הפועל ת"א - הפועל באר שבע, ראשון, 20:15, נתניה.

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
yossi
Title: קרייזי-רד

Re: הפועל ת"א - הפועל באר שבע, ראשון, 20:15, נתניה.

שליחה על ידי yossi »

איזה כלים בכר ביקש ולא קיבל?
באמת רוצה לדעת.

גם סגל לא מוכשר אפשר להעמיד בצורה סבירה. ראו מה קלינגר, מאמן בינוני עד חלש, עשה בהפועל ת"א.

בכר עובדתית עשה שני מהפכות בסגל, ופעמיים אנחנו לא דומים לכלום.
אין צורה, אין סיסטם מובנה, אין אופי כלשהו שמחזיק חודש מבלי ליפול לתהום.
אין ספק שבשני הפעמים לא היה שום מקדם מחשבה למעדים שנעשו, אלמנט הקודם מביאים אח"כ חושבים בולט.
שוב אומר גם שאין שום 'אני מאמין' של הצוות המקצועי. מרוב חיפושים הלכו לחלוטין לאיבוד, ועיבדו כמה וכמה שחקנים בדרך.
התופעה הזו, לא קשורה לכלי אימון ולא קשורה לאיכות הסגל.

הטענות שהכל מתחיל למעלה נכונות, אבל קשה להתעלם מהאחריות של הצוות המקצועי שלא עושה משהו שקרוב למה שמצפים מהם.
נערך לאחרונה על ידי yossi ב 06 ינואר 2020, 11:49, נערך פעם 1 בסך הכל.

סמל אישי של משתמש
eitam

שליחה על ידי eitam »

ForeverRed כתב: גם אם תחזור על שקר מסוים שוב ושוב זה לא יהפוך אותו לאמת.
ברק בכר לא קיבל את כל הכלים שביקש. למעשה, ישנם כלים חשובים שהוא ביקש וממש לא קיבל.
הוא לא בנה לבד את הסגל ולא קיבל לבדו את ההחלטות.

לגבי הציוותים, אין אחד פה שלא היה פותח עם בן ביטון וקבהא על חשבון עמית וקלטינס לפני המשחק. לספורי אין מקום באמצע בשל ריבוי שחקנים בעמדה ונייגל הוא החלוץ המחליף לשהר שהורחק.
בסוף כמעט הכל נובע מאילוצי סגל ולא מבחירה, ולכן אני לא מבין מה הטעם לחזור שוב ושוב על אותן טענות כאילו מי כבר מחכה על הספסל.
אפשר פשוט להפנים שבניית סגל היא החלק הארי בעונה של קבוצת כדורגל ושם הפועל באר שבע נפלה בענק, שוב.
מעט האיכות שהייתה פה בעונה שעברה נמכרה למרבה במחיר והתחליפים שהגיעו הם זולים ולא מספיק טובים.
האיזונים בסגל לא קיימים, שחקני האיכות לכאורה הגיעו שוב עמוק לתוך העונה וגזרו על המאמן עוד עונה של ניסיונות בנייה תוך כדי תנועה, כאילו שלא הופק שום לקח ממה שקרה בעונה הקודמת.

אז אני ממש לא מנקה את ברק, הוא היה שותף להחלטות וצריך להפיק יותר גם מהמצב הקיים, גם עיוור לא יפספס שהוא לא שולט בקבוצה. אבל מי שחושב שמאמן אחר יפתור את הבעיות של המערכת החצי חובבנית (שמעת נכון, חובבנית) שנקראת הפועל באר שבע, סופו כנראה להתאכזב קשות.
השינוי חייב להתחיל מלמעלה.
מסכים לגמרי. אמנם ברק בכר חלק מהבעיה אבל לטעמי חייב להיות חלק מהפיתרון. שיתאפס על עצמו מהר וירים את המועדון הצונח שלנו

סמל אישי של משתמש
הפועלעולה
Title: אוגו..... כן נותן!

שליחה על ידי הפועלעולה »

yedidel כתב:נו אז איך התרשמתם מעבדאללה?
הפתיע בפיזיות. כנראה היה יותר מעורב במשחק ממה ששהר היה בסיטואציה כזאת. ו.. זהו.
לא באמת היה מה להתרשם משחקני ההתקפה כשלא הייתה בכלל התקפה אחת שראוייה לציון.

מבחינתי שיפתח במשחק הבא לצד שהר.

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

ForeverRed כתב: גם אם תחזור על שקר מסוים שוב ושוב זה לא יהפוך אותו לאמת.
ברק בכר לא קיבל את כל הכלים שביקש. למעשה, ישנם כלים חשובים שהוא ביקש וממש לא קיבל.
הוא לא בנה לבד את הסגל ולא קיבל לבדו את ההחלטות.

לגבי הציוותים, אין אחד פה שלא היה פותח עם בן ביטון וקבהא על חשבון עמית וקלטינס לפני המשחק. לספורי אין מקום באמצע בשל ריבוי שחקנים בעמדה ונייגל הוא החלוץ המחליף לשהר שהורחק.
בסוף כמעט הכל נובע מאילוצי סגל ולא מבחירה, ולכן אני לא מבין מה הטעם לחזור שוב ושוב על אותן טענות כאילו מי כבר מחכה על הספסל.
אפשר פשוט להפנים שבניית סגל היא החלק הארי בעונה של קבוצת כדורגל ושם הפועל באר שבע נפלה בענק, שוב.
מעט האיכות שהייתה פה בעונה שעברה נמכרה למרבה במחיר והתחליפים שהגיעו הם זולים ולא מספיק טובים.
האיזונים בסגל לא קיימים, שחקני האיכות לכאורה הגיעו שוב עמוק לתוך העונה וגזרו על המאמן עוד עונה של ניסיונות בנייה תוך כדי תנועה, כאילו שלא הופק שום לקח ממה שקרה בעונה הקודמת.

אז אני ממש לא מנקה את ברק, הוא היה שותף להחלטות וצריך להפיק יותר גם מהמצב הקיים, גם עיוור לא יפספס שהוא לא שולט בקבוצה. אבל מי שחושב שמאמן אחר יפתור את הבעיות של המערכת החצי חובבנית (שמעת נכון, חובבנית) שנקראת הפועל באר שבע, סופו כנראה להתאכזב קשות.
השינוי חייב להתחיל מלמעלה.
גם אם תחזור על הגניבת דעת הזאת שוב ושוב ושוב זה לא ישנה את העובדות.
העיוורון הזה שלקית בו בנוגע לבכר מאוד מפתיע האיש נכשל כישלון חרוץ.
הוא נכשל עם אוחנה,נכשל עם ממן,נכשל בשילוב שחקני בית,נכשל בבחירת הזרים ב4 השנים האחרונות.
שחקנים משחקים קודם כל בשביל מאמן לפני משכורות,לפני תנאים ולפני בבל"ת.
האיש נראה כאילו איבד את כולם,הראיון שלו אתמול היה עצוב,מאמן שנראה חסר אונים וללא פתרונות.
באמת שאין לי מונופול על השכל ואין לי מושג אם מי שיבוא אחריו יצליח אני רק שם כאן את מה שאני רואה ובגדול זה חשוך מאוד.

סמל אישי של משתמש
bs war

שליחה על ידי bs war »

yossi כתב:איזה כלים בכר ביקש ולא קיבל?
באמת רוצה לדעת.
לא יודע מה ביקש, אבל אפשר בקלות להצביע על מה אין לו.
אין מערך סקאוטינג בכלל, אין צוות מקצועי רחב, אין מאמן מנטלי, אין מחליף לבורטניק שהיה מאוד חשוב.
אז כן הוא עדיין נהנה מיותר כלים ביחס לרוב המאמנים בליגה, אבל ביחס לקבוצות שאנחנו מתיימרים להתחרות איתן כנראה שלא.

ושוב אני מדגיש, הוא לחלוטין לא נקי מאשמה, כל הטענות כלפי מי שמעליו הולכות יד ביד עם הטענות כלפיו

סמל אישי של משתמש
הפועלעולה
Title: אוגו..... כן נותן!

שליחה על ידי הפועלעולה »

ואיך אנחנו יודעים בוודאות שהוא רוצה את כל הדברים האלו?
בזמנו אלישע לא רצה כלום, זלזל בכל הצ'יפים שמיפים.
בכר הגיע אחריו וביקש GPS, מנהל מנטלי ומאמן כושר נוסף - קיבל.
מי שמזלזל במתקנים שיש בבית האדום כנראה מנותק או לא יודע על מה הוא מדבר. וזה לא רק אני אומר את זה, גם הצוות המקצועי ושחקנים.

אתם יכולים להגיד בוודאות שבכר מבקש דברים ולא מקבל? אם לא, אז כל השיח הזה מיותר ונועד רק להסיט את האשמה.

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

אדום זקן כתב: גם אם תחזור על הגניבת דעת הזאת שוב ושוב ושוב זה לא ישנה את העובדות.
העיוורון הזה שלקית בו בנוגע לבכר מאוד מפתיע האיש נכשל כישלון חרוץ.
הוא נכשל עם אוחנה,נכשל עם ממן,נכשל בשילוב שחקני בית,נכשל בבחירת הזרים ב4 השנים האחרונות.
שחקנים משחקים קודם כל בשביל מאמן לפני משכורות,לפני תנאים ולפני בבל"ת.
האיש נראה כאילו איבד את כולם,הראיון שלו אתמול היה עצוב,מאמן שנראה חסר אונים וללא פתרונות.
באמת שאין לי מונופול על השכל ואין לי מושג אם מי שיבוא אחריו יצליח אני רק שם כאן את מה שאני רואה ובגדול זה חשוך מאוד.
לא מתעסק בגניבות דעת, מדבר איתך על עובדות.
בוא נזרוק עוד כמה סיסמאות כדי לנסות לנפח.
"נכשל עם ממן", "נכשל עם שחקני בית". נו בסדר.
כתבתי בעצמי שהכישלון גם שלו, פשוט לא יהיה נכון להפיל את הכל עליו.

כשאמרתי בקיץ שלא נגיע לשום מקום עם הסגל הזה אמרת שאני מגזים. אז עכשיו אני אומר לך שלא משנה מי יהיה המאמן, כל עוד אלונה לא תשנה גישה דשא לא יצמח פה.
אפרופו עצימת עיניים..

סמל אישי של משתמש
gooner

שליחה על ידי gooner »

bs war כתב:
לא יודע מה ביקש, אבל אפשר בקלות להצביע על מה אין לו.
אין מערך סקאוטינג בכלל, אין צוות מקצועי רחב, אין מאמן מנטלי, אין מחליף לבורטניק שהיה מאוד חשוב.
אז כן הוא עדיין נהנה מיותר כלים ביחס לרוב המאמנים בליגה, אבל ביחס לקבוצות שאנחנו מתיימרים להתחרות איתן כנראה שלא.

ושוב אני מדגיש, הוא לחלוטין לא נקי מאשמה, כל הטענות כלפי מי שמעליו הולכות יד ביד עם הטענות כלפיו
אני בהחלט מסכים עם מה שכתבת פה, רק לא מבין את החשיבות שאתה נותן לטעויות של הבעלים,
בהקשר ליכולת בתקופה האחרונה ואתמול בפרט.
כשאתה מזכיר את החוסרים השונים ומדיניות הרכש המוזרה לעתים, הכל נכון.
זה גם יכול להיות תירוץ מצויין מדוע אי אפשר ככה להיות קבוצה טובה יותר מהמתחרות העיקריות שלנו, וגם לא להתפתח מכאן.
אבל גם אם לא קיבלת דברים שרצית, אם קבוצה שלך בתקציב הזה משחקת בצורה כזו,
יש קודם כל בעייה קשה בדרך האימון שלך.

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

ForeverRed כתב: לא מתעסק בגניבות דעת, מדבר איתך על עובדות.
בוא נזרוק עוד כמה סיסמאות כדי לנסות לנפח.
"נכשל עם ממן", "נכשל עם שחקני בית". נו בסדר.
כתבתי בעצמי שהכישלון גם שלו, פשוט לא יהיה נכון להפיל את הכל עליו.

כשאמרתי בקיץ שלא נגיע לשום מקום עם הסגל הזה אמרת שאני מגזים. אז עכשיו אני אומר לך שלא משנה מי יהיה המאמן, כל עוד אלונה לא תשנה גישה דשא לא יצמח פה.
אפרופו עצימת עיניים..
זה כאילו אני מדבר סינית כאן.
מה הקשר בין התצוגה העלובה של אתמול לאלונה? מה?
הפועל בש עם הסגל הנוכחי שלה,הלא מאוזן,הלא איכותי,הלא חכם ועוד ועוד צריכה לנצח כל קבוצה בליגה הזאת ממקום חמישי ומטה עם עיניים קשורות,רגל קשורה ויד מאחורי הגב שאליהו עופר מאמן אותה.
מספיק כבר עם השטות הזאת!!
הובכנו מול נס ציונה אתם אומרים אלונה,הםסדנו להפועל תא אלונה מה קשור? אנחנו נראים פח אשפה ואתם שמים את זה על עניין הסקאוטינג?
שחקנים כבויים לא יודעים מה לעשות,לא ממצים אפילו 30% מהפוטנציאל ואתם אלונה.
לא נתפס.

סמל אישי של משתמש
yedidel

שליחה על ידי yedidel »

אדום זקן כתב: זה כאילו אני מדבר סינית כאן.
הפועל בש עם הסגל הנוכחי שלה,הלא מאוזן,הלא איכותי,הלא חכם ועוד ועוד צריכה לנצח כל קבוצה בליגה הזאת ממקום חמישי ומטה עם עיניים קשורות,רגל קשורה ויד מאחורי הגב שאליהו עופר מאמן אותה.
הובכנו מול נס ציונה אתם אומרים אלונה,הםסדנו להפועל תא אלונה מה קשור? אנחנו נראים פח אשפה ואתם שמים את זה על עניין הסקאוטינג?
לא נתפס.
אתה ממעיט בחשיבות של אווירה ויחסי אנוש בקבוצה.
ברגע שיש מתח וחיכוכים (ואפשר להבין שיש גם בלי מדליפים), אז שום דבר לא עובד רגיל. תהיה בטוח שבמהלך השבוע האימונים לא עוברים חלק. במצב כזה אם יש לך בסגל את זה או את ההוא כבר פחות משמעותי.

זה לא שמגיעים למשחק ראשון בערב ויאללה שכחנו מהכל כולם מאורגנים ובשיא הכושר

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

yedidel כתב:
אתה ממעיט בחשיבות של אווירה ויחסי אנוש בקבוצה.
ברגע שיש מתח וחיכוכים (ואפשר להבין שיש גם בלי מדליפים), אז שום דבר לא עובד רגיל. תהיה בטוח שבמהלך השבוע האימונים לא עוברים חלק. במצב כזה אם יש לך בסגל את זה או את ההוא כבר פחות משמעותי.

זה לא שמגיעים למשחק ראשון בערב ויאללה שכחנו מהכל כולם מאורגנים ובשיא הכושר
אני לא ממעיט בשום דבר אתם אלה שמפריזים.
מאמן התפקיד שלו זה לנטרל את רעשי הרקע,לשלוט בחדר ההלבשה,אם יש אינטריגות וחבורות זו אשמתו הישירה בלבד.
בחייאת דינאק על מה אנחנו מדברים בכלל?? על שחקנים שלא מקבלים משכורות בזמן? על חוסר בתנאי אימון בסיסיים? כל מה שאתם אומרים כאן זה בידיים של המאמן ואם הוא לא מצליח לשלוט על חדר ההלבשה אין לו שום סיכוי להצליח.
מועדונים שהיו במצבים גרועים ביותר הצליחו להישאר במשחק בזכות מאמן שהחזיק אותם,כאן זה כאילו עומד למלם על הקוים ושום דבר לא נדבק בו.

סמל אישי של משתמש
yedidel

שליחה על ידי yedidel »

אדום זקן כתב: אני לא ממעיט בשום דבר אתם אלה שמפריזים.
מאמן התפקיד שלו זה לנטרל את רעשי הרקע,לשלוט בחדר ההלבשה,אם יש אינטריגות וחבורות זו אשמתו הישירה בלבד.
בחייאת דינאק על מה אנחנו מדברים בכלל?? על שחקנים שלא מקבלים משכורות בזמן? על חוסר בתנאי אימון בסיסיים? כל מה שאתם אומרים כאן זה בידיים של המאמן ואם הוא לא מצליח לשלוט על חדר ההלבשה אין לו שום סיכוי להצליח.
מועדונים שהיו במצבים גרועים ביותר הצליחו להישאר במשחק בזכות מאמן שהחזיק אותם,כאן זה כאילו עומד למלם על הקוים ושום דבר לא נדבק בו.
רק שנראה לי שהאינטריגות זה עם המאמן.
חוץ מזה שגם לא צריך להפריז בהשפעת המאמן, בכל העולם הוכח שיש גם גבול כמה הוא יכול להשפיע. אפילו אצל פפ

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

אדום זקן כתב: זה כאילו אני מדבר סינית כאן.
לא נתפס.
אתה מסתכל נקודתית, מנתח מדי שבוע ומתאכזב בכל פעם מחדש.
אני מסתכל על המאקרו, ומבין שמה שקורה כרגע זו רק התוצאה של התנהלות רעה שיצרה את הבעיות האלה מלכתחילה.
לכן המסקנה היא ברורה, כל זמן שההתנהלות לא משתנה גם התוצאות יהיו בהתאם. לא משנה מי פתח בהרכב ומי עומד על הקווים.
אז יהיה מאמן שיצליח להוציא קצת יותר, או שחקנים שיתרמו קצת פחות. השורה התחתונה לא תשתנה והקבוצה תמשיך לא לעמוד בציפיות הקהל.

בלי קשר, בינינו, אם נהיה כנים אז הקבוצה נמצאת בדיוק במקום שמשקף את יכולות הסגל שלה.
בזמן שמכבי ממשיכה להעמיד את התקציב הגבוה בליגה ואת הסגל האיכותי ביותר, מכבי חיפה מחתימה זרים וישראלים בכסף גדול וביתר ירושלים בונה שלד כישרוני ביותר לשנים הבאות, הפועל באר שבע בנתה קבוצה "רעבה" עם שורה של שחקנים שיכולים לפאר את הסגלים של עירוני קרית שמונה והפועל רעננה.
אין קסמים בכדורגל. מי שלא טורח בשישי לא אוכל בשבת.
לא מגיע לנו יותר ממקום 4.

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

ForeverRed כתב: אתה מסתכל נקודתית, מנתח מדי שבוע ומתאכזב בכל פעם מחדש.
אני מסתכל על המאקרו, ומבין שמה שקורה כרגע זו רק התוצאה של התנהלות רעה שיצרה את הבעיות האלה מלכתחילה.
לכן המסקנה היא ברורה, כל זמן שההתנהלות לא משתנה גם התוצאות יהיו בהתאם. לא משנה מי פתח בהרכב ומי עומד על הקווים.
אז יהיה מאמן שיצליח להוציא קצת יותר, או שחקנים שיתרמו קצת פחות. השורה התחתונה לא תשתנה והקבוצה תמשיך לא לעמוד בציפיות הקהל.

בלי קשר, בינינו, אם נהיה כנים אז הקבוצה נמצאת בדיוק במקום שמשקף את יכולות הסגל שלה.
בזמן שמכבי ממשיכה להעמיד את התקציב הגבוה בליגה ואת הסגל האיכותי ביותר, מכבי חיפה מחתימה זרים וישראלים בכסף גדול וביתר ירושלים בונה שלד כישרוני ביותר לשנים הבאות, הפועל באר שבע בנתה קבוצה "רעבה" עם שורה של שחקנים שיכולים לפאר את הסגלים של עירוני קרית שמונה והפועל רעננה.
אין קסמים בכדורגל. מי שלא טורח בשישי לא אוכל בשבת.
לא מגיע לנו יותר ממקום 4.
אם תיכנס להודעות הקודמות תראה שזה בדיוק מה שרשמתי.
הויכוח כאן הוא לא האם הפועל בש היא קבוצה להתמודד על האליפות,אלה האם מהסגל הזה אפשר וצריך לנפק כדורגל טוב עשרות מונים ממה שאנחנו רואים וביננו אנחנו לא רואים כלום.
לא הייתה לי בעיה אם לצורך העניין היינו רואים איזה משהו חדש שנבנה ועליו מוסיפים עוד קצת כל שנה עד שבונים קבוצה לאליפות אבל כרגע אין כלום ולא הכל זה השחקנים שגם להם יש חלק לא קטן.

סמל אישי של משתמש
yossi

שליחה על ידי yossi »

איכות הסגל היא אכן של מקום 4.
אך גם להשיג את מקום 4 יש דרך. בעיקר כי 5 ומטה זה אשפה רצינית.
מאז מכבי בבלומפילד איבדנו כל צורה ודרך.
לפני כן זה היה רחוק מלהיות מספיק גם כן, אבל לפחות היה בסיס מסוים שהייתה סוג של תקווה שאיתו אפשר לגדול, פלוס חיזוקים מסוימים שירימו עוד קצת את הרמה.

זה פשוט לא דומה לכלום.
לא מעוניין לראות את בכר מפוטר, אבל עושים לו פה יותר מדי הנחות.
לקלינגר יש סגל נחות משלו ותנאים נחותים בכל פרמטר. מועדון שמנוהל בליצנות גמורה.
זה מונע ממנו להעמיד את חבורת הנגרים שיש לו בצורה סבירה שמזכירה קבוצת כדורגל?
כמובן שלא.

והלוואי וזה היה רק אתמול.
מול אשדוד, נס ציונה, חדרה, הפועל חיפה, בני יהודה, ק"ש בטרנר שבהרבה מזל ניצחנו. פשוט לא עליונים על אף קבוצה.
לא מסוגלים להשלים שלושה שבועות בלי תצוגת נפל של ליגה א'.

שלח תגובה