העירייה מעדיפה לשפץ את וסרמיל במקום להקים איצטדיון

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
אורי אדום בנשמה
Title: הפועל באר שבע בנשמה שלי

Re: העירייה מעדיפה לשפץ את וסרמיל במקום להקים איצטדיון

שליחה על ידי אורי אדום בנשמה »

מוטלת עלינו החובה לצאת לרחובות ולהרים קול זעקה. להרעיד את העיר בהפגנות.

זה הוכיח עצמו במאבק לסילוק הרודן וחבורתו, ויוכיח עצמו גם כעת. וגם אם לא - נדע שלפחות את המקסימום עשינו..
מִ֣י זֹ֗את עֹלָה֙ מִן־הַמִּדְבָּ֔ר

סמל אישי של משתמש
atedgi

שליחה על ידי atedgi »

מסכים איתךךך
חייב פה אצטדיון חדש ושנכבד את עצמנו בליגת העל (בעזרת השם)
משחק הבא קריאות בעד אצטדיון חדש!
תמונה

סמל אישי של משתמש
8red

שליחה על ידי 8red »

זה שי ! כתב:קודם שיכין תוכנית שאפשר גם לשפץ את וסרמיל ושאנחנו עדין נגיע למגרשים ולא נשחק במקום אחר אני מוכן
תמיד רציתי איצטדיון כמו בלומפילד אני מעדיף קטן וסגור וקומפקטי מאשר איצטדיון ענק שגם עם נביא 10 אלף הוא יראה ריק ושומם ...
למרות הכל אבל איצטדיון חדש יכול למנף את ב"ש למקומות אדירים כמו לארח משחקי ידידות של הנבחרת הצעירה הבוגרת ... יכל להיות בסטנדרטים של פיפא ועם בעזרת השם מה שאלונה רוצה לעשות פה יעשה אין לי ספק שהוא גם יתמלא
צריך לראות מה רוביק יעשה בנושא הזה .. לפי דעתי זה היה ידוע מראש !
זה שי !
וואוו
פעם ראשונה שאני יכול להסכים איתך על משהו... :בהלם:

חברים, אתם יודעים ופירסמתי בכל פורום אפשרי שאני לא בעד רוביק ולא תמכתי בו אבל...
שוב אני מזכיר שמשיחות שהיו לי עם אנשים שכן הלכו לחוגי בית של רוביק ושאלו אותו שאלות נוקבות וקשות לגבי הפועל ב"ש בכלל והאיצטדיון בפרט, הוא לא התנער מזה שכן צריך להקים אצטדיון חדש, השאלה היא "מתי", והאמת? אני גם לא חושב שעכשיו זה זמן טוב.
אני חושב שעדיף בינתיים לשפץ את וסרמיל עכשיו בעלות של 25-30 מיליון שקל (גם אלונה מוכנה למהלך כזה אגב) כדי שיתאים כבר בעונה הבאה לאירוח משחקי ליגת העל וגם בע"ה לאירוח משחקים של הקבוצה במסגרת גביע UEFA.
אתם ממהרים לעזוב את וסרמיל עכשיו אבל אתם שוכחים שסוד האצטדיון הזה תלוי במיקום הקל והנוח שלו לכולם, מי ברגל (למשל בשביל שומרי שבת), מי בתחבורה ציבורית ומי ברכב.
לדעתי אם ישפצו את וסרמיל כמו שצריך, אתם בכלל תשכחו מזה שצריך אצטדיון חדש.
הפועל אני כבר משתגע

סמל אישי של משתמש
AS1
יצירת קשר:

שליחה על ידי AS1 »

8red כתב: וואוו
פעם ראשונה שאני יכול להסכים איתך על משהו... :בהלם:

חברים, אתם יודעים ופירסמתי בכל פורום אפשרי שאני לא בעד רוביק ולא תמכתי בו אבל...
שוב אני מזכיר שמשיחות שהיו לי עם אנשים שכן הלכו לחוגי בית של רוביק ושאלו אותו שאלות נוקבות וקשות לגבי הפועל ב"ש בכלל והאיצטדיון בפרט, הוא לא התנער מזה שכן צריך להקים אצטדיון חדש, השאלה היא "מתי", והאמת? אני גם לא חושב שעכשיו זה זמן טוב.
אני חושב שעדיף בינתיים לשפץ את וסרמיל עכשיו בעלות של 25-30 מיליון שקל (גם אלונה מוכנה למהלך כזה אגב) כדי שיתאים כבר בעונה הבאה לאירוח משחקי ליגת העל וגם בע"ה לאירוח משחקים של הקבוצה במסגרת גביע UEFA.
אתם ממהרים לעזוב את וסרמיל עכשיו אבל אתם שוכחים שסוד האצטדיון הזה תלוי במיקום הקל והנוח שלו לכולם, מי ברגל (למשל בשביל שומרי שבת), מי בתחבורה ציבורית ומי ברכב.
לדעתי אם ישפצו את וסרמיל כמו שצריך, אתם בכלל תשכחו מזה שצריך אצטדיון חדש.
ישנן מספר שאלות שצריך לשאול :
היקף השיפוץ - האם זה רק להוסיף שירותים ראויים וזהו או האם זה כולל את הצמדת הטריבונות לדשא (דבר שיוציא את העמודים הקיימים מחוץ לאיצטדיון),דרכי גישה נוחות גם לנכים וכמובן הסדרת החניה בחוץ כך שמי שבא למגרש לא צריך לטבוע בבוץ.כמו כן שירותים גם לנשים.

מועד תחילת עבודות - אם תחילת העבודות היא מיידית זה ללא ספק יתרון כי כרגע לא נראה מהיכן יגיע מימון לאיצטדיון חדש.

התאמה לסטנדרטים אירופים - צריך לזכור שאם מתבצע שיפוץ מקיף לווסרמיל זה דוחה את התוכניות לאיצטדיון חדש ב20 שנה לפחות כך שיש לדאוג שהשיפוץ הופך את המגרש לבעל תקן אירופי.
כך נוכל לארח את A.C MILAN בליגת האלופות במגרש שלנו !
[align=center]תמונה GIFSoup[/align]

סמל אישי של משתמש
8red

שליחה על ידי 8red »

אני רק יכול לקוות שכל השיפוצים יעשו בתיאום ותוך כדי התייעצות עם אלונה ועם אנשיה ובהחלט יהיה חכם לרתום למשימה הזאת את ניר פרצלינה שהוא אחד מהמומחים בתחום בארץ.
לי אישית מתאים וסרמיל משופץ עכשיו על פני משהו שהוא כרגע ניראה ערטילאי ולא ברור, שיכול להתקע כל פעם שיהיו קשיי נזילות \ ראש עיר חדש \ קבלן שפשט את הרגל ועוד כהנה וכהנה תירוצים שכולנו שמענו עליהם.
הפועל אני כבר משתגע

סמל אישי של משתמש
AS1
יצירת קשר:

שליחה על ידי AS1 »

אם רק היו מתחילים לבנות אותו אפילו לפני 10 שנים והיו בונים כל שנה קצת בהתאם ליכולת של העיריה היינו היום עם איצטדיון חדש.
[align=center]תמונה GIFSoup[/align]

סמל אישי של משתמש
הסניגור האדום
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי הסניגור האדום »

השטח בצפון העיר אמור להיות קומפלקס של מתקני ספורט.מלבד האיצטדיון אולם הכדורסל
גם מיועד להבנות שם.מגרשי האימון עדיין לא הושלמו. עדיין נותרו עוד שניים כאלה מהתיכנון המקורי שאמורים להבנות בעתיד.
מי שחושב לשפץ את ווסרמיל חוטא לתושבי העיר.
בשיפוץ ווסרמיל יכולים להגיד שלום ולא להתראות. לחשיבה הגרדיוזית של קברניטי העיר אשר חולמים שהעיר תהפך למרכז מטרופולין של האזור. וכמו שהזכיר כאן אריק את עיר הבדי"ם. אשר אף אחד בעיר לא מבין שחלק מהאטרקציה שהעיר תגרום לאנשי הקבע להגיע לעיר זה איצטדיון ראוי וקרית ספורט ראויה. כמו שתוכנן מלכתחילה יש להתעקש ולהתמודד מול כול הבעיות על מנת שהעיר הזו תתגאה במשהו ראוי.
מצטער ניב. השקעה בשיפוץ ווסרמיל היא זריית חול בעיני הציבור. אשר אינו מעורה בתיכנון של פרוייקטים כאילו.
בניהול נכון של הקמה ישנו אומדן. אשר לוקח רסיק של חריגה בתקציב של בערך 30 אחוז.
נדיר שהחריגות גדולות מן האומדן.במידה ועסקינן באנשי מקצוע ואנשי ציבור אשר היושר הוא בבת עינם.
בשיפוץ ווסרמיל הערכות הן משוערות וחוץ מהתיכנון שהוא מאוד בעייתי מפאת התשתיות הקיימות באיזור. אשר לא יתנו מענה לפרוייקט כזה ואז יצטרכו להשקיע בו. ואז ההשקעה הזו היא המוקש הכי גדול לשיפוץ. ששום קבלן או מתכנן יכול לתת התחייבות לסכום בו יסתיים הפרוייקט. ולא בתשתיות חדשות לחלוטין אשר הן זולות יותר מלכתחילה.
אני מתפלל שהטעות הזו לא תתרחש. ורוביק ירים את הכפפה ויצדיק סוף סוף שקם לנו מנהיג בעיר הזו.
רוביק תתחיל לחשוב בגדול באר שבע צריכה איצטדיון(חדש)

סמל אישי של משתמש
מוטי
Title: There is only one queen

שליחה על ידי מוטי »

אני לא מאמין מה זו התבוסתנות הזו? ממתי נהיו כל כך וותרנים?
אסור פשוט אסור לוותר בנושא הזה!!!
רוביק לא מעוניין באיצטדיון, פני שזה יוכר בתור הישג של טרנר שמינף ורוביק רק בא לבצע את מה שטרנר הגיש לו על מגש כסף.
התוכנית המקורית גרדיוניזית ומגלומנית אין שום סיבה לעשות בב"ש מגרש של 25 אלף צופים 16 אלף זה די והותר (וגם פה אפשר לצמצם).

הליקויים בווסרמיל:
1. מרחק עצום מן הדשא.
2. אין שירותים (אם לגברים ואם לנשים)
3.החור בין השערים.
5.תאורה בתוך המגרש.
6.מחסור בחנייה.

באמת שהדרך היחידה להפוך את ווסרמיל למגרש ראוי הוא להרוס ולבנות שימו לב שאין שום אספקט חיובי שאפשר לבסס עליו שיפוץ.
אם האמסטרדם ארנה הוא מופת ארכיטקטוני אז ווסרמיל הוא מחדל.
לא אכפת לי למה מדוע ואיך! במשך 20 שנה מדברים פה על זה והגיע הזמן לבצע. בניגוד לחבריי אינני חושב שתרבות פחות חשובה אבל ספורט לא פחות חשוב מתאטרון או ממרכז זה או אחר. הפועל באר שבע היא הדבר היחיד בעיר שמקשר בין כל חלקי החברה הבאר שבעית וכל באר שבעי מזדהה איתה.

רוביק אל לך להתחיל את הקדציה שלך כך כי כולנו יודעים שב"ש איננה חיפה, פ"ת וגם לא תל אביב קבוצתנו היקרה מהווה נדבך מרכזי בחיי התרבות של העיר ואם תתייחס אליה בתור דבר משני וחסר חשיבות הקריירה הפוליטית שלך תהיה הרבה יותר קשה וקצרה ממה שציפית.
מנוי כבר יש לך?
http://www.facebook.com/events/371064749626148/" onclick="window.open(this.href);return false;

[pre]הקהל לא מקלל, אני אוהב את הפועל[/pre][font=Arial][/font]

סמל אישי של משתמש
8red

שליחה על ידי 8red »

מוטי כתב:אני לא מאמין מה זו התבוסתנות הזו? ממתי נהיו כל כך וותרנים?
אסור פשוט אסור לוותר בנושא הזה!!!
רוביק לא מעוניין באיצטדיון, פני שזה יוכר בתור הישג של טרנר שמינף ורוביק רק בא לבצע את מה שטרנר הגיש לו על מגש כסף.
התוכנית המקורית גרדיוניזית ומגלומנית אין שום סיבה לעשות בב"ש מגרש של 25 אלף צופים 16 אלף זה די והותר (וגם פה אפשר לצמצם).

הליקויים בווסרמיל:
1. מרחק עצום מן הדשא.
2. אין שירותים (אם לגברים ואם לנשים)
3.החור בין השערים.
5.תאורה בתוך המגרש.
6.מחסור בחנייה.

באמת שהדרך היחידה להפוך את ווסרמיל למגרש ראוי הוא להרוס ולבנות שימו לב שאין שום אספקט חיובי שאפשר לבסס עליו שיפוץ.
אם האמסטרדם ארנה הוא מופת ארכיטקטוני אז ווסרמיל הוא מחדל.
לא אכפת לי למה מדוע ואיך! במשך 20 שנה מדברים פה על זה והגיע הזמן לבצע. בניגוד לחבריי אינני חושב שתרבות פחות חשובה אבל ספורט לא פחות חשוב מתאטרון או ממרכז זה או אחר. הפועל באר שבע היא הדבר היחיד בעיר שמקשר בין כל חלקי החברה הבאר שבעית וכל באר שבעי מזדהה איתה.

רוביק אל לך להתחיל את הקדציה שלך כך כי כולנו יודעים שב"ש איננה חיפה, פ"ת וגם לא תל אביב קבוצתנו היקרה מהווה נדבך מרכזי בחיי התרבות של העיר[highlight=#FFFF00] ואם תתייחס אליה בתור דבר משני וחסר חשיבות הקריירה הפוליטית שלך תהיה הרבה יותר קשה וקצרה ממה שציפית[/highlight].
מוטי אתה צודק כמעט בכל מילה שכתבת אבל...
החלק הבעייתי הוא החלק האחרון בהודעה שלך - אין, פשוט אין, מי שיעשה לרוביק "את המוות" וישכב על הגדר במועצת העיר (אם בקואליציה (שמורכבת מהמפלגות הדתיות ומהמפלגות הרוסיות - שלשתיהן אין שום אינטרס בהזרמת כספים לאצטדיון חדש במקום לטובת המגזרים והסקטורים שבחרו בהן) והן באופוזיציה (שלא ממש קיימת), עבור הקמת אצטדיון חדש.
אני לא יודע עד כמה הפגנות יעזרו וכמה מפגינים נצליח להביא לפתח בניין העירייה בחורף. אל תשכח שעל צורך הקיומי של המשך פעילותה של הקבוצה לא באו לבניין העירייה יותר מ150-200 איש כדי להפגין ולתמוך במהלך של העברת הקבוצה לאלונה ועוד שזה היה בקיץ.
אבל שתיהיה בטוח , אם בכל מקרה אם תהיה פעילות או הפגנה לגבי הנושא הזה - אני אשמח להשתתף בה.
הפועל אני כבר משתגע

סמל אישי של משתמש
מוטי
Title: There is only one queen

שליחה על ידי מוטי »

ניר לפעמים לא צריך שהאופיזציה תעשה את המוות יש עוד דרכים רבות.
יש מי שאומר שבמלחמה אין חוקים! אז יאללה נביא את כל מי שיכול למרר לו את החיים (בעיקר התקשורת).
אם אני לא טועה בווסרמיל בשבת יש 4000 אוהדים שיכולים ליצור אחלה אפקט!
מנוי כבר יש לך?
http://www.facebook.com/events/371064749626148/" onclick="window.open(this.href);return false;

[pre]הקהל לא מקלל, אני אוהב את הפועל[/pre][font=Arial][/font]

שלח תגובה