הפועל ב"ש VS בית"ר י-ם - תנו בפלאשבקים!

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
yossi
Title: קרייזי-רד

Re: היריבה בשבת - תנו לזכרונות לצוף..

שליחה על ידי yossi »

בס"ד
המשחק הראשון שלי בתור ילד בן 6 היה נגד בית"ר.
את המשחק הזה אני כנראה לא אשכח בחיים,המשחק נגמר בתיקו 3 עם שער שיוויון בדקה ה90 (אם אני זוכר נכון).

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

המשחק שהכי זכור לי היה המשחק מגביע המדינה בעונת העלייה שבו באר שבע ניצחה את בית"ר 3-2 ובאותה עונה בית"ר הייתה אחת מהקבוצות הטובות בליגה וגוטמן אימן אותם, וזאת הייתה עוד תקופה שאהדתי בכאילו את בית"ר (מתוך לחץ חברתי כאמור) ובאותה עונה חזרתי לאהוד באמת את הפועל ודווקא בעונה הזאת בית"ר הפסידה לקבוצה האהובה עליי באמת.

:lol:

וחוץ מזה לא זכור לי משחק ספציפי מסוים, מה שכן העונה ההיא של עונת העלייה זכורה לי היטב בעיקר כי שמעתי את כל השידורים מהרדיו (מה לעשות שהייתי קטן מדיי בשביל לקחת כסף ולקנות כרטיס ואבא שלי לא היה אוהד כל כך גדול של הפועל...).

בקיצור משחק שיזכר עוד שנים לדעתי, כי זה היה גם המשחק שהמשיך את הרצף הנהדר של אותה עונה בליגה ובאר שבע הקטנה מהליגה הלאומית שבאותה עונה כאמור הייתה עד מחזור מסוים בתחתית הצליחה לנצח את בית"ר ירושלים שעד היום שבו אלי גוטמן התפטר בגלל בעיות בלב בית"ר הובילו את הליגה...

וגם ג'ובאני רוסו שיחק שם ובקיצור הניצחון הכי גדול לדעתי.

היום המצב שונה לחלוטין ובית"ר נמצאת בתחתית והפועל במרכז הטבלה וצפוי משחק מאוד, מאוד, מאוד מעניין שכל דבר יכול לקרות בו.
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

סמל אישי של משתמש
Chen

שליחה על ידי Chen »

0-0 בטדי ב-2003 אם אני לא טועה.
זה לא המשחק, זאת הסערה הפסיכית שהייתה באותו זמן. נראה לי הייתי חולה בערך חודש.

סמל אישי של משתמש
אורי אדום בנשמה
Title: הפועל באר שבע בנשמה שלי

שליחה על ידי אורי אדום בנשמה »

זה שי ! כתב:ה3-1 בעונת הגביע שיחקנו עם כחול לב"ש כבש גובני רוסו בכדור חופשי בדקה ה90 לביתר אלי אוחנה עם שלישיה ניראה לי

אוחנה עם צמד. שאלוי גם כבש.
זה שי ! כתב:בטדי חטפנו מפלה גדולה הרבה יותר 7-2 לב"ש כבשו בניון וגוסייב
לביתר רביעייה של סטפן שאלוי האדיר האמר סביליה ועוד מישהו שאני לא זוכר

האמר לא כבש אותו משחק. שאלוי עם רביעייה, אבוקסיס, סיביליה ואוחנה. כל הגולים מחצית שנייה.
אליק כתב:עונת הגביע.
סגרון מנצח בטדי ומשתיק את כל אוהדי בית"ר שהמומים לראות את הקבוצה מפסידה בפעם הראשונה בטדי.

לא רק בטדי, אלא בכלל באותה עונה.
שריקת הסיום, וכל ה-2,500 באר שבעים בטדי שואגים לקהל של בית"ר במזרחי "בית"ר בתולה באר שבע פתחה אותה" :מעשן:

אבי פרץ קיבל למחרת בידיעות ציון 9 ונבחר לכוכב המחזור.
אביב כתב:מפאת גילי המופלג את הזכרון שלי רובכם לא תזכרו .....
שנת 86-87 בית"ר ירושלים מגיעה לב"ש לאחר שלא נוצחה כל העונה ומפסידה 1-0 לשער של החלוץ הצעיר שזה עתה עלה מהנוער שמעון ביטון :lol: (היום עוזר המאמן שלנו )
בסוף העונה בית"ר לוקחת את האליפות הראשונה בתולדותיה.

אם אני לא טועה, זה גם היה הפסדה היחיד של בית"ר באותה עונה, מקסימום הפסידה פעם נוספת. יש מצב?
izguy83 כתב:כלינו לשחק בטדי עם חולצות צהובות (עם הפורום כספונסר) והפסדנו 4:0...

92/93, מחזור 26.
רונן חרזי עם צמד, שמוליק לוי עם מועמד רציני לשער העונה בפצצה לחיבור מ-30 מ' וכמובן אוחנה.

עלינו ראשונים לכר הדשא, והכנסנו לבלבלה את הקהל של בית"ר שהפריח קונפטי וחזיזים :חיוך גדול: אחרי כמה שניות שהוא התעשת וקלט הוא הגיב בבוז מחריש אוזניים ורצה לאכול ת'שחקנים שלנו :D
yossi כתב:בס"ד
המשחק הראשון שלי בתור ילד בן 6 היה נגד בית"ר.
את המשחק הזה אני כנראה לא אשכח בחיים,המשחק נגמר בתיקו 3 עם שער שיוויון בדקה ה90 (אם אני זוכר נכון).

01/02, מחזור 27.
בית"ר מגיעה במצב קריטי עם סכנת ירידה ממשית (5 נק' מתחת לקו האדום), והקהל בוסרמיל שואג "ירושלים, תרדו כבר ליגה, נמאס לנו ממכם". מנור חסן מעלה בצמד (השני עם השמטה אומללה של אסי) את הירושלמים ל0-2, והקהל מתחיל לשיר "המשחק מכור".. על סף המחצית, אופיר חיים מחזיר לחיים עם 2-1, ועם פתיחת המחצית השנייה יניב אברג'ל מאזן ל-2-2. איציק זוהר מעלה את בית"ר ל-2-3, ולאחר מכן אף מחמיץ פנדל שיכל לסגור עניין. בזמן פציעות, קרן לב"ש. מדונוביץ' הקרנף עולה לכדור ובנגיחה אדירה משווה ל-3-3. שעה אחרי המשחק, והקהל של בית"ר עוד נשאר לשבת המום בשער 9. בחוץ אני רואה את לאוניד המאבטח (באר שבעי אוהד בית"ר. דמות צבעונית מוכרת) בוכה כמו ילד (בית"ר כאמור עם רגל וחצי בלאומית) וברגמן שלנו נותן לו חיבוק ומזהיר אותו לא להיות פסיכופט כמוהו ולגמור לעצמו את החיים בשביל הקבוצה..
Chen כתב:0-0 בטדי ב-2003 אם אני לא טועה.
זה לא המשחק, זאת הסערה הפסיכית שהייתה באותו זמן. נראה לי הייתי חולה בערך חודש.

01/02.
מִ֣י זֹ֗את עֹלָה֙ מִן־הַמִּדְבָּ֔ר

סמל אישי של משתמש
Chen

שליחה על ידי Chen »

אורי....
די!!!!!

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

עוד 2 משחקים שיחרטו בזכרוני לעולם - הניצחון 1-0 ב97. שמעתי ברדיו את המשחק כשבית"ר שוכבת לנו כל המשחק על השער וזה היה נשמע שהשער הירושלמי באוויר. ואז הגיע אורן סגרון ונתן לנו את הניצחון באחד מהמשחקים הכי חד צדדים שניצחנו מאז ומעולם. אם אני לא טועה זה היה ההפסד הראשון של בית"ר "ם בטדי באותה עונה (עונת האליפות של בית"ר, טדי היה קטן יותר אך ביתי הרבה יותר) - "הר הגעש מתפרץ בטדי, אורן סגרון, 1-0 להפועל באר שבע" -
https://www.youtube.com/watch?v=mAVZOxH ... r_embedded" onclick="window.open(this.href);return false;
המשחק השני הוא כמובן ה4-1 בטדי לאחר מכירת אליניב ברדה למכבי חיפה. בית"ר הובילו מפנדל שלא היה ולא נברא ואחרי זה חגיגה באדום, איזה משחק ענק.
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
אהרוני

שליחה על ידי אהרוני »

היה עוד משחק שנראה לי נצחנו 1-0 בדיוק בערב של המימונה
אלון מזרחי
סגרון?

M.I.O.E
Title: זה יתכן זה אפשרי!!

שליחה על ידי M.I.O.E »

1-0 בטדי בעונת הגביע. לצעוק בשקט יש!! ביציע המערבי שבו אוהדי בית"ר
רצו להרוג מישהו מרוב עצבים של אותו משחק.
איזה כיף היה לראות ממול את האדומים שמחים וצוהלים..

3-2 בעונת העליה.
לבוא מנהריה בטרמפים ולחזור מיד אחרי המשחק
זה האפטר הכי טוב שהיה לי בצבא!!

סמל אישי של משתמש
אורי אדום בנשמה
Title: הפועל באר שבע בנשמה שלי

שליחה על ידי אורי אדום בנשמה »

אהרוני כתב:היה עוד משחק שנראה לי נצחנו 1-0 בדיוק בערב של המימונה
אלון מזרחי
סגרון?

יניב אברג'ל.. 04/05, מחזור 29 :מעשן:
מִ֣י זֹ֗את עֹלָה֙ מִן־הַמִּדְבָּ֔ר

זה שי !

שליחה על ידי זה שי ! »

אהרוני אתה מתבלבל היה 1-0 בטדי שירדנו ליגה באותה עונה יניב אברגיל כמו שאורי אמר והיה 1-0 בטדי בעונה שאלי גוטמן אימן אותנו אחרי לופא !
בונפלד בישל למזרחי !
זה שי !
תמונה

זה שי !

שליחה על ידי זה שי ! »

אורי אדום בנשמה כתב:

הראשון כבש דיקוסטנזו, לא בניון.
וזה באמת היתה אחת ההשפלות, נחשב עד היום אצל אוהדי בית"ר כניצחון הכי גדול שלהם בהיסטוריה.
זה מה שכולם אומרים אבל זה היה חצי שער עצמי חצי שער של קורנפיין שנפצע אחרי השער בגב
זה שי !
תמונה

סמל אישי של משתמש
messiah
Title: חלילוביץ' ליד כדור הקרן

שליחה על ידי messiah »

זה אמנם משחק שחלק כבר הזכירו פה,אבל תמיד כשיגידו לי בית"ר ירושלים יצוץ לי משחק הבכורה שלי ביציעי וסרמיל.
ילד קטן ותמים שנלקח כבן ערובה לשער 6,נכנס דרך המנהרה ומתלהב כמו מפגר מהדשא והשערים שמסתבר שקיימים גם
במציאות ולא רק בטלוויזיה.
באותה תקופה בית"ר הייתה הברצלונה של הליגה - בלתי מנוצחת,מכונה משומנת בניצוחו של קשטן ושל שגרירות הונגריה הקטנה.
כשהגעתי לשער 6 לא באמת גיבשתי אהדה או אהבה כלשהי לקבוצה מסויימת או לכדורגל בכלל,כי האחים שלי בעיקר רצו שאני אכנס לתחום
ולא אסטה רחמנא ליצלן לענפים זוטרים (כדורסל,כדוריד,פינג פונג חופים).
אז המשחק הוא אותו 5-2 של בית"ר כאן בוסרמיל ב10 שחקנים תוך מחצית אחת. אני לא אשכח את ההלם של האוהדים ביציע מהגול של
די קוסטנזו תוך 40 שניות (אולי אפילו פחות) והראש בעננים עם הגול של דודו חפר על סף המחצית. את המחצית השניה לא הספקתי לראות
במלואה פשוט כי גם לביזוי העצמי יש גבול. ב4-2 של בית"ר ב10 שחקנים הבינו האחים שצריך למנוע פה נזק בלתי הפיך לילד הקטן ופשוט
יצאנו מהמגרש,לא לפני ששמענו את שאגות ה5-2 של אוהדי בית"ר שחוררו את היציעים בוסרמיל.
קצת טראומתי למשחק ראשון,אבל מאותו רגע ידעתי שאני הפועל ב"ש,בצד של האנדרדוג החלש והאדום. מאז,כל משחק נגד ביתר הוא משהו
מיוחד בשבילי.

סמל אישי של משתמש
Chen

שליחה על ידי Chen »

אורי אדום בנשמה כתב:

יניב אברג'ל.. 04/05, מחזור 29 :מעשן:
יש הסבורים שבית"ר נתנו לנו את המשחק כדי לנסות לקלקל להפועל ת"א.

סמל אישי של משתמש
שי האדום

שליחה על ידי שי האדום »

1-0 בטדי משער של אלון מזרחי.
ישבנו האוהדים של ב"ש ביציע המזרחי, בצד הימני של הטריבונה.
כל המשחק הם התגרו בנו דקה 80 נדמה לי אלון מזרחי משחיל להם אחת!
אני זוכר שהמשחק הזה ביסס אותנו כקבוצת צמרת לכל דבר.

נראה לי מאותו משחק התחיל נוהל קבוע אחרי כל משחק מול בית"ר, נוהל של מכות בין מחנות האוהדים, פשוט גועל נפש.
תמונה

סמל אישי של משתמש
yedidel
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי yedidel »

שי האדום כתב:1-0 בטדי משער של אלון מזרחי.
ישבנו האוהדים של ב"ש ביציע המזרחי, בצד הימני של הטריבונה.
כל המשחק הם התגרו בנו דקה 80 נדמה לי אלון מזרחי משחיל להם אחת!
אני זוכר שהמשחק הזה ביסס אותנו כקבוצת צמרת לכל דבר.

נראה לי מאותו משחק התחיל נוהל קבוע אחרי כל משחק מול בית"ר, נוהל של מכות בין מחנות האוהדים, פשוט גועל נפש.
אחלה בישול של בונפלד...

שלח תגובה