מי אני ומה שמי?

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
red_ryder

Re: מי אני ומה שמי?

שליחה על ידי red_ryder »

מתן סרוסי בן 21 משוחרר טרי מצה"ל (ומחפש עבודה)

אוהד הפועל מאז שאני זוכר את עצמי.. המשחק הכי זכור נגד בית"ר בגביע עם הגול של בלאיץ'.. ראיתי גביע ב96.. ראיתי ירידה הפסד בגמר גביע עלייה ושוב ירידה..
שהייתי הולך עם אבא אז ישבנו בשער 5.. אחרי זה ישבתי הרבה בשער6 עם חברים קצת שער 2 ומאז שהתחיל הגוש המעודד ב5 אני שם.. לרוב לא מעודד אבל שם..

סמל אישי של משתמש
נתי
Title: The Joker
יצירת קשר:

שליחה על ידי נתי »

נתי קרוצ'י, בן 18, עובד כנציג מכירות בבזק אונליין עד לשירות הצבאי.
אוהד הפועל ב"ש מגיל 7. דוד שלי שהוא שרוף על הקבוצה(ממש הולך לכל חור!) לקח אותי למשחק הראשון ומאז נכנס החיידק.אני חושב שהמשחק הראשון שלי היה משחק הירידה(הבכי של בניון בסוף),איזה משחק להתחיל לאהוד קבוצה.
המשחקים שהכי זכורים לי הם:משחק העליה,גמר הגביע מול ר"ג וה3-0 על מכבי תל אביב עם המספרת של אבוטבול.מאז לא רווה כל כך נחת מהקבוצה.
מאז ומתמיד ישבתי בשער 2, שנה שעברה עברתי ל5 והיום נמצא בתוך המגרש מצלם לאתר הרשמי ובשביל האוהדים הנפלאים שלנו.

סמל אישי של משתמש
אלדר

שליחה על ידי אלדר »

אלדר עדי בן 20 משרת כנהג בחטיבה הדרומית

בעיקרון מהיום שנולדתי החדירו לי בראש הפועל באר שבע
משחק ראשון אני לא זוכר
הינו הולכים כל המשפחה המורחבת (לפחות שורה של כיסאות) לכל משחק בית חוץ והינו יושבים במנהרה
כשגדלתי כבר הלכתי לשער 2 והיום יושב בשער 5 עם כל המשפחה.

היתי נוכח ב1-0 על בית"ר בטדי בעונת האליפות שלהם
היתי בהפסדים המבישים של ב"ש באופ"א
ראיתי גביע, ראיתי את בניון בוכה וב"ש יורדת ליגה
היתי בר"ג כשעלינו
והיתי כשניצחנו את הכבשה השחורה רעננה 3-1 :מאושר מאוד:

סמל אישי של משתמש
CRBX12

שליחה על ידי CRBX12 »

עמי בן 25 גר בנתיבות תושב באר שבע לשעבר אוהד שרוף של הקבוצה הולך הרבה לאיומנים הולך הרבה לבית השקנים קרוב משפחה של אורן סגרון שחקן לשעבר של הקובצה מנוי כבר כמעט 15 שנה לקבוצה ואני אוהב את הקבוצה ואהוב את אלונה אני אוהב אותכם שער 5 שער 2 ושער 6 יאלללה הפועל נעלה ליגה ובעזרת ה' ונכבוש את ליגת העל ונגשים את החלום שלנו ושל אלונה וניקח אליפות בעוד כמה שנים..... :צעיף: :צעיף: :צעיף: :צעיף:

סמל אישי של משתמש
oran
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי oran »

אורן מתתיהו

עוד פחות מחודשיים בן 20, חייל.

אוהד תקבוצה מגיל 6-7, לא זוכר את המשחק הראשון שהייתי בו, אבל ממשחק שזכור לי שהייתי בו בין הראשונים זה בבית נגד מכבי פ"ת בעונת הגביע ניצחנו נראה לי 3-1 (הייתי אז בן 7 אז זה לפי הזיכרון הזה), אבל אני בטוח שזה לא היה המשחק הראשון.

לצערי זכיתי לראות גביע רק בטלויזיה, הרגע המשמח היא העליית ליגה ב-5-0 נגד הפועל ר"ג באיצטדיון ר"ג, הרגע העצוב גם נגד הפועל ר"ג וגם באיצטדיון ר"ג בגמר הגביע.

בהתחלה לא היה לי שער קבוע, הייתי הולך ל-6,5,3 לפעמים הייתי הולך לשער 2 עם בן דוד.

אבל בכללי מ-2002 אני בשער 5 קבוע.
תמונה

סמל אישי של משתמש
8red

שליחה על ידי 8red »

ניר קבלו,30 נשוי + בונבון שחגג שנה לפני מס' ימים וכבר יודע ומכיר את הקצב של כל שירי הפועל ב"ש וחלק משירי ליברפול ויובנטוס.
עובד בחברת היי טק "אמדוקס" סניף שדרות.
מאז שאני זוכר את עצמי הייתי אוהד של הקבוצה. כשהגעתי לגיל 12-13 כבר היה לי מנוי (עד אז הייתי מנסה להתפלח או מחכה מחוץ לאצטדיון על הגבעה שממול שער המשטרה שממנו רואים חצי מגרש, כי אז היו פותחים את השערים כמה דקות לפני הסיום...) ומקום קבוע בשער 5, שהיה שער דיי רדום ומשפחתי אז (כולם הכירו את כולם ושמרו מקומות אחד לשני).
משחקים זכורים מוסרמיל: ניצחון 2-0 על בני יהודה בעונת האליפות שלה,המשחק ההזוי נגד מכבי חיפה שהתחיל בשבת-12 בצהריים לפי בקשת ערוץ 1 (אלון מזרחי וחיפה חגגו עלינו בדרכם לאליפות), מכבי ת"א לוקחת וחוגגת פה אליפות, משחק רימון הזרחן נגד הפועל חיפה, עונת הגביע, המשחקים בגביע UEFA(בארסה) ובגביע המחזיקות (ז'לגיריס, חרפת רודה) ולצערי גם עונת הירידה (התבוסה הביתית המדהימה נגד בית"ר ומשחק רבע הגמר שבו הדחנו אותם כנקמה וכמובן בניון הענק), שבעקבות האלימות מטעם גורמים במועדון נגד האוהדים ובתוכם גם אני בסוף אותה עונה, החלטתי שאני מחרים את הקבוצה עד שהניהול לא משתנה.המשכתי בחרם גם כשהקבוצה עלתה ליגה והגיעה לגמר הגביע (שמעתי על ההפסד לרמת גן כשהייתי בדרך למנצ'סטר לגמר ליגת האלופות של יובה).התעסקתי בעיקר באהבותי האחרות - יובה וליברפול (הייתי בגמר הגביע הבילתי נשכח נגד מילאן באיסטנבול ב-2005 ובשנה שעברה הגשמתי עוד חלום והייתי ב"אנפילד" במשחק שבו ליברפול ניצחה 8-0 את בשיקטאש ויוסי בניון שם שלושער).
את האנשים ממועדון האוהדים ואת המחאה הממוסדת שלהם נגד ההוא מהאולמות, הכרתי דיי במקרה, כשהגעתי לסדרת רבע הגמר של הפועל ב"ש בכדורסל ואז חזר לי החיידק. הייתי שותף מלא לעידוד בסדרת הגמר נגד חולון ולהשתתפות מלאה בכל המחאות, ההפגנות, הפגישות (גם עם רוביק) עד שהקבוצת הכדורגל עברה לידיה של אלונה ולמעשה סללה את הדרך שלי חזרה ל"וסרמיל" ולשער 5 המחודש אחרי 10 שנות גלות.
הפועל אני כבר משתגע

סמל אישי של משתמש
Guevara
Title: 4EVER BEER7

שליחה על ידי Guevara »

אלי, בן 18 לפני גיוס לאחת מיחידות העילית.
אצלי זה התחיל כשדוד שלי שלו היה מנוי של אב ובן החליט לקחת אותי כאשר לבן דוד לא התחשק, מהמשחק השלישי תפסתי בעלות על המנוי ומאז אני פוקד את וסרמיל למעט התקופה השחורה.
מאז ומתמיד ישבתי בשער 2 אבל כמו רוב הילדים, אי אפשר היה לראות את האווירה בשער חמש ולא לעבור אליו.
מאז אני משתדל לשבת בחמש, אבל לפעמים מגיעים מאוחר ונאלצים לשבת בשער 2 :יריות:
את הגביע זכיתי לראות, זוכר בעיקר את החגיגות, את המשחק עצמו לא כל כך ומאז אני רק מצטער שנפלה בחלקי הזכות לאהוד את הפועל, אבל.. מה שלא הורג מחשל :סמל הפועל:
יש לי אמונה במציאות אחרת, רק עליה אני חושב.

תמונה

סמל אישי של משתמש
אורן האדום
Title: כן..זה אני!

שליחה על ידי אורן האדום »

אורן קאופמן רווק בן 18 נולדתי בב''ש בשכונה א' דלת מול דלת לחן עזרא..אוהב את הקבוצה מאז ומתמיד ואהבה הזאת הגיעה מהבית.המשפחה,חברים,מכרים,כולם אהבו את ב''ש ובתור ילד האהבה הזאת נדבקה גם אליי..אחראי בחנות ירקות שכונתית,יש לי בגרות באבטיח חח ועכשיו לעיניין.האבא הדוד והחברים היו הולכים למשחקים קבוע ובשלב מסוים כשהתבגרתי התחילו לקחת אותי.לא ממש זוכר את המשחק הראשון שבו הייתי,אבל זוכר את האחרון בליגת העל..1-1 נגד חיפה חח
רגעים משמחים לא הרבה חוויתי..חוץ מגביע,השאר הרוב אכזבות..מגיל 7 הדוד והחבר'ה לימדו אותי לקלל את הקוון והשופט,מתחילת המשחק לרדת לו אל החיים.אבל מה לעשות שאני ב''ה לא יצאתי כזה,וההיפך מעודד בטוב וברע..בגיל 12 עזבתי את ב''ש אבל האהבה לקבוצה לא ירדה,להיפך רק עלתה ועלתה.לא יעזור כלום אני באר שבעי לשעבר גאה! למשחקים התחלתי ללכת באופן סדיר לפני 3 שנים עם המאירי.בהתחלה רק אל משחקי החוץ בגלל החרם ובהמשך שהוא הסתיים גם אל משחקי בית.כרגע אני לא מגיע למשחקים בגלל בעיות.אבל בעוד שבועיים אני חוזר.יושב המון בשער 5 ובמקרים חריגים ב2 או ב6

סמל אישי של משתמש
zivmay

שליחה על ידי zivmay »

זיו, בן 17 שנה אחרונה בבית ספר (שמניסט).
אל המשחק הראשון הלכתי שהייתי בן 5, אבא שלי לקח אותי כי הייתה כניסה חופשית ( זה היה בתקופה שהואהפסיק ללכת בגלל השבת), רוב הזמן היינו עומדים על הגבעה מחוץ למגרש ומתעדכנים חח..
אל משחקים סדירים התחלתי ללכת לפני כמה שנים, התחלתי שער 6, עברתי קצת לשער 5, וחזרתי לבסוף לשער 6.
נערך לאחרונה על ידי zivmay ב 24 ינואר 2017, 13:33, נערך פעם 1 בסך הכל.

סמל אישי של משתמש
הילה חדד
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי הילה חדד »

הילה חדד, בת 22, ב"ש.

נציגת שירות אישי בחדר עסקים של מרכז שירות ב"ש, סלקום.

כרגע בחופשה (ארוכה יחסית...) על מנת לעשות מליונים בבוסטון הרחוקה...

אליפויות לא זכיתי לראות אבל גביע ועליה ראיתי גם ראיתי...

אחי ניסה בפעמים הראשונות להדביק בחיידק, לא כ"כ הבנתי מה מעניין שם.. כשכולם צעקו- עשיתי אחריהם עד שהחיידק נדבק בי בדם..

גם אני התחלתי את הדרך בשער 2.. לאחר הקמת מועדון האוהדים נטשתי את אחי והגעתי אל שער 5.
תמונה

סמל אישי של משתמש
אייל

שליחה על ידי אייל »

אייל לוין, עוד שבוע בן 25.
משרת בקבע בחטמ"ר שגיא על גבול מצרים כקצין רפואה חטיבתי.

אוהד את הקבוצה מגיל 14- לא יודע איך נדבק בי החיידק כי אף אחד מהמשפחה לא ממש אוהב כדורגל.
עד לפני כמה שנים הייתי סולידי יחסית- פה משחק ושם משחק. לפני כמה שנים הכרתי את ערן ומשם את אריק, ליאור, יעקב ומאז הרכב הצבאי שלי לא מפסיק לסוע ברחבי הארץ- נהריה נראה לי הכי רחוק שהגעתי.
שער 5 בנתיים עד שנחליט מה עושים עם המקללים.

סמל אישי של משתמש
Albert

שליחה על ידי Albert »

אלברט גלילוב בן 21 בקרוב חייל בצנחנים עוד חצי שנה בבית מבאר שבע
אוהד הפועל באר שבע מאז שעליתי לארץ ב 92, לפני הצבא הייתי יושב קבוע בשער 2 מאז שהתגייסתי אני יושב בשער 5 במעודדים, למשחקי חוץ הייתי הולך פחות בגלל הגיל.

הפועל באר שבע הקבוצה מס' 1 עם הקהל מס' 1

סמל אישי של משתמש
ערן
Title: אני חבר בקרייזי רד

שליחה על ידי ערן »

ערן חדד רווק בן 25 עובד כסטאז'ר במשרד של ראיית חשבון סומך חייקין ובקיצור כמו אריק
אוהד את הקבוצה מאז שאני זוכר את עצמי יושב שער 5 מאז ומתמיד.
הייתי כתב של הקבוצה באתר ספורטליין, לאחר מכן הציעו לי לעבוד ברדיו דרום לאחר שי מלול אבל סרבתי
בכדי ללכת ללמוד.אני חי את הקבוצה בכל יום ובכל שנייה ביום, הייתי בכל המשחקים ההיסטוריים של הקבוצה משנות ה- 90. אני הכי אוהב את משחקי החוץ ובמיוחד בליגת העל ולא יכול כבר לחכות לנסיעה לטדי ובלומפילד.
30/01 - היום שהבנו שהכל זה שקרים

סמל אישי של משתמש
crazyred
Title: קרייזי רד

שליחה על ידי crazyred »

חן שופן, 19, להבים (אבל אם מישהו שואל- באר שבע). מגויסת טרייה (לפחות בערך). אתם יודעים עליי את הרוב אני מניחה, כי אני נוטה לחפור לכם כל שבוע :] אבל אוהדת את באר שבע מאז שאני זוכרת את עצמי, משחק זכור, בזמנו כתבתי על הניצחון על בית"ר למרות שאולי ההפסד לרמת גן, בעיקר הכאב והבכי.
א\ ומתיד ישבתי בשער חמש והצטרפתי לגוש המעודד מספר שבועות (אולי חודשים אחרי שהוא נוסד. זכיתי לראות גביע ממנו אני לא זוכרת הרבה.
הקהל לא מקלל אני אוהב את הפועל

נגד אלימות, לא בשביל אלונה, בשביל עצמנו

"המתגדרים בבקעת הריאליזם, סופם לשקוע בה עד צוואר" (יגאל אלון)

סמל אישי של משתמש
בוריס

שליחה על ידי בוריס »

בוריס פייגין, בן 20 בצבא.
אוהד של ב"ש מגיל עשר.

שלח תגובה