גביע המדינה | הגרלת סיבוב ח'

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
YallaHapoel
Title: קרייזי-רד

Re: גביע המדינה | הגרלת סיבוב ח'

שליחה על ידי YallaHapoel »

delta7 כתב: כל עניין האישורים האלה, ברור מאיפה בא אבל אני לא בטוח שיש כאן כללים אחידים.
אני לא מתכוון רק לארץ. זה מזכיר לי כי המגרש בו שיחקנו בספליט אושר לאירופה ווסרמיל שלא נופל ממנו לא.
הפרמטרים הם לא רק לאיכות כר הדשא והמקומות ביציעים. איצטדיון יכול ליפול על אין סוף חרטות אם לא מכוונים לדרג מסוים שבונים אותו.
כנראה שאת האצטדיון שלהם למרות שהוא לא כל כך יוקרתי בנו ככה שהוא מתאים לקריטריונים.

סמל אישי של משתמש
אלדר

שליחה על ידי אלדר »

https://eyoya.co.il/Articles/58533.html" onclick="window.open(this.href);return false;

סמל אישי של משתמש
Noam98
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי Noam98 »

delta7 כתב: כל עניין האישורים האלה, ברור מאיפה בא אבל אני לא בטוח שיש כאן כללים אחידים.
אני לא מתכוון רק לארץ. זה מזכיר לי כי המגרש בו שיחקנו בספליט אושר לאירופה ווסרמיל שלא נופל ממנו לא.
זה לא בהכרח היציעים והמראה החיצוני וכו׳.
לפי מה שאני יודע הבעיה בוסרמיל הייתה בכלל בחדרי הלבשה חדרי שופטים תאורה מע׳ חשמל יציע עיתונאים... אין קשר בכלל לעמוד באמצע

סמל אישי של משתמש
delta7

שליחה על ידי delta7 »

YallaHapoel כתב: הפרמטרים הם לא רק לאיכות כר הדשא והמקומות ביציעים. איצטדיון יכול ליפול על אין סוף חרטות אם לא מכוונים לדרג מסוים שבונים אותו.
כנראה שאת האצטדיון שלהם למרות שהוא לא כל כך יוקרתי בנו ככה שהוא מתאים לקריטריונים.
היית שם וראית, לא עולה על ווסרמיל בכלום.
הקריטריון החשוב ביותר הוא כנראה הרצון של אופ"א.

סמל אישי של משתמש
delta7

שליחה על ידי delta7 »

Noam98 כתב:
זה לא בהכרח היציעים והמראה החיצוני וכו׳.
לפי מה שאני יודע הבעיה בוסרמיל הייתה בכלל בחדרי הלבשה חדרי שופטים תאורה מע׳ חשמל יציע עיתונאים... אין קשר בכלל לעמוד באמצע
סע לספליט, תראה את האיצטדיון של RNK שם ותחזור אלי:
https://footballtripper.com/stadion-par ... t-croatia/" onclick="window.open(this.href);return false;
והמפתיע שבמרחק הליכה קצר משם (כק"מ) יש את האיצטדיון של היידוק שעולה עליו בכל עניין ודבר:
https://www.dundalkfc.com/hajduk-split-match-details/" onclick="window.open(this.href);return false;

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

delta7 כתב: סע לספליט, תראה את האיצטדיון של RNK שם ותחזור אלי.
והמפתיע שבמרחק הליכה קצר משם יש את האיצטדיון של היידוק שעולה עליו בכל עניין ודבר.
הוא מדבר איתך על הדברים מסביב שפסלו את וסרמיל(חדרי הלבשה, תאורה, חדר עיתונאים וכו') ואתה ממשיך לספר כמה האיצטדיון שם נראה חרא כמו וסרמיל.
לאופ"א לא אכפת שהכיסאות חרא, שיש עמוד תאורה באמצע היציע והיציע עצמו במרחק קילומטר מהדשא. יש להם קריטריונים שיותר נוגעים לקבוצות, לשידור, לעיתונאים.

סמל אישי של משתמש
delta7

שליחה על ידי delta7 »

CrazyRed7 כתב: הוא מדבר איתך על הדברים מסביב שפסלו את וסרמיל(חדרי הלבשה, תאורה, חדר עיתונאים וכו') ואתה ממשיך לספר כמה האיצטדיון שם נראה חרא כמו וסרמיל.
לאופ"א לא אכפת שהכיסאות חרא, שיש עמוד תאורה באמצע היציע והיציע עצמו במרחק קילומטר מהדשא. יש להם קריטריונים שיותר נוגעים לקבוצות, לשידור, לעיתונאים.
תיסע לשם יחד עם נועם ותחזור אלינו.
נראה לי תקבלו הנחה על שני כרטיסים.

זה שי !

שליחה על ידי זה שי ! »

dor69 כתב: לקבוצה שק״ש במקומה הייתה עוברת
אל תהיה בטוח , היה פיק של שנתיים שלוש חוץ מזה הכדורגל שלנו לא שווה כלום באירופה , עזוב זה לא העניין כל הכייף בגביע זה שזה יכול להיות המשחק האחרון בטורניר ברגע שמוסיפים משחק זה גרוע זה הורס את הטעם של הגביע ,זה שי !
תמונה

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

זה שי ! כתב: אל תהיה בטוח , היה פיק של שנתיים שלוש חוץ מזה הכדורגל שלנו לא שווה כלום באירופה , עזוב זה לא העניין כל הכייף בגביע זה שזה יכול להיות המשחק האחרון בטורניר ברגע שמוסיפים משחק זה גרוע זה הורס את הטעם של הגביע ,זה שי !
זה היה יותר משנתיים שלוש. מאז הקמפיינים של חיפה בגביע המחזיקות, הפועל בגביע אופ״א וחיפה בצ׳מפיונס היו פה המון קמפיינים מכובדים.
אמנם חלה ירידה בשנתיים האחרונות אבל זה נמשך עד היום בערך- מכבי תל אביב הייתה העונה בצ׳מפיונס ליג, על אף קמפיין הבתים המביך. אותה מכבי עברה את הבתים של האירופית לפני שנתיים

סמל אישי של משתמש
אורי אדום בנשמה
Title: הפועל באר שבע בנשמה שלי

שליחה על ידי אורי אדום בנשמה »

red ultras כתב:
לעניות דעתי בלענו יפה מאוד שרמת השרון ארחה את מכבי למשחק אליפות ברמת גן.

אין ספק שזה מסריח ולא ספורטיבי אבל להגיד שזה מדהים? לא זה לא. להגיד שאני נופל מהכסא? גם לא

כל הדוגמאות שאתה מביא לא ברות השוואה.

אצטדיון ר"ג לא אצטדיונה הביתי של מכבי ת"א כבר 15 שנה.
מִ֣י זֹ֗את עֹלָה֙ מִן־הַמִּדְבָּ֔ר

סמל אישי של משתמש
OMERREMO33

שליחה על ידי OMERREMO33 »

באליפות האחרונה שלהם (לפני הסדרת אליפויות הנוכחית) 2003 העבירו ביתיות לרמת גן נגד הפועל פתח תקווה.
בכל מקרה, זה לא משנה, כל עוד הם (מכבי קרית גת) יוזמים ורוצים להעביר, זה בסדר גמור.

סמל אישי של משתמש
The red one

שליחה על ידי The red one »

OMERREMO33 כתב:באליפות האחרונה שלהם (לפני הסדרת אליפויות הנוכחית) 2003 העבירו ביתיות לרמת גן נגד הפועל פתח תקווה.
בכל מקרה, זה לא משנה, כל עוד הם (מכבי קרית גת) יוזמים ורוצים להעביר, זה בסדר גמור.
בעונה שעברה ההתאחדות הורתה(!) למשטרה להערך לקיוםם משחק ברמלה, וזאת לאחר שהם הודיעו שהם לא יכולים, ובסוף המשחק התקיים שם. זאת כדי לממש את ערך הספורטיביות ולא להעביר משחק למגרש -ניטרלי- עם כמות צופים גבוהה יותר לאורחת.

אז מניח שלבעלי קריית גת הם יגידו "ספורטיביות מעל הכל, אין שום סיבה שתעבירו את המשחק לטרנר, אם אתם בכל זאת רוצים הכנסה יותר גדולה אתם מוזמנים לארח באשקלון", למרות שגם את האופציה הזו אני בספק אם יביאו להם.

סמל אישי של משתמש
אורי אדום בנשמה

OMERREMO33 כתב:באליפות האחרונה שלהם (לפני הסדרת אליפויות הנוכחית) 2003 העבירו ביתיות לרמת גן נגד הפועל פתח תקווה.

חוזר ואומר - נראה אם תקבל בהבנה שבפלייאוף רעננה או מכבי פ"ת תבחר מיוזמתה לארח את מכבי ת"א בבלומפילד...

סמל אישי של משתמש
OMERREMO33

שליחה על ידי OMERREMO33 »

אורי אדום בנשמה כתב:

חוזר ואומר - נראה אם תקבל בהבנה שבפלייאוף רעננה או מכבי פ"ת תבחר מיוזמתה לארח את מכבי ת"א בבלומפילד...
זה לא בר השוואה.
גביע מול ליגה.
יחסי כוחות ברורים מול יחסית שווים.
אין מגרש ביתי אמיתי/ראוי מול יש.

סמל אישי של משתמש
אורי אדום בנשמה

OMERREMO33 כתב: זה לא בר השוואה.
גביע מול ליגה.
יחסי כוחות ברורים מול יחסית שווים.
אין מגרש ביתי אמיתי/ראוי מול יש.

הרבה זמן לא נתקלתי בטיעון כ"כ חלול.

גם לך ברור שהוא לא יחזיק מים, משפטית וציבורית, אם תיצור את התקדים הזה ותשחק נגד קרית גת בטרנר.

שלח תגובה