינת, אז על מה אנחנו מדברים פה בדיוק?

ביום שבת שיחקו 3 שחקנים בני 19-20 שהתשייכו עד לפני עונה ועדיין משתייכים לקבוצת הנוער של הפועל באר שבע, מתי זה היה אצלנו לאחרונה? אולי לפני 7 שנים.
חזרנו מפיגור נגד קבוצה שלא ניצחנו אותה 4 שנים, עזוב את רעננה, מתי הקבוצה הזאת חזרה מפיגור במסגרת ליגה?

תלמדו להתסכל על התמונה הכוללת, תלמוד להסתכל על המכלול, לא מכיר מאמן בארץ שמשקיע כל כך הרבה שעות בעבודה עם צעירים ומחלקת הנוער, שלא לדבר על זה שהוא מקצוען בטירוף, לא מכיר הרבה מאמנים בארץ שכל כך מוערכים על ידי השחקנים שלהם, גיא לוי הוא הדבר הכי טוב שיכול להיות להפועל באר שבע אם רק יתנו לו לעבוד.
"...לא מחפש לשמוח, לא חושב על תארים,
רק רוצה להיות פה ולשיר שירים..."

סמל אישי של משתמש
גיל שגיב

שליחה על ידי גיל שגיב »

ג'וני כתב:

אז ישנם מקללים שאני חוזר ומגנה אותם ללא הפסק.

למה זה אמור למנוע ממני להביע דיעה לגיטימית כנגד התנהלות של מאמן ?

מדוע זה הופך אותי למסית של אנשים שמרביתם כלל לא קוראים את דברי ואם כבר קוראים אז יקללו ומקללים גם לפני כן ?

עזוב אותך ג'וני, תתמודד מול תוכן הדברים.

סמל אישי של משתמש
גיל שגיב

שליחה על ידי גיל שגיב »

ניב כתב:
כשבאתי לענות לגיל רציתי לרשום בדיוק את אותם דברים,מחזק.

אתה גם כל הזמן מנגן על הקטע הזה ששחקנים לא נהנים מהקבוצה, למה אתה הדובר של המועדון? מנכ"ל או משהו בסגנון? מהאנשים שנמצאים בתוך המועדון אני שומע שהשחקנים ממש אוהבים את גיא ומעריכים אותו והאווירה שם מצויינת, אז על מה אנחנו מדברים פה בדיוק?

ביום שבת שיחקו 3 שחקנים בני 19-20 שהתשייכו עד לפני עונה ועדיין משתייכים לקבוצת הנוער של הפועל באר שבע, מתי זה היה אצלנו לאחרונה? אולי לפני 7 שנים.
חזרנו מפיגור נגד קבוצה שלא ניצחנו אותה 4 שנים, עזוב את רעננה, מתי הקבוצה הזאת חזרה מפיגור במסגרת ליגה?

תלמדו להתסכל על התמונה הכוללת, תלמוד להסתכל על המכלול, לא מכיר מאמן בארץ שמשקיע כל כך הרבה שעות בעבודה עם צעירים ומחלקת הנוער, שלא לדבר על זה שהוא מקצוען בטירוף, לא מכיר הרבה מאמנים בארץ שכל כך מוערכים על ידי השחקנים שלהם, גיא לוי הוא הדבר הכי טוב שיכול להיות להפועל באר שבע אם רק יתנו לו לעבוד.
ניב, מספיק לקרוא את המונולוג של אסי כדי להבין שהשחקנים ממש אבל ממש לא נהנים.

אלונה - לא נהנית.

גיא לוי - נו......מיותר לא.

הקהל -

3000 קוראים "גיא לוי בן......", 2000 קראו "גיא לוי תתעורר".

200 עודדו {נהנו? תחליט אתה}.

1000 שתקו וסבלו (אני בקבוצה).

שחקנים שלאורך שנים רצים בטירוף לגדרות לאחר כיבוש שער, רצים לקהל בסיום בטח ובטח לאחר ניצחון 3-1 רוקדים ושרים עם האוהדים...

ובשבת ? יורדים מהמגרש כאילו הובסנו 4-0...

ואסור לשכוח !

גיא לוי בראיון בתחילת העונה - " המטרה שלנו היא להנות מהמשחק "

המטרה הושגה ?

בטח שלא.

מי האשם ?

חלק נכבד באשמה - גיא בעצמו.

סמל אישי של משתמש
אורי אדום בנשמה
Title: הפועל באר שבע בנשמה שלי

שליחה על ידי אורי אדום בנשמה »

גיל שגיב כתב:
למה שטויות אורי ?

ראינו אתמול פירות הסתה של רדיו דרום ? אולי....{אתה יודע שאני לא בעדם}.

אבל גם ראינו משחק נסוג,משעמם,בנוי על מקריות ללא ברק....

בקיצור , משחק של קבוצה קטנה שכול מה שחשוב לה זה 3 נקודות.

אז נכון הניצחון הוא הכי חשוב אבל לא רק הוא.

אם תתאמץ גם אתה תזכור שמה שחיבר אותך לקבוצה בפרט ולכדורגל בכלל זה משחקים יפים מלהיבים עם שערים ונצחונות ובטח לא מה שראינו אתמול.

להאשים את התקשורת זה לעשות לעצמך חיים קלים.

חיים קלים או לא, זו המציאות.

כשמנהלים מסע צלב בכזו עוצמה ואינטנסיביות כנגד אדם מסויים במשך פרק זמן ממושך - התוצאה היא מה שראינו במוצ"ש.

הרי עובדה ידועה היא שדעה עצמית מוצקה זה לא הצד החזק של רוב הקהל שלנו, ולאורך השנים דעתו עוצבה בידי גורמים אינטרסנטיים כחומר ביד היוצר.
מִ֣י זֹ֗את עֹלָה֙ מִן־הַמִּדְבָּ֔ר

סמל אישי של משתמש
גיל שגיב

שליחה על ידי גיל שגיב »

אורי אדום בנשמה כתב:

חיים קלים או לא, זו המציאות.

כשמנהלים מסע צלב בכזו עוצמה ואינטנסיביות כנגד אדם מסויים במשך פרק זמן ממושך - התוצאה היא מה שראינו במוצ"ש.

הרי עובדה ידועה היא שדעה עצמית מוצקה זה לא הצד החזק של רוב הקהל שלנו, ולאורך השנים דעתו עוצבה בידי גורמים אינטרסנטיים כחומר ביד היוצר.

אורי ידידי, אתה מהבודדים כאן שעוד ניתן לנהל עימם דיון ענייני מבלי להפוך למסית וכד'

אז תגיד לי אתה, האם לדעתך לגיא אין ולו אחוז אחד אשמה בכול האוירה שנוצרה ?

ואם יש, מה הוא ?

ממתין לתשובתך.

סמל אישי של משתמש
yedidel
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי yedidel »

גיל שגיב כתב:

אורי ידידי, אתה מהבודדים כאן שעוד ניתן לנהל עימם דיון ענייני מבלי להפוך למסית וכד'

ואם יש, מה הוא ?

ממתין לתשובתך.
אני יענה לך.

לגיא לוי יש הרבה אחוזים באווירה שנוצרה, ומהסיבה הפשוטה - הוא אמיתי.

הרי הכי קל בעולם להכניס את סמיוני מתי שהקהל מבקש, הכי קל זה לצאת בהצהרות מפוצצות למרות שבקיץ הוא גילה קבוצה מפורקת, הכי קל זה להפסיד לאחי נצרת ואחרי זה להשתלח בשופט שפסל שער חוקי (מה שכל מאמן אחר היה עושה).

אבל גיא לוי נשאר נאמן לדרך המקצועית שלו. גיא לוי הגיע לוסרמיל בקיץ וגילה קישור התקפי עם בונפלד וחוגג, שניים שבעיני התקשורת והפרשנים הבאר-שבעים הם כוכבי-על אבל כל מאמן כדורגל יודע בדיוק מה הם שווים.
אז עכשיו כולם באים בטענות לשיטת משחק, להגנתי או לא הגנתי. אפשר לחשוב, בשלוש שנים הקודמות ראית פה הצגות כדורגל כל שבת??

גיל, כל האוהדים, אלה שמתווכחים איתך כאן ואלה שמקללים בוסרמיל, כולם רוצים אותו דבר. כולם רוצים כדורגל התקפי וסוחף. ההבדל היחיד הוא אצלנו שאנחנו יודעים שאין קסמים בכדורגל, ואף מאמן לא יכול לקחת קבוצה שבקושי בעטה לשער עונה שעברה ותוך חודשיים להפוך אותה למכונת כדורגל.

סמל אישי של משתמש
אורי אדום בנשמה
Title: הפועל באר שבע בנשמה שלי

שליחה על ידי אורי אדום בנשמה »

גיל שגיב כתב:

ואם יש, מה הוא ?

ממתין לתשובתך.

אין עוררין על העובדה שגיא אינו חף מביקורת, את הביקורת שלי ובלא מעט נושאים השמעתי לא אחת ברשת וגם בטור במקומון 'שבע', אבל זה לא רלוונטי כלל.

כי אין מאמן אחד בעולם שמסוגל לטעות מספיק בשביל לגרום ל-7,000 איש לדרוש את ראשו בכאלו עוצמות, לאחר ניצחון 1-3 על יריבת צמרת. פשוט אין!!
מִ֣י זֹ֗את עֹלָה֙ מִן־הַמִּדְבָּ֔ר

סמל אישי של משתמש
גיל שגיב

שליחה על ידי גיל שגיב »

yedidel כתב:
אני יענה לך.

לגיא לוי יש הרבה אחוזים באווירה שנוצרה, ומהסיבה הפשוטה - הוא אמיתי.

הרי הכי קל בעולם להכניס את סמיוני מתי שהקהל מבקש, הכי קל זה לצאת בהצהרות מפוצצות למרות שבקיץ הוא גילה קבוצה מפורקת, הכי קל זה להפסיד לאחי נצרת ואחרי זה להשתלח בשופט שפסל שער חוקי (מה שכל מאמן אחר היה עושה).

אבל גיא לוי נשאר נאמן לדרך המקצועית שלו. גיא לוי הגיע לוסרמיל בקיץ וגילה קישור התקפי עם בונפלד וחוגג, שניים שבעיני התקשורת והפרשנים הבאר-שבעים הם כוכבי-על אבל כל מאמן כדורגל יודע בדיוק מה הם שווים.
אז עכשיו כולם באים בטענות לשיטת משחק, להגנתי או לא הגנתי. אפשר לחשוב, בשלוש שנים הקודמות ראית פה הצגות כדורגל כל שבת??

גיל, כל האוהדים, אלה שמתווכחים איתך כאן ואלה שמקללים בוסרמיל, כולם רוצים אותו דבר. כולם רוצים כדורגל התקפי וסוחף. ההבדל היחיד הוא אצלנו שאנחנו יודעים שאין קסמים בכדורגל, ואף מאמן לא יכול לקחת קבוצה שבקושי בעטה לשער עונה שעברה ותוך חודשיים להפוך אותה למכונת כדורגל.
ראשית תודה על התגובה לגופו של עניין.

אז למיטב הבנתי אתה טוען כי גיא צודק בגישתו ונניח שכן, האם זה חכם ?

הרי בעיני האוהדים הקבוצה היא קודם כול שלהם הם נאמנים לה שנים הולכים אחריה לנצרת לסכנין ולכול חור רבים לפעמים עם אוהדים, משקיעים כספים ברכישת כרטיסים או מנויים ובדלק לנסיעות,מפסידים שבתות עם המשפחה...

ומה הם מקבלים ?

מאמן שגם אם דרכו צודקת גישתו קלוקלת.

גיא מתעקש שלא להפנים שהגיע לקבוצה עם קהל גדול שמעורב רבות בנעשה {הדבר נובע להערכתי מהסיבה הפשוטה שגיא מעולם לא אימן קבוצה עם קהל ומסורת בסדר גודל שכזה}.

בנוסף, גיא הגיע לכאן לאחר שאימן במשך שנים בנבחרת דבר ששונה באופן מהותי מאימון קבוצה בטח ובטח כזו עם קהל רב כמו אצלינו.

גיא הישווה את הנעשה בקבוצה לנעשה במוסך, כלומר שהוא לא אומר למוסכניק איך לתקן את הרכב...

הינה לך דוגמא טובה לחוסר רגישות, שהרי לרכב אין סנטימנטים אין מסורת אין חיבור אין עבר רגשי.

לאוהדים וקבוצה - יש.

גיא חייב לשנות גישה אחרת המצב רק ילך ויחמיר....

שלח תגובה