בכר והחבר'ה- צוות לעניין

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
ForeverRed

Re: בכר והחבר'ה- צוות לעניין

שליחה על ידי ForeverRed »

אלדר כתב: הקטע שלהיות נביא זעם בפורום זה טרנד... וגם הכי קל.

אני מגן הרבה על הקבוצה כי סמכתי בעיניים עצומות על כולם.
אני עדיין סומך רק שהמשחק אתמול יצר סדק מסויים שאני מאמין שיצליח להתרפא. הגרלה הזו תחזיק את כולם למסלול מהר מאוד כי פשוט אין ברירה
לא טרנד ולא גרביים.
תלמדו לקבל דעות של אחרים, גם אם זה לא תואם את האג'נדה שלכם.

אף אחד פה לא מבקר על אוטומט.
כולנו אוהבים ורוצים בהצלחת הקבוצה.

סמל אישי של משתמש
hb7
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי hb7 »

אני עדיין סומך רק שהמשחק אתמול יצר סדק מסויים שאני מאמין שיצליח להתרפא. הגרלה הזו תחזיק את כולם למסלול מהר מאוד כי פשוט אין ברירה
אין לנו שוער,משחק הגנה גרוע,קישור מחורר,ואין חלוץ,אנחנו יותר בכיוון של מפסידים לאפועל ואז למכבי בטרנר מאשר לחזור למסלול

סמל אישי של משתמש
RedBend

שליחה על ידי RedBend »

יש משתמשים חרדתיים/פסימיים או וואט אבר שבאופן סיסטמתי ולא משנה מה יתרחש ברכש יחפשו וימצאו את הצדדים השליליים. (יש גם את הקצה השני כמובן עליו)
כמו שצועקים זאב זאב כי זה לא עולה כסף, ואם בסוף יבוא הזאב איזה חגיגה
גם תרנגול עיוור וכו'

לפחות כאן בפורום, ובאופן בלתי תלוי הקיץ היה סוג של קונצנזוס שקורים הרבה מהלכים לא מובנים בלשון המעטה.
לא מאנשים פסימיסטיים/חרדתיים כרוניים, ולא שתיאמנו ביננו עמדות לפני - אלא מאנשים שבד"כ כן רואים את הצדדים הטובים וכן שופטים לכף זכות את המערכת כשצריך.
זה המדד הכי טוב.

סמל אישי של משתמש
RedHell

שליחה על ידי RedHell »

האמת? להגן על הקבוצה בכל מחיר אם כבר זה הטרנד כאן...
כל תגובה שהיא לא חלק מהקונצנזוס זוכה לטון של ביקורת אישית והדיפה ללא מחשבה שלה.
יש הרבה תמרורי אזהרה שהביאו אותנו עד לאתמול.
זה התחיל עם זה ששנה שעברה כולנו ראינו מה חסר, המשיך מהרצון לחזק עמדה שלא הייתה בעייתית ולהקדיש לה מקום זר, הבאה לבדיקות של שוער שאתה מעוניין בו ומשום מקום שליפה מהמותן של שוער שלאף אחד אין מושג מה באמת הרמה שלו עקב כך שהרזומה לא וואו.

המשיך עם סטו שאומנם קשה לשפוט אבל באמת שעדיין לא ראיתי ממנו שום דבר מיוחד(לא אשם באופן מיוחד במשחק אתמול), ממשיך בחיזוק בשחקן כמו בן בסט ובלי שום חיזוק בעמדות הבאמת נחוצות.

לא סתם אנשים בחרו להיות נביאי זעם, בטח לא משתמשים כמו יוסי או כמוני שלרוב לא נוטים ללכת לפאניקה הזו אך כמו שאמרתי יותר מידי דברים הראו שזה הולך לכיוון לא טוב ולצערנו אין הוקוס פוקוס לרוב.

סמל אישי של משתמש
אלדר

שליחה על ידי אלדר »

היום אתם פשוט צודקים.
יחד עם זאת שפטתם בלי לראות
ויש אנשים שבחרו לראות ואז לשפוט.

שוב, על סמך האמונה בצוות הנהלה וכו...

על זה אני דיברתי שקל להיות נביא זעם...
לרוב שופטים לפני שרואים ויש טעם לפגם.

לגבי חיימוב - אנסטיס
חיימוב חתר תחת המערכת ושלח מסרים לקבוצות אחרות
אז זה שהביאו שוער על הראש שלו לא נבעו משיקול מקצועי אלה נטו ערכי. ויכול להיות שזה היה מתבקש ולא ניתן לגישור.

זה שהבאנו שוער כזה זאת הבעיה האמיתית. שרשרת האירועים רק מוסיפה לבזיון

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

אלדר, אפשר להגיד טעינו.
סמכנו על הצוות המקצועי בצורה עיוורת, והתעלמנו מכל תמרורי האזהרה שבדרך.
ההפסד אתמול לא היה 1-0 קטן, ההפסד אתמול לא היה תבוסה לקבוצה באיכות של סלטיק עם מגרש מפוצץ באוהדים שמרעידים את האיצטדיון ואפשר להסביר אותו בחוסר ניסיון שלנו מול קבוצה עם המון ניסיון ומגרש סופר ביתי,
ההפסד אתמול היה תבוסה צורמת לקבוצה בינונית מאוד במשחק לא גדול שלה, סטירה גדולה מאוד קיבלנו אתמול, ואנחנו חייבים להתעורר מהסטירה הזאת וללמוד את הלקחים עכשיו בקיץ שעוד אפשר לתקן.

סמל אישי של משתמש
אלדר

שליחה על ידי אלדר »

Sir Alex Ferguson כתב:אלדר, אפשר להגיד טעינו.
ההפסד אתמול לא היה 1-0 קטן, ההפסד אתמול לא היה תבוסה לקבוצה באיכות של סלטיק עם מגרש מפוצץ באוהדים שמרעידים את האיצטדיון ואפשר להסביר אותו בחוסר ניסיון שלנו מול קבוצה עם המון ניסיון ומגרש סופר ביתי,
ההפסד אתמול היה תבוסה צורמת לקבוצה בינונית מאוד במשחק לא גדול שלה, סטירה גדולה מאוד קיבלנו אתמול, ואנחנו חייבים להתעורר מהסטירה הזאת וללמוד את הלקחים עכשיו בקיץ שעוד אפשר לתקן.
אני אומר בביטחון מלא... איפה שהגנתי, טעיתי בענק
סמכתי בעיניים עצומות והתעוררתי בבהלה.

היתי נגד העניין עם חיימוב אבל חיפשתי סיבות מקלות.
לא רציתי לשפוט את סטו לפני שראיתי כי חשבתי שיש פה איזה חשיבה אחרת, מן החתמה שתשחרר את כל ההתקפה קדימה.
למרות שלסטו עדיין יש ימי חסד... כי הוא לא אשם סהכ. ידעו מה מביאים. לא מתאים לקבוצה כמו בש סגנון כזה אפרורי..

סמל אישי של משתמש
nitsande

שליחה על ידי nitsande »

אני חושב שעוד מוקדם להגיד מי צדק ומי טעה... על סמך משחק אחד.
אני עדיין די בטוח שיהיה בסדר בסוף וסומך בעיניים עצומות על הצוות.
רק אהבה תנצח...

סמל אישי של משתמש
eitam

שליחה על ידי eitam »

Sir Alex Ferguson כתב:אלדר, אפשר להגיד טעינו.
מה זה התעלמנו מתמרורי האזהרה? בדיעבד היינו צריכים לצאת לכיכר רבין ולא עשינו זאת? לא הרמנו טלפון לברק בכר רגע לפני? חלאס עם שיגעון הגדלות הזו! יש מערכת! שלמרות שעשתה מס טעויות היא עדיין מצויינת בטח הכי טובה בארץ. לא הגיוני ללכת אחריה בעיניים עצומות בשביל אחד הדיוט כמוני? גם מפרגוסונים כמוכם מגיע לה יותר רספקט

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

טעינו ביג טיים.
לא בושה להודות.
באיזשהו מקום חילחל גם לי שאנחנו חזקים יותר מהכל.
ברור שבתוך תוכי היו מהלכים שלא הבנתי במה הם מועילים לנו,אבל כלפי חוץ היה חייב לעצור את המרמרה ששלטה כאן.
עכשיו יש שתי אופציות.
הראשונה שתמשיכו לספר לנו כמה ידעתם הכל והכתובת על הקיר וכו וכו.
והשנייה זה שאולי נדבר כאן על דברים ריאליים שצריך לעשות מעכשיו והלאה.
ולא,להחליף 4 זרים ולהביא את האסלבנייק וסבע וכו זה לא יקרה אז כדאי שנעצור.

שמעון א
Title: CrazyRed

שליחה על ידי שמעון א »

מסכים
אז קודם צריך לשחרר מיידית את כל מי שלא רוצים בקבוצה; חיימוב, גאדיר, עמית ביטון, אלקרנאווי, אלו, בראון, אוחיון, פקהארט, קורהוט. 9 שחקנים, לפחות 7 מהם צריכים ללכת עוד היום ולא להיות יותר בחדר הלבשה.

אח"כ אלוהים גדול

סמל אישי של משתמש
galaaa

שליחה על ידי galaaa »

אדום זקן כתב:טעינו ביג טיים.
לא בושה להודות.
באיזשהו מקום חילחל גם לי שאנחנו חזקים יותר מהכל.
ברור שבתוך תוכי היו מהלכים שלא הבנתי במה הם מועילים לנו,אבל כלפי חוץ היה חייב לעצור את המרמרה ששלטה כאן.
עכשיו יש שתי אופציות.
הראשונה שתמשיכו לספר לנו כמה ידעתם הכל והכתובת על הקיר וכו וכו.
והשנייה זה שאולי נדבר כאן על דברים ריאליים שצריך לעשות מעכשיו והלאה.
ולא,להחליף 4 זרים ולהביא את האסלבנייק וסבע וכו זה לא יקרה אז כדאי שנעצור.
1.לקח ריאלי ראשון לעתיד
לא להביא יותר שחקנים בהעברה חופשית.
אלא אם כן זה שחקן מהליגה שלנו(זר,לא זר) שאנחנו יודעים מה הוא מביא.
2.המלחמה שצריכה להיות היא השארת טוני ואוגו אחרת הם עוד יסגרו במכבי/חיפה/חול בינואר.
(נסו לדמיין קונסטלציה שסולומון בחיפה והוא נותן עונה טובה וחיפה מתחזקת גם בשניהם? הם מסוגלים לזה - חיפה. במצב כזה המקום השלישי מחכה לנו)
אני יודע שזה נשמע דרמטי מדי אבל אלה דברים שיכולים לקרות לצערי..

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

eitam כתב: מה זה התעלמנו מתמרורי האזהרה? בדיעבד היינו צריכים לצאת לכיכר רבין ולא עשינו זאת? לא הרמנו טלפון לברק בכר רגע לפני? חלאס עם שיגעון הגדלות הזו! יש מערכת! שלמרות שעשתה מס טעויות היא עדיין מצויינת בטח הכי טובה בארץ. לא הגיוני ללכת אחריה בעיניים עצומות בשביל אחד הדיוט כמוני? גם מפרגוסונים כמוכם מגיע לה יותר רספקט
הליגה עוד לא התחילה, יש בהמשך גם מאבק כדי להגיע לשלב הבתים בליגה האירופאית, אבל כן, אתמול הסתיימה דרכנו בליגת האלופות, בצורה שלא חשבנו שתקרה ושלא הייתה צריכה להתרחש, ואחרי קיץ שלם שהיה ברור לכולם שזה המשחק שצריכים להיות מוכנים אליו והמערכת לא הייתה מוכנה ובמבחן הזה אין ספק שהיא נכשלה.
יש עוד זמן לתקן, יש עוד זמן לעשות חישוב מחדש, אנחנו צריכים להיות שם ביציעים ולדחוף כדי לעזור בכך למערכת, אבל לא בושה להודות בטעות שלנו ובכישלון של המערכת בנקודת הזמן הנוכחית (מזכיר שעדין לא הבאנו חלוץ, עדין לא פתרנו את המחלוקות עם טוני וג'ון).
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

galaaa כתב: 1.לקח ריאלי ראשון לעתיד
2.המלחמה שצריכה להיות היא השארת טוני ואוגו אחרת הם עוד יסגרו במכבי/חיפה/חול בינואר.
(נסו לדמיין קונסטלציה שסולומון בחיפה והוא נותן עונה טובה וחיפה מתחזקת גם בשניהם? הם מסוגלים לזה - חיפה. במצב כזה המקום השלישי מחכה לנו)
הניגרים לא יישארו כאן מעבר לעונה הנוכחית ואני מאוד אופתע אם כן.
אתה רואה גם על שפת הגוף שלהם וגם בהתנהלות הקבוצה שהצדדים שבעו זה מזה.
מסכים שחייב לשחרר את כל הממורמרים ויפה שעה אחת קודם.
יכולת לא טובה+ חדר הלבשה ממורמר זה מתכון להתרסקות.
לפרטים נא לפנות ליעקב שחר.

סמל אישי של משתמש
Redbull

שליחה על ידי Redbull »

galaaa כתב: 1.לקח ריאלי ראשון לעתיד
תאר לך שהיו משלמים על שחקן כמו קוואנקה דמי העברה,או על פקהארט או על אנסטיס וכו' וכו'.
המשותף לקוואנקה סטו אנסטיס שאצל כולם החולשות שבאו לידי ביטוי אצלנו נאמרו עוד על ידי הגורמים המקצועיים והאוהדים בקבוצות הקודמות,כאילו שציפו לנס שאצלנו הם יהפכו לתותחים.
אוגו הובאן וואקמה האסלביינק ועוד הגיעו כולם בהעברה חופשית לישראל ואצל כולם ראו ישר שמדובר בשחקנים טובים מאוד.
אצל האחרונים ראו ישר ההיפך.
כרגע הדבר הכי חכם שאפשר לעשות זה להחזיר את חיימוב לשער ולהתכונן לניקוסיה בצורה הכי חזקה שאפשר כי זו התקווה היחידה לעונה בלי בור ענק בתקציב וסחרור לא בריא.

שלח תגובה