ספרטה פראג - דילים, מעקב, ציטוטים וכו...

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
The red one

Re: ספרטה פראג - דילים, מעקב, ציטוטים וכו...

שליחה על ידי The red one »

אריק כתב:
רוצה להאמין שמטרת ההודעה היא שאנשים לא יזמינו יותר חבילות וכרטיסים בצורה עצמאית.
מקווה שכל מי שנרשם יקבל, אורן בטח יעדכן.
אלעד סבג כתב בפייסבוק שכל מי ששלח מייל "זה בסדר".

אשכרה 1,000 באר שבעיים במשחק חוץ. מטורף.

סמל אישי של משתמש
delta7

שליחה על ידי delta7 »

הסיפור הזה מאוד מוזר.
ביום ה' בעקבות ההודעות של אורן שלחתי מייל לשפע.
ביום ו' בבוקר עברתי שם ופקידה בשם ספיר מסרה שאם שלחנו מייל הכל בסדר ושהיא תשלח בהמשך היום תשובות למייל, נתקבל/מאושר/משהו בסגנון.
בפועל לא קיבלנו שום תגובה למייל.
הערב המועדון הודיע שאזלו הכרטיסים...
אני מאוד מקווה שלא מתפתח מול עיננו סיפור מסריח...

סמל אישי של משתמש
Noam98
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי Noam98 »

כמות מדהימה, חבל שאני לא אהיה שם

סמל אישי של משתמש
The red one

שליחה על ידי The red one »

Noam98 כתב:כמות מדהימה, חבל שאני לא אהיה שם
כזה פולני, פיי..

סמל אישי של משתמש
אלדר

שליחה על ידי אלדר »

איזה כבוד למועדון.
מטורף

סמל אישי של משתמש
oranu

שליחה על ידי oranu »

כל מי ששלח אליי, הוא ברשימה.
מי שלא יוצרים איתו קשר ושלח לי מייל מוזמן ליצור איתי קשר ואפתור לו את הבעיה.

עכשיו כמה עדכונים שתבינו איך הכל עבד מאחורי הקלעים לדוגמא מול הסוכנויות שורה ראשונה ולונה טורס -

שורה ראשונה הוציאו חבילה של 180 מקומות והכל נמכר ביום אחד, פנו לאסי וביקשו להמשיך מכירה אסי שידע שיש 1200 כרטיסים אישר מכירה לא צפו פה בעיות.

החברה חכרה מטוס עם עוד 180 מקומות.
באותו זמן גם לונה ביקשו וקיבלו אישור להוציא מטוס וחכרו מטוס בעצמם עם 170 מקומות.

בינתיים החברות לא הוציאו למכירה כי התעסקו הרבה בטיסות למילאנו והמון אנשים סגרו עצמאית, המועדון לא ידע כמה באמת ועד שלא הפנינו את תשומת ליבם לא חשבו על לבדוק את זה ולכן נפתח הפוסט שלי בתיאום עם המועדון כדי שנוכל לכמת את האנשים שסגרו עצמאית.

בינתיים המועדון חכר מטוס עם 300 מקומות.

פתאום משום מקום נהיה לחץ וטירוף על כרטיסים שאף אחד לא צפה אותו ולכן פתחנו את ההרשמה, בסופו של יום כל מי שסגר עצמאית כן היה זכאי לכרטיס הרבה בגלל שנזכרנו בזמן וכן נשארו כרטיסים אצל סוכנויות (משהו כמו 150) שעוד לא נמכרו.

לסיכום -
לא הייתה שום קומבינה ולא הייתה כוןנת זדון, המטרה היא שכמה שיותר אוהדים יבואו ואי אפשר להגיד על המחירים של שורה1 לדוגמא שהם מנצלים את זה שיש להם כרטיסים ושוחטים במחיר כי הם באמת ממש זולים.

אממה נוצר פה מצב לא תקין מבחינתנו כאוהדים שבו רק הסוכנויות יכולות למכור כרטיסים ואנשים לא יכולים לסגור עצמאית (מעבר לאלה שכבר סגרו והודיעו).

ההחלטה הראשונית שלנו בתיאום עם המועדון ועם נציגי הסוכנויות הייתה שהמכירה תתבצע על פי שיטת כל הקודם זוכה (על ה 150 כרטיסים שנשארו) עצמאיים וסוכנויות כאחד לא משנה צה הובטח למי וסוכן שלא יצליח למכור זו בעיה שלו.

לאלר התייעצות נוספת איתנו הוחלט במועדון לפנות להנהלת ספרטה פראג וכנראה כבר מחר תצא הודעה על הקצאה של עוד 500 כרטיסים.

מהניסיון שלנו כאוהדים ושל המועדון שמקרים כאלו לא יחלו שוב הוחלטה מדיניות מכירות מאוד ברורה, פשוטה ושווה לכולם בפעמים הבאות.

ברגע שיש הגרלה למשחק חוץ מסויים שפע יפתחו תיבת מייל לסוגרים עצמאית, המועדון יעבוד בסינכרון יומיומי עם הסוכנויות לגבי כמות הדילים שהן מוכרות.

כל אוהד שרוכש כרטיס עצמאית אחריותו תהיה לשלוח מייל עם כרטיס טיסה ודרכון למועדון לשריין לעצמו כרטיס.

סוכנויות לא יקבלו הבטחות למספר כרטיסים מראש אלא רק על פי מכירות של חבילות שלהם לאוהדים, שוב על פי כל הקודם זוכה.

ה 1200 שירכשו ראשונים טיסה לא משנה איך או עצמאית (ויודיעו במייל לשפע) או באמצעות סוכנות (שתסתנכרן ישירות מול המועדון) יזכו בכרטיס.

הכי הוגן הכי פשוט הכי סבבה לכולם.

למדנו הרבה מהמקרה הזה, וכן חזון אחרית הימים המשיח הגיע חברים הביקוש גובר על ההיצע על משחק של הפועל באר שבע בחו"ל.

אני מאמין שבבוקר כבר תצא הודעה על ההקצאה הנוספת של כ 500 כרטיסים שהמועדון קיבל אז כולם יכולים להיות רגועים לדעתי (עד שזה יהיה רשמי) וגם מי ששלח וסגר וגם מי שעוד לא יש מספיק כרטיסים.

לילה טוב.

סמל אישי של משתמש
Noam98

שליחה על ידי Noam98 »

oranu כתב:כל מי ששלח אליי, הוא ברשימה.

עכשיו כמה עדכונים שתבינו איך הכל עבד מאחורי הקלעים לדוגמא מול הסוכנויות שורה ראשונה ולונה טורס -

שורה ראשונה הוציאו חבילה של 180 מקומות והכל נמכר ביום אחד, פנו לאסי וביקשו להמשיך מכירה אסי שידע שיש 1200 כרטיסים אישר מכירה לא צפו פה בעיות.

החברה חכרה מטוס עם עוד 180 מקומות.
באותו זמן גם לונה ביקשו וקיבלו אישור להוציא מטוס וחכרו מטוס בעצמם עם 170 מקומות.

בינתיים החברות לא הוציאו למכירה כי התעסקו הרבה בטיסות למילאנו והמון אנשים סגרו עצמאית, המועדון לא ידע כמה באמת ועד שלא הפנינו את תשומת ליבם לא חשבו על לבדוק את זה ולכן נפתח הפוסט שלי בתיאום עם המועדון כדי שנוכל לכמת את האנשים שסגרו עצמאית.

בינתיים המועדון חכר מטוס עם 300 מקומות.

פתאום משום מקום נהיה לחץ וטירוף על כרטיסים שאף אחד לא צפה אותו ולכן פתחנו את ההרשמה, בסופו של יום כל מי שסגר עצמאית כן היה זכאי לכרטיס הרבה בגלל שנזכרנו בזמן וכן נשארו כרטיסים אצל סוכנויות (משהו כמו 150) שעוד לא נמכרו.

לסיכום -
לא הייתה שום קומבינה ולא הייתה כוןנת זדון, המטרה היא שכמה שיותר אוהדים יבואו ואי אפשר להגיד על המחירים של שורה1 לדוגמא שהם מנצלים את זה שיש להם כרטיסים ושוחטים במחיר כי הם באמת ממש זולים.

אממה נוצר פה מצב לא תקין מבחינתנו כאוהדים שבו רק הסוכנויות יכולות למכור כרטיסים ואנשים לא יכולים לסגור עצמאית (מעבר לאלה שכבר סגרו והודיעו).

ההחלטה הראשונית שלנו בתיאום עם המועדון ועם נציגי הסוכנויות הייתה שהמכירה תתבצע על פי שיטת כל הקודם זוכה (על ה 150 כרטיסים שנשארו) עצמאיים וסוכנויות כאחד לא משנה צה הובטח למי וסוכן שלא יצליח למכור זו בעיה שלו.

לאלר התייעצות נוספת איתנו הוחלט במועדון לפנות להנהלת ספרטה פראג וכנראה כבר מחר תצא הודעה על הקצאה של עוד 500 כרטיסים.

מהניסיון שלנו כאוהדים ושל המועדון שמקרים כאלו לא יחלו שוב הוחלטה מדיניות מכירות מאוד ברורה, פשוטה ושווה לכולם בפעמים הבאות.

ברגע שיש הגרלה למשחק חוץ מסויים שפע יפתחו תיבת מייל לסוגרים עצמאית, המועדון יעבוד בסינכרון יומיומי עם הסוכנויות לגבי כמות הדילים שהן מוכרות.

כל אוהד שרוכש כרטיס עצמאית אחריותו תהיה לשלוח מייל עם כרטיס טיסה ודרכון למועדון לשריין לעצמו כרטיס.

סוכנויות לא יקבלו הבטחות למספר כרטיסים מראש אלא רק על פי מכירות של חבילות שלהם לאוהדים, שוב על פי כל הקודם זוכה.

ה 1200 שירכשו ראשונים טיסה לא משנה איך או עצמאית (ויודיעו במייל לשפע) או באמצעות סוכנות (שתסתנכרן ישירות מול המועדון) יזכו בכרטיס.

הכי הוגן הכי פשוט הכי סבבה לכולם.

למדנו הרבה מהמקרה הזה, וכן חזון אחרית הימים המשיח הגיע חברים הביקוש גובר על ההיצע על משחק של הפועל באר שבע בחו"ל.

אני מאמין שבבוקר כבר תצא הודעה על ההקצאה הנוספת של כ 500 כרטיסים שהמועדון קיבל אז כולם יכולים להיות רגועים לדעתי (עד שזה יהיה רשמי) וגם מי ששלח וסגר וגם מי שעוד לא יש מספיק כרטיסים.

לילה טוב.
ידוע לך אם ההקצאה הנוספת תהיה לאותו יציע או ליציע אחר?
אני די סגור על לטוס לסאות׳האמפטון עם אבא שלי, והתחלתי לשכנע חבר לטוס גם לפראג(מה שהפסיק אחרי שנגמרו הכרטיסים מן הסתם).
אם ההקצאה המיוחלת תהיה לאותו יציע אולי נטוס גם לפראג.

סמל אישי של משתמש
oranu

שליחה על ידי oranu »

אין לי מושג אח זה יוכלו לענות לך בשפע, בכל מקרה פחות קריטי היציע כי מדןבר ב 500 כרטיסים אתה לא תישב לבד.

סמל אישי של משתמש
delta7

שליחה על ידי delta7 »

אורן, המון תודה על שאתה עושה בעבורנו.
יחד עם זאת, מה כל כך קשה לשפע (שלחתי אליהם ישירות, לא דרכך, עוד ביום ה') לענות במילה אחת כדי שנהיה רגועים???
תשובות כמו "כל מי ששלח..." וכיו"ב לא מרגיעות, אסביר מדוע: כשביקשנו לחדש את מנויי החוץ סיפרו לנו שהמייל שלנו לא נתקבל, המייל נמצא עד היום ברשותי ונשלח אליהם. הוצאנו הרבה כסף על טיסות ולינה ובמייל חוזר ניתן לתת לנו (ואני מאמין שעוד רבים כמונו) שקט נפשי.

סמל אישי של משתמש
אוהד הצלחות
Title: אלופת המדינה 16,17,18!

שליחה על ידי אוהד הצלחות »

oranu כתב:כל מי ששלח אליי, הוא ברשימה.
.
אורן בוקר טוב. אני שלחתי אתמול (שבת) בבוקר מייל עם צילומי דרכונים וכרטיסי טיסה לפראג לי ולאחי. המייל נשלח לשפע ולא אליך. אני יכול להיות רגוע?

(וכמובן, תודה גדולה גם מאיתנו על העשייה והאיכפתיות)
הפועל באר שבע אלופת 2016, 2017, 2018

סמל אישי של משתמש
אריק
יצירת קשר:

שליחה על ידי אריק »

אם מישהו מקבל מייל/טלפון משפע בנוגע לכרטיסים, נא עדכנו כאן.

סמל אישי של משתמש
אוהד הצלחות

דיברתי בטלפון עם שפע, אמרו לי שיחזירו מייל לזוכים המאושרים, ושזה ייעשה ביומיים הקרובים.
תחזיקו לי אצבעות!!

סמל אישי של משתמש
delta7

שליחה על ידי delta7 »

אוהד הצלחות כתב:דיברתי בטלפון עם שפע, אמרו לי שיחזירו מייל לזוכים המאושרים, ושזה ייעשה ביומיים הקרובים.
תחזיקו לי אצבעות!!
גם אני דיברתי איתם ואמרו לי כי היום יטלפנו לאלו שנקלטו ברשימה. אם לא אקבל טלפון להתקשר מחר.
כנראה שהתשובה תלויה בשעה שפנית ועם מי דיברת...

בכל אופן מי ששומע מהם בדרך כזו או אחרת נא לעדכן! תודה :)

סמל אישי של משתמש
אוהד הצלחות

delta7 כתב: גם אני דיברתי איתם ואמרו לי כי היום יטלפנו לאלו שנקלטו ברשימה. אם לא אקבל טלפון להתקשר מחר.
כנראה שהתשובה תלויה בשעה שפנית ועם מי דיברת...

בכל אופן מי ששומע מהם בדרך כזו או אחרת נא לעדכן! תודה :)
בינתיים תמשיך להפציץ אותם בפייסבוק, אני איתך לגמרי, מר אידית גוסרסקי

סמל אישי של משתמש
anat

שליחה על ידי anat »

שאלה- למי שעוד מתלבט אם לטוס לפראג. יש טעם בכלל לחפש טיסות? יש סיכוי לעוד כרטיסים או שלא כדאי?

שלח תגובה