מושאלים 22/23

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
4 לב אדום
Title: CrazyRed

Re: מושאלים 22/23

שליחה על ידי 4 לב אדום »

שמעון א כתב:
24 מרץ 2023, 21:23
הלך עלינו🤦🏻‍♂️
לא חושב ...
השבדים חבר'ה טובים , יתנו לו עוד עונת התאקלמות .
ישכנעו אותם שאלו לא 3 חודשים מייצגים .
כשאת עולה למגרש , הלב פועם והגוף נרגש

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

בית״ר תפרו אותנו יפה יפה עם הסעיף של מדמון.
במקום דקות עשו הופעות, פעם עשירית נראה לי שאבוקסיס מכניס את מדמון לדקה האחרונה רק בשביל שיעמדו במכסת ההופעות שסגרו איתנו.
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

Sir Alex Ferguson כתב:
03 אפריל 2023, 21:25
בית״ר תפרו אותנו יפה יפה עם הסעיף של מדמון.
במקום דקות עשו הופעות, פעם עשירית נראה לי שאבוקסיס מכניס את מדמון לדקה האחרונה רק בשביל שיעמדו במכסת ההופעות שסגרו איתנו.
לפעמים צריך לקבל כאפה שתחזיר אותך לפרופורציות.
שילמד מזה.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson

ForeverRed כתב:
03 אפריל 2023, 21:42
לפעמים צריך לקבל כאפה שתחזיר אותך לפרופורציות.
שילמד מזה.
הוא ילד בן 19 שהגיע כשהקבוצה הייתה אמורה להיות א׳ כשבפועל היא הפכה לב׳ ברגע שאברמוב התחיל להשקיע כסף. ברגע שתומא הגיע לא היה לו סיכוי.
ראינו כבר אצלנו שהוא צריך עוד לעבור תהליך, חבל שזה לא קרה העונה בקבוצה שהיה מקבל בה דקות קבועות (כמו חדרה כזאת).

סמל אישי של משתמש
ReDo

שליחה על ידי ReDo »

Sir Alex Ferguson כתב:
03 אפריל 2023, 23:21
הוא ילד בן 19 שהגיע כשהקבוצה הייתה אמורה להיות א׳ כשבפועל היא הפכה לב׳ ברגע שאברמוב התחיל להשקיע כסף. ברגע שתומא הגיע לא היה לו סיכוי.
ראינו כבר אצלנו שהוא צריך עוד לעבור תהליך, חבל שזה לא קרה העונה בקבוצה שהיה מקבל בה דקות קבועות (כמו חדרה כזאת).
מספיק עם האכלו לי שתו לי הזה.
אם הוא היה מספיק טוב הוא היה באנקר בהרכב.
אף אחד לא עושה לנו דווקא.
הוא לא מתחרה שם על העמדה עם מודריץ' ובוסקטס.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson

ReDo כתב:
03 אפריל 2023, 23:39
מספיק עם האכלו לי שתו לי הזה.
אם הוא היה מספיק טוב הוא היה באנקר בהרכב.
אף אחד לא עושה לנו דווקא.
הוא לא מתחרה שם על העמדה עם מודריץ' ובוסקטס.
יכול להיות שלא הרשים, מצד שני הגיע לקבוצה שהייתה אמורה להיאבק למטה ולתת לו דקות קבועות ובית״ר הפכה לקבוצה שרוצה פלייאוף עליון וגביע עם תומא שהגיע ולילד צעיר הסיטואציה הפכה להרבה יותר קשה כשאתה לא מקבל יותר מידי דקות בטח קבועות.

בכל מקרה הוא צעיר, השנה הנוכחית לא אומרת עליו יותר מידי, בגיל 18 הוא נתן אצלנו משחקים טובים ככה שיש לו מספיק שנים להוכיח את עצמו…

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

Sir Alex Ferguson כתב:
03 אפריל 2023, 23:21
בדיוק. ילד בן 19.
קצת עף לו הסכך בתחילת העונה.
זה הוביל להחלטה הגרועה הזאת ללכת לשחק במועדון שהוא בכמה מספרים מעל היכולת שלו. בכלל לא משנה מה התקציב.

אם זה לימד אותו משהו והכניס לו קצת פרופורציות, דיינו.

סמל אישי של משתמש
סימיוני
Title: CrazyRed

שליחה על ידי סימיוני »

ForeverRed כתב:
04 אפריל 2023, 01:22
בדיוק. ילד בן 19.
זה הוביל להחלטה הגרועה הזאת ללכת לשחק במועדון שהוא בכמה מספרים מעל היכולת שלו. בכלל לא משנה מה התקציב.

אתה רשע מרושע!

סמל אישי של משתמש
RedRock
Title: רקקקקקק ברדה זה מרגש
יצירת קשר:

שליחה על ידי RedRock »

ForeverRed כתב:
04 אפריל 2023, 01:22
בדיוק. ילד בן 19.

אתה באמת רשע.
מאיפה הרוע הזה לכתוב בצורה כל כך מגעילה?
מה עשה לך?
נכון, לא הלך לו בבית״ר...אולי משהו ממה שמושיקו אומר נכון ואולי הוא באמת נתן עונה חלשה.
אולי גם לא יתפתח לאיזה משהו מרשים במיוחד, time will tell
ועם כל זה, למה לדבר ככה? שמעת אותו מתבטא? איפה עף לו הסכך? בזה שהיתה לו הזדמנות לשחק בקבוצה שנחשבת גדולה והוא הלך על זה? איזה מקצוען לא עושה את זה??

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson

שוב, כשחתם בבית״ר הם היו קבוצה בלי כסף שנתנו הזדמנות להרבה מאוד שחקנים צעירים כולל מושאלים. זה להיכנס לקבוצה שמצד אחד מקצועית כן אפשר להשתלב בה, עם מאמן שכן אימן אותו בעבר ונתן לו לשחק (כולל קבוע בבני יהודה רק בעונה הקודמת), ומצד שני קבוצה עם מסורת וקהל (בניגוד לכל מיני נס ציונה וחדרה ששם אתה מרגיש שאתה משחק בקבוצת מתנ״ס).
אני דווקא מעריך שחקן שמעדיף לנסות להצליח במועדון עם לחץ וקהל.

הבעיה הייתה שברגע שנכנס כסף גם הגיעו שחקנים כמו תומא ובינואר גם עדי, וגם שבגלל הכסף כמעט כל המושאלים כבר לא שם או בכלל לא משחקים כי בית״ר מעדיפה (ובצדק) ללכת עם שחקנים שישארו אצלה גם בעתיד ועכשיו כלכלית גם לא חייבת להעמיס השאלות.

התמרור היחידי שאולי היה צריך להידלק זה בעובדה שגם בתחילת הדרך כששיחק הוא עשה את זה בקבוצה של אבוקסיס שהרבה פעמים מדלגת על האמצע ולא רוצה בשום מצב לשלוט בכדור וקשה לשחקן בסגנון של מדמון לבלוט ככה.

חבל לי ששוב בגלל שמדובר בשחקן בית מדברים על שחצנות או שקפץ גבוה מידי ומחפשים את הילד כי אחרי שהרשים באליפות אירופה היה גם עניין בו מקבוצות הצמרת באוסטריה (גם השאלה עם אופציה וגם מכירה) והוא לא דרש לעזוב ולא התנהג כמו שחקנים אחרים שבסיטואציה דומה אולי היו אומרים או שאני חלק מרכזי מהסגל או שתמכור אותי, ככה שלא מבין את הטענות אליו רק כי העדיף אתגר של קבוצה עם מסורת וקהל ולחץ (אם כבר זה יתרון בעיני שהלך על אתגר כמו בית״ר מאשר קבוצת מתנ״ס).

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

כשזה מגיע לשחקני בית האמוציות מעבירות אתכם על דעתכם. אני זוכר את הציטוטים של המקורבים למיניהם בתחילת העונה. "מדמון לא ישב על הספסל של הפועל באר שבע". כל משחק היה מבחן. בכל פעם שלא פתח נשמעו זמירות על כך שהוא מחפש את הדרך החוצה. בקיצור, קצת עלה לו, למסי הישראלי. ואז הוא הלך לאבוקסיס. אותו אחד שלא קידם אותו במיל בבני יהודה, ושהוציא אותו מההרכב בחצי השני של העונה בלאומית. גם אז מצאתם כל מיני הצדקות, קבוצה לא בריאה, קהל לוחץ וכו. בשורה התחתונה, הוא בחר לא נכון וקשה להגיד שהכתובת לא הייתה על הקיר. ביתר זה לא בית גידול לשחקנים מושאלים. וזה לא רק זרים ורכש. עדי יונה הצעיר והאלמוני עולה לפניו ומקבל יותר דקות ממנו. זה אומר המון. למען הסר ספק, אין כאן שום כוונה לעקוץ. אני באמת חושב שהסטירה הזאת תחזיר אותו לקרקע ואם ידע לקחת אותה נכון תשרת אותו בהמשך הדרך.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson

עדי יונה שחקן בית של בית״ר.
לך לתחילת העונה, היו לבית״ר המון מושאלים, נחמני, גררו, חנציס, ואחרים. ברגע שנכנס הכסף הם כבר לא נספרו מבחינת דקות ואפילו לא שרדו את ינואר, גם כי המצב הכלכלי אפשר להחתים שחקנים בשלים יותר וגם כי ברגע שאברמוב שם די ברור שאין להם כוונה להשביח ילדים לאחרים (כולל זרגרי שברגע שהיה ברור שעובר לחיפה כבר לא קיבל דקות ולמרות שהיו יכולים גם לא ביקשו מחיפה להשאיר אותו עד סוף השנה).

מדמון עבר בעיקר כי טעה אצלנו בכמה משחקים והסגל היה עמוס, אני לא זוכר משהו יוצא דופן מהגזרה שלו אחרת היינו רואים את זה כשהיו לו הצעות מאוסטריה.

גם אם מדמון לא היה שחקן בית (מי אמר סטויאנוב) עדין לא הייתי מחכה לו בפינה והייתי מקווה שיצליח כי בסוף הוא חוזר לכאן. חבל שאתה אנטי לשחקן צעיר רק כי הוא באר שבעי.

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

הוא אנטי להכל :)

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

Sir Alex Ferguson כתב:
04 אפריל 2023, 09:57
עדי יונה שחקן בית של בית״ר.
לך לתחילת העונה, היו לבית״ר המון מושאלים, נחמני, גררו, חנציס, ואחרים. ברגע שנכנס הכסף הם כבר לא נספרו מבחינת דקות ואפילו לא שרדו את ינואר, גם כי המצב הכלכלי אפשר להחתים שחקנים בשלים יותר וגם כי ברגע שאברמוב שם די ברור שאין להם כוונה להשביח ילדים לאחרים (כולל זרגרי שברגע שהיה ברור שעובר לחיפה כבר לא קיבל דקות ולמרות שהיו יכולים גם לא ביקשו מחיפה להשאיר אותו עד סוף השנה).

מדמון עבר בעיקר כי טעה אצלנו בכמה משחקים והסגל היה עמוס, אני לא זוכר משהו יוצא דופן מהגזרה שלו אחרת היינו רואים את זה כשהיו לו הצעות מאוסטריה.

גם אם מדמון לא היה שחקן בית (מי אמר סטויאנוב) עדין לא הייתי מחכה לו בפינה והייתי מקווה שיצליח כי בסוף הוא חוזר לכאן. חבל שאתה אנטי לשחקן צעיר רק כי הוא באר שבעי.
אני אמיתי. כלפי כולם ללא יוצא מן הכלל.
הגיע הזמן שתפסיקו לחפש הצדקות ותירוצים עבור הטלנטים שלכם. אותו דבר עם דדיה, יוספי וקודמיהם.
הם פשוט לא שחקנים מספיק טובים. זה הכל.
אף אחד לא מחכה להם בפינה.
אני כן מעדיף כמה שפחות מהם בסגל שלנו, כי הקהל כל כך צמא לשחקני בית שהוא דוחף אותם בכוח (לפחות עד שמבין שהם בלוף) והקבוצה סובלת מקצועית.
קצת מודעות עצמית לא תזיק, גם להם בתור מקצוענים שצריכים להבין את מקומם, וגם לאלה שעפים עליהם ללא שום הצדקה.
סטויאנוב? דוגמה מצוינת. מי שטוב משחק.
תבדוק עם האוהדים של ביתר מה הם חושבים על מדמון ותחזור אליי.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson

ForeverRed כתב:
04 אפריל 2023, 10:27
אני אמיתי. כלפי כולם ללא יוצא מן הכלל.
הגיע הזמן שתפסיקו לחפש הצדקות ותירוצים עבור הטלנטים שלכם. אותו דבר עם דדיה, יוספי וקודמיהם.
הם פשוט לא שחקנים מספיק טובים. זה הכל.
אף אחד לא מחכה להם בפינה.
אני כן מעדיף כמה שפחות מהם בסגל שלנו, כי הקהל כל כך צמא לשחקני בית שהוא דוחף אותם בכוח (לפחות עד שמבין שהם בלוף) והקבוצה סובלת מקצועית.
קצת מודעות עצמית לא תזיק, גם להם בתור מקצוענים שצריכים להבין את מקומם, וגם לאלה שעפים עליהם ללא שום הצדקה.
סטויאנוב? דוגמה מצוינת. מי שטוב משחק.
תבדוק עם האוהדים של ביתר מה הם חושבים על מדמון ותחזור אליי.
זה עצוב. אמיתי. שבמקום פשוט לשפוט אותם לפי מה שהם שווים, אתה מראש נגדם.

אוהדי בית"ר חשבו בהתחלה שהוא שחקן מעניין ועכשיו חושבים שהוא "פרווה".
מצד שני אוהדי הפועל חיפה ממש מחזיקים מתומר יוספי וגם ההנהלה שם רוצה שהוא יישאר גם בשנה הבאה, מה שמלמד שלפעמים תזמון והתאמה לקבוצה יכולים לקבוע הרבה מאוד על השתלבות במועדון...

שלח תגובה