אלונה ברקת..אנחנו אוהבים אותך

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
shlomi9999

Re: אלונה ברקת..אנחנו אוהבים אותך

שליחה על ידי shlomi9999 »

לקקנים מסריחים, כל אלה שמוכרים את עצמם בשביל אלונה ועל הדרך מבזים יורדים ומגדפים אוהדים אחרים שראו משחקים של ב"ש הרבה לפני שחלק גדול מהכותבים כאן נולדו בכלל.

אין לכם זכות בכלל.
אז כל החלק הקטן הזה של הקהל עם הפיוז הקצר יפסיק לבוא למשחקים(אני מדבר על כל המקללים במשחקים), אלונה תברח מכאן מהר מאוד מסיבה אחת... אין אוהדים.

תתביישו לכם זה מה שיש לי להגיד.

הטופיק הזה מצויין אבל לא על חשבון אוהדים אחרים כי מה שאתם מנסים לעשות כאן זאת הסתה אחת שלמה ופילוג בין אוהדים.

סמל אישי של משתמש
אורן האדום
Title: כן..זה אני!

שליחה על ידי אורן האדום »

shlomi9999 כתב:לקקנים מסריחים, כל אלה שמוכרים את עצמם בשביל אלונה ועל הדרך מבזים יורדים ומגדפים אוהדים אחרים שראו משחקים של ב"ש הרבה לפני שחלק גדול מהכותבים כאן נולדו בכלל.

אין לכם זכות בכלל.
אז כל החלק הקטן הזה של הקהל עם הפיוז הקצר יפסיק לבוא למשחקים(אני מדבר על כל המקללים במשחקים), אלונה תברח מכאן מהר מאוד מסיבה אחת... אין אוהדים.

הטופיק הזה מצויין אבל לא על חשבון אוהדים אחרים כי מה שאתם מנסים לעשות כאן זאת הסתה אחת שלמה ופילוג בין אוהדים.
אנחנו לקקנים?חחח אוהדים כמוך ממש משעשעים אותי.זה נכון שיש חלק מהאוהדים שהגיעו לראות משחקים עוד לפני שנולדתי(18 שנה)אבל זה לא נותן להם זכות לקלל!ותאמין לי שעם אוהדים כאלה לא צריכים אוהדים..אם אתה קורא לזה הסתה זה אומר שאתה כנראה לא יודע מזה!סך הכל פתחתי את הנושא הזה כדי לחזק את אלונה כדי שלא תברח מפה בגלל אוהדים כאלה..

סמל אישי של משתמש
אורן האדום
Title: כן..זה אני!

שליחה על ידי אורן האדום »

אתם ממש כמו נשים..תמיד מחפשים על מה להתווכח

סמל אישי של משתמש
הסניגור האדום
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי הסניגור האדום »

shlomi9999 כתב:לקקנים מסריחים, כל אלה שמוכרים את עצמם בשביל אלונה ועל הדרך מבזים יורדים ומגדפים אוהדים אחרים שראו משחקים של ב"ש הרבה לפני שחלק גדול מהכותבים כאן נולדו בכלל.

אין לכם זכות בכלל.

תראה אני לא מאשים אף אחד.אחרי עשר שנות שילטון שבהם כולנו קיללנו ולא משנה את מי
אני לא מנסה שבתוך שנה זה ישתנה.אז נכון שאני כועס ונכון שאני מתפוצץ שאני שומע את זה
במהלך המשחק.אבל לאחר המשחק שאני מתקרר אני מתחיל לעשות ניתוח קר למה זה קורה.
למרות התוצאות החיוביות של הקבוצה.
אז כמו שהתחלתי זה דומה לתינוק שגדל בסביבה מסויימת. לצורך העניין גדל בווסרמיל.
מקום ואיצטדיון שעושה עוול לסוסים שחיים באורווה אם אנחנו מגדירים את ווסרמיל אורווה.
קח את הקללות שהתרגלנו לקלל וקיבלו דהלגטימציה בזמן אלי זינו וגם אני בתוכם.
עכשיו לך תנסה לשנות את טיבעו של התינוק. אחרי שהרגלת אותו שנים לקלל. ולא משנה את מי
עכשיו לך תעבוד על זה שיפסיק.
אז איך שאנחנו נותנים הזדמנות למערכת ולניהול לשנות דברים. ככה אני לא מתייאש ונותן זמן
לאוהדים הנפלאים שלאט לאט יפסיקו לקלל.

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

אלונה ברקת :כפיים: :השתחוות:

סמל אישי של משתמש
מוטי
Title: There is only one queen

שליחה על ידי מוטי »

אין לכם זכות בכלל.

גבר בלי אלונה אין לך זכות קיום!!!
בלעדיה אתה היית בדרך לפירוק!!
איך אתה מעז???????? אין לך גבולות!!

לא מנסה לפלג מנסה להשמיע קול הגיוני. אני לא מסכים איתך אז כדי שיהיה שקט אני חייב לקלל?
לא יהיה!!!!!!!

ומה זה השטות הזו אני נמצא יותר זמן ממך במגרש...אני אוהד יותר טוב. חרטה!!!
אבא שלי אוהד כמר כמעט 50 שנה זה אומר שהוא אוהב את הפועל יותר ממני? לא!
מנוי כבר יש לך?
http://www.facebook.com/events/371064749626148/" onclick="window.open(this.href);return false;

[pre]הקהל לא מקלל, אני אוהב את הפועל[/pre][font=Arial][/font]

זה שי !

שליחה על ידי זה שי ! »

מוטי כתב: גבר בלי אלונה אין לך זכות קיום!!!
בלעדיה אתה היית בדרך לפירוק!!
איך אתה מעז???????? אין לך גבולות!!

לא מנסה לפלג מנסה להשמיע קול הגיוני. אני לא מסכים איתך אז כדי שיהיה שקט אני חייב לקלל?
לא יהיה!!!!!!!

ומה זה השטות הזו אני נמצא יותר זמן ממך במגרש...אני אוהד יותר טוב. חרטה!!!
אבא שלי אוהד כמר כמעט 50 שנה זה אומר שהוא אוהב את הפועל יותר ממני? לא!

מה זה קשור למה שהוא רשם בכלל
ועם כבר דיברת אז כן להפועל ב"ש יש זכות קיום גם בלי אלונה זה שהיא באה ולקחה אותנו זה טוב אני לא אומר שלא אבל הפועל ב"ש לעולם לא היתה מתפרקת !!
שהפועל ב"ש לא תהפוך לדיקטטורה של מאמן שמעביר ספסלים שמחזור הבא יעבור לשחק ברייסר שמהרגע הראשון שלו פה מעורר וויכוחים ומאשיים את הקהל
מי אתם בכלל שאתם מדברים על אוהדים אחרים שנינו אוהבים את הקבוצה ואף פעם אני לא אמרתי למישהו למה הוא מעודד !!!
אז אתם לא תגידו לי למה אני מקלל !
ביום שנידע לא ללגלג אחד על השני ביציע המצב של הקבוצה ושל ההנהלה יהיה יותר טוב
אתם מוכרים את הכבוד שלכם ואת מה שאתם רוצים לראות בשביל 3 נקודות !
זה שי !
תמונה

סמל אישי של משתמש
מוטי
Title: There is only one queen

שליחה על ידי מוטי »

זה שי ! כתב:

מה זה קשור למה שהוא רשם בכלל
ועם כבר דיברת אז כן להפועל ב"ש יש זכות קיום גם בלי אלונה זה שהיא באה ולקחה אותנו זה טוב אני לא אומר שלא אבל הפועל ב"ש לעולם לא היתה מתפרקת !!
שהפועל ב"ש לא תהפוך לדיקטטורה של מאמן שמעביר ספסלים שמחזור הבא יעבור לשחק ברייסר שמהרגע הראשון שלו פה מעורר וויכוחים ומאשיים את הקהל
מי אתם בכלל שאתם מדברים על אוהדים אחרים שנינו אוהבים את הקבוצה ואף פעם אני לא אמרתי למישהו למה הוא מעודד !!!
אז אתם לא תגידו לי למה אני מקלל !
ביום שנידע לא ללגלג אחד על השני ביציע המצב של הקבוצה ושל ההנהלה יהיה יותר טוב
אתם מוכרים את הכבוד שלכם ואת מה שאתם רוצים לראות בשביל 3 נקודות !
זה שי !
את עניין הפירוק כבר לא נוכל לבחון אני מאמין שהיינו מגיעים לשם או פסיעה משם.
לא דיברתי על גיא לוי, ולנען האמת נמאס לי להתעסק רק בו אז אני לא מגיב.
לא דיברתי על אוהדים אחרים, ואני גם לא מלגלג (ותאמין לי שלא חסר על מה) אני מכבד כל אחד ומתייחס לכל אחד (ופעם היחידה שלא עשיתי זאת התנצלתי בפרהסיה, תשאל את גיל).
בשבילי מי שמתחיל לקלל מהחימום הוא לא אוהד. אני לא אומר שכולם צריכים להיות כמוני (אני מקווה שזה יקרה יום אחד) ולעודד כל המשחק אבל מי שרק מקלל בלי שום קשר אני סולד מהם וחושב שהם פוגעים בקבוצה.

כבוד של האוהדים, אולי מספיק עם זה כבר?

וגם אני דרך אגב לא מבין איפה הקשר למה שרשמתי?
מנוי כבר יש לך?
http://www.facebook.com/events/371064749626148/" onclick="window.open(this.href);return false;

[pre]הקהל לא מקלל, אני אוהב את הפועל[/pre][font=Arial][/font]

שלח תגובה