הפועל עכו- הפועל באר שבע, שבת, 20:30, עכו

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
zivmay

Re: הפועל עכו- הפועל באר שבע, שבת, 20:30, עכו

שליחה על ידי zivmay »

יש בעיה אחת שמאוד נראת לעין. אנחנו פשוט עושים שטויות ליד ה16 של היריב, פעם היינו משחקים מהר ועם ביטחון במקומות האלו, השחקנים איבדו את הביטחון והמון כדורים כתוצאה מזה. שחקנים גם לא עומדים נכון במקרה של איבוד כדור.

למרות שהמצב גרוע, אני כמעט בטוח שאין לנו הרבה דברים לתקן, יש בעיה גדולה אבל היא יחסית ספציפית ולא רחבה.

שמעון א
Title: CrazyRed

שליחה על ידי שמעון א »

במקום לגמור את זה עם 3-4 חתיכות ולשמור על המקום הראשון... אדישות מגעילה

אנחנו נצטער על ההחמצות האלה

סמל אישי של משתמש
ניב

שליחה על ידי ניב »

כל ניצחון בעונה המוזרה הזאת הוא מרגש לא משנה כיצד מגיע, כל עקיצה על הפועל עכו נותנת עוד אוויר בצמרת וזה נחמד.

אבל עם כל הצער שבדבר ובדרך כלל אני מאוד מאמין בקבוצה שלנו, אני לא רואה איך אנחנו לוקחים אליפות. לא ראיתי ב-10 שנים האחרונות קבוצה שנתנה משחק אחד טוב ב-19 מחזורים ולקחה אליפות. נראה שבכר ניסה כבר הכל והקבוצה פשוט גמורה גמורה (כפי שאמרה פעם האחות לבית חזה), שלא לדבר על ממוצע כיבוש שערים של 1.6 למשחק.

לא מאמין ברכש משנה עונה בינואר, אבל אני חושב שאנחנו חייבים לפחות 2 שחקנים בינואר שקצת יתסיסו את הקבוצה.

אני חושב שזה ייסגר בסופו של דבר מול מכבי (שלדעתי עולה כבר המחזור למקום הראשון) בנתניה, כמובן שניצחון שלנו יכול להיות משנה מומנטום, אבל כפי שזה נראה כרגע אנחנו לא שם ואם נפסיד אז אנחנו בבעיות קשות קשות.......
"...לא מחפש לשמוח, לא חושב על תארים,
רק רוצה להיות פה ולשיר שירים..."

סמל אישי של משתמש
RedBend
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי RedBend »

ניב כתב:כל ניצחון בעונה המוזרה הזאת הוא מרגש לא משנה כיצד מגיע, כל עקיצה על הפועל עכו נותנת עוד אוויר בצמרת וזה נחמד.

אבל עם כל הצער שבדבר ובדרך כלל אני מאוד מאמין בקבוצה שלנו, אני לא רואה איך אנחנו לוקחים אליפות. לא ראיתי ב-10 שנים האחרונות קבוצה שנתנה משחק אחד טוב ב-19 מחזורים ולקחה אליפות. נראה שבכר ניסה כבר הכל והקבוצה פשוט גמורה גמורה (כפי שאמרה פעם האחות לבית חזה), שלא לדבר על ממוצא כיבוש שערים של 1.6 למשחק.

לא מאמין ברכש משנה עונה בינואר, אבל אני חושב שאנחנו חייבים לפחות 2 שחקנים בינואר שקצת יתסיסו את הקבוצה.

אני חושב שזה ייסגר בסופו של דבר מול מכבי (שלדעתי עולה כבר המחזור למקום הראשון) בנתניה, כמובן שניצחון שלנו יכול להיות משנה מומנטום, אבל כפי שזה נראה כרגע אנחנו לא שם ואם נפסיד אז אנחנו בבעיות קשות קשות.......
מוקדם אחינו, מוקדם

גם הרצף של מכבי ייעצר, המומנטום יתהפך העונה לפחות עוד פעם אחת.
זה יילך צמוד הפעם באמת עד הסוף.

אם נדע לשמור על דריכות בכל משחק עד סוף הסיבוב, הקבוצה יכולה להגיע לפיק שלה רגע לפני שייפתח הפלייאוף ומשם להתרומם כל הדרך עד הסוף

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

אני חושב שאפשר לסכם את המשחק הזה בפרט ואת חצי העונה שעברה עלינו בכלל בדבר אחד. הבעיה היא בסגל ולא בהכרח בכישרון. את השושלת שלנו התחלנו עם שחקנים של מאמן. מעבר לכישרון היו פה דמויות מאוד חיוביות ובעיקר שחקנים אינטליגנטים שגרמו למשחק שלנו להיות מאוד אחראי וחכם.
השינוי במדיניות הרכש בשנה האחרונה והמעבר מלקחת שחקנים מוכחים, טובים ושוב- אינטליגנטים ללקחת שחקנים צעירים מוכשרים וזהו בתוספת של איבוד חלק מהשחקנים שבנו את השושלת ערערו את האיזון בסגל שלנו וזה הפך אותנו לקבוצה לא חכמה ולא אחראית בכל חלק במגרש ובכל פרמטר במשחק שלנו. החל באיבודי כדור מיותרים והפקרות הגנתית מקוממת ועד למשחק התקפה חסר מעוף ועם ראש בקיר.
השינוי צריך להתחיל בלהביא שחקנים מנוסים גם אם זה בא טיפה על חשבון כישרון

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

גם מכבי מסריחה את הדשא לא מעט.
מנצחת המון בהפרש של שער בודד, או מגדילה את היתרון בגארבג' של הדקות האחרונות.
קצת מזכיר את התקופה שלהם עם קרויף באמצע העונה שעברה, רק שהפעם יש תחושה שיש להם לאן להשתפר.

כרגע הכל הולך להם.
נקווה שבקרוב זה ייעצר.

שלח תגובה