רמזי ספורי

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

Re: רמזי ספורי

שליחה על ידי CrazyRed7 »

דר אדום בנשמה כתב:
15 אוגוסט 2023, 09:21
אם ספורי עוזב בחלון הנוכחי אלונה צריכה להכריז שהיא עושה עונה פיננסית וברדה צריך לעזוב אם יש לו יושר מקצועי

את דור מיכה העפנו בגלל השכר השחקן היחיד שנתן לנו להנות מכדורגל מאז זוסוואה, ומאז האליפויות
באמת לא ברור לי מה עושים אצלנו, אשכרה מפרקים קבוצה שהייתה צריכה שדרוגים קטנים...
ואתה צריך למכור את המנוי שלא עשית

סמל אישי של משתמש
oranu
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי oranu »

דר אדום בנשמה כתב:
15 אוגוסט 2023, 09:21
אם ספורי עוזב בחלון הנוכחי אלונה צריכה להכריז שהיא עושה עונה פיננסית וברדה צריך לעזוב אם יש לו יושר מקצועי

את דור מיכה העפנו בגלל השכר השחקן היחיד שנתן לנו להנות מכדורגל מאז זוסוואה, ומאז האליפויות
באמת לא ברור לי מה עושים אצלנו, אשכרה מפרקים קבוצה שהייתה צריכה שדרוגים קטנים...
מיסטר פאניקה תירגע ותנשום בבקשה, הכל בסדר.
דור מיכה לא עזב בגלל שכר, משלימים לו שכר וביחד עם עלות המחליף שלו לא חסכת כסף, תהיה רגוע.

אלונה תודיע שהיא יוצאת לעונה פיננסית כשהיא תעמיד תקציב שמבוסס של הכנסות, נכון לרגע זה כמו בכל עונה ב 4 האחרונות היא מתוכננת לשים למעלה מ 15 מיליון שקל מהכיס מהבית אז ההודעה הזו לא תצא.

לברדה יש אחלה יושר מקצועי ומבין שהוא מאמן את אחד משלושת המועדונים הגדולים בישראל ואת מועדון נעוריו שמייצג את העיר והאנשים שגדל איתם כל החיים, הוא פה כדי להישאר ולתקן ולשנות ולהשתפר ביחד עם אלונה והצוות המקצועי.
אז כנראה שזה לא יימשך לנצח לעוד 30 שנים אבל לעונה הזו בטוח שכן ולדעתי בע״ה גם יותר.

יש דברים לתקן ולשפר אבל דווקא ממשברים כאלה יוצאים מחוזקים, הציפיות של כולם היו אחרות לחלוטין לפני חודש וקרו הרבה דברים שאף אחד לא חשב או צפה, תנו למערכת להירגע ולעבור את הגל הזה.
אלונה ואליניב לא יפקירו את הקבוצה, עזיבה של ספורי מכה קשה מקצועית אבל יכולה להביא איתה שינוי מחויב שירענן את הסגל בשחקנים שלא היו על הכוונת עד כה ולעזור בטווח הארוך כמו שרשמו לפני.

כל כישלון הזרים סביר להניח שיביא את אלונה לשינוי במעטפת החל מהעונה הבאה, הדברים ידועים לכולם וצריכים להוריד פאניקה, לנשום עמוק, להבין שהמערכת לא קרובה ללהיות מושלמת ולא תהיה כזו לעולם ועדיין אנחנו פה כדי לאהוד ולתמוך.

כשנזכה בתארים ובאליפויות (ואנחנו נזכה) השמחה תהיה הרבה יותר גדולה בגלל רגעים כאלה, שיישרפו כולם אני שמח להיות אוהד הפועל באר שבע וגאה גם ברגעי השפל, שיקום אוהד חיפה/מכבי אחד שיגיד לי שהוא אי פעם חווה שמחה, אדרנלין מתפרץ ורכבת הרים רגשית כמו שאני חוויתי בעונות של 15/16 ו 16/17, אין להם סיכוי כי הם לעולם לא יעריכו את זה כמותינו ולעולם לא יהנו מזה כמותינו, תהיה גאה ומבסוט אתה בחברה טובה דר היקר, רק הפועל זה מרגש, גם כשקשה ❤️

סמל אישי של משתמש
RedDedic
Title: CrazyRed

שליחה על ידי RedDedic »

oranu כתב:
15 אוגוסט 2023, 10:01
מיסטר פאניקה תירגע ותנשום בבקשה, הכל בסדר.
דור מיכה לא עזב בגלל שכר, משלימים לו שכר וביחד עם עלות המחליף שלו לא חסכת כסף, תהיה רגוע.

אלונה תודיע שהיא יוצאת לעונה פיננסית כשהיא תעמיד תקציב שמבוסס של הכנסות, נכון לרגע זה כמו בכל עונה ב 4 האחרונות היא מתוכננת לשים למעלה מ 15 מיליון שקל מהכיס מהבית אז ההודעה הזו לא תצא.

לברדה יש אחלה יושר מקצועי ומבין שהוא מאמן את אחד משלושת המועדונים הגדולים בישראל ואת מועדון נעוריו שמייצג את העיר והאנשים שגדל איתם כל החיים, הוא פה כדי להישאר ולתקן ולשנות ולהשתפר ביחד עם אלונה והצוות המקצועי.
אז כנראה שזה לא יימשך לנצח לעוד 30 שנים אבל לעונה הזו בטוח שכן ולדעתי בע״ה גם יותר.

יש דברים לתקן ולשפר אבל דווקא ממשברים כאלה יוצאים מחוזקים, הציפיות של כולם היו אחרות לחלוטין לפני חודש וקרו הרבה דברים שאף אחד לא חשב או צפה, תנו למערכת להירגע ולעבור את הגל הזה.
אלונה ואליניב לא יפקירו את הקבוצה, עזיבה של ספורי מכה קשה מקצועית אבל יכולה להביא איתה שינוי מחויב שירענן את הסגל בשחקנים שלא היו על הכוונת עד כה ולעזור בטווח הארוך כמו שרשמו לפני.

כל כישלון הזרים סביר להניח שיביא את אלונה לשינוי במעטפת החל מהעונה הבאה, הדברים ידועים לכולם וצריכים להוריד פאניקה, לנשום עמוק, להבין שהמערכת לא קרובה ללהיות מושלמת ולא תהיה כזו לעולם ועדיין אנחנו פה כדי לאהוד ולתמוך.

כשנזכה בתארים ובאליפויות (ואנחנו נזכה) השמחה תהיה הרבה יותר גדולה בגלל רגעים כאלה, שיישרפו כולם אני שמח להיות אוהד הפועל באר שבע וגאה גם ברגעי השפל, שיקום אוהד חיפה/מכבי אחד שיגיד לי שהוא אי פעם חווה שמחה, אדרנלין מתפרץ ורכבת הרים רגשית כמו שאני חוויתי בעונות של 15/16 ו 16/17, אין להם סיכוי כי הם לעולם לא יעריכו את זה כמותינו ולעולם לא יהנו מזה כמותינו, תהיה גאה ומבסוט אתה בחברה טובה דר היקר, רק הפועל זה מרגש, גם כשקשה ❤️
אמרת דברים יפים ונכונים ועם רובם אני מסכים.
אבל אם אנחנו לא פוגעים בזרים במשך שנים ועדיין לא מצליחים לפגוע,אז למה שדווקא השנה הזאת תגרום לאלונה לשנות את המעטפת וההתנהלות?זה הרבה יותר מלהביא זרים,כל ההתנהלות המקצועית היא לא עקבית או מחושבת,כולם מכירים ויודעים את הבעיות,יש סיבה מיוחדת לשנות את ההתנהלות?

סמל אישי של משתמש
oranu

שליחה על ידי oranu »

RedDedic כתב:
15 אוגוסט 2023, 10:47
אמרת דברים יפים ונכונים ועם רובם אני מסכים.
אבל אם אנחנו לא פוגעים בזרים במשך שנים ועדיין לא מצליחים לפגוע,אז למה שדווקא השנה הזאת תגרום לאלונה לשנות את המעטפת וההתנהלות?זה הרבה יותר מלהביא זרים,כל ההתנהלות המקצועית היא לא עקבית או מחושבת,כולם מכירים ויודעים את הבעיות,יש סיבה מיוחדת לשנות את ההתנהלות?
השנתיים האחרונות לא היו כישלון, אפילו לא קרוב.
סיימנו פעמיים מקום 2 כשהיינו היחידים שהיוו תחרות לאחת הגרסאות הכי טובות של מכבי חיפה בהיסטוריה עם מאמן הכי טוב בהיסטוריה של הליגה.
זכינו בגביע, עלינו לקונפרנס, בנינו שלד שהתקדם והתפתח.
הזרים היו לא משהו אבל התוצאות היו טובות, בטח ביחס לתקציב ולמתחרות, השנה זה נראה שזה מתפוצץ והולך עקום וגם אלילת המזל לא איתנו (פציעות, הגרלות) וגם הדרך לא נכונה.

לפעמים כדי לבצע שינוי המערכת צריכה לקבל זעזוע, עד לרגע זה הוא לא הגיע והשנה הוא כן הגיע, מהיכרות עם הגברת -
יש לה חסרונות, חוסר נכונות או חוסר מוטיבציה להשתפר והישגיות הם לא חלק מהחסרונות שלה, נראה לי שהיא והמערכת כולה הרוויחו ביושר את הקרדיט לשנות ולתקן.

גם אלונה עברה תהליך בעשור הזה, סומך עליה בעיניים עצומות שהיא לא תשב בחיבוק ידיים.

סמל אישי של משתמש
שיש

שליחה על ידי שיש »

oranu כתב:
15 אוגוסט 2023, 10:51
השנתיים האחרונות לא היו כישלון, אפילו לא קרוב.
סיימנו פעמיים מקום 2 כשהיינו היחידים שהיוו תחרות לאחת הגרסאות הכי טובות של מכבי חיפה בהיסטוריה עם מאמן הכי טוב בהיסטוריה של הליגה.
זכינו בגביע, עלינו לקונפרנס, בנינו שלד שהתקדם והתפתח.
הזרים היו לא משהו אבל התוצאות היו טובות, בטח ביחס לתקציב ולמתחרות, השנה זה נראה שזה מתפוצץ והולך עקום וגם אלילת המזל לא איתנו (פציעות, הגרלות) וגם הדרך לא נכונה.

לפעמים כדי לבצע שינוי המערכת צריכה לקבל זעזוע, עד לרגע זה הוא לא הגיע והשנה הוא כן הגיע, מהיכרות עם הגברת -
יש לה חסרונות, חוסר נכונות או חוסר מוטיבציה להשתפר והישגיות הם לא חלק מהחסרונות שלה, נראה לי שהיא והמערכת כולה הרוויחו ביושר את הקרדיט לשנות ולתקן.

גם אלונה עברה תהליך בעשור הזה, סומך עליה בעיניים עצומות שהיא לא תשב בחיבוק ידיים.
אז כלמה שצריך זה 6 ממכבי מידי פעם כדי להתעורר

סמל אישי של משתמש
red ultras

שליחה על ידי red ultras »

Sir Alex Ferguson כתב:
15 אוגוסט 2023, 00:02
חחחח ״אלטרנטיבה מהירה״.
עוד כמה כישלונות עם שחקני רכש אתם רוצים כדי להבין שהסיכוי שנצליח להנחית כאן שחקן שיתן מספרים מעכשיו לעכשיו שואף לאפס?
אם היה כזה שרלוונטי לנו הוא כבר היה כאן כי המטרה הקיץ הייתה לסגור את הסגל מוקדם למחנה אימון.
תתעוררו מהחלום, אחד כמו זוסואה נוחת כאן פעם בעשור אולי יותר וגם זה רק כי יש לו שריטה רצינית בראש אחרת הוא בחיים לא מגיע לכאן.
כרגע יש בקבוצה שני שחקנים שאפשר לבנות עליהם שיתנו מספרים, ספורי וחטואל, והם עוד ישראלים שזה בכלל מצרך מבוקש.
אז תנחתו לקרקע, תפסיקו לחשוב כאילו יש לכם איזה זוסואה או מליקסון זמינים בשוק שרק מחכים לנו שאתם בקלות מוותרים על ספורי.
ראינו מול הבולגרים איך זה נראה בלעדיו, לא בנייחים ולא בשאר המצבים, בלי ההרמה של גנאח שהלכה בטעות לשער אנחנו מסיימים משחק בית בלי בעיטה לשער.
בוא נסגור את הקבוצה, נגזור את המנויים. הרי לא נצליח לעולם עם רכש.
רמזי ספורי הוא שחקן שעושה כאב בעיניים לראות אותו משחק. 7 שערים שהוא מבקיע בממוצע בעונה לא ישנו את זה.
אגב אני גם לא נופל לכל העליהום הזה על המועדון, נכון שחסר כרגע 2-3 שחקנים שירימו את הרמה ההתקפית של הקבוצה,
אבל במשך שנים תמיד פתחנו מגומגם, כולל בעונות האליפות. אז ההבדל הפעם הוא משחק אחד שקיבלנו בראש כי כלום לא התחבר לנו
בעוד לקבוצה היריבה הכל התחבר. אנשים פה מבטלים את בדש, מבטלים את פטרסון, כולם החליטו שהם חלשים. אני אומר
נחיה ונראה. אני בטוח שגם העונה נהיה קבוצה חזקה, שתיאבק 1-3 וגם אם לא נזכה באליפות, זה לא יהיה ב-30-40 הפרש.

סמל אישי של משתמש
nitsande

שליחה על ידי nitsande »

red ultras כתב:
15 אוגוסט 2023, 13:17
רמזי ספורי הוא שחקן שעושה כאב בעיניים לראות אותו משחק. 7 שערים שהוא מבקיע בממוצע בעונה לא ישנו את זה.
אגב אני גם לא נופל לכל העליהום הזה על המועדון, נכון שחסר כרגע 2-3 שחקנים שירימו את הרמה ההתקפית של הקבוצה,
אבל במשך שנים תמיד פתחנו מגומגם, כולל בעונות האליפות. אז ההבדל הפעם הוא משחק אחד שקיבלנו בראש כי כלום לא התחבר לנו
בעוד לקבוצה היריבה הכל התחבר. אנשים פה מבטלים את בדש, מבטלים את פטרסון, כולם החליטו שהם חלשים. אני אומר
נחיה ונראה. אני בטוח שגם העונה נהיה קבוצה חזקה, שתיאבק 1-3 וגם אם לא נזכה באליפות, זה לא יהיה ב-30-40 הפרש.
תודה רבה
רק אהבה תנצח...

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

red ultras כתב:
גם שפתחתנו מגומגם ראית קבוצת כדורגל, מה אתה רואה מהקבוצה הנוכחית שגורם לך להיות אופטימי כל כך?
מילא היינו מציגים כדורגל איכותי ומחטיאים ומפסידים הייתי חי עם זה בשלום, אבל שהכדורגל שאנחנו מציגים כל כך גרוע שהפעם האחרונה שנראנו ככה היה עם אלישע לוי בעונת 2012-2013 זה לא מפיח בי תקווה ועוד לרצות למכור שחקן שנותן לנו מספרים זה בכלל לא מובן לי
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

red ultras כתב:
אני מאמין במעשים ולא דיבורים.
אפשר להחליף את ספורי, אפשר גם שבוע הבא אם רוצים, אבל אני לא בטוח שיש את הרצון.
ולא מדבר על רצון כללי להצליח, זה ברור שיש לכל מי שקשור למועדון, אלא רצון מגובה בנכונות להשקעה כספית, מגובה גם ביכולת המקצועית להביא שחקן של מספרים מעכשיו לעכשיו.

יוסי מדינה כתב לפני יומיים שהגישה של אלונה הוחלפה בשנים האחרונות ברצון ״לא להפסיד יותר מידי כסף״ שזה איך שהיא רואה הצלחה. אני קראתי לזה שלאלונה אין את התשוקה שהייתה פעם, וכולם יודעים על מה אני מדבר כי ההרגשה אז הייתה אחרת וידענו שהמועדון יעשה הכל גם כספית כדי למקסם את עצמו מקצועית.

אני אחרי הקיץ הנוכחי איבדתי את הביטחון במועדון מבחינת יכולת השדרוג בעמדת הזרים. הייתי בטוח שבעקבות הדברים של ברדה לצנציפר בראיון נראה באמת ניסיון להביא שחקנים עם מספרים ״חריגים״ כמו שקרה להם אליניב, בפרופיל כספי אחר, וזה לא קרה.
אז למה אתה חושב שדווקא עכשיו זה יקרה?

אני שואל גם את אורן, שנים אנחנו שומעים שאלונה הבינה את הטעות שלה ושהיא הולכת להגדיל את המעטפת המקצועית, לא משנה אם מחלקת הסקאוטינג או מחלקת הכושר הגופני (שלא רק שלא שודרגה, אפילו איבדה מאמן כושר אחד בקיץ שעד היום לפי מה שאני יודע לא הביאו לו מחליף) וגם את מחלקת הנוער (שעדין דורכת במקום), אז מה גורם לך לחשוב שזה ישתנה עכשיו או בקיץ? לא בדיבורים במעשים?

לפני ההרחקה הארוכה של שאפי כתבתי שהייתי משאיר אותו כי אני סקפטי שבמועדון יביאו מישהו טוב יותר בפרופיל שלו, אז גם לגבי ספורי, מעבר לעובדה שאני מחזיק ממנו, וחושב שהוא יתרום לנו בטח כשהוא ישראלי, אני גם לא מאמין שנצליח למלא את מקומו לאור על מה שכתבתי למעלה.
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
yossi

שליחה על ידי yossi »

מכבי חיפה, מועדון שעשה איזה 100 מיליון מליגת האלופות, שבקיץ מכר שחקנים במיליונים, חסך מיליונים בשכר ממאמן ושחקנים שהתפנו, מועדון עם אצטדיון של 30 אלף מושבים.
המועדון הזה לא הביא שחקן אחד הקיץ באותו "פרופיל כספי אחר".
בשחקן היחיד שהיו צריכים לשים חבילה, הביאו מישהו שהוא זול יותר מאבו פאני לבדו.

מכבי ת"א, מועדון עם אצטדיון של 30 אלף מושבים, מועדון שרק בינואר מכר את גלוך ב7 מיליון יורו, מועדון עם שייח קנדי עשיר.

הפועל ב"ש, מועדון עם 16 אלף מושבים, מועדון שלא מוכר שחקנים במיליןנים כמו המועדונים מעלה, מועדון שההכנסות שלו קטנות בלמעלה מ50% מהמועדונים מעלה.
הוא מועדון שכן צריך להביא שחקן ב"פרופיל כספי אחר". ואם לא, אז כבר אין לבעלת הבית תשוקה.
נגדיל ונאמר, 0 מילים של ביקורת כלפי מי שבפועל מביא לפה זרים לא טובים ומחליף שחקני התקפה כמו גרביים כששום דבר לא נדבק.
הכל זה האישה למעלה אשמה.
אני מזמן הפסקתי להבין מאיפה עזות המצח וחוסר הבושה.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson

yossi כתב:
15 אוגוסט 2023, 18:45
מכבי חיפה, מועדון שעשה איזה 100 מיליון מליגת האלופות, שבקיץ מכר שחקנים במיליונים, חסך מיליונים בשכר ממאמן ושחקנים שהתפנו, מועדון עם אצטדיון של 30 אלף מושבים.
בשחקן היחיד שהיו צריכים לשים חבילה, הביאו מישהו שהוא זול יותר מאבו פאני לבדו.

מכבי ת"א, מועדון עם אצטדיון של 30 אלף מושבים, מועדון שרק בינואר מכר את גלוך ב7 מיליון יורו, מועדון עם שייח קנדי עשיר.

הפועל ב"ש, מועדון עם 16 אלף מושבים, מועדון שלא מוכר שחקנים במיליןנים כמו המועדונים מעלה, מועדון שההכנסות שלו קטנות בלמעלה מ50% מהמועדונים מעלה.
הוא מועדון שכן צריך להביא שחקן ב"פרופיל כספי אחר". ואם לא, אז כבר אין לבעלת הבית תשוקה.
נגדיל ונאמר, 0 מילים של ביקורת כלפי מי שבפועל מביא לפה זרים לא טובים ומחליף שחקני התקפה כמו גרביים כששום דבר לא נדבק.
הכל זה האישה למעלה אשמה.
אני מזמן הפסקתי להבין מאיפה עזות המצח וחוסר הבושה.
הכל בושה ועזות מצח.
משטרת המחשבות בשיאה.
אסור להעביר חלילה ביקורת כדי לשפר את הדברים או להגיד את הדעה שלנו.
אתה צודק, בוא נשחרר את רמזי ונחתים במקומו זר בפרופיל הכרגיל, זה בטוח יעבוד כמו שעבד עד עכשיו או לחילופין נכניס לשם את סטויאנוב בכוח.

סמל אישי של משתמש
yossi

שליחה על ידי yossi »

Sir Alex Ferguson כתב:
15 אוגוסט 2023, 18:59
הכל בושה ועזות מצח.
משטרת המחשבות בשיאה.
אסור להעביר חלילה ביקורת כדי לשפר את הדברים או להגיד את הדעה שלנו.
אתה צודק, בוא נשחרר את רמזי ונחתים במקומו זר בפרופיל הכרגיל, זה בטוח יעבוד כמו שעבד עד עכשיו או לחילופין נכניס לשם את סטויאנוב בכוח.
שום משטרת מחשבות.
זכותך לרשום מה שעולה לך לראש, זכותי לטעון שזה מעוות ולהביא נתונים שמסבירים יפה מאוד למה זה מעוות.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson

yossi כתב:
15 אוגוסט 2023, 19:04
שום משטרת מחשבות.
זכותך לרשום מה שעולה לך לראש, זכותי לטעון שזה מעוות ולהביא נתונים שמסבירים יפה מאוד למה זה מעוות.
דבר ראשון, לא מבין למה תמיד אתם מחפשים לברוח למקומות אחרים. אותי מעניינת הפועל באר שבע והצלחתה ולא חיפה או תל אביב. אם חיפה או תל אביב מתנהלות רע זה מנחם אותך? זה אומר שזה טוב להתנהל דומה? ועוד לוקח את שני המועדונים היחידים שהבעלים שלהם השקיעו יותר מאלונה גם בתקופה ששיחקו בבלומפילד לפני השיפוץ ובקריית אליעזר, שני מועדונים עם תקציב גבוה יותר וכמות גדולה בהרבה של שחקנים שמרוויחים שכר גבוה כמו שאנחנו מדברים עליו.

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

אלונה היא האחראית על המערכת.
היא זאת שבוחרת לא למנות מנהל מקצועי.
היא זאת שלא משקיעה במעטפת.
היא זאת שלא מוכנה לשנות מדיניות שכר ודמי העברה.
שמעדיפה לאורך שנים להשקיע בשחקנים עם תקרה מוגבלת מתוך הליגה במקום להביא מבחוץ.
היא זאת שממשיכה באותה דרך, שנה אחר שנה, למרות שברור לכולם שאותה דרך מיצתה את עצמה והגיע הזמן לרעיונות חדשים.

אז כן, כמו בכל מערכת שמכבדת את עצמה, היא האחראית המרכזית. זאת שיושבת בראש ועל פיה ישק דבר, לטוב ולרע. כל היתר שחקני משנה.

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

איף כמה שקרים וחוסר מושג

שלח תגובה