הכר את הגרזן...

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
sumsum

Re: הכר את הגרזן...

שליחה על ידי sumsum »

הייתי משווה את דנדי ללופא קדוש, שהוחלף בגלל שהוא לא 'סקסי' ולא מדבר בטקטיקות ופילוסופיות משחק, ואינו יושב בפאנלים בתוכניות של ערוץ 5, ואינו נחשב הטקטיקן המדופלם, וסופו של דבר הוחלף במאמן מצויין אבל שבגלל הרבה סיבות הקבוצה איבדה צלם, וכיוון.
אני אומר, תנצל את הרווח ואל תחפש במחיר של אובדן הרווח רווחים נוספים, רוצה לומר במשפט הסבוך הזה:
יש לנו שחקן מעולה, הכי יציב לבטח, יש לו מגרעות אבל גם ז'וטאוטאס לקה ביכולת הטכנית ובתור בישוליו ושעריו הספרה הייתה נמוכה וחד ספרתית, הוא חזק, מתקל בחסד, כמעט ואינו עושה מה שאינו יודע, כל בויניק, MULTY POSITIONAL, ובטח שהוא מתאים לליגת העל, אני חושב שאל לנו לוותר על כשרונות בעד שחקנים זרים עם רקורד רק שלא הוכיחו את עצמם ולא ברור מה אתה יכול לקבל מהם, דנדי טוב, יודעים מה ניתן לקבל ממנו וזה לחימה, גוף טוב, ראש טוב, אחריות, אין צורך בשיחות מוטיבציה עימו, יציב מאוד ועוגן משמעותי בקבוצה הזו לשנים לדעתי, שלמה שרף לא טעה.

סמל אישי של משתמש
ניב

שליחה על ידי ניב »

sumsum כתב:הייתי משווה את דנדי ללופא קדוש, שהוחלף בגלל שהוא לא 'סקסי' ולא מדבר בטקטיקות ופילוסופיות משחק, ואינו יושב בפאנלים בתוכניות של ערוץ 5, ואינו נחשב הטקטיקן המדופלם, וסופו של דבר הוחלף במאמן מצויין אבל שבגלל הרבה סיבות הקבוצה איבדה צלם, וכיוון.
אני אומר, תנצל את הרווח ואל תחפש במחיר של אובדן הרווח רווחים נוספים, רוצה לומר במשפט הסבוך הזה:
יש לנו שחקן מעולה, הכי יציב לבטח, יש לו מגרעות אבל גם ז'וטאוטאס לקה ביכולת הטכנית ובתור בישוליו ושעריו הספרה הייתה נמוכה וחד ספרתית, הוא חזק, מתקל בחסד, כמעט ואינו עושה מה שאינו יודע, כל בויניק, MULTY POSITIONAL, ובטח שהוא מתאים לליגת העל, אני חושב שאל לנו לוותר על כשרונות בעד שחקנים זרים עם רקורד רק שלא הוכיחו את עצמם ולא ברור מה אתה יכול לקבל מהם, דנדי טוב, יודעים מה ניתן לקבל ממנו וזה לחימה, גוף טוב, ראש טוב, אחריות, אין צורך בשיחות מוטיבציה עימו, יציב מאוד ועוגן משמעותי בקבוצה הזו לשנים לדעתי, שלמה שרף לא טעה.
תמיד טוב לקרוא את ההודעות שלך, תבוא יותר :קריצה קטנה: .
לגביי תוכן ההודעה,חייב להגיד שההשוואה מעניינת .
אני מסכים לגמריי עם רוח הדברין, שחקן לא רע בכלל, שהספיק להתחשל בליגות בישראל.
אני מניח ששולט גם בשפה העברית בכל זאת הבחור פה כבר 5 שנים ונשוי לישראלית, זה גם יתרון.
תוכנה נוספת שלא ציינת אצלנו וזה דבר שאני מאוד אוהב אצלו זה שאין דבר כזה ל"העיף סתם כדורים" כל כדור שהוא משחרר הוא עושה זאת בחוכמה וברוב המקרים הכדורים שלו מוצאים היעד .
"...לא מחפש לשמוח, לא חושב על תארים,
רק רוצה להיות פה ולשיר שירים..."

סמל אישי של משתמש
נתן אימפריה

שליחה על ידי נתן אימפריה »

אוקונגו לפי דעתי אחד השחקנים היותר טובים שהיו אצלנו בבאר שבע בשנים האחרונות, כל הכבוד לו!

סמל אישי של משתמש
הסניגור האדום
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי הסניגור האדום »

sumsum כתב:הייתי משווה את דנדי ללופא קדוש, שהוחלף בגלל שהוא לא 'סקסי' ולא מדבר בטקטיקות ופילוסופיות משחק, ואינו יושב בפאנלים בתוכניות של ערוץ 5, ואינו נחשב הטקטיקן המדופלם, וסופו של דבר הוחלף במאמן מצויין אבל שבגלל הרבה סיבות הקבוצה איבדה צלם, וכיוון.
ברוך הבא
תמיד כייף לקרוא את דעתך. אך תרשה לי לחלוק עלייך.
ביחס לשאר השחקנים יש לו עונה סבירה יחסית.למרות שדעתי בתחילת העונה הייתה שבחירתו היא כישלון חרוץ.אני חוזר בי.
אבל עדיין אני חושב שאיך שהקבוצה ניראת וסופגת שערים יש לו חלק מאוד גדול בזה.
לדעתי המדד ליכולתה של הקבוצה הוא הקישור האחורי.
זוכרים הפועל תל אביב האופ"א מי היה בקישור האחורי בשנת 2\ 2001? אישטוואן פישונט הוא היה הברומטר לכול הקבוצה המופלאה של הפועל תל אביב .ככה בעיניי שאיך שהקישור האחורי נראה. ככה הקבוצה ניראת. ואנחנו לצערי עדיין לא נראים טוב.
אז אוליי גרזן אבל בכלל לא חד.
בהמשך לדברים אלו תרשה לי לחלוק גם המשוואה בינו לבין לופא. אתה מדבר על מקצוענות וזה מחטיא את המטרה
במשוואה עם לופא(אין צורך להכביר במילים).
כולי תקווה שהוא ישתפר במהלך עונה זו. ואם לא? זה הזמן שגיא צריך לחפש לו מחליף לעונה הבאה.
בכול זאת עם נתוני גוף עדיין לא מקבלים קבוצה יציבה עם קישור אחורי יציב.

שלח תגובה