אלישע - מאמן? (טופיק משודרג)

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

Re: אלישע - מאמן? (טופיק משודרג)

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

bs war כתב:
לא מסכים.
הסגל לא נבנה נכון לדעתי, אבל ברגע שנבנה אני לא מאמין שהרבה מאמנים אחרים היו מביאים את אותו סגל למקומות הרבה יותר גבוהים.
הסגל לא נבנה נכון, ועדין, גם עם הסגל הנוכחי לא היינו צריכים להגיע למצב שאנחנו שוב נשארים בליגה רק במחזור האחרון.
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
yedidel
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי yedidel »

Sir Alex Ferguson כתב: ניר, אני מבין את הגישה שלך, אבל אתה צריך לזכור שהתוצאה של חוסר המדיניות במועדון היא שדרכו של המאמן הוא דרכו של המועדון. המאמן מקבל חופש מוחלט אצלנו לעצב את הקבוצה כפי שהוא רוצה. אני מקווה שאם נמצא את המאמן הנכון (אחד כמו רן בן שמעון, גם אלי כהן של הפועל רמת גן מועמד ראוי) אז הוא יעצב את המועדון בצורה שתביא אותנו למקומות אחרים.
איזי שירצקי בראיון בYNET:
"בתקופה של רן הוא לא רצה מספר שחקנים, את דני עמוס, שיר צדק, אדריאן רוצ'ט. אני לא הסכמתי."

אז מה אתה אומר? מתאים לפה רן בן שמעון? טביעת עין?

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

yedidel כתב:
איזי שירצקי בראיון בYNET:
"בתקופה של רן הוא לא רצה מספר שחקנים, את דני עמוס, שיר צדק, אדריאן רוצ'ט. אני לא הסכמתי."

אז מה אתה אומר? מתאים לפה רן בן שמעון? טביעת עין?
לוקח בערבון מוגבל כל מה שאיזי אמר אחרי הפיצוץ שלו עם רן בן שמעון.
בקבוצה של בן שמעון יש טביעת אצבע ברורה של מאמן. קבוצה שמניעה כדור נפלא, ששולטת במשחק.
לקחת אליפות עם קריית שמונה זה לטעמי ההישג הכי גדול של מאמן בליגה בישראל ב23 השנה האחרונות (מאז שבני יהודה לקחו את האליפות ב1990). רן בן שמעון לטעמי הוא המאמן הישראלי הכי איכותי שנמצא היום בשוק.

שלח תגובה