נוער: הפ' בש - מכבי חיפה 5:1

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
אלדר

Re: נוער: הפ' בש - מכבי חיפה 5:1

שליחה על ידי אלדר »

אתם מתנהגים כמו האמא ואבא שלהם עם כמות הסלחנות שלכם.. הכל אשליה!
במילה אחת לסגוררר!!!!
אין מאמנים אין עתיד

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

לא זוכר הרבה זמן תוצאה כל כך משקרת כמו ה5-1 היום.
מבחינה הגנתית היינו קטסטרופה (מי המגן הימני של הנוער, היה חלש היום בצורה בלתי רגילה) אבל הייתה הנעת כדור, היו מהלכי כדורגל, היו שני פנדלים שהוחמצו! היו שלושה מצבים ששחקן שלנו עומד לבד חמישה מטרים מהשער ושולח את הכדור החוצה, היו עוד שתי הצלות גדולות של השוער של מכבי חיפה, זה מספיק כדי לסיים את המשחק לפחות ב5-5.
גם ניסו אביטן וגם בנאדו אמרו אחרי המשחק שלאחר 6 הדקות הראשונות (שבהם חיפה כבשו שלושה שערים) התפתח משחק אחר לגמרי והתוצאה הייתה צריכה להיות אחרת.
חיפה ניצלו את המצבים אנחנו לא. האם מדובר בכשל מנטלי? לא יודע. אבל לטעון שאי אפשר לקחת מהקבוצה הזאת אף שחקן (יוני אוזן עם עוד שער היום, כמה שערים כבר יש לו העונה? בטוחים שהוא פחות טוב מאקסברד ששיחק היום בקריית אליעזר?), זה פשוט לא נכון (גם טזזו היה עם כמה מהלכים לא רעים היום).
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson

yedidel כתב:ברור שמשחק אחד לא מעיד על הכלל, אבל אם נחזור לדיון הלא נגמר על שחקני הנוער שאין לנו בהרכב אז חלק מהתהליך הוא לא להתכחש לבעיות.

עשור שלם גדל פה שחקן נוער אחד ברמת ליגת העל (עד כה), לי קשה מאוד להאמין שהבעיה היא כשרון, כי אני בטוח שיש במחלקת הנוער של הפועל באר שבע ובכלל באזור הנגב כשרונות לא פחות מכל אזור אחר בארץ.

לכן לדעתי יש בעיה של מנטליות/לחץ. גיא לוי בזמנו דיבר על כך שילד בן 11 חוזר הביתה ומקבל צעקות מכל השכונה "מה זה ההפסד הזה?", והאמת שמהנסיון ביציע (וכן גם במשחקי נוער) אני נוטה להאמין לזה. לצערי אני גם חושב שעדיין לא מושרש לילדי מחלקת הנוער העוצמה של המועדון שהם משחקים, ולכן אנחנו שומעים דיבורים על "אנחנו מפסידים כל פעם שאנחנו בשידור חי" לפני משחק נוער.
אתה צודק ידידאל, כי זינו, ועקנין וירדן אבו חצירא יכולים להוכיח את עצמם כשהם לא מקבלים דקות. כשעוד לפני שאלישע לוי ראה אותם בפעולה הוא הנחית סוללת שחקני רכש (17 שחקני רכש יש לנו השנה) בתפקידים שלהם.
משחקים עם חלוץ אחד, מתחילים את העונה עם סוויסה, גבאי ואקסברד בסגל, איפה בדיוק אמור להיכנס אבו לאבן?
משחקים עם שלושה באמצע, ברוכיאן, סוארס ואוסיאקו בהרכב, אנ'גובו וסבע בספסל, איפה בדיוק אמורים להיכנס אבו חצירא, ועקנין וזינו (וזה עוד במשחק שקהת מחוץ לסגל, עד עכשיו גם קהת היה במשוואה הזאת)?
ראינו מה קרה אחרי שאבו חצירא עלה כמחליף בגביע הטוטו וכבש שער. כפרס על השער הרשמי הראשון שלו בקבוצה הבוגרת הוא קיבל כרטיס למקום טוב ביציע משחק אחרי, כדי שיוכל לראות בצורה טובה ביציע את שחקני הרכש. מאז אגב הוא לא נכלל אפילו פעם אחת בסגל הקבוצה. נו טוב, כניראה שככה זה עובד, לקחת את הצאנס שקיבלת, כפרס אתה לא נכלל בסגל.

הקבוצה הבוגרת השנה היא בינונית ומטה כמו בכל התקופה של אלונה. גם השנה לא נגיע כניראה לפליאוף העליון, אבל עדין אנחנו לא מוצאים את המקום לתת את הצאנס לשחקני הבית. אפשר לחשוב שאבו חצירא, זינו או ועקנין היו מציגים יכולת חלשה יותר מזאת שהציגו השחקנים שעלו היום לשחק בקריית אליעזר.
תנו לילדים את הצאנס, זה לא שיש לנו היום אופיר חיים, אליניב ברדה וקאקו בלסינג בהרכב. הקבוצה שלנו אפורה, לא יציבה ולרוב בינונית. המיקום שלנו כניראה יהיה 7-10. אין שום סיבה לא לתת לילדים את הצאנס.

סמל אישי של משתמש
ניב

שליחה על ידי ניב »

מה זה התוצאה משקרת?
ראיתי חצי שעה ראשונה והספיק לי.
ההגנה פשוט מזעזעת, יש שם בחור גבוה בנוי לתלפיות, אלגרבלי, נראה כמו בלם של קבוצה אנגלית.
אבל איך שמתחיל המשחק אתה רואה שהבנאדם לא בכיוון, הוא שומר על המגן הימני במקום על החלוצים של חיפה.
"...לא מחפש לשמוח, לא חושב על תארים,
רק רוצה להיות פה ולשיר שירים..."

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson

ניב כתב:מה זה התוצאה משקרת?
ההגנה פשוט מזעזעת, יש שם בחור גבוה בנוי לתלפיות, אלגרבלי, נראה כמו בלם של קבוצה אנגלית.
אבל איך שמתחיל המשחק אתה רואה שהבנאדם לא בכיוון, הוא שומר על המגן הימני במקום על החלוצים של חיפה.
אתה ראית 30 דקות, ידידאל ראה 45 דקות, אז איך אתם יכולים לנתח משחק ולקבוע שהתוצאה לא משקרת?
מכבי חיפה עשתה מ6 מצבים טובים 5 שערים, הרבה בזכות האיכות ההתקפית שלהם והחולשה ההגנתית שלנו. אנחנו עשינו מ7 מצבים טובים (שבהם 2 פנדלים ו2 מצבים מול שער ריק שהוחטאו!) שער 1. זה כל ההבדל.
היה יכול להיגמר גם 5-5 וגם 6-6 ואף אחד לא היה אומר כלום.
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
הילה חדד
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי הילה חדד »

ניב כתב:מה זה התוצאה משקרת?
איי רק בריאות.

לא נכנסת שוב לויכוח עם כל החכמים פה שראו את המשחק בטלויזיה אבל סתם כדאי שתתעניין לפני בנתונים.

בן אלגרבלי חזר מפציעה ארוכה, יכול ליהיות שזה היה הימור לעלות אותו ל90 דקות ישר כשחזר מפציעה, אבל הוא בלם שיודע כדורגל. תאמין לי.
תמונה

סמל אישי של משתמש
ניב

שליחה על ידי ניב »

הילה חדד כתב:

בן אלגרבלי חזר מפציעה ארוכה, יכול ליהיות שזה היה הימור לעלות אותו ל90 דקות ישר כשחזר מפציעה, אבל הוא בלם שיודע כדורגל. תאמין לי.
אני מקווה בשבילו ובשבילנו.....
"...לא מחפש לשמוח, לא חושב על תארים,
רק רוצה להיות פה ולשיר שירים..."

שלח תגובה